Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
erxx

Lobamokkade rubriik

Soovitatud postitused

Tiit, seeon kirjutatud emotsioonist, kus kõik oli korraga pahas olukorras ja kõik läks korraga, sul pole olnud sellist hetke,et tahaks kogu pasalaadungi põlema panna ja ära unustada ja võtta mingi tutikas pill millega ei peaks midagi tegema? Mina pigem kiidan sellist ettevõtmist, mitte,et igakojamehe vahetusega peab tulema ja küsima kuidas pidi külge panna või siis kulutada remondimehe/müügimehe aega.

Kui meil poleks kellelgi huvi selle asja vastu siis vaevalt seda foorumit ja seda kogukonda üldse eksisteerikski.

Läheks kuidagi usa auto foorumiks kus iga väikese küsimuse peale on esimene vastus,et pöördu dealershipi.

Muudetud , muutis Toivoku
  • Aitäh 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kas sinna geeniusesse saan ma ka kirjutada oma kääbikusaagadest auto maailmas või see  on ainult autori privileeg? 

Võiks olla mingi autonihilst. Fm või midagi, kõik saaks ehk targemaks, päästaks mõne elugi. 

Muudetud , muutis sass
  • Haha 2

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Eks Geenius on ka ikkagi portaal, mis peab müüma. Selline jutt müüb ilmselt siis. Kui sina, sass, oled asjalikum, läbi planeerinud kõik, vana auto enne ostmist üle kontrollinud, peale ostu üle teinud kriitilised kohad ning siis sõitma läheks, siis kus oleks pinge, põnevus, millest veel mõned veerud kirjutada? Sõidad rahulikult punktist a punkti b ja kogu lugu. Kuiv ja mage. Kuigi nagu välja toodi, siis see oleks ehk tegelikult pealkirjaga tõelisemalt haakunud. Nii et ärge Geeniuse artikleid nii tõsiselt ka võtke. Seal veel igast ukud kirjutanud, kelle juttu võhikum isegi tõe pähe võib võtta.

• Meeldib 3

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ma pole küll paistab sihtgrupp , aga ehk aitab väike kriitika edaspidiste artiklite tegemistel kaasa. 

Parimat, 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

@Toivoku : Ei meenu nagu sellist põlemapanemise hetke, ma selle koha pealt vist keskmisest rahulikuma närviga. Mõne teise koha pealt jälle närvist puudu selle arvelt :P

Aga @rkiik kurat tehke need tagaluugijuhtmed korda, saate jälle kaane kinni panna kui lukku veel pahupidi ei pekstud proovimise käigus, et äkki ikka jääb kinni.

Mu igapäevapereauto vahepeal tekitas veits frustratsiooni kui ta otsustas pagasnikut avades hakata uksi lukku panema, 2 korda õnnestus võtmed tuppa jätta talle sellekäigus. Müsteerium lahenes kui luugi juhtmekimbu vastu minnes lukud jälle elama hakkasid- selgevärk juhmenuš. Seal oli ka keegi juba remontinud juhtmesidumise ja isoleerinäol. Sai 4 uut juhet veetud luugiseest keresse nii, et jootekohad ei jääks liikuva ala sisse, samuti ei ole hea kui liikuv osa isoleeriga kimpu siduda- mida jäigemalt juhtmed on, seda kergemini nad uuesti murduvad.

• Meeldib 2

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

@Tiit e34 on juba teel ja sõidab ja kinnise luugiga :) Kokku joodetud, üks kaitse tagaistme alt välja vahetatud, mis ilmselt lühisest lendas ja kõik korras. Samamoodi oli keegi enne imelikult remontind seda touringu niigi natuke vastikut lahendust ja olid liiga pingul ja rebis lahti.

Muudetud , muutis rkiik

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Lobiseme ka

Kust saaks ok hinnaga uue fl esipòlle

Mis istuks normilt kùlge

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Rahapaki eest võib roosteta vanaaja säilinud originaal ka omanikku vahetada :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Oskate öelda, kas kuskilt saab tellida veel E30 sisuriiet ka?🙂 Mul peaks olema 0215 vist, aga ringi kolades seda nagu ei leidnud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Selleaasta viimased tõmbed.
Sellel laupäeval 15.12.2018
Ennekõike ootame talvepeetreid sest seekord ei võistle me vaid kõrgeima HP nimel vaid tasuta mõõdame ära ka kõige lahjema (puhtajää) külksipilli. Sikuska võid koju jätta sest see on tõesti piisav põhjus kodust tuld tõmmata ilma, et naine kahtlustaks. Präänikut ja sooja teed saab kaa, tee sisse valab külmumisvastast igaüks ise.

Ole kohal! 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus