Hüppa postitusse

Privaatsusest

Teame, et sinu privaatsus on sulle oluline. Seega, et paremini kaitsta sinu privaatsust, tutvustame sulle kokkuvõtvalt meie foorumi informatsiooni kogumise praktikat ja otsuseid, mida sul on võimalik teha, seoses informatsiooniga, mida me sinu kohta kogume ja kasutame. Et seda teadet oleks lihtne leida, paigutasime viite foorumi jalusesse ja igasse sellisesse kohta, kus võidakse koguda privaatset informatsiooni.

Kõiki päringuid selle serveri failidele säilitatakse ja analüüsitakse logifailides. Logifailid ei kogu personaalset informatsiooni, välja arvatud kasutaja IP-aadressi, mis tuvastatakse automaatselt meie serveri poolt.

 

Kuidas me kaitseme alaealisi

Alaealiste privaatsuse kaitsmine on eriti oluline. Sel põhjusel ei kogu ega säilita me informatsiooni kasutajate kohta, kes on meie teada kindlasti alla 13-aastased ning ükski meie veebilehe osa pole üles ehitatud, et meelitada siia alla 13-aastaseid.

 

Küpsised

Meie veebileht ei salvesta informatsiooni, mis võiks iseseisvalt teha kindlaks teenust kasutavaid isikuid ilma nende sellekohase nõusolekuta. Kõik küpsised, mida kasutatakse selle veebilehe poolt, kasutatakse kas ainult ühe sessiooni jooksul või säilitamaks kasutaja eelistusi. Küpsiseid ei jagata kolmandate osapooltega. Foorum võib kasutada kolmanda osapoole teenuseid, et saidikogemust rikastada ja pakkuda teatud teenuseid. Need osapooled võivad sinu seadmesse seada teatud laadi küpsiseid ning neile võib vajadusel edastada sinu IP-aadresse (nt Google Analytics).

 

 • ips4_hasJS
  Selle küpsise seab javascript ja seejärel loetakse seda hiljem, et teha kindlaks, kas brauser toetab JavaScripti.
 • ips4_ipsTimezone
  Selle küpsise seab javascript, et tuvastada kasutaja kohalik ajavöönd, nii et tarkvara saaks kohandada aegade kuvamist automaatselt.
 • ips4_IPSSessionFront
  See on seansi jälgimise küpsis, mida kasutatakse kasutaja jälgimiseks lehe klikkide vahel.
 • ips4_member_id
  See küpsis sisaldab kasutaja ID-d, mida kasutatakse kasutaja "mäletamiseks" juhul, kui tema seanss lõpeb külastuste vahel.
 • ips4_pass_hash
  See küpsis sisaldab räsi, mida kasutatakse kinnitamaks, et kasutaja ID pole võltsitud (see ei ole tegelik salasõna räsi).
 • ips4_ipsApprovalQueueSplash (ainult moderaatoritele)
  See küpsis jälgib, et kasutaja on moderaatori KP-s ära märkinud hüpikkuva, nii et seda ei näidata enam.
 • ips4_language (ainult külalistele)
  Seda küpsist kasutatakse külalise keele-eelistuse jälgimiseks, kui saidile on installitud mitu keelt ja külaline valib kindla keele, mida kasutada.
 • ips4_anon_login
  Seda küpsist kasutatakse kasutaja anonüümsete sisselogimiseelistuste jälgimiseks, kui nad teevad selle valiku sisselogimisprotsessi ajal.
 • ips4_theme (ainult külalistele)
  Seda küpsist kasutatakse külalise teema-eelistuse jälgimiseks, kui saidile on installitud rohkem kui üks teema ja külaline valib kindla teema, mida kasutada.
 • ips4_ipbforumpass_XXX
  Kui alamfoorumile on määratud konkreetne salasõna, seatakse see küpsis niipea, kui kasutaja sellesse alamfoorumisse sisse logib, et kinnitada, et ta on sisse loginud järgmiste lehelaadimistega.
 • ips4_thumbnailSize (ainult galerii külastajatele)
  See küpsis jälgib, millist tüüpi tabeli paigutust galerii kirjetes kasutada (loendivaade, väikesed pisipildid või suured pisipildid).
 • ips4_noCache (ainult külalistele)
  See küpsis on seatud selleks, et takistada teatud vahemällu salvestatud lehtede edastamist külalisele.

 

Privaatsus ja andmete töötlemine

Foorum võib koguda ja töödelda sinu kohta käivat infot, sealhulgas (kuid mitte ainult) järgmist liiki andmeid:

 • identifitseerimisandmed (kasutajatunnus, e-posti aadress, sünnipäev);
 • elektroonilised identifitseerimisandmed (IP-aadressid, küpsised, sirvimisseade);
 • profiiliteave (sinu autod);
 • kasutajakontos sisalduv profiili- ja kaanepilt;
 • andmevoogude info (kasutaja poolt sisestatud postitused ja küsitluste vastused);
 • kasutajate privaatpostkasti sisu (sealhulgas kellelt ja kellele kirjutati).

 

Kasutajakonto kustutamine

Kui soovid oma kasutajakontot kustutada, võta ühendust administraatoriga. Foorum ei ole kohustatud kustutama sinu tehtud postitusi, kui sinu varasemalt tehtud postituste põhjal ei ole võimalik sinu isikut kindlaks teha (postitustes ei kajastu isikuandmeid). Kustutatakse ainult sinu kasutajakonto ja sinu kohta kogutud andmed. Vajadusel muudetakse postitustes autori nime.

 

Isikuandmete kustutamine

Kõik sinu isikuandmed kustutatakse koos kasutajakontoga (e-posti aadress, sünnipäev IP-aadressid, küpsised jms.). Kui sinu kasutajanimi oli sinu täisnimi, muudetakse postituste alles jätmise korral ka kasutajanime. Sinu kohta kogutud isikuandmed saad igal ajal administraatorilt küsida (edastatakse XML vormingus).

 

 

Foorum kogub andmeid selleks, et kohandada oma teenused kasutajale sobivaks ja muuta kasutamine turvaliseks, sujuvaks ja tõhusaks. Foorum või tema nimel tegutsevad teenusepakkujad koguvad ja töötlevad kasutajaga seotud isikuandmeid lubatud piires või nii, nagu on vaja selleks, et:

 • pakkuda kliendituge ja aidata lahendada probleeme;
 • kontrollida kasutaja isikut;
 • kohandada, hinnata ja täiustada meie veebisaitide sisu ja vormi;
 • kaitsta kasutaja ja Foorumi huve ja võidelda pettuste vastu.

 

 1. Foorum ei müü, rendi, vaheta ega anna muul viisil kolmandatele isikutele üle isikuandmeid, andmevoogude andmeid ega suhtluse sisu ilma kasutaja selgesõnalise loata, välja arvatud juhul, kui ta on selleks kohaldatavate õigusnormide kohaselt või pädevate asutuste korraldusel kohustatud.
 2. Foorum võib avaldada isikuandmeid seaduspäraste nõudmiste alusel, Foorumi huvide kaitsmiseks, meie põhimõtete elluviimiseks ja mis tahes isiku õiguste, omandi või turvalisuse kaitsmiseks.
 3. Foorum kasutab küpsiseid, milles salvestatakse arvutisse informatsiooni. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse sinu arvutisse külastatud veebisaitide kaudu. Neid kasutatakse laialdaselt selleks, et veebisaidid toimiksid või töötaksid tõhusamalt, samuti selleks, et saidi omanikele teavet anda. Sõltuvalt sinu juurdepääsu tasemest ja saidil sooritatud toimingutest võidakse mitmesuguseid eelistustepõhiseid küpsiseid seada, et sinu saidikogemusi rikastada. Neid küpsiseid kasutatakse sinu kujundusteema, keele ja üksuste jälgimise eelistuste jms meeldejätmiseks.
 4. E-posti aadressi kasutatakse registreerumiseks, salasõna muutmiseks ja taastamiseks. Foorumil on õigus saata kasutaja e-posti aadressile teateid. Teadete eelistusi saab muuta kasutajakonto kaudu, samuti neist loobuda.
 5. Foorum tellib serverimajutusteenust sideettevõttelt, kes võtab asjakohased korralduslikud ja tehnilised meetmed, et kaitsta neile esitatud või nende kogutud isikuandmeid ja andmevoogude andmeid, järgides kohaldatavast õigusest tulenevaid kohustusi ja erandeid.
 6. Foorum võib kasutada kolmanda osapoole teenuseid, et saidikogemust rikastada ja pakkuda teatud teenuseid. Need osapooled võivad sinu seadmesse seada teatud laadi küpsiseid ning neile võib vajadusel edastada sinu IP-aadresse (nt Google Analytics).
 7. Foorum säilitab kasutaja andmeid niikaua, kui on vaja selleks, et: (1) täita eesmärgid või (2) tagada vastavus kohaldatavatele õigusaktidele, halduseeskirjadele ja pädevate kohtute asjakohastele otsustele.

Kolmandad osapooled

Google Analytics
Google Analytics on Google Inc. poolt pakutav veebianalüüsi teenus ("Google"). Google kasutab kogutud andmeid, et jälgida ja uurida selle veebisaidi kasutamist, koostada aruandeid selle tegevuse kohta ja jagada neid teiste Google'i teenustega.
Spam Defense
IPS rämpspostikaitse teenus saadab registreerunud kasutaja e-posti aadressi ja IP-aadressi teenusele, et teha kindlaks tõenäosus, kas registreeritav konto on rämpsposti allikas.
Nähtamatu reCAPTCHA
See veebileht kasutab CAPTCHAt veendumaks, et just inimesed teostavad teatud toiminguid. CAPTCHA pakkuja võib salvestada seansiküpsise ja saada teavet sinu veebibrauseri ja veebisaiti külastava seadme kohta.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus