Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

eix22

Moderaator
 • Postitusi kokku

  5 954
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  170

Kõik, mis eix22 postitas

 1. eix22

  Lobamokkade rubriik

  @Tanel_P sina, mina ja vbl ehk mõni veel, ei saa selle hindamissüsteemi järgi ostu sooritada Mõned aastad tagasi sai BaurTC-ga (sakslane eestis) sel teemal vesteldud. Mina sain aru, et see näitab ainult auto tehnilist seisukorda, mitte originaalsust jne. Kui sul on näiteks säilinud originaal mõne kriimu või mõlgiga ,siis see on kehvema hindega kui mõni siledaks värvitud mitteoriginaalina säilinud auto.
 2. eix22

  Lobamokkade rubriik

  Fl r6 tagapaneeli ei näe kusagil ühegi firma oma peale a osa?
 3. eix22

  Lobamokkade rubriik

  Siis on ainus võimalus rull maha müüa, saab kasti korda ja ei pea Elvasse lae järgi ka minema Touringu lae transportimiseks pole vaja rentida käru või kaubikut, seda saab transportida väga edukalt e30-ne endaga. Teinud seda korduvalt.
 4. eix22

  O: Touringule lage

  Müügis luugiga lagi, siin otsitakse kordades haruldasemat nähtust touringu puhul-ilma luugita lage. 300km pole ju miskit erilist, et mitte järgi minna?
 5. eix22

  O: esirattalaagri tolmukaitse

  Ei, see tähendab ikka uut. Enamus rullikale vajaminevad poldid, mutrid ,tüüblid jne olemas, kel miskit kiirelt vaja, siis esinduse letihinnaga saab . 2*12+saatekulu pealinna.
 6. eix22

  O: esirattalaagri tolmukaitse

  Mul ka "laos" olemas. Um hinnaga kohe saadaval.
 7. Pakkuda siis e30 kupee originaal Recaro sportistmed. Raamid, siinid, porolonid kõik üle käidud. 36a vana kraam, riidel defekte ja kulumisjälgi. H:800 . Võib pakkuda vahetuseks kehvemas seisus istmeid üksikuna jne. Või allolevatel linkidel otsitavaid asju. Lisainfo PS. Pakkuda veel korralikud fl kupee sportistmed. Raamid, siinid, mehanismid, kallutus jne korras. Kõik funktsioonid toimivad.Riidel esineb defekte ja kulumisjälgi. H:800. Võib pakkuda vahetust. Lisainfo PS. Otsitavad asjad https://foorum.e30.ee/teema/597-o-originaalvelgiplekk-bbs-pudelikork-ix-bbs-velgi/?tab=comments#comment-130412 https://foorum.e30.ee/teema/9157-o-istmeid-diffreid-keredetaile-jpm/ Beežid sportistmed , sobivad kõikidesse keretüüpidesse. Muidu tegu kabrio istmetega. Nahk kulunud ja pragunenud. Juhi raamev keegi kunagi kõvasti remontinud ,nii et seljatugi mehanismide külge lausa kinni lastud. Muidu kallutus ja teised liigutused toimivad mõlemal istmel. Lõuna eesti. 300 Lisandusid kabrio beezid polstrid, tagumised istmed. Kõik sobilikud nahatamisdoonoriks. Olemas ka esiistmetega sama materjaliga kaetud kabrio tagaiste ja pildil olevate polstritega komplektis olnud beez tagaiste. Polstrid kokku 50
 8. Pean silmas seda rohkem kehva neti kataloogi ehituse osas. Valid ja valid ning lõpuks ilmub ette varuosad puuduvad. Milleks üldse panna/jätta valikuvõimalusi, mis kuhugi ei vii? Selline otsingusüsteem on olemasoleva kauba osas sama tüütu, asjad tihti valede nimedega ja vales kohas.
 9. On ikka, hinnad seal kõvasti muutunud, nii nagu siin keegi ennustas Ladu24 ka osad asjad odavamad ja kataloog palju sõbralikum. Miks ei võiks kõik varuosad kohe nähtaval olla põhigruppides? Muudkui valid ja klõpsid, aga lõpuks ikka "varuosad puuduvad". Transport ka neil nüüd ainult dpd, siinkandis kappe pole ja jääb üle ainult kuller.
 10. eix22

  Lobamokkade rubriik

  Osta autoleht enne järgmist kolmapäeva ,seal terve artikkel olemas.
 11. eix22

  M: Pre fl sedaan jupid

  Korralikku helehalli plekkvelge/tagavararatast, pre fl pagassi põhjamatti?
 12. eix22

  Lobamokkade rubriik

  Oli ka kokkupuude, vbl mõni tunneb ennast veel ära. Kollasega peaks olema kõnealune isik.
 13. Lagi jäeti hirmus juba keretöödeks külge, et laealust osa ei näeks? Raske uskuda, et sellises seisus kerel seal kõik korras. Ka heas seisus masinatel on nn katuseluugi vahelagi seest ja väljast roostes.
 14. eix22

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  330 paketi spoila on nii nimetatud is lisa.
 15. eix22

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Vbl mõistame asju valede nimede all. Esiots koosneb kahest eraldi tükist vastupidiselt tagaotsast. Põll on m-tehnik, stange mitte. Selline on m techniku stange. Tavaline stange
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus