Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

eix22

Moderaator
 • Postitusi kokku

  6 333
 • Registreerus

 • Võidetud päevi

  203

Kõik, mis eix22 postitas

 1. Siin jookseb otse torudesse, mis ei tundu õige olevat. Ixil igatahes keerab ära ja järgmine klamber käpa küljes ja viimane selle söefiltri kinnituse alumise poldi all.
 2. Neid väiksemaid pole küljes hetkel. Benaklambrit nägin seal tava fl 325i-del ka. Pildil ka küljes.
 3. 1. Sinna pleki külge lähevad ja hoiavad peenikesi jahutuslõdvikuid. Sinna lähevad ümarad suurema jahutustoru hoidmiseks ka. Mootorijuhtmestik käib kaablisidemetega selle pleki külge läbi väikeste lapikute aukude. Üks bensutoru kahene hoidik käib ka selle külge. Keskele käib vent toru hoidik. Ühendusliidest olen näinud m10-tel Toru hoidikuid ixidel, 3tk, üks selle musta pleki küljes, teine lisaplekiga käpaga sama poldi all, kolmas kere küljes.
 4. eix22

  Lõdvikud

  B osana pole neid näinud, h2 saad esindusest tunduvalt parema hinnaga, Leks teeb siin tellimusi. Ehitad ju pms uut mootorit, selliseid asju ei panna vanalegi kasutatuna.Neid ei saagi korralikuna, plastikuks muutunud nad kõik.
 5. eix22

  Kes, kus ja keda nägi

  Must ju muidu kõigi lemmik, kuidas nüüd järsku enam ei meeldi
 6. eix22

  Süüte ajastus m20b20

  Jagaja küljest vaakum lahti.
 7. eix22

  Mis jupiga on tegu?

  Huvitav, et neid sul seal ära ei vahetatud https://aeromotors.ee/kataloog/bmw/3-e30/320-i/mootor/valjalaskekollektori-tihend-rongastihend?of=m290;t29;s10331
 8. eix22

  O: 323i kolvid

 9. eix22

  O: Varuosi/ Lõikedetaile

  Terv Uued korgid riiulis olemas, 51mm püstakud ka ehk leian.
 10. Vat kui tore, vahi spetsialisti siis... Jätsid päris palju vigu veel mainimata, mis sel autol oli ja on ilmselt siiani. Auto nägi viisakas välja ja oli suht originaal seisus. Suht originaal tähendab, et lisatud oli sportsisu.
 11. eix22

  Lobamokkade rubriik

  Keegi ei väidagi, et miski oleks võimatu. Saab pre-le FL tagaotsa panna, kui vaja siis esiotsa saab ka taha panna. Aga e36 ja e46 klaasid täitsa teise kujuga, ilma kere lõikumata neid ei pane. Touringu originaalklaasile hingede lisamine/leiutamine ei tohiks olla suur väljakutse, klaas olemuselt sama mis kupee vent aken. Siin klaasi kujud võrreldavad.
 12. eix22

  Lobamokkade rubriik

  Kaitsmekarbi viis oma rallikal kasutaja @Tiit salongi, saad kohe ise privasse asuda temaga E30 vent aknad on olemas, ei pea leiutama. E36/46 tükkidega neid elektriliseks tehtud, seda võimalust pole muidu e30-l.
 13. eix22

  E30ne reklaamid

  See video kõrvalteemas olemas https://foorum.e30.ee/teema/13-bmw-e30st/
 14. Paaris kohas kerge vine , aga ei midagi tõsist.
 15. Peab vist vägisi fb konto tegema
 16. See auto ka ära n*ssitud. 5a tagasi oli veel korralik originaal, lisatud vaid hall sportnahk.
 17. eix22

  ARK

  Andmesildil kirjas teljekoormused. Juhi kaalu lisamine omaette teema. Tehaseraamatus kirjas, et tühimass on auto kaal täispaakide, aga ilma lisavarustuseta. Seega on passis mudelepõhised plangu auto standardkaalud, mitte reaalsed numbrid tegelikust massist. Juhti pole ka mainitud.
 18. Kas seda puksi originaalpleki sisse eraldi ka pakud?
 19. eix22

  Lobamokkade rubriik

  Peale postitust selgub, et teema jätk juba uuel lehel jh
 20. eix22

  Lobamokkade rubriik

  See on klassikutes esindatud http://foorum.bmwclassic.ee/viewtopic.php?f=1&t=11510
 21. eix22

  O: 323i kolvid

  Endiselt vaja 323i kolbe, või teab keegi sobilikku asendust. 55570186
 22. Pre-l käib see keskpaneeli ja on teistsugune
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus