Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

eix22

Moderaator
 • Postitusi kokku

  6 189
 • Registreerus

 • Võidetud päevi

  186

Kõik, mis eix22 postitas

 1. eix22

  O:m20 130mm kepsud

  Sama siin, kui leian, siis 35.
 2. eix22

  M: aknalaua plekk

  Terv, mis aasta autolt, või saab ehk foto?
 3. Teeks ühe tellimuse, kellegil veel huvi?
 4. eix22

  Lobamokkade rubriik

  Aastatetagused projektid ikka laiali kõrval
 5. eix22

  O: pre flt kere juhtmestiku LUKKU

  C101 tuleb juba sügis 85a. Kaitsmekarp kolib püstaku küljest sinna seinale 86 sügis. Selline pre juhtmestik oli aasta aega ainult, 86sügis-87sügis. Sellise aastakäigu oma mul pakkuda ainult 318i oma.
 6. eix22

  O: pre flt kere juhtmestiku LUKKU

  Terv, palun täpsustada,äkki saan pakkuda. Juhtmestikud muutusid igal aastal.
 7. Hiljaaegu nägin ühte "eluaegsete" 30€/h tööd ...ei hakka kommenteerimagi Aga muidu Margusega täiesti nõus. Ise pean kahjuks sama lükke tegema uuel aastal. Ei teki ainult roostet juurde, igale asjale tekib seda hinnakest juurde. Keretööde kulu ei ole ju ainult lõikekettad, traat ja gaas. Kui kõik kulud maha arvestada, jääb tegijale kätte tavaline töötasu, mida saaks teenida mujal firmas töötades, kuhu lähed 2 kätt taskus. Püsin ausas konkurentsis Edu tegemistes.
 8. eix22

  Kes, kus ja keda nägi

  Kas see @lepa endine pole? Juba veits tuunitud.
 9. eix22

  Lobamokkade rubriik

  Miks sa arvad ,et kere vedelam? Pleki katus küll oluline osa, mis hoiab , aga ega tava kere ka jäikusega kuskilt otsast ei hiilga. Kabrio on igasugu lisatugevdusi täis, plekid oluliselt paksemad ja ehitus hoopis teine. Sinna plekikatus peale ja saaks jäiga ja turvalisema e30 Plank neljaukselise kere kaalub 210kg plank kaheukselise kere kaalub 198kg plank kabrio kere kaalub 285kg plank touringu kere kaalub 242kg Nii et kabriol seda materjali ikka on seal.
 10. @arvo1123 see on samasugune utiil, omal oleks samamoodi vaja sellist korralikku kere/sõiduriista. Konku tala jms 40
 11. eix22

  Lobamokkade rubriik

  No nende tükkide ise väänamine pigem palju aeganõudvam töö ja tulemus pole ikka see mis vaja. Samamoodi võid jupiti lõigata ja lappida. Selge on see, et see alumine tõstenurk on kõigil läbi või roostes vähemasti, aga nii suure alaga on ikka vähesed läbi. See alumine nurk nagunii kedagi ei huvita, tehakse kumer nurk sinna nii et tiib ja logar poolenisti õhus pärast.
 12. eix22

  Lobamokkade rubriik

  Doonorkere lugu kõik
 13. Plaanid tagasi tulla siia ridadesse?
 14. eix22

  Lobamokkade rubriik

  @sass ja @ keegiveelkesotsis Tundub olema e30 siinid ja üleminek, mis pole lihtne leida. https://www.osta.ee/auto-iste-recaro-126909180.html
 15. eix22

  O: E30 juppe

  R4 touringu juhtmestikud pakkuda, vbl mõned r4sedaani omad leiab ka. Kabrio nahatamisdoonorid paar teemat allpool pakkuda . Esimese tuhatoosi ja tavalise ahju leian ka, radikas mõistlik uus osta. Kupee uksepolstreid leidub ka Katkise ekraaniga digikell olemas, displey saab ebayst. Asjad lõuna eestis.
 16. Terv Mille kast, mille sidur??
 17. Ega mingeid vähe uuemaid pre makke pole pakkuda?
 18. eix22

  Kes, kus ja keda nägi

  Nähtud võrumaal 
 19. Kellegil 324D juppide vastu huvi? Kui on enamusele tahtja olemas, läheb juppeks. Niisama paari asja pärast ei hakka lammutama, las seisab niisama pigem siis. Plekiosa mäda. Radikas jääb ilmselt omale. Beez sisu, mootor, strut, jäme püstak, aku pagassis jne.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus