Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

eix22

Moderaator
 • Postitusi kokku

  6 089
 • Registreerus

 • Võidetud päevi

  177

Kõik, mis eix22 postitas

 1. Igatepidi pedereeritud, aga pildil ju ikkagi üsna heas originaalseisus näppimata auto. "Selle hinna eest kõige hullem polegi" tundub kuidagi rämeda solvanguna 2019 aastal
 2. eix22

  Lobamokkade rubriik

  Lisaks siia, et ei ole typ 188 pooltelge. E30-l on kahte varianti telgi nagu ka diffreid 168 ja 188 ja mõlemat varianti pandi tehasest mõlemale diffri variandile.
 3. eix22

  Lobamokkade rubriik

  See kestvuse jutt kehtib isegi praeguse aja A osa kohta. Vana aja originaaljupid kõige paremad. B osa kummist osad - täis praht (telje, supporti osad) Lühikese ajaga suporti lõõtsad täiesti läbi, uuesti 35a vana tükk külge ja asi korras. Neid näiteid võiks lõputult tuua.
 4. Helmes/lossimägede juures, mõlemalpool teeääres üsna lähestikku, helme-loodi ja valga-uulu ristis pms.
 5. Ok Tom, teeb äkki mingi 12 ajal Helme parklas? 2 autot on olemas. Sina kolmas, Pärnu rahva teekonda ei tea. Kui ülejäänud jõuk läbi Rõngu läheb, võime suuna ka sinnapoole võtta?
 6. eix22

  Kütusenäidik hüpleb

  Fl r6 on tehasest 60l paagiga. (Välja arvatud D, TD)
 7. Kust kaudu Pärnu rahvas liigub?
 8. Tallinnast Tartu kaudu Sangastesse minek nagunii juba ringiga. Keegi Tõrva kaudu on liikumas ? Pärnu omad?
 9. Eks igal ühel mingi hobi või hullus Ise ei läheks sinna siis ka piinlema, kui 500 peale makstakse.
 10. eix22

  Lobamokkade rubriik

  Siis vales pistikus või relee kontaktid kinni.
 11. eix22

  Lobamokkade rubriik

  El akendel ei hõõgu, vaid põlevad nn täis võimsusel ,kui toide peal. Toide on peal ,kui süüde sees või juhiuks avatud. Istmesoojendusel põleb ainult sisse lülitamisel. Keegi tuunis kusagil neid ümber ka, aga ei meenu täpsemalt.
 12. Kahe otsaga asi. Hea, et üldse midagi saab. Nagunii siin keegi originaali ei taasta. A osana pole põhja osasi isegi kataloogi piltidel kunagi näinud.
 13. Ristid lõtkuta. 80e Asub lõuna eestis, postiga liigub kuhu vaja. 55570186
 14. Videost ei oska midagi kuulda, aga ehk uued rihmad häälitsevad. Või vale pingsus hammasrihmal, kuigi see pigem ulub.
 15. eix22

  Lobamokkade rubriik

  Ei ole mitte midagi ebanormaalset. Kõige lihtsam ja tüüpilisem (mootorivahetajate) viga, mis olla saab. Releedel mass puudu. Must peenike juhe, mis starterile jookseb.
 16. eix22

  E30 T-särgid!

  Meeste must xxl ja valge xxl, naiste valge s, laste valge 3-4a ja laste valge 9-11a. 5 särki. Kantud.
 17. Ei oska asju pakkuda, pre face on väga lai mõiste, asjad täiesti erinevad. Täpsusta ikka tootmise aega.
 18. eix22

  m20b25ix vs m20b25

  Ixi mootoreid/plokke siin vahest mõni tikutulega taga otsinud. Sellisel ratsimisel ei ole enam erit pointi, kui sobiv asi on leiutatud ja kättesaadavam. Seal ei ole teemaks ainult teisipidi töötav õlipump. Nagu mainitud ,siis ülerõhuklapi jaoks tuleb auk suuremaks puurida ja keermestada. Nii suuri keermelõikajaid tava komplektides ei ole. Õlivarras ja selle auk plokis on vale koha peal. Lisaks igasugu muud erinevused ja muidugi juhtmestik ja juhtaju ka erinevad. Kõige lihtsam rats ilmselt oleks ixi õlivõttur ringi teha ja e34 m20 karter alla panna.
 19. Kui terve auto on üle värvitud ja kapott ainukesena ei ole, aga on vigastusi ja roostet, siis ei tundu olema argument originaalvärvis auto puhul on see kindlasti argument.
 20. eix22

  E30 T-särgid!

  Mis mõõdud need on, sellest ei saa aru. Rinnaümbermõõdu sain üle meetri? Mis pikkus see on, särgi pikkus
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus