Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Margo

Administraator
 • Postitusi kokku

  1 282
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  47

Margo võitis päeva viimati 29. märts

Margo sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

304 meeldimist

2 jälgijat

Kasutajast Margo

 • Tiitel
  Iidne fänn

Profiili info

 • Minu autod
  316 2D ´84
  318i 2D ´83

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. Margo

  Temp seieri jama

  M50 ja M52 swapi puhul tuleks alati FL kellaplokki eelistada. Muresid vähem.
 2. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Retro õlid on lettidel kohe vanade autode jaoks, mis sisaldavad veel neid ühendeid, mida m10, m20 ja m30 vajavad. Mitte ainult tihendite pärast, vaid tänapäeva õlidel igast head ained välja võetud, mis pidavat katte ja DPFe ummistama ja maailma saastama.
 3. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Selline märgistus oleks palju arusaadavam. Praegu parkla, kus ees parkimiskeelu märk
 4. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Ennast jäi vaevama, et kas ma olen loll või ei saa aru, kas tohib või millal tohib sellises kohas parkida? Märk taga näitab parklat, aga ees näha parkimise keeld teatud kellaajal. All lisatahvel, et kindlasti ei tohi parkimiskellaga 1h parkida või mis see peaks tähendama? Bemm minu oma, et ei ürita kellegi peale näpuga näidata sinna parkimises
 5. Margo

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Tundub ülesehitatud küljepauguga auto nii vaadates.
 6. 17" ratastega ma panen 7,5 laia peale 205/45 ette ja 9,5 laia peale 235/40 rehv taha, siis jääb originaalmõõduga ratta diameetriga pmst sama (+-5mm). Fixus24 vms rehvikalkulaator näitab diameetrid ja erinevused ära kohe.
 7. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Juuli teine nv
 8. Margo

  O: paagi tuulesuunaja.

  Anna koodi, ise nagu ei leidnud kiiruga BMWFansist või minu autol neid veel pole
 9. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Haigekassa ja töötukassa reserv oli mingi 800 milli, nüüd ca poole vähemaks jäänud, sest rahakotid läksid mingi aeg ühte ja nüüd "natuke laenatakse, et pärast pannakse tagasi" muude soperdamiste lappimiseks Sama teema, et mõtled, et teed head ja teed Lastehaiglale püsiannetuse (omast kogemusest räägin). Mingi aeg tuleb välja, et selle rahaga mängitakse börsil, mitte ei osteta vajalikke aparaate jms. Natuke pahaseks teeb, et kerjatakse raha ja ei kasutata sihtotstarbeliselt. Riigi kohta sama jutt. Raha pole, et haiglatesse investeerida, Tln-Trt Kose pikendust täies mahus ära teha, aga eraldame pool milli aastas välismaal pornofilmide vaatamise eest, NO99 teatri debiilsuste rahastamiseks, erakondade valimiskampaaniate toetamiseks jms.
 10. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Kurb on see, et kes kõik maksud ausalt ära jõuab maksta, peabki rikas ja edukas olema meil siin maal. Ja ära muretse - klienti üldiselt ei huvita üheski valdkonnas, kas sa maksad makse või ei, peaasi, et töö saaks võimalikult odavalt tehtud. Sinu maksud tulevad ju tema taskust. Ja pärast saab veel hädaldada tuttavatele, et sai kõige odavama hinnaga suht mageda teenuse.
 11. Margo

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Krt, seal oli nii palju valesti, et karpe ei pannudki tähele. Odavamad, kui rullika m-tech küljed
 12. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Nagu ikka keenjuse uudise pealkiri. Esiteks ei ehita keegi ise midagi, vaid tahavad doonorautot ja teiseks tehakse sellist asja igalpool iga päev. See, et 30 M3 ära solkida, on suht jabur. Vabalt võib selle kõik siis juba suvalise tavakerega teha.
 13. Margo

  kolvirõngad

  See viimane variant võikski olla õige. Ülemine variant äkki eta kasutusel? Sul vanu pole siis, et vaadata, mis enne sees olid?
 14. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Ikka samamoodi, mõlemad m20 mootorid.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus