Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Margo

Administraator
 • Postitusi kokku

  1 197
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  40

Margo võitis päeva viimati 8. detsember

Margo sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

251 meeldimist

1 jälgija

Kasutajast Margo

 • Tiitel
  Iidne fänn

Profiili info

 • Minu autod
  316 2D ´84
  318i 2D ´83

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. Margo

  M: M42 mootor

  @Max.Mina olen pannud m50 külge m42 kasti ka e30 peal ja originaal is kardaaniga ka veel
 2. Margo

  O: E30 hobiautoks

  Kui sa rahast sõltumatu reisihuviline oled, siis võib ikka välismaa portaale kammida ja lennata kuhugi vaatama Reaalselt võtab see palju aega ja raha, et niimoodi välismaalt otsida ja leida. Igaüks kiidab enda oma ja ilusaid pilte oskavad paljud teha. Hinna järgi ka ei julge otsustada, sest kõige kallim alati kõige parem pole.
 3. Margo

  O: E30 hobiautoks

  Küsib auto eest 4000 ja ei oska õigest kohast tõstuki peal tõsta isegi? Esitiivad läbi, karbid tunduvad roostes, ilmselt esimesed nurgad läbi roostetanud tiibade järgi. Facelift M10 ja ilma varustuseta ka veel...Soomes nettiautos oli jutu ja piltide põhjal sile beež 83 või 84a prepre 4200eur, see oleks rariteetsem vähemalt. FL M10 ainukese eelisena näen odavat remondikulu, st turul liigub palju odavaid juppe, sest kõigil vaja m20 või m50 panna, ketassild, 188 diff ja 51mm püstakud. Stanksid ka odavad erinevate kõksude korral
 4. Margo

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Paljud norm autod liiguvad väljaspool autoportaale, FB ja foorumeid ära juba nagu kinnisvaragi. Ülejääk jääb teistele kiskuda ja siis kiiremad üldiselt võidavad.
 5. Margo

  324DA '87 - krislinB

  Ja miks meestega pilte koledamaks teha üldse? Hõõrugu end kasvõi paljas Uku Suviste rullika peal, enamuse tüüpide käest laiki ei saaks vist
 6. Margo

  Suurem radikas ?

  Tavaline R4 radikas peab ka kenasti ära jahutama, kui burnout võistluse auto pole.
 7. Margo

  M20b25 nukkvõll!!!

  Ma ei ole paberitega insener, aga peale durationi ja lifti (mille abil asjaarmastajatele toodet pähe määritakse) on nukkvõllil veel olulisi parameetreid. Paljud FB gruppides ja siin ka äkki meil vist rinkasõitjad, et paneme 360° ja 20mm tõusuga nuka +1,5kg hooratta ja siis peaks lebo 100kw juures olema. Alustame asjadega õigest otsast ehk mõtleme välja endale vajaliku pöördevahemiku ja kui mootorit on moditud sellise tasemeni, kus originaalnukaga seal vahemikus enam piisavalt hästi ei hinga, siis tuleks välja mõelda, mis sinna paremini sobiks. See jutt ei ole suunatud teemaalgataja pihta. Vastus tema küsimusele on: ei tea.
 8. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Eks Geenius on ka ikkagi portaal, mis peab müüma. Selline jutt müüb ilmselt siis. Kui sina, sass, oled asjalikum, läbi planeerinud kõik, vana auto enne ostmist üle kontrollinud, peale ostu üle teinud kriitilised kohad ning siis sõitma läheks, siis kus oleks pinge, põnevus, millest veel mõned veerud kirjutada? Sõidad rahulikult punktist a punkti b ja kogu lugu. Kuiv ja mage. Kuigi nagu välja toodi, siis see oleks ehk tegelikult pealkirjaga tõelisemalt haakunud. Nii et ärge Geeniuse artikleid nii tõsiselt ka võtke. Seal veel igast ukud kirjutanud, kelle juttu võhikum isegi tõe pähe võib võtta.
 9. Margo

  316 m20b25 '87 - young fanatik

  Vända käigu vähendamine pole alati halb idee, kui plaan nimelt nii läbi mõeldud on Näiteks silindrit suuremaks puurides ja vända käiku vähendades saab umbes sama töömahu, aga hoopis teise karakteristikaga mootori teha. BMW insenerid ise ka nii teinud vahepeal. Nii et kõik on vajalikkuse ja vastupidavuse küsimus.
 10. Margo

  316 '84 - Margo

  @TrvP 316 ju, lebolt saab kerima Ei tea, miks järgmisi velgi vaja oli, aga olid saadaval ja tundusid igati sobivat auto alla 🤔 15x7 nagu originaalid, ET väiksem ainult. Eest saab velje 2" sissepoole nendega, mis igati positiivne.
 11. Margo

  O: Peegliklaase

  Uued peegliklaasid alla 10eur/tk.
 12. Margo

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  See auto vahetati kõigepealt e28 vastu, siis müüdi 1500ga, siis pandi 2000 müüki jne. Värvitud on Leedus ainult pealt hõbedaseks, pagassis sees jms ikka mingi tumedam hall, delfiin vms. Eestis on ninatükid uuesti üle värvitud. Taga olid vist e90 rummud ja ees e36 omad.
 13. Margo

  316 '84 - Margo

  Juba esimene puksivahetus oli täna. Auto pole meetritki sõitnud Tegelt ei meeldinud mulle ikkagi esiratta asukoht koopas ja panin lisaks M3 õõtsale ikkagi ekstsentrikpuksi ka õõtsa otsa. Kui Strongflexi punased panin käega sisse, siis ekstsentrik kollane oli ühes tükis ja andis pressi all sisse nikerdada seda kuju. Stanged hakkavad ka vaikselt looma. Kui need olemas, saab lisad paika sättida ja siis värvi saata kõik. Mootori alumiiniumosad läksid täna pritsi ja peale seda saaks hakata midagi kokku ka laduma seal osakonnas.
 14. Margo

  Preface ja facelift erinevused

  Sobib ikka.
 15. Margo

  O: käsipiduri pinguti, ukse vastus, kõrvalistuja ukseklaas

  Kaheukselise roheline ukseklaas on pakkuda.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus