Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

cobra

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

259
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

9

cobra võitis päeva viimati 29. november 2018

cobra sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

58 meeldimist

Kasutajast cobra

• Tiitel
    Vana kala

Profiili info

• Minu autod
    318is, 335T

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. cobra

M:m30b30 mootor

mis koodiga mootoriplokk on? kood on starteri peal siledal osal. Pilti sooviks.
  2. cobra

Lobamokkade rubriik

10w60ga kannatas subaruga jäärada sõita, kuna võrreldes 10w40ga oli õlirõhk 1bar suurem, õlitemperatuuril 100c
  3. Soov siis antud varuosa järgi. Smartpost sobib ka Pärnusse.
  4. cobra

M: e30 parts

offering for differential 60e, can pick up myself
  5. lahtise 2.65 ja e34 tagakaanega diffri sain ma miski 25e eest eelmine aasta, täiesti mõttetu differ, millel pöörded ikka väga madalad e30l. Seega väga ülehinnatud. Pakun 4.45 eest samuti 80e.
  6. cobra

ARK

kaaluti kogu auto, passin tahan saada m30b30. Kuna pärnu kaaluja tüüp suhtles hanoviga, siis lõpuks leebus ja ei pea lisa kaalumist tegema ja saan edasi tegeleda.
  7. cobra

ARK

minul on mootor teise bmw mudeli pealt, seega pole õige e30 mootor. Hetkel jageleme edasi antud teemaga.
  8. cobra

ARK

hetkel jauran sama asjaga. Kaalusin auto ära Pärnus, aga tuli kiri vastu et pole mõõdetud telgede kaupa. Samas Pärnu kaalumine on autoriseeritud koht maanteeameti jaoks. Kõik on makstud aga läbi ei lähe. Kuskil on ikka väga suur error sees.
  9. cobra

Lobamokkade rubriik

Vaja 3tk klambreid, mis hoiavad kere välimist, ülemist liistu kinni, keegi ehk rohkem tellinud neid?
  10. cobra

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

https://www.olx.pl/oferta/bmw-e30-m20b25-sedan-87r-CID5-IDy9ukE.html#3a1a38961a
  11. cobra

Lobamokkade rubriik

4 kuud tagasi sain e36 compact manuaali 1.6l 150euroga + remont ja ümberkirjutus oli 120e
  12. cobra

Lobamokkade rubriik

kas e30le tehti 15 tolli plekkvelge ka? Nimelt vaja leida kitsast velge, et peale panna piigi rehvid. tava 7.5 tolline velg jääb laiaks.
  13. cobra

Mina tellisin leedust auto ära niimoodi, et reaalselt ei näinud ka, maksin ära ja toodi treilaga. jah autol oli puudusi aga see kes auto juures midagi ei tee, ei tasugi sellist autot osta. Samas kui oleks reaalne huvi autot osta, siis mina läheks Poola, teeks miski 2 päevase uurimise kohalikelt. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6Bhr5X.html#4982a6209a
  14. cobra

Kui ma lähen mootori vahetust regama, siis kas nad vaatavad ise ploki pealt seda mootori koodi? Või ütlen ise, mis mootor on (veel parem kui ütleksin et ilma katita)
  • Loo uus...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus