Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

cobra

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

242
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

9

cobra võitis päeva viimati 29. november

cobra sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

55 meeldimist

Kasutajast cobra

• Tiitel
    Vana kala

Profiili info

• Minu autod
    318is, 335T

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. cobra

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

pole midagi erilist usun. Pildid miski 4a vanad juba. ÜV sele minnes pole viitsinud isegi nr tule pirni korda teha, vaadates ÜV lehte, siis pole just väga puhas leht.
  2. cobra

M. Jämedad veovōllid

Alguses oli paku hind ja nüüd hind olemas. Saa siis aru.
  3. cobra

M. Jämedad veovōllid

40e 2tk
  4. cobra

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

RHD autot arvele ei saa vist kuidagi? https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/bmw/325/fmcbj.html
  5. cobra

316 66kw '86 Kupee - Rahaboss

kas seda kiilu on ainult originaali v B osa ka? palju maksab? Endal varsti samamoodi klaasivahetus ees.
  6. cobra

320i’90 - chrislinsepp

eks ostad brake cleaner v eetrit ja hakkad pihustama igast õhulõdvikute peale. Klapivahe on neil 0.3mm kõikidel ja eks nad natukene klõbisevadki, mul turbokal sama mootor peal. Eks iga remondimees saab nende töödega hakkama. Kui klapivahe tiks pole, siis on jah keeruline.
  7. cobra

320i’90 - chrislinsepp

Mis 3.5l mootoril viga? Kui vahetama hakkad, siis ära hakka mitte ühtegi M50 mootorit vahele panema, ennem tõsta see evo 9 mootor sinna vahele
  8. kas m20b25 on võimalik raamsaalesid vahetada, kui mootor peal? kepsud saab ära vahetada igatahes.

1. Max.

Max.

Kepsusaalesid küll, mitte aga raam-.

9. cobra

VARASTATUD!

minuarust see sama bmw seisis minu kodu juures Riia mnt-l paneelmajade juures.
  10. cobra

316 m20b25 '87 - young fanatik

mul oleks vaja küll stangesid, enda omad läbi ussitanud juba ja see liivaprits oli kuskil Pärnumaal?
  11. cobra

316 m20b25 '87 - young fanatik

tundub huvitav komplekt tulema, mulle meeldib. Mis aju, mis turbo ja kui suured pihustid? ÜV kuidas plaanis
  12. cobra

M: Smoked esimesed suunatuleklaasid [MÜÜDUD!]

15e koos smartpostiga oleks pakkumine
  13. cobra

M: E30 juppe (lisa)

preFL sedaani tagumisi uste hind? Ja 51mm esiamordi hinnad 2tk?
  14. cobra

M: Typ 188 differ ja jàmedad teljed

võid mulle ka hinnad kirjutada
  15. cobra

E30 kokkutulek Poolas 31.08.18-02.09.18

Mina alustan homme 700km Pärnust Soome põhja sõitmist Bimmerfestile, saab olema ka huvitav, Poola ei jõua ajalistel põhjustel.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus