Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Lätist peaks ka saama neid detaile.

https://www.facebook.com/valcavimas/

 

Parandus. See ikka Leedukas ja hinnad on : esimene põhjaplekk-70€ ja tagumine-60€+ postikulu komplektile(4tk)-33€

Ainult sellele ma vastust ei saanud,et kui paksust plekist detailid on?

 

edit: 1mm paksusest plekist tükid.

Muudetud , muutis MargusRaska
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Fb lehelt saad infot. Neil seal palju erinevaid tooteid saada. Usun,et hinnad krõbedad. Kirjas ka,et kõik küsimused ja hinnad  PM. Võimalik saada valmis põhjaplekke,aku kastid jne. Keretöid hoopis lõbusam teha :) Hetkel neil ka seal M3 replica tegemine pooleli ja Mtech1 taastavad. 

 

https://www.facebook.com/E30garageNorway/

Muudetud , muutis extreme327
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

13 tundi tagasi, m20b20 ütles:

Kus M teh mainitud on? 🤔 mt2 kabriod olid ks 60k+ eek hindadega mu arust. 

Seal pildil on ju m tehnik.

2009 sai 3000 eest m tehnik kabrio

2019 saab 3500 eest läbi kupee kere.

Lihtne ja arusaadav võrdlus, ma ei tea mis te räägite :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui päris ausalt panna siis kuskil väljamaa grupis oli selle 2D kere kuulutus ka, hind oli 550 ja tingi 😄 Muidugi muigama paneb võrdlus küll, endagi 2009a ostetud sõidukõlbulik, komplektne 320i maksis eurodesse arvestatuna ca 450. Täiesti tavaline hind tavalise 20 vana masina eest, praegugi saab sama vanu sõitvaid panne samas hinnaklassis.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Näita mulle ka kust saab 20 aastat vanu, sõidukõlbulikke ja komplektseid 320i-sid 450 euro eest või siis vähemalt samas hinnaklassis :) (praegusel ajal räägime siis e36 ja/või e46 keredest). Heal juhul saad 700 euriga mingi viiese.

 

Tahan öelda lihtsalt seda, et ei maksa downplayda e30 ülimadalat hinda vanasti argumentidega, et "vana auto ongi odav" vms, sest e30 oli reaalselt samal hinnatasemel ladade ja mossedega.

Muudetud , muutis iknowthatfeelbro
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

oi on neid sõitvaid kompletkseid 320 e46 kui ka e36tesid on  ka 100-200 euri eest olnud, see aasta tean 425 euri et müüdud 323i. ja noh eg akõik need meelde ei jäägi ja enamus neist ei jõua yhtegi müügi portaali.

Muudetud , muutis Toivoku
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus