Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

group

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

69
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

2

group võitis päeva viimati 30. juuni

group sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

8 meeldimist

Kasutajast group

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    89' 325i Touring

Hiljutised profiili külastajad

354 profiili vaatamist
  1. group

Tagasillas kolksub

OK, ma kunagi varsti jõuan ehk uue moto kokku pandud, siis värskendan nagunii ka siduri ära ja saab 1 asja listist maha.
  2. group

Lobamokkade rubriik

Tänud kõigile info eest, eks paistab kas leiab kusagilt mõne kasti kunagi või jääb see ainult ideeks
  3. group

Lobamokkade rubriik

Sõnastan siis nii, et mul on 89a 325i touring ja liigub mõte see automaadiks teha. Kuna kaste palju erinevaid siis otsingi infot, et milline sinna sobida võiks. Abiks oleks ka mõni viide, kus lisa infi leida võiks.
  4. group

Lobamokkade rubriik

Oskab keegi veel kommenteerida ka kastide sobivust, on seal mootori tüübiti erinevusi m20b20 vs m20b25 või preface vs facelift?
  5. group

Tagasillas kolksub

Vedrud on jah suht uued seega need ei kolksu ja siis oleks see hääl teine ka ma usun. Difripuks ka aasta paar tagasi vahetatud aga vaatan korra veel üle. Tegelikult on kogu tagumine sild ca 3a tagasi mahavõetud värvitud ja kõik uued detailid pandud. Mäletan, et kunagi ammu käis sarnane kolin ka siis kui ratast ringi sai lastud, enam pole proovinud, vist ei õnnestugi, sest mootor nii läbi juba :).
  6. group

Tagasillas kolksub

Tagasillas midagi kolksub käiguvatetusel ja kohalt liikuma hakates, ehk siis gaasiga mängides. See kõlab küll väga imelikult aga kolksumine sõltub justkui kuidagi ilmast, ehk rohkem on kuulda külma ja märja ilmaga, suvel jällegi polnud kuulda midagi. Lasin mingis suvalises teeninduses ka korraks üle vaadata aga seal suurt midagi ei tuvastatud. Oskab keegi midagi pakkuda, äkki on mingi tüüpviga, millega ma kursis pole.
  7. group

Lobamokkade rubriik

Kas keegi viitsib jagada oma arvamust e30 automaatkäigukasti kasutusmugavuse ja töökindluse kohta. Uuemate masinate puhul on väga mugav kasutada ja sujuv aga kuidas on nii vana masina puhul.
  8. group

Kellegil kogemusi Aeromotors poega?

Sama siin, viimasel ajal palju tellinud ja kõigega väga rahul.
  9. group

M: E30 juppe (lisa)

Sul paistab pildil, kus on numbrialused üks kojamehe vars, kas see on esimene või tagumine kojamees?
  10. group

O: tagumise kojamehe hoova

11. group

O:Kepsud 130mm

Ikka otsin, peaks jääma Tallinna lähiümbrusse, et oleks võimalik enne ostu ise üle kontrollida.
  12. group

O:Kepsud 130mm

Ostan 130mm kepsud 6tk. Priit 5654157
  13. group

O:M52B28 väntvõlli

Ostan eelmainitud väntvõlli, juhul kui kellelgi peaks olema. Priit 5654157
  14. group

O: tagumise kojamehe hoova

Ostan touringule tagumise kohamehe hoova. Priit 5654157
  15. group

Lobamokkade rubriik

Rmeuropean.com oli koht kust kolvid ostsin ja maksid 530$ 6tk. Hetkel on seal järel veel 3tk ja nad ei saada otse eestisse. Saatmiseks kasutasin shipito.com, mis annab sulle usa aadressi ja saadab asjad edasi. See on tegelikult päris äge teenus, saad kõik oma kaubad sinna kokku tellida ja 1 pakiks kokku komplekteerida. Saadmine dhl-ga maksis 98$, kaal oli 4kg ja tuli 2 päevaga. Ebays on ka veel kolbe müügil (usa-s), oli ka veel üks saksa müüja aga tal oli 5tk ja enam ta ka ei paista. Mul on siiski viimase kontakt olemas ja saaks otse küsida kui keegi huvi tunneb.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus