Hüppa postitusse

group

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    137
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

group päevavõit oli viimati 11. märts 2021

group sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

  • Minu autod
    89' 325i Touring

Hiljutised profiili külastajad

1 901 profiili vaatamist

Kasutaja group saavutused

Panustaja

Panustaja (7/14)

  • Tubli reageerija Harv
  • Pühendunud
  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja

Hiljutised märgid

27

Reputatsioon

  1. group

    Lobamokkade rubriik

    Lahedad BMW joonised müügil, olevat küll juba 10 aastat turul olnud aga ise nägin esmakordselt. Link
  2. group

    Lobamokkade rubriik

    Tellisin endale raamatu "BMW M: 50 Years of the Ultimate Driving Machines", päris äge, soovitan Amazoni link.
  3. group

    Visko diffri silikonõli vahetus

    Siin üks päris põhjalik video diffri remondist. Ma ei mäleta kas ta õli kogusest midagi rääkis aga ma usun, et ta ilmselt teab ja kui talle kirjutada siis vast ka vastab. Ma midagi ta käest kunagi küsisin ja mulle vastas.
  4. Lihtsam ja kiirem facebookis mõnest transpordi grupist see teenus leida ilmselt.
  5. group

    O: stange tala

    Sooviksin osta stange tala nii esimest kui tagumist. Priit 5654157
  6. group

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi oskab paari sõnaga kommenteerida erinevaid plastikuid, millest valmistatakse nn bodykite. Valik suht kirju ja prooviks arusaada, millist võiks eelistada. Polyurethane peaks olema see materjal, mida originaalis kasutatakse näiteks Mtech 2 osade valmistamiseks. Pflex on ClassicEuroParts poolt toodetud erinevate materjalide segu. Lisaks veel Polypropylene ja ABS. Kindlasti leiab veel midagi.
  7. Mis teema nende viimaste piltidega on, kas sama auto?
  8. https://www.facebook.com/marketplace/item/3059345067713895/?ref=search&referral_code=marketplace_search&referral_story_type=post&tracking=browse_serp%3Aa5967f63-1ab0-4200-a54b-92378987ce4f Mingi kummaline asi hakkas silma siin
  9. group

    Mure Co normidega

    Ma ei tea kus kandis sa asud aga ma ise maadlesin selle teemaga pikalt ning arvasin alguses, et ju mootor vana ja katt vilets, kuid kui nende korda tegemisel ikka näidud valed olid siis läksin Patriku juurde ja sain näidud kiirelt korda. Ülevaatusel muidugi peab endiselt kohapeal korralikult pöördeid andma, et katt soojaks läheks ja korralikult tööle hakkaks. Ehk minu soovitus, kui Tallinn kaugele ei jää siis käi Patriku juurest läbi ja unusta see teema.
  10. group

    O: m20 reguleeritava nukaratta

    Pakkuda uus Nuke nukaratas. Korra proovisin külge kuid, kasutusse siiski ei läinud. Hind: 165.- Priit 5654157
  11. Juhul kui kellelgi juhtub olema touringu hele nahksisu ja sooviks seda vahetada musta vastu siis võta ühendust. Müügisoov puudub. Priit 5654157
  12. Kas kellelgi oleks pakkuda midagi järgnevatest asjadest: 1. 11621264933 - Exhaust manifold 6. 11621271958 - Protective cover front
  13. group

    Tagasillas kolksub

    Kolks tuli ilmselt ikka diffri pealmistest poltidest, mis polnud korralikult kinni. Enda meelest sai neid korra küll varem kontrollitud aga kui nüüd uuesti pingutada proovisin siis õnnestus neid veel pingutada.
  14. group

    Kiirendades vedu katkeb

    Viga oli seekord suure tõenäosusega vanas akus ja/või pluss klemmi küljes olevate juhtmete halvas ühenduses.
  15. group

    Kiirendades vedu katkeb

    Ei sõltu, hetkel peaks olema umbes pool paaki. Mingi aeg tagasi sai ka uus bena pump pandud, seega pigem bensiini kättesaadavuse välistaks. Peale mootori vahetust olen sõitnud umbes 1000km ja siiani oli ok. Suht hiljuti vahetasin bensiini vooliku paagi pealt, millel oli auk sisse tulnud aga antud viga veel kohe peale seda ei tekkinud. Siiski puutusin selle käigus arvatavasti ka juhtmeid, mida eelmine kord antud vea puhul näppisin, seega äkki ikka sellega jälle seotud.... . Ei oska seal enam midagi väga uuesti vaadata, sest juhtmed ja ühendused olid visuaalselt terved ja korralikud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus