Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

group

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

118
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

5

group võitis päeva viimati 22. jaanuar 2019

group sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

22 meeldimist

Kasutajast group

Profiili info

• Minu autod
    89' 325i Touring

Hiljutised profiili külastajad

999 profiili vaatamist
  1. group

Lobamokkade rubriik

Viimasel ajal on silma jäänud mitmed teised Bmw varuosade müüjad lähiümbruses, peale h2-e. Näiteks sellised: 1. Emiauto 2. Fixparts-online On keegi juhuslikult neilt midagi tellinud? Hinnad on neil kõigil väga sarnased aga mind huvitab just, et kas mõni äkki on kiirema tarnega kui H2. H2-s on kuidagi ebamäärane alati see tarne.
  2. Kas kellelgi on harjumaal pakkuda käigukangi küljes olevat kummitihendit (tootekood: 25111220912 ). Priit: 5654157
  3. group

Lobamokkade rubriik

Kas õlipumba ka ära vahetasid või vähemalt kontrollisid, kui saalevahetus oli? Enamusel on nad väga kulunud ja ei tekita piisavalt survet enam. Ei ole harv juhus kus remonditud mootoril rikutakse vänt ära, kuna õli pump jääb vana. Kahjuks neid b osana enam ei müüdagi vist ja a osa päris kallis. Saab tellida h2-st eraldi uue korpuse ja ka hamasrattad aga pigem on kulunud just kaas mis maksab kõige rohkem.
  4. Väga hea, tänan pildi eest! Ma ise esimese hooga oleks keeranud selle bensiini vooliku klambri teist pidi, alla ning sissepoole ja kinnitanud eraldi poldiga sinna kõrvale auku. Mootori sellest küljest on maru vähe pilte netis ja kui, siis on ka alati need voolikud juba küljest ära võetud.
  5. Palun abi teatud detailide täpse asukoha ja eesmärgi tuvastamisel. 1. 'Cable holder (13901720201)', detail nr 21 'Cooling System Water Hoses' BMW fans kataloogis. Kas antud detail käib 'Bracket plug terminal (12521719724)' külge ning kui jah siis mis kaablid sinna lähevad? Äkki on kellelgi mõnda pilti jagada, kuidas need lõdvikud ja kaablid seal originaalis jooksevad. All lingil pilt, kuidas ta seal detailil võiks asuda aga ma pole neid seal kunagi ise näinud asuvat. https://photos.google.com/share/AF1QipMbZ3LqnRTMzI9ywVZfLHmsPPTwbjr8KIUnsZxKHs_-0GsB89wb6ubR8br6kLC05g?key=elotRGVNa19NN2szaVNWWV9LdzZwb0Y5SlpSbVBR 2. 'Connector (13311709577)' ja 'Clip (13311722326)' - Esimene on mootori külge minevate kütusevoolikute ühendusliides ja teine voolikute klamber. Küsimus, et mis otstarve võiks sellel esimesel olla, pole jällegi ise seda küljes näinud, alati on voolik täispikkuses olnud? Lisaks, kuhu kinnitub see voolikute klamber (clip)? Arusaadavalt on nende detailide roll mootori juures olematu aga olen alati pead murdnud, kuidas nad seal täpselt käima peaks.
  6. group

O: katkise Getrag 260 kasti

Ega väga häda polegi, lihtsalt üks foorumlane siin müüb katkist kasti 10 eur aga Tartus ja see sobiks ideaalselt kui nii kaugel poleks Teen proovi, võibolla keegi veel mõne kasti laiali tõmmanud.
  7. Kas kellelgi on Tallinn lähiümbruses pakkuda katkist Getrag kasti, pmt vaja ainult võlli, et teha siduri ketta tsentreerimise abivahend. Priit 5654157
  8. group

Lobamokkade rubriik

Minumeelest on E30 juba nii klassika, et igasugu aretised ainult rikuvad auto väärtust. Ise nagunii seal taga ei istu, seega vaevalt nendest akendest väga puudust tunned. Eks need õiged aknad tulevad ka kunagi müüki, seega tasub pigem oodata.
  9. Ma panin enda autole ka suures hulluses mõlemad nii selle kui väikese aga siis hakkasin mõtlema, et milleks küll seda suurt üldse vaja on, sest millal peaks tekkima reaalne vajadus blokeerida esimesed aknad... Lisaks, mulle on jäänud mulje, et need nupud vist kuluvad kuidagi eriti nõmedalt ära ja jäävad pidevalt kinni.
  10. group

M40 mootori kolvid

Kas Devtjonošev on lasnamäelt oma töökojaga ära kolinud?
  11. group

Raadiole bluetoooth/aux

Ma fb nägin sellist kuulutust, et eestis keegi pakkus sellist teenust, proovin kuulutuse üles otsida.
  12. Pakkuda uus Nuke nukaratas. Korra proovisin külge kuid, kasutusse siiski ei lähe. Hind: 165.- Priit 5654157
  13. group

Lobamokkade rubriik

Ma pidasin rohkem silmas seda, et kas nii võimsa mootoriga on võimalik üldse sõita. Kas nii ei või juhtuda
  14. group

Lobamokkade rubriik

Ma ei tea tsiklitest suurt midagi aga jääb arusaamatuks, miks peab talle nii võimsa mootori vahele panema, keegi motomees oskab äkki seletada...
  15. group

Põhjamati värvimine

Ma sain kordades parema tulemuse, paistab, et värvil ja värvil on ikka vahe. Heledast vaibast on kahju, kas halli vaipa niisama ei saanud kusagilt? Vähemalt touringu omi liigub küll palju.
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus