Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

eix22

Moderaator
 • Postitusi kokku

  6 234
 • Registreerus

 • Võidetud päevi

  197

eix22 võitis päeva viimati 10. jaanuar

eix22 sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

949 meeldimist

Kasutajast eix22

 • Tiitel
  Elan foorumis

Hiljutised profiili külastajad

6 791 profiili vaatamist
 1. See a24 pill on enne sügist 83 lausa, seega veel haruldasem lugu spido näiduga mingi kala, algusel üle 200000 olnud, hiljem 128 tuhande peal. Viimati 323i-si vastasin, oli paar tükki alla 10 000€ hinna ainult, sama ka 325ix-ga.
 2. eix22

  M: m20b25 komplekt

  Pakkuda täiskomplektne e30 pealt tulnud m20b25 mootor koos kasti, õliradika ja kõige muuga, et käima saada. Eelmise omaniku väitel korras mootor, surved mõõdetud jne. Asub lõuna eestis ja võimalik paigaldus. H: neljakohaline NB! Kaup asub minupool, aga mina ei ole omanik ega hinna määraja/ kaupleja Kõik küsimused/kauplemised hinna kohta otse omanikule 5165666 Kaubaga tutvumise osas võib minuga ühendust võtta.
 3. Teisipidi on tegu õige prefaceliftiga (82-85a) ,selliseid on siin foorumis ja üldse tänavatel alles vaid käputäis. Isegi selline seisukord (piltide põhjal) 83a masina kohta on üsna "hämmastav" .
 4. Seda küll, see usakas ka - palju lisasi. Aga jällegi seepärast tava viiese kastiga. Õige sisu ka jalga lasknud (taga kupee iste ja ees ise nahatatud)
 5. Hind on seal ainult käre
 6. eix22

  O:kütuseregulaator

  See on rõhu ühtlusti, lõpuotsa pre-l juba kadus see ära, kindel et seda vaja? Rõhuregulaatoreid on mul pakkuda, kui juhul neid mõtlesid. Tanketorukummid on ainult uuena ostu lugu.
 7. Karbid läksid ka ikka vahetusse?
 8. eix22

  Lobamokkade rubriik

  Kadus ära lampi nii et oli esikaamera peale läinud ja valikus enam pole tagakaamerat. Tegu odava lenovo risuga. Uusi äppe kakkunud, aga ikka ainult esikaamera.
 9. eix22

  Lobamokkade rubriik

  Kas siin (tahvel)arvuti spetse ka on? Tagakaamera kadus lampi ära. Annab miskit teha, või odavam uus osta
 10. Karpide vahetuse vajadus on täiesti individuaalne. Tihtilugu kooritakse pisivigade pärast karp maha (ära tõstetud tõstekohad näiteks)
 11. Jh vabandust, miinuse koht on täiuslikust installist puudu, mõned peitu jäävad kerekruvid ka. Td kaabli otsas king ja nn pluss terminal teine bensuka omaga võrreldes, sellega nagunii ise installi ära ei petaks
 12. See ei ole väide kahjuks, vaid fakt Kirjutasingi, et pandi 324td ja 325ix. Selle ise paigaldus õigete asjadega ei jää rats, kuna kõik kereaugud ja valmidused on olemas. Mul on ka 3 sellist autot olnud, 1 siiani alles. Akud ikka ees. Võtan täna sulle mõned prospektid kaasa.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus