Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

eix22

Moderaator
 • Postitusi kokku

  5 983
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  170

eix22 võitis päeva viimati 27. veebruar

eix22 sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

807 meeldimist

Kasutajast eix22

 • Tiitel
  Elan foorumis

Hiljutised profiili külastajad

5 916 profiili vaatamist
 1. eix22

  Lobamokkade rubriik

  Neid karbikatteid ei tundu seal enam olevat.
 2. eix22

  Temp seieri jama

  Servise tuled ei tohikski põlema minna nii. Kisu lahti või muretse õige korras plokk.
 3. eix22

  Temp seieri jama

  Sul on üldse vale plokk, algusaastate konede lugu. Need on seest "surnud" ja ära oksudeerunud, jooted vajavad kindlasti üle kontrollimist.
 4. eix22

  Vesi jookseb tuppa

  Tiiva ja kere vahel tuleb tihendiserva ühendusava kinni panna nagu see on tehasest. Mujalt see vesi ei tohiks tulla. Pane tiiva ja kere liitekohta mastiksitriip ka peale. Sebi täispikk kapotitihend (325e, TD ) , need tavalised tihendipikendused on lihtsalt iluasjad.
 5. eix22

  320i 83a summuti

  Mänguruumi on seal pisut, kui ei saa täpselt keevitatud ühe toruühenduse vahel metallist koonus, teise peal tihend mille pead ka kindlasti uue ostma.
 6. eix22

  320i 83a summuti

  Leegikad on ka w&n saadaval sellise variandi omad. Mul on neid esimeseotsa teise välimusega kollektoreid, kui peaks ära murduma.
 7. eix22

  320i 83a summuti

  Selline variant on kuni sügis 83a. Erinevad on leegikad ja keskpütt. W&n saab sulle vajaminevat keskpütti. Või vahetad leegikad ka uuemate vastu, mis iseenesest odavam lahendus. Samas on sul see põnev esimese otsa rulli esimese otsa variandi summutilahendus, mis püsinud seal 36aastat, see oleks väärt säilitamist.
 8. eix22

  Vesi jookseb tuppa

  Auto laiali ja keretööd. Kolmikplekk läbi roostetanud ilmselt. Nn kaitsmekarbi alune osa, lansekas ,tulemüür ja vaheplekk. Sealt on kojamehetunneli vee äravool tiiva taha (põhjus ka miks tiivad ära mädanevad alt)
 9. eix22

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  https://foorum.e30.ee/teema/11273-325i-88-m-tech2-raitz330/ Kontrollitud
 10. eix22

  O: E30 hobiautoks

  Ühte ma teile julgen väita , hind ei määra seisukorda. Seisukord võib määrata hinna, aga mitte vastupidi. Minul on odavamapoolsed kätte sattunud masinad pigem paremas seisus, kui rohkem maksnud autod. Tegemis ja üle käimist vajavad eranditult nad kõik . Saksa lehtedel neid 10000€ pille ka vaadanud ja nutt tuleb peale Hetkel üks ehe näide seisab hoovis ja ootab oma saatust. Kallimaotsa pill, mis siin foorumiski kära ja nõudlust tekitas. Pealt ja seest auto nagu üleeile tehasest. Mhh, aga kere...Ma ei näe muud lahendust, kui paljaks ja uuesti otsast pihta.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus