Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Young Fanatik

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

145
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

2

Young Fanatik võitis päeva viimati 18. jaanuar

Young Fanatik sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

25 meeldimist

Kasutajast Young Fanatik

• Tiitel
    Usin rullija

Profiili info

• Minu autod
    Bmw E30 325 87'

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Rulliga mingi ebanormaalne elektrjnomaalia. salongi puhur ei tööta mitte yheski astmes. vahetasin ara reostaadi ja k7 relee.Proovisin ka teist salongi vendi nuppu, ikka ei midagi Kui relee ära votta ja otse vool peale anda siis töötab, relee juhtvool tuleb ka peale .Kellelgi ideid?
  2. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

ausaltoeldes ma ei tea ise ka mis on orig v mis ei. tean vaid seda et vasakpoolsed on poola tuuni g toode😂 esituledki pole orig
  3. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Nonii lobamokad, andke nõu. Kummad tuled panna kas vasakpoolsed v parempoolsed? ja kas pagassi lip varvida mustaks v kere tooni?
  4. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

@zero mäletan kui ma oma vanal rullikal kaardilugeja olin, ja telefon oli armatuuri peal selles syvises, siis pani kyll telefon kyljeaknast naq pyssikuul valja😀
  5. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

kellelgi kkasti tala ei vedele üleliigset? Võimalikult pärnu lähedalt. Ja kui omab tähtsust siis getrag260 kkast
  6. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Täitsa võimalik, pre fl vraki peal on kerepoolne emane pistik, pean sealt selle maha kakkuma, skeemid otsima ja ymber lappama .Pre kere pealt pole vist väga lihtsam kogu seda kere juhtmestikku ymber tõsta?
  7. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

No õnneks vabalthingavana on ta vaid ajutiselt, vaja arvele võtta ja yv ära teha. Pole sugugi kindel et sellel suvel turbo vilet kuuleb. Esialgne plaan on ta tööle ja sõitma saada ning kokkitulekule kohale veereda😀 Kuna mootori juhtmestik tuleb nkn pm nullist teha progeaju jaoks sis see pistik väga ei morjenda, kyll aga oli veidi ebameeldiv yllatus😀õnneks tundub et joodetud ymber seal pole midagi, eeldatavasti lic pin id välja võetud ja ymber tõstetud.
  8. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

pean siis m50 mootori poolse pistiku sinna kylge pookima
  9. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Sai siis mootor peale tõstetud ja yllatus oli päris suur😀mootori ja kere pistikud ei klapi mitte kuidagi🤔
  10. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

mul lihtsalt on juhi poolses klaasi alumises servas väike mõrja, ja pardatsoki juures väike muljumine. Muidu ylejäänud on ilus ja sile. Ajasin oma kuudi ka päikest nautima, too on juba 6 kuud garages seisnud
  11. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Väike kysimus: mis oleks parem armatuuri ja keskkonsooliga teha *yle flokkida *yle nahatada
  12. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

@jan17 olen vahetanud, ei ole ulme tôö. Puurid needid labi, vahetad leevendi ara, paned poltidega kokku(seibid kindl vahele) ja ma panin igaks jumala juhuks keermeliimi ka suts
  13. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Suudab keegi välja võluda ketassilla 2 tagumist rummu?Eestist ma mõtlen, nii palju kui ma olen neid netipoode sirvinud siis on ainult laagri komplektid,rummusid pole
  14. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

@ryan ksenonil on valgustugevus suurem, ja kui klaas pasane siis võib hakata valgusvihku moonutama ja teisi pimestama. Kuigi nh nkn 99% aftermarket ksenonid pimestavad kui on topitud tavalistesse halogeenidesse
  15. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

@eix22 asi lic selles et sain tyhjad tagumised ketassilla õõtsad, pean nullist kõik kokku komplekteerima, suurimaks peavaluks on hetkel suportid ja käsipiduri sisu
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus