Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Young Fanatik

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

168
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

2

Young Fanatik võitis päeva viimati 18. jaanuar

Young Fanatik sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

29 meeldimist

Kasutajast Young Fanatik

• Tiitel
    Vana kala

Profiili info

• Minu autod
    Bmw E30 325 87'

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Oleks pakkuda mu vana kere, ehk keegi soovib. Kundeuksed suhteliselt korralikud, tagaluuk ka. Tag klaas terve. Akualune tundus ka okey, samuti jalge esised.Sildasid all pole Dok korras ja minu nimel auto Asub pärnumaal
  2. Young Fanatik

Kes, kus ja keda nägi

@harcoreSeal ta hetkel pesitseb jah
  3. Young Fanatik

Kes, kus ja keda nägi

@harcoremillise maja juures😁
  4. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Seetõttu ma odavad välistasingi ala jom ja ta-technikud. Kuna auto hakkab valu saama ka ringrajal, siis peaks see värk ikka vastu pidama.
  5. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Siin vist ei saanud koik päris hasti aru mis ma kysisin. Ma tean ise ka neid coili firmasid päris palju, aga tahangi teada reaalselt kellega on kokkupuuteid olnud erinevatega. Head ja vead. Hinnad kõiguvad ka seinast seina, seega kusagil peab mingi nõks olema
  6. Young Fanatik

Kes, kus ja keda nägi

@harcore Ega mu enda rulli sumps ka just teab mis värske enam pole😅😅
  7. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Nii, raidselt on siin tegelasi kellel on kokkupuuteid coilidega. Mida soovitate rullile alla monteerida? Need kõige odavama otsa coilid jätaks välja(ala Jom, Ta-Technik)ei ole usku neisse. Hinnaklass oleks esialgu ca 1000 eur
  8. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

kui kellelgi vedeleb tuksis plokikaas siis võib mulle pakkuda. m20b25. Ideaalis täiesti plank, võib olla ka täiesti kasutuskõlbmatu, vaja kolde meisterdamiseks.
  9. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

prg vist on ees mul e34 väike radikas
  10. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

kellelgi radikat leidub pärnu kandis?😀
  11. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

@Margo püstaku mutril lõi keerme maha, õnneks pystaku sisene jäi terveks.
  12. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Täna siis piitsutasin oma bemmi ja yhtäkki kuulsin ilmatumat kolinat. Egas sis midagi, koju ja tungisin üles. vaatepilt siis järgmine:😀
  13. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Seda ma arvasin, õiged mehed segavad ise heebliga hammakaid. Aga UK st saab juba suht kommiraha eest m3 sid, mõtlesin et võiks yhe ligi tirida daily pilliks.
  14. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Oskab keegi midagi tarka pajatada BMW smg kkasti kohta? väga tülikad, või siiski oigem vastupidavad. On jäänud paar BMW e46 m3 silma smg kastidega, tava manu kastidest on sutsu odavamad
  15. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

@FRandmax moto mis sa panna saad on selliste parameetritega max kw 163.8 max töömaht 3.24l kaal +10% ehk seda ma ei tea kui palju moto kaalib. siit järeldus et m60 b30 saad sa arvatavasti sinna peale sokutada legaalselt
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus