Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Young Fanatik

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

174
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

2

Young Fanatik päevavõit oli viimati 18. jaanuar 2019

Young Fanatik sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

33 meeldimist

Kasutajast Young Fanatik

• Tiitel
    Vana kala

Profiili info

• Minu autod
    Bmw E30 325 87'

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Õlipump alles, palju raha soovid selle eest?
  2. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

@MartinM ai kurja😅 minupaha
  3. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

@MartinM jup, turbo tahab oma kohta kapotialla saada.
  4. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

kes millega on oma mootori pudinad puhtaks pesnud? need nö töötava mootori variandid ei huvita. Pigem see , et mootor pulkadeks, vänt, nukk jne käsitsi ilusasti puhtaks kyyrida. Kunagi sai yhe masuudipressi siseorganeid diislis leotades ja harjaga nyhkides puhtaks, hiljem veel tygeva fairy lahusega pestes ja loputades enamvähem puhtaks. On ehk mingeid lihtsamaid/kangemaid lahuseid ? ala et viskat potti, seisab ja hiljem survekaga üle.
  5. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

yhesõnaga kõige kindlam viis on kolbe võrrelda, et teada saada mis karul kõhus on.
  6. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Oskab siit keegi öelda mis vahe on 2.5 126 ja 125 kw mootoritel? 125 oli vist ilma katita? see eeldab et ka lambdat pole? Mul passis 126 ilma katita aga lambda on olemas. Visuaalselt on vist nad 1:1 le? moto tuli kunagi e34 pealt, mis aasta, seda eibtea
  7. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Aa selge. Mõtlesin, miks avalikku infot pole.
  8. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Kas ja kus see aasta kokkutulek on? Kuulsin, et laupaeval peaks olema kusagil?
  9. Oleks pakkuda mu vana kere, ehk keegi soovib. Kundeuksed suhteliselt korralikud, tagaluuk ka. Tag klaas terve. Akualune tundus ka okey, samuti jalge esised.Sildasid all pole Dok korras ja minu nimel auto Asub pärnumaal
  10. Young Fanatik

Kes, kus ja keda nägi

@harcoreSeal ta hetkel pesitseb jah
  11. Young Fanatik

Kes, kus ja keda nägi

@harcoremillise maja juures😁
  12. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Seetõttu ma odavad välistasingi ala jom ja ta-technikud. Kuna auto hakkab valu saama ka ringrajal, siis peaks see värk ikka vastu pidama.
  13. Young Fanatik

Lobamokkade rubriik

Siin vist ei saanud koik päris hasti aru mis ma kysisin. Ma tean ise ka neid coili firmasid päris palju, aga tahangi teada reaalselt kellega on kokkupuuteid olnud erinevatega. Head ja vead. Hinnad kõiguvad ka seinast seina, seega kusagil peab mingi nõks olema
  14. Young Fanatik

Kes, kus ja keda nägi

@harcore Ega mu enda rulli sumps ka just teab mis värske enam pole😅😅
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus