Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

487
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

24

Toivoku võitis päeva viimati 3. mai

Toivoku sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

169 meeldimist

3 jälgijat

Kasutajast Toivoku

• Tiitel
    Elukutseline rullija

Profiili info

• Minu autod
    e34 524td, e32 750il, e12 520, e30 325i, e21 318, e39 528i, subaru legacy BG

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Toivoku

Ülevaatuse teema

seeon nii haige teema üldse, tean mitmeid rulle millel passis 17 sees ja teisi mehi koinitakse.
  2. Toivoku

320i’90 - chrislinsepp

nyyd saan kõvasti sõimata kindlasti ,aga mina ja olari tegime nii,et ostsime poest sprays oelvat spetsjomm veljehõbedat, , motipil on kindlasti sama toon ja tegelt kui lähed päris värvipoodi siis ka neil peaks olema valikus sees see kindlasti. Mina ostisn espakist sprayga tuiskasin üle, 4 veljepeale läks poolteistpurki ja siis lasin laki sinna oma korda selga tulemused siin.
  3. Toivoku

320i’90 - chrislinsepp

Osade piltide pealt näeb velg välja nagu oleks lithsatl helehall kruntvärv Õige velje hall ikka on kõiuge õigem teema üldse.
  4. Toivoku

kustutada

Kuidas sa sinna otsa paned m50 sisselaske? drosselid ju erinevad ja ei klapi ,kyll aga vanal m52 oli see lihtsasti teostatav. pihustid erinevad kütuselatt , erinev. Siia otsa pannakse m54b30 sisselaskekolle.
  5. Toivoku

316i 94a. - Ervin

et mingihetk varsti saan sumaja ehitada sinna alla? mul toimiv idee olemas
  6. Toivoku

Lobamokkade rubriik

anna mingi kood.
  7. Toivoku

316i '87 - Ats

ilma tuulekojata peaks ka kenast itoimima, visko ise väsinud.
  8. Toivoku

Lobamokkade rubriik

mina olen e34 525i oma kasutanud, peabn kyll aretama veits ja fviilima ja lihvima aga saab. e36 328 oma ma isegi ei kujuta ette kuidas sinna ära peaks see mahtuma
  9. Toivoku

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=99&t=285452
  10. Toivoku

O: esiosa detaile

iluvõred uued 20.- paar, vedelevad garaazis tykkaeg ajuba
  11. Toivoku

Lobamokkade rubriik

jah pähke lseal ei toimeta kuid hch endiselt veab ja täie hooga ning mõistliuku hinnaga 56789726
  12. Toivoku

318i 85a. - Ervin

ohoo, jälle targem
  13. Toivoku

Lobamokkade rubriik

ma lõiganud küll, pärast tyki tagasi keevitanud ja lihvinud jne aga enam vist ei teeks, laager pole nii kallis,et ei võiks seda vahetada, eriti kui pole kaua vahetanud.
  14. Toivoku

Lobamokkade rubriik

mingi 3-4 juhet vaja ju ühendada,et käima saaks
  15. Toivoku

M:preface udukad

müüdud

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus