Jump to content
E30 COMMUNITY

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Content Count

758
  • Last visited

• Days Won

27

Toivoku last won the day on October 25 2019

Toivoku had the most liked content!

Community Reputation

235 meeldimist

3 Followers

About Toivoku

• Rank
    Jutupaunik

Profile Info

• Minu autod
    e34 524td, e32 750il, e12 520, e30 325i, e21 318, e39 528i, subaru legacy BG

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. seda stiili kohtab üle maailma siiani, olg usee soome eesti läti leedu saks usa misiganes.
  2. tallinnas olemas 40.-
  3. asjaga veits kiire. Olemas
  4. mina kasutan meguiarsi finishing pastat ja seda teevad paljud. kahjuks ei jäta küll kauaks ilgelt kestvat kihti kuid mõneks ajaks ikka.
  5. Toivoku

Lõdvikud

ma olen ka asendanud suvalise muu sarnase kujuga vollaga. aga ku itahtmine suur originaali siis 60.- ja kuni 2 nädalat saab minu käest.
  6. see seisis eile männiku tee alguses. ma eitajunud üldse ära mis pill on
  7. kui ma ei eksi siis seda väntvõlli sealt ikka tahetakse ju.
  8. kuradima informatiivsedpildid kuulutuses sellel
  9. bmw klubi foorumis ju pikk teemagi sellest.
  10. oleneb milleks, niiosama hobirinkat on okei paugutada, aga drifti laksat aon ikak veits kehva, mina 110kg ja no rulli ja e34 sportistmedon nii minu p***e järgi parajad kui võimalik
  11. minu rulli esimeste istmete materjali võid mingihetk endale saada, kui kogunud rah ainipalju,et saan lasta ära teha
  12. leketeta. vahet pole kus eestis, postiautod sõidavad.
  13. mõtled FL diisli põlle nagu Pähkli autol küljes? kui nii siis Pähkel soetas selle tüki jah minu käest
  14. uus b osa põll ka sobiks?
  15. veider, olen ise lasknud ka seal omajagu ja pole siduriga kyll hädasid olnud, okei veits nõrgemad autod aga siiski pole häda olnud, samas vbla pole ma nii agresiivse sõidustiiliga. muidu kasutatakse audi korvi ja stance.ee saad 4 labaslise ketta ka sinna ja see võiks kesta, soovitan muidugi minna ikkagi 240 suurusega ketta peale
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy