Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

742
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

27

Toivoku võitis päeva viimati 25. oktoober 2019

Toivoku sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

232 meeldimist

3 jälgijat

Kasutajast Toivoku

• Tiitel
    Jutupaunik

Profiili info

• Minu autod
    e34 524td, e32 750il, e12 520, e30 325i, e21 318, e39 528i, subaru legacy BG

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Toivoku

O-põlle, bensiinipaagi korgi

mõtled FL diisli põlle nagu Pähkli autol küljes? kui nii siis Pähkel soetas selle tüki jah minu käest
  2. Toivoku

O-põlle, bensiinipaagi korgi

uus b osa põll ka sobiks?
  3. Toivoku

M54b30 sidur

veider, olen ise lasknud ka seal omajagu ja pole siduriga kyll hädasid olnud, okei veits nõrgemad autod aga siiski pole häda olnud, samas vbla pole ma nii agresiivse sõidustiiliga. muidu kasutatakse audi korvi ja stance.ee saad 4 labaslise ketta ka sinna ja see võiks kesta, soovitan muidugi minna ikkagi 240 suurusega ketta peale
  4. ei ole väärt minu silmis seda jebla, võta tdsi turbo külmosa ja sisu lajata sinna 2,4td turbo kuumaossa sisse ja on elu ilus jaksab minna okeilt selle konekohta eeldab muidugi,et ka ülejäänd mootor on ok, nukad nookur rõngad silindrid jne.
  5. mis selle pointon? sa ei saa sda geomeetriat õigesti juhtida, saab kyll vaakumiga aga ilmselt võtab miljon aastat aega ennem kui selle normilt toimima saaks. väljalaskekollektor on vaja keevitada jne. õlitus törts ümber teha.
  6. Pakkuda mäealuses umbes 80 ruutu garaaz, üürile koos 2 tõstuki ja kompressori ja veel mõne vidinaga. Hind 700.- . Lisaks on veel umbes 20 ruudune kontoripind koos dussi ja vetsuga.
  7. Toivoku

Lobamokkade rubriik

Sõber soomes müüb selliseie vidinaid.
  8. Toivoku

O: Pre udutuled

korralikud udutuled 300.- uued elemendid sees, raamid korralikud.
  9. ma ei oleks pakkunud kui ei sobiks
  10. olen sellist setti siin 550 või 600 euriga pakkunud korduvalt.
  11. olude sunnil tegin oma igapäevaliikurile karbivahetuse sest eelmine spetsliast oli lihtalt sitahunnikule uue karbi peale lükanud 3a tagasi, siis pljaad, mõtlesin Marguse peale, ma olin nii vihane ,tegin sitaks porri , kliendile ei viitsiks iialgi seda tööd teha, seeoli lihtsalt nii rets, ja siis mõtleisn Marguse peale kes igapeäv seda s***a "sööb" pljaad, kõva kannatus on sul. mida rohkem käiasin seda rohkem tuli paska välja. johhaidii.
  12. andke kood ka vbla joppab. ühele mehel siit joppas.
  13. Toivoku

Tüüblid

igatahes kui soovid, siis toigiputka@gmail.com ja pruta vastab sulle täpsemalt või ku ifb kasutad siis Aigi Kuusmann
  14. Toivoku

Tüüblid

ma vist vaatasingi uste tüübleid tegelt.
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus