Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Tiit

Moderaator
 • Postitusi kokku

  1 862
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  63

Kõik, mis Tiit postitas

 1. Teisel pildil tundus seal mingi vahe olema tõesti roolikardaani jaoks, sellepärast kustutasin ära teise lause.
 2. ~3800€ v8 kollektorite eest?
 3. Tiit

  Tartu kokkutulek??

  Tanel_p sellised kogunemised olid Tallinnas kolmapäeviti, seega kes keda järgi teeb lõpuks
 4. Tiit

  Lõdvikud

  Motonetis või forssis vana kaasas on ja müüjal viitsimist siis vw ja muude voolikute seast võib originaalile sarnase tüki leida ehk voolikuriiulist.
 5. Tiit

  Kesklukk jamab

  http://www.armchair.mb.ca/~dave/BMW/e30/e30_89.pdf Siit skeemidest leiad keskluku diagnoosimise juhendi. toide kesklukule läheb läbi juhiukse pistiku- seega vaata see ka üle ja juhtmed mis ukse sisse lähevad
 6. Tiit

  O: siduripumba voolikut

  Hüdroscandis teevad sulle uue survevooliku 15-20€ eest kui vana kaasas või pikkus teada
 7. Tiit

  Lobamokkade rubriik

  Ketta maha võtad siis peaks saama ära mõõta.
 8. Tiit

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Stiilipuhas ossitablett ju , isegi puuduv tiivaliist annab üldilmele juurde. Ainult ledbarid udukaaukudes riivavad silma pisut.
 9. Up- tiivad riiulis endiselt.
 10. Sõltub, mis ulatuses sa seda teostada tahad- tagumine rattakoobas erinev, mitte ainult tagapaneel - uksest alates tükid erinevad. Küsimust arvestades, ise sa sellega hakkama ei saa, seega töö maksumuseks pakuks 4 kohalisi numbreid. Sellist doonorit ka väga ei leia enam, millel vajalikud asjad olemas ja restaureerimist ei vaja.
 11. Eile pandi ekraanid teele, võtsime mõned ekraanid lisaks ka
 12. Mingi tugevduse ka tekitasid piilaritesse, arvestades, et välimine ja sisemine plekk samast kohast jätkatud? Ainult katuseluugi raami vahetusele ei mõelnud? Ei ole väga keeruline seda kätte saada.
 13. Tiit

  Lobamokkade rubriik

  Kuskandis sa asud oma asjadega.
 14. Tiit

  Lobamokkade rubriik

  E30 juhtmestik on suhteliselt lihtne, mis sind täpsemalt huvitab?
 15. Tiit

  O: Kelladeplokk

  https://www.partworks.de/gearworks-de-automarken-deutsche-automarken-bmw/ sama leht kust kella ekraane tellime, pakub hammasrattaid ka.
 16. Tiit

  M: E30 baur

  Kirjuta bmw peamajja, et kohalikud plokivad.
 17. Tiit

  M:E30 varuosad

  Ilma poolraamiotste tugevdusteta on nende kärukonksudega paras kajakaid loopida.
 18. Tere E30 positiivsed! Sai isu täis kella ekraailt päikeseloojangu imetlemisest ja kirjutasin www.partworks.de inimestele, et teha suurem ost Eesti E30 kogukonna märgi all. Esialgseks numbriks sai pandud 10-20 ekraani tellimine. https://www.partworks.de/gearworks-de-automarken-deutsche-automarken-bmw-display-reparaturset-fuer-bmw-3er-e30-aussentemperaturanzeige-bc-1.html Vastus on, et hea meelega teevad meile soodustuse- orienteeruv ühe ekraani hind saab olema ~26€ Tellimus läheb teele 27. veebruaril- võiks olla piisav aeg, et info jõuab kõigi soovijateni ja raha saab kokku kogutud. Kodulehel pakutakse ka erinevat muud kraami, kindlasti ei ole vajadusel probleemiks nende lisamine tellimusele. Kas neile rakendub samuti soodustus ja kuipalju, selgub siis kui arve käes ja teeme hiljem tasaarvelduse. Raha kanda kontole EE282200221022845666 Margo Hämarmets. Selgitusse fooruminimi ja OBC grupitellimus Soovijad: Tiit 2tk Makstud - Kätte saanud Kurikristjan 2tk Makstud - Kätte saanud Hiis 1tk Makstud Grimes 1tk Makstud Airi L 1tk Makstud - Kätte saanud Reino 2tk Makstud - Kätte saanud Riho 2tk Makstud cobra 1tk Makstud - Kätte saanud TrvP 1tk Makstud nüripliiats 1tk Makstud - Kätte saanud Erxx 1tk Makstud - Kätte saanud Tauno P 1tk Makstud Erxxi käes Tauri T 1tk Makstud Tainants 1tk Makstud - Kätte saanud KugelBlitz. 1tk Makstud - Kätte saanud eix22 2tk Makstud - Kätte saanud Marek N. 1tk Makstud - Kätte saanud M1X 1tk Makstud - Kätte saanud buumer 1tk Makstud - Kätte saanud Markush. 1tk Makstud- Kätte saanud Taksaator 2tk makstud Zaz965zaz. 1tk Makstud ------------------------------------------------------- 28 kazhmir 2tk Makstud - Kätte saanud -Kaido- 1tk Makstud Erxxi käes Tuleb 33 ekraani
 19. Tiit

  Raadiole bluetoooth/aux

  Tänu sellele ärimehele on Eestis vanade bemmi kassetikate hinnad täiesti ebareaalseks muutunud.
 20. Tiit

  E30 pildid internetist.

  Hea plaan kapotialust sooja õhku turbokale sisse sööta
 21. Ainult konks või koos tala, tugevduste ja juhtmestikuga?
 22. Tiit

  Kupee muusika lahendus.

  Tavaistmele olen istumise alla mahutanud pisemat sorti aktiivsupaka (istme külge), pisut liikumisulatus küll kannatas aga kui nagunii ehitamiseks läheb siis võib ju ise sinna sobiva kuju ja suurusega kastid toota. Sportistmel ruumi vähem muidugi.
 23. Kuna viimase salongiradika vahetuse käigus sai 2 soojaklapil korpust mõrasse siis sai mõõdetud ja joonestamist meenutatud hulga erinevate roppuste saatel, mille tulemusena sai masinatega meestelt flants salongiradikale, et saaks kasutada mehaanilist soojakraani või siis möne kaasaegsema auto klappi, mille saadavus veel mõistlik. Mehaanilistest oleks näiteks see variant: https://www.motonet.ee/et/toode/458118/Auto-soojendusvedeliku-kraan-universaalne-o19-mm
 24. Tiit

  O/V: typ188 4.XX LSD

  Tänasel päeval vist keegi ilma kirveta ei müü neid riiulist kes teab mis tal on. Ise ringi kolades ja torkides ehk leiab.
 25. Arvesta nüüd nende difrite läbisõitu tänaseks ja remonditavust, viscod on suure töenäosusega kõik juba ammu kohviks lastud, ketaslukul saad ära vahetada sisu kui päris tükkideks pole sõidetud ja vajadusel lisada ka kettapaare tugevama blokeeringu saamiseks. Endal üks aastate tagune kogemus viscolukuga kui hanges istudes 1 ratas keris tühja ja teisel oli toimuvast täiesti ükskõik.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus