Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Max.

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  754
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  29

Max. päevavõit oli viimati 9. jaanuar

Max. sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

240 meeldimist

Kasutajast Max.

 • Tiitel
  Jutupaunik

Profiili info

 • Minu autod
  318i M20swap

Hiljutised profiili külastajad

2 450 profiili vaatamist
 1. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Spidan ja Löbro peaksid parimad variandid olema.
 2. Krooni ajast riiulil seisnud. Loovutaks nüüd 😀 Tegu neliku šarniiriga! 20€ koos postiga.
 3. Ära parem küsi, ajad omanikul karvad turri 😂
 4. Max.

  Mida teha juhiistmega?

  Tõepoolest häirib see niidijupp nii palju silma, et raatsite nii ilget pappi istmekaltsu sisse matta, kui teada värk, et paari aastaga selle juba ribadeks lebotate? Riiulisse võiks ju võtta, aga mina küll sisse ei raatsiks õmmelda. 😀 Saan aru, et jah varsti on see iste täitsa katki, aga siiski. Tundub suletud nõiaring selle tekstiiliga olema.
 5. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Mina tellisin äsja siit: https://www.schmiedmann.com/en/product/1968549-new?product=61-13-0-007-446
 6. Max.

  O: Ohutulede lüliti

  fl 318i Sooviks kahte, ostan ka üksikult. 1 võib olla ka defektne, st oluline ainult korpuse osa.
 7. Max.

  m50b25 pöörded kõiguvad

  Väntvõlliandur?
 8. Max.

  Lobamokkade rubriik

  kui kärssab ja mullitab, siis normilt lühises - sellele viitab ka kaitse. Põhjamaa autde värk vist? Mul endal ka see, aga kunagi pole toimind. Mootorijahutust see ei koti, võid rahumeeli lahti ühendada.
 9. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Kui kolvid vanad jäävad, siis panen puusalt, et need esimesed asjad, mis sul juba tolerantsidest väljas. Pole stockina ega 2.8ga kräunutades nookureid kunagi puruks sõitnud. Pigem kõrge pöörde, pehme klapivedru ja pilude regulli teema. B-osad pole kindlasti paremad kui vanad oem tükid. Mu mäletamist mööda sai silwer isegi heavy duty kraamist oma NA 2.8ga jagu(oli see nüüd praak või mitte). Seega võta näpust, mis nüüd kestab või mitte.
 10. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Bentleys kirjas, et BMW poolt puudub informatsioon sõrme mõõtude kohta. Küll on välja toodud, et sõrmeava kepsul peaks olema 22,003-22,008. Originaal puks on tõenäoliselt nagunii kulunud. Usun, et seda ka silmaga näha. Kuna sõrm ise vingemast sulamist kui pehmest metallist kolb ning puks, siis võiks loota, et selle kulumine minimaalne. Nukkvõlli kohta ei ole ise ka leidnud, aga ei pea seda nii oluliseks ka. Peaasi, et kontaktpinnad õli puudulikusest/kuumusest sööbinud poleks. Endal olid ka kaanel koledad jutid sees, kaanemees kehitas ka õlgu, aga käiku ta läks ja siiani toimib. Sõrme sobivuses
 11. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Plokikood kõige lihtsam. K1/KA lõpuga on katiga.
 12. Max.

  Lobamokkade rubriik

  126 katita ja 125 katiga. 125 on motronic 1.3 ja lambdaga, aga 126 motronic 1.0/1.1? ilma. Sisemuselt on neil erinevad kolvid(surveaste) ning mõne väitel isegi nukk. E34 sai minuteada kõik 125kw mootorid. Miks osadel E34 katti pole tuleneb lisavarustusest, millega sai tellida ilma katita versiooni(siiski paberite järgi 125kw). Juhtmestikus siiski pistik lambda jaoks olemas, aga tehasest pime kork ette pandud.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus