Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Max.

Foorumikasutaja
    791
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

39

Max. päevavõit oli viimati 4. detsember

Max. sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

• Minu autod
    318i M20swap

Hiljutised profiili külastajad

2 918 profiili vaatamist

Kasutaja Max. saavutused

1. Max.

O: M30 mootorikäpad

Täitsa on! https://foorum.e30.ee/teema/22236-m-e30-m30-käpad/#comment-136815
  2. Plokk koos sisuga. Muu pudi ei huvita. Võin ka terviklikuma mootori pakkumise üle kaeda. Pakkumised ps.
  3. Pintseldada tahad, siis võtad suva rauavärvi ehituspoest. Kestvust taga ajada, siis peaks aluspind roostest korralikult puhas olema.
  4. Max.

m50 swapi legaliseerimine

Heitgaasid ja sillakaalud on tavaliselt maksimum olnud. Lihtsam on kui sa asjaajajale otse helistaksid ja värskeima info sealt saaksid 😀
  5. Max.

Lobamokkade rubriik

Ma nüüd hommikuse kohvipaksu pealt leiutan, aga kas see rehvimõõdu komejant viimase suurema seadusemuudatusega leebemaks ei läinud? Et äkki võis nüüd mingid mõõdud siia-sinna kõikuda? Äkki oli isegi tabel kuskil, aga äkki kujutan ette. Kui lubataks ülevaatusel, siis miks peaks esmasel registresrimisel teisiti olema.
  6. Max.

O: E30 sportistmed sedaanile

Paar kuulutust all pool olevaid märkasid?
  7. Max.

Lobamokkade rubriik

Nüûd vaatasin veeeel hoolsamalt ja leidsingi. Skeemil piilub kapoti tagant ots nii vähe välja, et mituteist korda kruttisin mööda. 51711919961 - 3020mm
  8. Max.

Lobamokkade rubriik

Ei leia mina kataloogist pikka kapotitihendit (325e, TD). Jagaks keegi koodi?
  9. Max.

Õõtsade valimune

No ikka päris sama hind ei jää kui nüüd numbreid vaadata. Võrdlus keskmise ja kallima vahel: 1 meile õõts 46e 1 poole meyle sarniirid 15e komplekt 92e vs 30e 1 lemförderi õõts 66e 1 poole lemfi sarniirid 25e komplekt 130e vs 50e Mõlemad pooled tehes tuleb vahe ikka 2-3 kordne. Mina jätaks igal juhul originaal raua ja vahetaks ainilt kuluvaid osi.
  10. Max.

Lobamokkade rubriik

Spidan ja Löbro peaksid parimad variandid olema.
  11. Ära parem küsi, ajad omanikul karvad turri 😂
  12. Max.

Mida teha juhiistmega?

Tõepoolest häirib see niidijupp nii palju silma, et raatsite nii ilget pappi istmekaltsu sisse matta, kui teada värk, et paari aastaga selle juba ribadeks lebotate? Riiulisse võiks ju võtta, aga mina küll sisse ei raatsiks õmmelda. 😀 Saan aru, et jah varsti on see iste täitsa katki, aga siiski. Tundub suletud nõiaring selle tekstiiliga olema.
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus