Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Max.

Foorumikasutaja
    766
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

29

Max. päevavõit oli viimati 9. jaanuar

Max. sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

• Minu autod
    318i M20swap

Hiljutised profiili külastajad

2 639 profiili vaatamist

Kasutaja Max. saavutused

Staažikas

Staažikas (11/14)

• Väga populaarne Harv
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis
  • Vestluste alustaja

Hiljutised märgid

244

Reputatsioon

4

Foorumi lahendused

1. Max.

Lobamokkade rubriik

Nüûd vaatasin veeeel hoolsamalt ja leidsingi. Skeemil piilub kapoti tagant ots nii vähe välja, et mituteist korda kruttisin mööda. 51711919961 - 3020mm
  2. Max.

Lobamokkade rubriik

Ei leia mina kataloogist pikka kapotitihendit (325e, TD). Jagaks keegi koodi?
  3. Max.

Õõtsade valimune

No ikka päris sama hind ei jää kui nüüd numbreid vaadata. Võrdlus keskmise ja kallima vahel: 1 meile õõts 46e 1 poole meyle sarniirid 15e komplekt 92e vs 30e 1 lemförderi õõts 66e 1 poole lemfi sarniirid 25e komplekt 130e vs 50e Mõlemad pooled tehes tuleb vahe ikka 2-3 kordne. Mina jätaks igal juhul originaal raua ja vahetaks ainilt kuluvaid osi.
  4. Max.

M: 51mm püstakud

Seisukord piltidel. 100€ Pärnus
  5. Max.

Lobamokkade rubriik

Spidan ja Löbro peaksid parimad variandid olema.
  6. Krooni ajast riiulil seisnud. Loovutaks nüüd 😀 Tegu neliku šarniiriga! 20€ koos postiga.
  7. Ära parem küsi, ajad omanikul karvad turri 😂
  8. Max.

Mida teha juhiistmega?

Tõepoolest häirib see niidijupp nii palju silma, et raatsite nii ilget pappi istmekaltsu sisse matta, kui teada värk, et paari aastaga selle juba ribadeks lebotate? Riiulisse võiks ju võtta, aga mina küll sisse ei raatsiks õmmelda. 😀 Saan aru, et jah varsti on see iste täitsa katki, aga siiski. Tundub suletud nõiaring selle tekstiiliga olema.
  9. Max.

Lobamokkade rubriik

Mina tellisin äsja siit: https://www.schmiedmann.com/en/product/1968549-new?product=61-13-0-007-446
  10. Max.

O: Ohutulede lüliti

fl 318i Sooviks kahte, ostan ka üksikult. 1 võib olla ka defektne, st oluline ainult korpuse osa.
  11. Max.

m50b25 pöörded kõiguvad

Väntvõlliandur?
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus