Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Max.

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

433
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

4

Max. võitis päeva viimati 18. jaanuar

Kasutajal Max. oli kõige rohkem sisu meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

92 meeldimist

1 jälgija

Kasutajast Max.

• Tiitel
    Elukutseline rullija

Profiili info

• Minu autod
    318i M20swap

Hiljutised profiili külastajad

472 profiili vaatamist
  1. Max.

Kes, kus ja keda nägi

kelle sinine fl 2.0 (xxxTFN) kupis?
  2. Max.

M42 voolikud ja salongiradikas

Votan omad sonad tagasi. Markusel oigus siin. Aga kaas kover, siis uks variant ohk susteemis kui juba jahutusega mollasid. see on lihtne tekkima.
  3. Max.

M42 juhe

aja testriga järge kui võimalik. Kuskile jõuab välja, siis teed omad järeldused või leiad netist lihtsama skeemi.
  4. Max.

M42 voolikud ja salongiradikas

salongiradikal 13 sisse, 7 välja. motol 16 lähebki salongi 13ndasse. Ja 17 liigub siis vastavalt edasi.
  5. Max.

Vibra vabakäigul ja undab

ja isegi lahutas veel?
  6. Max.

318i kupee '89 - Max

Siilil käidud, sitaks kibeletud, aga olen senini tupikus. Kaanega midagi suurt ette ei võtnud, kerged elementaarsed tihendividinad(kaane tihend oli siiski 1.75 ja nüüd läks 2.05) ja siis muu lihtsam näputöö. Minu loogika oleks, et kui oleks juhtpuksid liiga lõdvad juba, siis need kulutaks ära sääretihendi ja selle tulemusel hakkab suitsema. Ehk kui paneks uued säärekad, siis vähemalt mõnda aega peaks need pidama. Tulemus on siiski see, et juba kohe suitses asi taas ning olen nüüd juba enam kui kindel, et tegu on kolvirõngastega. Vähemalt sai selle pisikese nokkimisega juurde hulga kogemust. Positiivsena kõlaks ka veel see, et enam justkui ei leki kaane vahelt õli ning millegipärast tundub klapitiks vaiksem(seda ei oska küll ühegi asjaga seletada).Vahetasin ka nukaratta ümber, sest vanal rattal oli tihvtiauk seoses kunagise lahtitulekuga end ära söönud. Sai nüüd siis ülevaatust kahh proovitud, aga ei saanud ikka läbi. Viidati ikka igasugusele detailile: kere, heitgaasid, rehvid(mõõt) jne. Praegu ei teagi, mida edasi teha. Suvi täitsa käes ja no pole autot, millega tuuseldada Isa poolt home-made abirakis.
  7. Max.

Bmw e30 910ANX

Kuskil netiavarustes peaks sellest autost teemagi olema, äkki oli seal isegi mingeid keretöid tehtud, täpselt ei mäleta.
  8. Max.

ARK

Ei ole ikka päris sama.
  9. Max.

ARK

ei tea mina veel kedagi kes oleks sellise "lihtsa" swapi pärast kaaluma läinud.
  10. Max.

ARK

loll jutt, peab saama. Peaks ise ka sinna minema samas asjus ja juba praegu pean kettasse minema. E30 kerele võib swappida kõike, mida sinna tehasest pandud on. Kui mina kunagi neile ise helistasin siis nad ka seda ise väitsid. Aga ühesõnaga kui nad sellest aru peaks saama, siis pead võtma kuskilt üv punktist co testi ja siis neile viima. Ja muud nagu polegi. Ja kui sellega korras, siis kehtib edasi ka hetkel olev ülevaatus. Korra vb vaadatakse luugi alla ka ja muud kunsti ei tohikski olla. Sildasid ja muid 2.5sega kaasnevat kola eitea mina, et oleks veel keegi osanud koinida. Keegi hea inimene vōikski nagu siin selgeks teha, et kuidas neile ōelda, et see mootor on ka tehasest sinna kerele sätitud.
  11. Max.

O: R6 koodipulk

Tahaks normaalse inimesi moodi pòòrdeid lugeda, seega äkki kellelgi vedeleb kas koodipulka või siis tervet plokki. Pakkumised põsi.
  12. Max.

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Ootoot, toodi ka üks märkus lisaks, et natuke tiksub , aususel ka oma hind.
  13. Max.

324td taho ei tööta.

jooteid saab ju ka ise fixida, tasub tõesti see osa üle vaadata.
  14. Max.

Väljasuremine

Hmm, paneb ennastki mõtlema. Probleem pole küll nii sage, aga käivitamis janti on küll tihti ning korra on ka sõidu pealt ära koolend, aga seda tõesti ainult korra.
  15. Max.

Lobamokkade rubriik

Tegelikult mõtlesingi, et kui osta kaane keeramiseks, siis nhj mul yber kallist vaja. Ma ei hakka nagu nii iga päev ega ka nädal klõpsutama, ainult oma tarbeks. Samas selline riistapuu, kasvõi siis odav võiks ju tegelt olla, kurat niipalju ikka kannatavad.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus