Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga alates 03.07.2021 kõikidest kohtadest

 1. Kasutajanimega ainult veidike võssa läinud, pigem mingi "delfineeger" või "kits123" oleks paremini sobinud..
  6 punkti
 2. Ma ka nüüd ilusti kaineks saanud ja tahaks tänada kõiki osavõtjaid, kes viitsisid kohale tulla. Aitäh, et kõik käitusid viisakalt, olid sõbralikud, said omavahel läbi ja hoidsid peoala viisaka ja korras. Järgmisel aastal siis näeme juba kes teab kus, sest ega meie korraldustiim enne juunit tavaliselt jalgu kõhu alt välja ei viitsi tõmmata. Et ka meid rohkem innustada või laita, siis igasugused positiivsed ja negatiivsed kommentaarid siia oodatud peo kohta, et saaksime oma vigadest või võitudest õppida. Aitäh ja näeme järgmisel aastal!
  5 punkti
 3. Mul sama , panin ka bc 10kg/mm vedrud. Ei midagi hullu, aga piisavalt jäik.
  2 punkti
 4. Tartu marsruut paigas. Kogunemine kell 8:30 Bitestopi parklas. Liikuma hakatakse kell 9:00. Jooksvad mured ja küsimused Egertile otse taskusse 56 950 807
  2 punkti
 5. Pigem see jah, et selline asi üldse uudistekünnise ületab. Samalaadseid tegevusi näeb üle terve linna iga päev. Midagi erilist nagu pole selles, et inimesed reegleid ei tunne ja austust napib.
  2 punkti
 6. Tere kallid klubilised! Lubagem esitleda: E30 omanike suvepäevad ehk Pivarootsi Meet 2021 toimub sel aastal Läänemaal Pivarootsi Mõisa/taluhoovis 17-18 juuli. www.pivarootsimois.ee Pilet: 10 eur inimene (lapsed kuni 17a tasuta) Ööbimine: Telgis Mängud 1 - Vaatame kelle E30 mahutab enim inimesi 2 - Selgitame välja kelle masinal on kõige valjem väljalaskesüsteem 3 - Näeme kes suudab mõne auto osa kõige kaugemale visata (Huvi korral teeme ehk mõne mängu veel lisakski) Rahvahääletus 1 - Parim velg 2 - Rahva lemmik 3 - Laste lemmik 4 - Parim mootoriruum 5 - Kõige originaalsem 6 - Eriauhind Videovõistlus Kõigil kohale tulijatel on võimalus osaleda videovõistlusel. Teha kogu üritusest meeldejääv salvestis. Olgu see siis Tiktok keskonnas või lihtsalt lahe kokkuvõte üritusest. Videod saadetakse nädala jooksul peale Meeti meile ning need lähevad ülesse E30 Community Facebooki ja E30 foorumisse koos tegija nimega. Rahvahääletusel selgitame välja parima ning see video saab ka autasustatud. MOMU külastamine www.momu.ee MOMU Mootorispordi Muuseum on ainulaadne kooslus ajaloolisest hoonest ja maailmas haruldasest võidusõidutehnika ekspositsioonist. Hetkel on MOMUs esimene 100% autodele pühendatud kunstinäitus. Kunstnik Kaili Aaviku Automotive Art stuudios aastate jooksul loodud 35 meeleolukat pilti kajastavad autonduse erinevaid tahke - võidusõitu, kilovatte, mehaanikute tööd, USA rauda, Maranello punaseid komeete ja palju muud. Sissepääs MOMU-sse maksab 10 eurot. Päevakava: Tallinna rahvas koguneb kell 12 Laagri Rimi parklas. Sealt liigume mööda Haapsalu mnt MOMUsse. Koguneme Turbas MOMU ees ja kohtume seal Tartu, Pärnu ja teiste linnade rahvaga. Peale muuseumikülastust sõidame Turba kaupluse parklasse kus saab vajadusel osta kaasa süüa, juua jne. Grillimistarvikud palume ise kaasa võtta. Koha peal on olemas külmik ja söögitegemisvõimalus. Kontaktid: Laura 5598-9103 Airi 5886-4444 Kert +358 407 077 838 (whatsapp) Tartu kogunemine kell 8:30 Bitestopi parklas. Liikuma hakatakse kell 9:00. Grupijuht on Egert: 56 950 807 Pärnu kogunemine kell 11:00 Tallinna Mnt. Cirkel K . Liikuma hakatakse 11.30 Siim Kümmel 5627 5769 NB! Kohapeal on vee võimalus olemas, aga sõidu ajaks võtke kindlasti kaasa joogivett, sest ilmad on väga soojad. Kuna selle suve märksõna on PARM, ma mõtlen neid jopskeid kes teist tüki välja hammustavad, siis igasugused sprayd, suitsema pandavad putukate peletajad, kasvõi küüslauk puukide jaoks jne - no parem kui on kaasas ja olemas kui et ei ole eks. Kui teete Instagrami storysid, siis hässtääg e30community ja me jagame seda ka enda lehel. Mida rohkem poste seda uhkem. Meeldetuletused meie eelmistest kogunemistest: Lihtsad reeglid: 1. Vindisena rooli ei ronita!!! 2. Hoiame ümbritsevat loodust ja ei künna seda ala üles. 3. Prügi läheb selleks ettenähtud kasti-kotti. 4. Keset ööd ei hakka keegi tühikäigul gaasi tallama ja laseb unistel end välja puhata.
  1 punkt
 7. Nali naljaks, aga kas kütusevoolikud on õigetpidi? 😀 Kogemus M40-ga, et tühikäiku käis ja mingile maale läks ka pöördesse, kui valesti ühendatud, aga kiirendades kooles maha ja pöördesse korralikult ei läinud.
  1 punkt
 8. Sellist nalja võib põhjustada segusiibri asendi andur ka.
  1 punkt
 9. Arvutit pole mida sappa pista? Huupi asju vahetada tundub kallis 😀 Puusalt pakkudes pole sul road speed signaali ajus ja sellest ka see jama.
  1 punkt
 10. Seda saab rentida aga kompressorit vaja suure jõudlusega, enamasti bensumootoriga kompressor juures. Päris julm müra ka tegemisel.
  1 punkt
 11. Mul läks seekord nii, et kui lõpuks oli hetk kus kaamera kotist välja võtta, siis jõudsin 7 pilti teha ja panin selle kotti tagasi. Multitasking on minu jaoks big no, no ja mitut asja koos ikka ei jõua teha. Minu 7 klõpusu asuvad siin: https://www.flickr.com/photos/139631434@N02/albums/72157719579043787 🤦‍♀️
  1 punkt
 12. Rallifännid võivad järgmisel korral, kui nii juhtub, teleka tuua ja rallinurga püsti panna, kus end infoga kursis hoidmas saab käia. 😀
  1 punkt
 13. Kõik oli väga vinge, asukoht hea, seltskond üübertore agaaga.. ainus asi mis kripeldama jäi, oli see, et üritus oli jälle Rally Estoniaga samal ajal... Kuna Rally Estonia toimumine on juba aasta ette teada, siis võiks proovida ikkagi nii korraldada, et need ei satuks ühe nädalalõpu peale. Olen üsna kindel, et üsna mitmed jätsidki selle pärast tulemata ja ka endal oli tegelikult suht viimase hetkeni kõhklus tuleku osas- eestlased on ikkagi rallirahvas Aga sellegi poolest tänud korraldajatele ja näeme loodetavasti järgmisel aastal.
  1 punkt
 14. Tere! Juba homme kohtume meie sellesuvisel koosviibimisel. Seoses harukordselt ilusa ja sooja suveilmaga soovitame võtta kaasa joogivett, ning et parmud liiga ei teeks, siis ka putukatõrje vahendeid. Kui teete Instagrammis storysid, siis täägige @e30community ja saame lisada selle ka meie lehele 😉 Nb! Kohapeal kahjuks seekord toitlustust ei ole, kuid on grillmaja ja puhast vett.
  1 punkt
 15. Minul on BC coilid. Vedrud võtsin 10kg/mm ja 10kg/mm jäikusega. Default peaks olema 8 ja 6. Eks on parajalt jäik küll aga eks oleneb ka inimesest ja kuidas siiani harjunud sõitma. A.
  1 punkt
 16. Kellegil pakkuda või oskab soovitada kust leida?
  1 punkt
 17. Kindlasti panid juba tähele, et foorumisse on ilmunud uued tiitlid ja (au)märgid. Et asju siin huvitavamaks teha, saab iga liigutuse (postituse tegemine, pildi lisamine, laikimine jne.) eest punkte ja punktid määravad sinu tiitli. Foorumis on nüüd ka uks uus reaktsioon Meeldib, Aitäh, Haha, Kurb kõrval - +1. Nüüd kui oled sama meelt kellagagi kusagil postituses, siis selle asemel, et kirjutada uus postitus, saad lisada reageeringuks +1. Kes teab ja on kasutanud brauseri teavitusi, siis see lahendus muutus ka pisut. Kes brauseri teavitused endal lubab, siis nüüdsest ei pea enam foorum kuskil vahekaartides enam lahti olema vaid piisab ainult brauserist endast. Nüüdsest saab foorumisse laadida ka WebP vorminguga pilte.
  1 punkt
 18. Asub lõuna eestis 55570186 Äkki keegi viitsib fb ka panna suunava lingi vms.
  1 punkt
 19. No ikka päris sama hind ei jää kui nüüd numbreid vaadata. Võrdlus keskmise ja kallima vahel: 1 meile õõts 46e 1 poole meyle sarniirid 15e komplekt 92e vs 30e 1 lemförderi õõts 66e 1 poole lemfi sarniirid 25e komplekt 130e vs 50e Mõlemad pooled tehes tuleb vahe ikka 2-3 kordne. Mina jätaks igal juhul originaal raua ja vahetaks ainilt kuluvaid osi.
  1 punkt
 20. Lähen ühte ix 2ukselist vaatama ja tal veel ka selline pill müügis 😁eks näha kas tulla 0-1 või 2 autoga tagasi😂
  1 punkt
 21. Odavate, kiirete ja visuaalselt heade lahendustega maalrid on alati teretulnud, miks nad kinga peaks saama? Raptor ei ole üle värvitav ega kaetav. Moodustab sisuliselt plastikust kihi. Auto kere mängib ja vibreerib, tekivad praod kust niiskus ja vesi sisse läheb, edasi saad ise aru. Tegin selle vea, siis kui oma valget kupeed tegin. Mitmes kohas lahti ja eemale kuivanud, päris põhjaalla pole julgend vaadatagi veel.
  1 punkt
 22. Kui läbi spermapanga raha kanda siis pidi alles 9kuu pärast laekuma. Taksaator vana mees tal võtab see värk aega ka.
  1 punkt
 23. 0 punkti
 24. Vennal läks täna kiirendusel veits sitasti..miskit 200km/h
  0 punkti
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus