Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Tiit

Moderaator
 • Postitusi kokku

  1 850
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  63

Tiit võitis päeva viimati 25. veebruar

Tiit sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

350 meeldimist

Kasutajast Tiit

 • Tiitel
  Iidne fänn

Profiili info

 • Minu autod
  2 punast

Hiljutised profiili külastajad

2 075 profiili vaatamist
 1. Eile pandi ekraanid teele, võtsime mõned ekraanid lisaks ka
 2. Mingi tugevduse ka tekitasid piilaritesse, arvestades, et välimine ja sisemine plekk samast kohast jätkatud? Ainult katuseluugi raami vahetusele ei mõelnud? Ei ole väga keeruline seda kätte saada.
 3. Tiit

  Lobamokkade rubriik

  Kuskandis sa asud oma asjadega.
 4. Tiit

  Lobamokkade rubriik

  E30 juhtmestik on suhteliselt lihtne, mis sind täpsemalt huvitab?
 5. Tiit

  O: Kelladeplokk

  https://www.partworks.de/gearworks-de-automarken-deutsche-automarken-bmw/ sama leht kust kella ekraane tellime, pakub hammasrattaid ka.
 6. Tiit

  M: E30 baur

  Kirjuta bmw peamajja, et kohalikud plokivad.
 7. Tiit

  M:E30 varuosad

  Ilma poolraamiotste tugevdusteta on nende kärukonksudega paras kajakaid loopida.
 8. Tere E30 positiivsed! Sai isu täis kella ekraailt päikeseloojangu imetlemisest ja kirjutasin www.partworks.de inimestele, et teha suurem ost Eesti E30 kogukonna märgi all. Esialgseks numbriks sai pandud 10-20 ekraani tellimine. https://www.partworks.de/gearworks-de-automarken-deutsche-automarken-bmw-display-reparaturset-fuer-bmw-3er-e30-aussentemperaturanzeige-bc-1.html Vastus on, et hea meelega teevad meile soodustuse- orienteeruv ühe ekraani hind saab olema ~26€ Tellimus läheb teele 27. veebruaril- võiks olla piisav aeg, et info jõuab kõigi soovijateni ja raha saab kokku kogutud. Kodulehel pakutakse ka erinevat muud kraami, kindlasti ei ole vajadusel probleemiks nende lisamine tellimusele. Kas neile rakendub samuti soodustus ja kuipalju, selgub siis kui arve käes ja teeme hiljem tasaarvelduse. Raha kanda kontole EE282200221022845666 Margo Hämarmets. Selgitusse fooruminimi ja OBC grupitellimus Soovijad: Tiit 2tk Makstud - Kätte saanud Kurikristjan 2tk Makstud Hiis 1tk Makstud Grimes 1tk Makstud Airi L 1tk Makstud Reino 2tk Makstud Riho 2tk Makstud cobra 1tk Makstud TrvP 1tk Makstud nüripliiats 1tk Makstud Erxx 1tk Makstud Tauno P 1tk Makstud Tauri T 1tk Makstud Tainants 1tk Makstud KugelBlitz. 1tk Makstud eix22 2tk Makstud Marek N. 1tk Makstud - Kätte saanud. M1X 1tk Makstud buumer 1tk Makstud Markush. 1tk Makstud Taksaator 2tk makstud Zaz965zaz. 1tk Makstud ------------------------------------------------------- 28 kazhmir 2tk Makstud -Kaido- Tuleb 33 ekraani
 9. Tiit

  Raadiole bluetoooth/aux

  Tänu sellele ärimehele on Eestis vanade bemmi kassetikate hinnad täiesti ebareaalseks muutunud.
 10. Tiit

  E30 pildid internetist.

  Hea plaan kapotialust sooja õhku turbokale sisse sööta
 11. Ainult konks või koos tala, tugevduste ja juhtmestikuga?
 12. Tiit

  Kupee muusika lahendus.

  Tavaistmele olen istumise alla mahutanud pisemat sorti aktiivsupaka (istme külge), pisut liikumisulatus küll kannatas aga kui nagunii ehitamiseks läheb siis võib ju ise sinna sobiva kuju ja suurusega kastid toota. Sportistmel ruumi vähem muidugi.
 13. Kuna viimase salongiradika vahetuse käigus sai 2 soojaklapil korpust mõrasse siis sai mõõdetud ja joonestamist meenutatud hulga erinevate roppuste saatel, mille tulemusena sai masinatega meestelt flants salongiradikale, et saaks kasutada mehaanilist soojakraani või siis möne kaasaegsema auto klappi, mille saadavus veel mõistlik. Mehaanilistest oleks näiteks see variant: https://www.motonet.ee/et/toode/458118/Auto-soojendusvedeliku-kraan-universaalne-o19-mm
 14. Tiit

  O/V: typ188 4.XX LSD

  Tänasel päeval vist keegi ilma kirveta ei müü neid riiulist kes teab mis tal on. Ise ringi kolades ja torkides ehk leiab.
 15. Arvesta nüüd nende difrite läbisõitu tänaseks ja remonditavust, viscod on suure töenäosusega kõik juba ammu kohviks lastud, ketaslukul saad ära vahetada sisu kui päris tükkideks pole sõidetud ja vajadusel lisada ka kettapaare tugevama blokeeringu saamiseks. Endal üks aastate tagune kogemus viscolukuga kui hanges istudes 1 ratas keris tühja ja teisel oli toimuvast täiesti ükskõik.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus