Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Tiit

Moderaator
 • Postitusi kokku

  1 758
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  57

Tiit võitis päeva viimati 7. detsember

Tiit sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

287 meeldimist

Kasutajast Tiit

 • Tiitel
  Iidne fänn

Profiili info

 • Minu autod
  2 punast

Hiljutised profiili külastajad

1 323 profiili vaatamist
 1. On pakkuda E39 535 pealt pärit 5k manuaalkast (anduri auguga) ja E30 jaoks tehtud kardaani esimene pool ning käiguvahetuskepp. Hind 800€ Tallinnas 51 42 676
 2. Tuli laost päevavalgele selline tükk, asub Tallinnas ja hinnaks 100€ Samuti pakkuda E30 pärit is käigukast millel tagumine käik sees kinni- 50€ 51 42 676
 3. Tiit

  316 m20b25 '87 - young fanatik

  See on ju hunnik s***a. Isegi kui ta midagi peab siis kannatajaks pooleks on satelliitide korpus mille vastu surutakse.
 4. Tiit

  Lobamokkade rubriik

  @Toivoku : Ei meenu nagu sellist põlemapanemise hetke, ma selle koha pealt vist keskmisest rahulikuma närviga. Mõne teise koha pealt jälle närvist puudu selle arvelt Aga @rkiik kurat tehke need tagaluugijuhtmed korda, saate jälle kaane kinni panna kui lukku veel pahupidi ei pekstud proovimise käigus, et äkki ikka jääb kinni. Mu igapäevapereauto vahepeal tekitas veits frustratsiooni kui ta otsustas pagasnikut avades hakata uksi lukku panema, 2 korda õnnestus võtmed tuppa jätta talle sellekäigus. Müsteerium lahenes kui luugi juhtmekimbu vastu minnes lukud jälle elama hakkasid- selgevärk juhmenuš. Seal oli ka keegi juba remontinud juhtmesidumise ja isoleerinäol. Sai 4 uut juhet veetud luugiseest keresse nii, et jootekohad ei jääks liikuva ala sisse, samuti ei ole hea kui liikuv osa isoleeriga kimpu siduda- mida jäigemalt juhtmed on, seda kergemini nad uuesti murduvad.
 5. Tiit

  Lobamokkade rubriik

  Toivo: Antud indiviididel on ju ise tegemisest ainult valu ja vaeva tulnud Entu: Aiatagune on selle kirjatüki põhjal nende tegemiste alaline elukoht.
 6. Tiit

  Peeglid ei tööta

  Hoiad nuppu alla ja klõpsutab pidevalt või ühe nupu vajutuse kohta teeb ühe klõpsu? Peegliajamis on 1 mootor ja magnet mis lülitab mootori parem-vasak reziimist üles-alla reziimi või oli see vastupidi- klõps peakski magneti oma olema- järelikult on mootor surnud või mootorisse tuleval juhtmel katkestus sees. Suure tõenäosusega ära mädanenud uksepistik.
 7. Tiit

  M: PFEBA tag.tiib ja ALPINA kk nupp

  Panen siis tiiva eest 50 alustuseks
 8. Tiit

  M: Mtech 2 370mm steering wheel, m20 flywheel + clutch

  Trade Mtech2 370mm for 370mm Mtech1?
 9. Tiit

  316 66kw '86 Kupee - Rahaboss

  Pildil paistab, nagu võlgneks paigaldaja sulle uue klaasi, uue tihendi ja uue laepolstri ka.
 10. Tiit

  Lobamokkade rubriik

  Audrusse rajaõhtule keegi täna?
 11. Tiit

  324td (m60b40) - Sideway

  Viimased võistlused Riias ja Raplas näitasid, et kui sul päris tulesid ees ei ole siis suvelõpu ürituste õhtul võid rajaääres ainult maia näoga pealt vaadata toimuvat.
 12. Tiit

  M:spido rõngad

  Läinud.
 13. Tiit

  Lobamokkade rubriik

  Kahtlane kompott- elektrilise gaasiga ei ole ju enam tühikäigu mootorit ka vaja. Aju pealt vin-koodi järgi kataloogis kolades saaks ehk targemaks.
 14. Tiit

  318i Coupe '90 - P2hkel

  Miks sa ventika radika taha tegid ja miks koda nii raskest materjalist? Elektriventi valides on soovitav võimsust vaadata ja sellest oma järeldused teha- sinu ventikal silt peal 80W, originaal on 4x võimsam http://alvadi.ee/varuosad/bmw/3-e30-1982/radiaatori-ventilaator/ Nende puhul pole mingit koda ka vaja, piisab kui on võimalikult radika vastu paigaldatud, kindlasti vaadata kas vent mõeldud kasutamiseks radika ees või taga- vale ppidi kasutades kannatab efektiivsus.
 15. Tiit

  Tartu kokkutulek??

  Noo Tallinnas nad nagunii ei viitsiks teha, mõtlein siis lähemat kohta pakkuda neile.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus