Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Margo

Administraator
 • Postitusi kokku

  1 350
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  56

Kõik, mis Margo postitas

 1. Margo

  O: Varuosad (roolilatt,kolvid)

  Võimuta latt koos kardaaniga pakkuda.
 2. Margo

  o: e30 bensiinipaaki.

  Mitu liitrit näidik näitab autos? 55 või 63?
 3. Margo

  Tartu kokkutulek??

  See oli korralik asi jah, ise ka ei teadnud, et seal see on, enne kui teisi rattaid proovisin. Ütleme nii, et polnud aega seda seal all vahetada ja garaazis olid riiulis ainult LSD difrid ka, nii et poleks midagi sinna alla kruttida ka olnud Miks ARK 1995 passi lõi siis?
 4. Margo

  Tartu kokkutulek??

  95a e30 M3 ka kohal
 5. Margo

  Elektriaknad

  No sul ei töötagi ju. Kui ukse lahti teed, siis saavad mujalt voolu peale.
 6. Margo

  Elektriaknad

  Üldiselt on probleemiks läbipõlenud akna kaitse siis.
 7. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Kui klapp peab ja toimib, siis ei ole.
 8. Margo

  Lobamokkade rubriik

  No ei pretendeeri täielikule tõele mu jutt, aga täisgaasil mina mootorisse suvalist õhku juurde ei taha vbolla kuidagi engine loadiga seotud, et imetakse mingil hetkel veel, kui gaasi maha lased vms ja vaakum suur, aga käivituse hetkel peaks korraks laskma selle lahti igatahes.
 9. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Ei tohiks olla, muidu saab sealt lisaõhku.
 10. Margo

  Lobamokkade rubriik

  See klapp peabki kogu aeg kinni olema. Kui autot käivitad, siis läheb korra lahti ja tõmbab filtrist aurud sisselaskesse.
 11. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Unustasid püstakul amordi mutri kinni keerata?
 12. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Arva miks Esimesed SMG kastid ikka päris nirud. Nii vastupidavuse kui ka käiguvahetuse osas. Tegemist siiski pmst automaatkastiga.
 13. No siis saime valesti aru. Ma mõtlesin seda nii, et kui sa tead uue hinda, aga üritad ikka veel odavamalt kasutatud asja osta siit, siis top1 juutimine. Mul endal riiulis pole, viitasingi vaid H2 hinnale.
 14. Sellisel juhul ei saa punkt 7 vajalikkusest aru soovide listis. Kui koonerdamise huvi, siis E36 on veel mudaliigas, saab kilohinnaga kasutatud varuosi osta. E30 puhul oled ca 10-15a hiljaks jäänud
 15. 7. Süütepooli kummikate. Tutikas 15EUR.
 16. 380mm on ilma nahata? See alumine kood on selle signaalrõnga oma, kui mutri august vaatad, siis seal kirjas, mis auto rool on (E28, E30 jne).
 17. Suur 385mm M-Tech see.
 18. Mul jooksis Facebooki mälestustes just eelmise aasta kiire üleplatsi video ja hakkasin mõtlema, et nii mõnedki, kes eelmine aasta kohal olid ja rullid siiani komplektsed, polnud kohal. Seega me ei mahukski Oorele ära, kui kõik iga aasta käiks seal :D
 19. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Nõudlus nende järgi on suur, sest need 30a vanad tükid lastakse pilbasteks igasuguste põletamiste, kemppi difrite jms lõhkumisega. Liiga suured lõtkud ja katkised kaitsekummid ainult kiirendavad protsessi. Reaalselt pole enamusel nendest netis otsijatest ja ostjatest tegelt vahet, kas jäme või peenike pooltelg - nagunii kavatseb ta selle ära lõhkuda, mis omakorda suurendab veelkord nõudlust. GSP saab küll juba 50eur/tk kätte, samas kui SKF omad hakkavad 100 eurist, mis tundub väga mõistlik hind uue asja eest. Originaali pakutakse ka 450eur eest, mis võib aga vabalt ka seesama 100eurine SKF olla BMW karpi pakituna. See, et tootja A-osad vastu ei pea, näitab pigem autofirma koonerdamise poliitikat, kui et kõik uued asjad ongi sitemad.
 20. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Solvusin ära. Mul muide su "müügiteema" kõige kasulikum kommentaar, ehk on pakutud reaalne hinnanumber kauba eest. Meil on muidu varuosade rubriik olemas, kus saab asju müüa, aga seal on reegel, et müüja peab määrama hinna. Facebookis vohav hinnakompamise taktika siin foorumis ei toimi. Kes ikka ütleb sulle, et müü tonniga, kui omal vaja neid. Pigem seetõttu kommenteerisingi. Kui sa rikastuda ei soovi, siis pane varuosadesse mingi enda peas mõeldud hinnaga müüki ja jää kliente ootama.
 21. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Eks mingi hull ikka ostab, sest JÄMEDAD🤪🤪🤪 poolteljed ja m50 niimoodi väänab, et kolmas paar lõtkuga pooltelgi pekkis juba. Ma maksaks 10eur näiteks kaigaste eest, sest otsad peab nagunii uued ostma sinna.
 22. Margo

  Lobamokkade rubriik

  M12x1,5 32mm. Muidu 10,9 tugevus, aga hädaga käib tavaline ka üks jäi alles? Keera alumiseks poldiks ja saad ära sõita.
 23. Selline plaan on, aga mitmekümne autoga võib muidugi ajanihkeid sisse visata
 24. Hetke ilmateade näitab küll kuiva ilma, aga laupäeval Oorel ca 17 kraadi päevasel ajal ja pühapäeva öösel/hommikul 10 kraadi enne päikesetõusu, nii et varustuse kokkupanekul arvestage sellega
 25. Alko1000 saab tee peale jätta ju
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus