Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Margo

Administraator
 • Postitusi kokku

  1 302
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  48

Kõik, mis Margo postitas

 1. Originaalvärv on argument, kui see on säilinud ja taastatav (a la poleer jms). Roostemuundur alla, pintsliga täpp peale ja hea küll selle ajani kui värvimiseks läheb.
 2. Oleneb täkkest, aga parandused jäävad kõik näha selle pudeliga. Eriti metallikvärvi puhul. Niipalju päästad, et suuremaks ei lähe värvikahjustus.
 3. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Mõistlikum oleks kerepoolne originaaliks teha. Kes teab, mis muutused kavas on veel. Kõige rohkem ajab närvi, kui m50 swap tehtud ja juhtmed otse kokku joodetud. Pärast mingi mootorivahetus vms, siis otsi ja mõtle, mis kuhu läheb.
 4. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Vasak c101 ja parem X20. C101 rullika originaal. M50tel enamasti x20, aga esimese otsa omadel c101 ka.
 5. Margo

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  No see ainult pealt hõbedane ju. Ain värvis nina tükid üle veel. Varjatud kohtadest on ikka delfiinsinine vms
 6. Margo

  Lobamokkade rubriik

  See korraliku armatuuri otsimine ei ole ka lihtne töö
 7. Margo

  Check-paneeli tuled

  Bremslicht kustubki ju pidurit vajutades ära? Üldiselt alati vajutatakse käivitades pidurit, automaadi korral kohustuslik isegi uuematel vähemalt.
 8. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Mul üks ketasõõtsa rumm üle veel, kellel huvi.
 9. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Xenonil peab olema ka automaatne kõrguseregulaator. Need tulede ja rattamõõdu reeglid on üsna iganenud nagunii, aga kõigil amtnikel on nii hea lihtne. Muutuste korral peavad nad uusi asju õppima ja kes see ikka praegusel soojal kohal viitsib võimlema hakata jälle autojuhtide hüvanguks.
 10. Ära ulu, vaata ka mis asju sa otsid endale. Enamus pole näinudki selliseid asju
 11. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Erinevad ikka. Laager ka teine. Diameeter laagrisse mineval osal 39mm trumli omal, ketassilla rummul 42mm. Ja laagri välismõõt ka erinev, et trummelõõtsa rummu ketasõõtsa laagrisse ei pane ja vastupidi.
 12. Margo

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  See pole seesama, mis 5 kohalise summaga müügis oli vahepeal?
 13. Margo

  M20 kütuse lõhn

  Kõigil autodel võib kütus karterisse sattuda, see pole midagi imelikku. M20 puhul pigem tavaline, et seda juhtub tänu sellise disainiga pihustitele ja nende vanusele. Sügisel enne seismajätmist õlivahetuse ära teed, siis ei tohiks sellist muret olla.
 14. Igapäevaautot lahti võtma ei hakata vast, seega kui süvitsi ei lähe, pole hullu. Veermikudetaile ja esiklaasi ikka saab veel.
 15. Margo

  Temp seieri jama

  M50 ja M52 swapi puhul tuleks alati FL kellaplokki eelistada. Muresid vähem.
 16. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Retro õlid on lettidel kohe vanade autode jaoks, mis sisaldavad veel neid ühendeid, mida m10, m20 ja m30 vajavad. Mitte ainult tihendite pärast, vaid tänapäeva õlidel igast head ained välja võetud, mis pidavat katte ja DPFe ummistama ja maailma saastama.
 17. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Selline märgistus oleks palju arusaadavam. Praegu parkla, kus ees parkimiskeelu märk
 18. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Ennast jäi vaevama, et kas ma olen loll või ei saa aru, kas tohib või millal tohib sellises kohas parkida? Märk taga näitab parklat, aga ees näha parkimise keeld teatud kellaajal. All lisatahvel, et kindlasti ei tohi parkimiskellaga 1h parkida või mis see peaks tähendama? Bemm minu oma, et ei ürita kellegi peale näpuga näidata sinna parkimises
 19. Margo

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Tundub ülesehitatud küljepauguga auto nii vaadates.
 20. 17" ratastega ma panen 7,5 laia peale 205/45 ette ja 9,5 laia peale 235/40 rehv taha, siis jääb originaalmõõduga ratta diameetriga pmst sama (+-5mm). Fixus24 vms rehvikalkulaator näitab diameetrid ja erinevused ära kohe.
 21. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Juuli teine nv
 22. Margo

  O: paagi tuulesuunaja.

  Anna koodi, ise nagu ei leidnud kiiruga BMWFansist või minu autol neid veel pole
 23. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Haigekassa ja töötukassa reserv oli mingi 800 milli, nüüd ca poole vähemaks jäänud, sest rahakotid läksid mingi aeg ühte ja nüüd "natuke laenatakse, et pärast pannakse tagasi" muude soperdamiste lappimiseks Sama teema, et mõtled, et teed head ja teed Lastehaiglale püsiannetuse (omast kogemusest räägin). Mingi aeg tuleb välja, et selle rahaga mängitakse börsil, mitte ei osteta vajalikke aparaate jms. Natuke pahaseks teeb, et kerjatakse raha ja ei kasutata sihtotstarbeliselt. Riigi kohta sama jutt. Raha pole, et haiglatesse investeerida, Tln-Trt Kose pikendust täies mahus ära teha, aga eraldame pool milli aastas välismaal pornofilmide vaatamise eest, NO99 teatri debiilsuste rahastamiseks, erakondade valimiskampaaniate toetamiseks jms.
 24. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Kurb on see, et kes kõik maksud ausalt ära jõuab maksta, peabki rikas ja edukas olema meil siin maal. Ja ära muretse - klienti üldiselt ei huvita üheski valdkonnas, kas sa maksad makse või ei, peaasi, et töö saaks võimalikult odavalt tehtud. Sinu maksud tulevad ju tema taskust. Ja pärast saab veel hädaldada tuttavatele, et sai kõige odavama hinnaga suht mageda teenuse.
 25. Margo

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Krt, seal oli nii palju valesti, et karpe ei pannudki tähele. Odavamad, kui rullika m-tech küljed
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus