Hüppa postitusse

Margo

Administraator
 • Postitusi

  1 428
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  99

Kõik, mis Margo postitas

 1. Tartu koguneb laupäeval kell 11 Bitestopis. Liikuma võiks hakata ca 11:45. Teeks peatused nt Viljandis ja Pärnus ja kui pärnukad viitsivad oodata, saab koos nendega edadi liikuda. Tallinn koguneb kella 13st Laagri Circle K, kell 13:30-13:45 liiguks Piva poole ja liituks sujuvalt. Viljandis võiks koguneda ca 12:45 Uku parklas, siis jõuaks tartukatega kokku.
 2. Tere, Kes tellisid omale särgi ja/või pusa, palun kanda raha minu arveldusarvele EE282200221022845666, Margo Hämarmets, selgituseks siis "E30 riided". Särk 15, pusa 40eur. Kui kõik kiirelt liigutavad, siis saame kokkutulekuks kraami kätte. Tasse see uus koht ei pakkunud, uurin teisi kohti.
 3. Kes soovivad suuremate linnade kogunemispunktide pealikud olla, andke siia või mulle teada. Ehk siis kes mõtlevad igas linnas asukoha, kus kogunetakse, mis kell, mis marsruuti pidi Pivarootsi liigutakse jne. Teie käest saaks inimesed siis vajalikku informatsiooni küsida selles piirkonnas.
 4. Nii on, nagu sa ütled. Aga seekord sai selline kuupäev valitud ja me ei hakka viha pidama, kui keegi eelistab Youngtimerit
 5. Tere kõik! Lõpuks sai siis selline kuupäev paika pandud, et paras aeg nüüd oma juulilõpu plaanid kalendrisse lisada. Kui seal juba miskit on, siis saab selle suure rasvase markeriga maha tõmmata ja E30 kirjutada asemele 😬 Aga koht on ilmselt paljudele tuttav, sai ka 2021 seal tehtud ja palju positiivset tagasisidet saadud. Loodame seekord sama. Kes ei tea, siis tegemist Pivarootsi mõisaga, õigemini selle kompleksis oleva alaga, kus meid lahkelt vastu võetakse. Telkimisala on suur, grillmaja, WC, dušš, saun jms võimalused on olemas. Mererand on ca 200-300m, seega suplusvariant ka täiesti võimaldatud. Loodame see aasta kõiki vanu ja huvitavaid uusi nägusid/autosid näha ja veedame mõnusa nädalavahetuse! Täpsem info tuleb jooksvalt siia juurde.
 6. Tere, pere! Üle pika aja on jälle jalad kõhu alt välja aetud ja saab oma suvekollektsiooni uusi E30 riideid osta + lahe tass, millega pausi ajal töökaaslaste ees uhkustada. Hetkel siin nö uuring, et paljud soovivad ja mida, et saaks kogused kokku panna. Sellest sõltub ka hind. Panen siia praegu mingid hinnad orientiiriks ette, aga mida rohkem tellijaid, seda odavamaks hind ilmselt läheb. T-särk 15eur, pusa 40eur, tass 10eur. Kirjutage mulle privaatsõnumisse soovid, kogused ja panen listi kokku, annan teada, palju hind tuleb, teavitan kõiki ja sobivusel saame tellimuse sisse anda. Pusade mõõdutabel: Särkide mõõdutabel:
 7. Andke mulle või Eduardsile teada, kes veel plaanib minna. Hetkel 2 autot esindatud ainult Eestist. Võiks rohkem oma iludusi näidata seal meie poolt ikka
 8. Tere, E30 pere! Lätlased siin peavad vaikselt plaani järgmise aasta hooaja avamist suuremalt ette võtta ja kutsuvad naaberriigi E30ned ka osalema. Hetkel oleks plaanis 27-28.05 Lätis Sporta Kompleksas (www.333.lv) rajapäev 12-18, hindamine, auhinnad, pidu, majutus kuskil külalistemajas. Hommikune supp, chill ja siis kenasti koju. Lätlased hindavad hetkel hinnaks ca 40-50eur/auto, sõltub osalejate kogusest ning majutus oleks lisaks mingi 10-15eur/nägu (sõltub jälle inimeste arvust). Kellel kindel huvi, siis mõelge see kuu plaan paika ja jaanuariks tahaks teada meie omade osalejate kogust, et siis saaks teha broneeringud ja ettemaksud ära. Oma soovist saab teada anda siin või kirjutada otse mulle postkasti või FB Messengeri :) Rohket osavõttu soovides, Margo
 9. Selle suve E30 omaniku oodatuim sündmus ikkagi toimub! Kes ka varasemalt igal aastal kohal on käinud, on selle aasta kohaga ilmselt juba tuttav. Nimelt sai seal ka 2020 koos veedetud. Igatahes, ettevalmistused käivad ja jooksvalt lisame siia infot juurde. Praegu teada: Asukoht: Pardi talu, Võhmanõmme (Põltsamaa) Toimumisaeg: 06.08.2022 https://goo.gl/maps/cqm889CbuwRvp9Kt9 Suur telkimisala, saun, WC, kümblustünn, jõgi, pardid, hea seltskond, lõkkeala, huvitavad autod. Kõigepealt on plaanis saada kokku Kuningamäe kardirajal kell 12:00, kus saame omavahel parima sõitja välja selgitada. Kes soovib kardisõidus osaleda on hind inimesele 20€. Peale seda liigume läbi poodide ca kella 16:00ks Pardile, kus nagu ikka hindame autosid, võistleme omavahel mängudes, käime saunas, räägime meestest, naistest ja autodest ning oleme lihtsalt mõnusad. Kui sul on mingit E30 kraami üle, mida müüki panna, võta kaasa ja äri kohapeal maha. Sissepääsu saab lunastada kohapeal 5€/inimene (lapsed kuni 17.a. tasuta). See on vähem kui Räägupesa burksi või 2L kütuse eest maksta Linnadest startivate gruppidele ootame aktiivseid ja selgeid grupijuhte, kes võtaks iga linna kogunemise enda peale. Lisame siia jooksvalt grupijuhtide kontakti, kes soovi avaldavad. Grupijuhid: Pärnu - kell 10:00 - Siim (tel 56275769 Ehituse ABC) Tallinn - kell 9:30 - Sigrid (tel 56652754 Peetri Circle K) Tartu - kell 10:30 - Arti (tel 58946646 Bitestop)
 10. Margo

  Lobamokkade rubriik

  E30.ee peaks sellise komplekti laenutuse tegema. Kogu aeg oleks rattad rendis
 11. Uus BBS replica pakkuda. Natuke ägedam kui see tava lip
 12. Kui kellelgi katki või kadunud üldse, siis on mõned üleliigsed pakkuda. Tallinn. Hind 1,5eur/tk.
 13. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Facebook, Messenger jms üle maailma maas. Ei tea, kas rahvas pressib foorumitesse tagasi ka juba, sest nii igav on?
 14. Uue nahaga rool üle jäänud. BMW originaal vahetükiga. Hind 500EUR. Võib teha omapoolseid pakkumisi.
 15. Ma ka nüüd ilusti kaineks saanud ja tahaks tänada kõiki osavõtjaid, kes viitsisid kohale tulla. Aitäh, et kõik käitusid viisakalt, olid sõbralikud, said omavahel läbi ja hoidsid peoala viisaka ja korras. Järgmisel aastal siis näeme juba kes teab kus, sest ega meie korraldustiim enne juunit tavaliselt jalgu kõhu alt välja ei viitsi tõmmata. Et ka meid rohkem innustada või laita, siis igasugused positiivsed ja negatiivsed kommentaarid siia oodatud peo kohta, et saaksime oma vigadest või võitudest õppida. Aitäh ja näeme järgmisel aastal!
 16. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Pigem see jah, et selline asi üldse uudistekünnise ületab. Samalaadseid tegevusi näeb üle terve linna iga päev. Midagi erilist nagu pole selles, et inimesed reegleid ei tunne ja austust napib.
 17. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Pre omi näitab, et saab. FL mitte.
 18. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Head lugemist.
 19. Margo

  O: esiklaas

  https://www.limitex.ee/soiduauto-ja-kaubiku-klaasid/2/readmore/15939/BMW-3-III+IV-E30-esiklaas(1276GB)/&mark_id=10/
 20. Taldrikuid tehakse vastavalt tellimustele. Ise sain viimati E36 omad tehase järeltellimusega. Jube kaua pidi ootama ainult, millal kogus kokku tuli, et tootma hakatakse. Mutrid peaks ikka amordiga kaasa tulema alati uued.
 21. Kamei kit mul pakkuda, kui natuke allapoole kerid siin rubriigis.
 22. Margo

  O: M-tech 1 spoilerid

  Üleskeeratud otstega laiendeid võid tulla katsuma ja hinda pakkuma, kui Kameid vaatama tuled. M-Tech külgede paigalduskitti võin ka näidata
 23. Margo

  O: Armatuur

  Mul väikese defektiga pakkuda Tallinnas. 30ur
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus