Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Margo

Administraator
 • Postitusi kokku

  1 218
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  42

Kõik, mis Margo postitas

 1. Margo

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  ARK ÜV tüüp vaatab ju, et kui lambda on, siis lööb kati sisse. Mingi motokoodi järgi nad ei oska midagi öelda.
 2. Margo

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  On ikka m50 ka ilma katita muidu.
 3. Margo

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Kanali peal peegliga näeb seda mootorikoodi. Hui viitsivad. Mul huiati kunagi ÜV juba 75kw 316i ilma katita m40 motoga, et nende raamat näitab alates 88 katti. Passis kirjas bensiin ja kõik õige, aga jauravad. Kui ütlesin, et siis peaks lambda ka olema, siis arvati, et olen äkki ise ära võtnud Lotomäng - oleneb, kelle otsa satud. Ametnikke igasuguseid. Ise peab ka asjalik olema muidugi. Kuigi jabur jah, kui selliseid swappe küllalt regatud, siis milles probleem?
 4. Jubinad hakkavad liiga palju ruumi võtma, nii et peab midagi eest ära müüma. Pre rohelised küljeklaasid - 40EUR/komplekt 55L paak, mis ei leki - 50EUR. Pumba osa välja võetud. Prepre uksed valtsi vahelt roostega, ostja tuleb ja pakub hinna. Kokku 3 ust. Veel on olemas valge tagaklaas - 10EUR. Musta värvi kapott - 20EUR. Pre esituled, klaasid terved, aga reflektorite ääred roostes. Paku hind. Asjad asuvad Tallinnas ja tel 55977105
 5. Margo

  M20b25 nukkvõll!!!

  Nukkadel on valukoodid peal ainult. BMW mingi variandi nukad said uuena miski värvitriibu kuhugi, aga seda nii täpselt pole uurinud.
 6. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Pre ja FL kellad erinevad ja paagi suurus ka. Muidu panna saab.
 7. Margo

  LSD kestvus

  Minu aju loogika ütleb, et kui pidamine liiga hea, siis saab sisendvõlli laager kõige rohkem vatti. E30 tagaosa nii kerge, et 188 vastupidavuse pärast ei peaks väga muretsema. Eks ikka osatakse lõhkuda. Üks rajasuunitlusega e30 sõidab meil ju m50 stroker või m54b30+typ168 kui õigesti mäletan Raplast. Ja kestab ka mõistlikul kasutamisel.
 8. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Vastasid ise oma küsimusele ära. Üks on kogu karp ja teine ainult tagaukse alune.
 9. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Ah, preface ix. Vana sara juba 90ndatel
 10. Margo

  LSD kestvus

  LSD ei mängi selles asjas mingit rolli. Ja üldiselt läheb enne pooltelg või äärmisel juhul flants katki kui difri ära lõhub.
 11. Margo

  O: E30 hobiautoks

  Pohh, e30 ostjad on oma peatsest kullapajast pimestatud ja ostavad ära
 12. Margo

  Poleeritud randiga velje hooldamine?

  Randid lakitud ju üldiselt? Keraamika lisaks peale ja ei pea möksima ega pollima kogu aeg.
 13. Margo

  O: M42 mootorit

  Ma saan transportida ka vajadusel
 14. Margo

  E30 m2b20 juhtmestik

  Jah.
 15. Margo

  OEM / Replica BBS küljelaiendid?

  Juba osteti ära jah. Mu meelest sellel kitil polegi külgi, sest kõik müüdavad originaal kitid erinevate külgedega olnud. See ring, kus tiivalaiendid ka on BBSil, on nö "fatbody" (enda väljamõeldud) kit ja hoopis teine asi. Stanged ühes tükis seal jne Preface teema ka ainult, FL külge peaks lõikuma.
 16. Margo

  M: M42 mootor - MÜÜDUD

  @Max.Mina olen pannud m50 külge m42 kasti ka e30 peal ja originaal is kardaaniga ka veel
 17. Margo

  O: E30 hobiautoks

  Kui sa rahast sõltumatu reisihuviline oled, siis võib ikka välismaa portaale kammida ja lennata kuhugi vaatama Reaalselt võtab see palju aega ja raha, et niimoodi välismaalt otsida ja leida. Igaüks kiidab enda oma ja ilusaid pilte oskavad paljud teha. Hinna järgi ka ei julge otsustada, sest kõige kallim alati kõige parem pole.
 18. Margo

  O: E30 hobiautoks

  Küsib auto eest 4000 ja ei oska õigest kohast tõstuki peal tõsta isegi? Esitiivad läbi, karbid tunduvad roostes, ilmselt esimesed nurgad läbi roostetanud tiibade järgi. Facelift M10 ja ilma varustuseta ka veel...Soomes nettiautos oli jutu ja piltide põhjal sile beež 83 või 84a prepre 4200eur, see oleks rariteetsem vähemalt. FL M10 ainukese eelisena näen odavat remondikulu, st turul liigub palju odavaid juppe, sest kõigil vaja m20 või m50 panna, ketassild, 188 diff ja 51mm püstakud. Stanksid ka odavad erinevate kõksude korral
 19. Margo

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Paljud norm autod liiguvad väljaspool autoportaale, FB ja foorumeid ära juba nagu kinnisvaragi. Ülejääk jääb teistele kiskuda ja siis kiiremad üldiselt võidavad.
 20. Margo

  Suurem radikas ?

  Tavaline R4 radikas peab ka kenasti ära jahutama, kui burnout võistluse auto pole.
 21. Margo

  M20b25 nukkvõll!!!

  Ma ei ole paberitega insener, aga peale durationi ja lifti (mille abil asjaarmastajatele toodet pähe määritakse) on nukkvõllil veel olulisi parameetreid. Paljud FB gruppides ja siin ka äkki meil vist rinkasõitjad, et paneme 360° ja 20mm tõusuga nuka +1,5kg hooratta ja siis peaks lebo 100kw juures olema. Alustame asjadega õigest otsast ehk mõtleme välja endale vajaliku pöördevahemiku ja kui mootorit on moditud sellise tasemeni, kus originaalnukaga seal vahemikus enam piisavalt hästi ei hinga, siis tuleks välja mõelda, mis sinna paremini sobiks. See jutt ei ole suunatud teemaalgataja pihta. Vastus tema küsimusele on: ei tea.
 22. Margo

  Coiloverid

  Kuna ise pole neid odava otsa coile näinud, siis tekkis väike huvi teada saada, kuidas need täpselt töötavad. Nagu ma piltidelt õigesti aru saan, siis läheb vedru alla keerme peal olev taldrik, millega saad vedru pingust reguleerida? Kas see tähendab siis seda, et mida kõrgem on auto, seda jäigem ja mida madalam, seda pehmem?
 23. Margo

  Lobamokkade rubriik

  Eks Geenius on ka ikkagi portaal, mis peab müüma. Selline jutt müüb ilmselt siis. Kui sina, sass, oled asjalikum, läbi planeerinud kõik, vana auto enne ostmist üle kontrollinud, peale ostu üle teinud kriitilised kohad ning siis sõitma läheks, siis kus oleks pinge, põnevus, millest veel mõned veerud kirjutada? Sõidad rahulikult punktist a punkti b ja kogu lugu. Kuiv ja mage. Kuigi nagu välja toodi, siis see oleks ehk tegelikult pealkirjaga tõelisemalt haakunud. Nii et ärge Geeniuse artikleid nii tõsiselt ka võtke. Seal veel igast ukud kirjutanud, kelle juttu võhikum isegi tõe pähe võib võtta.
 24. Margo

  O: Peegliklaase

  Uued peegliklaasid alla 10eur/tk.
 25. Margo

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  See auto vahetati kõigepealt e28 vastu, siis müüdi 1500ga, siis pandi 2000 müüki jne. Värvitud on Leedus ainult pealt hõbedaseks, pagassis sees jms ikka mingi tumedam hall, delfiin vms. Eestis on ninatükid uuesti üle värvitud. Taga olid vist e90 rummud ja ees e36 omad.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus