Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

PriitJ

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  28
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja PriitJ saavutused

Avastaja

Avastaja (4/14)

 • Esimene postitus
 • Kaasalööja
 • Vestluste alustaja
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

3

Reputatsioon

 1. Ideaalne oleks, kui asub Tallinnas. Aga pakkuda võib igalt poolt. Kontakt privaatsõnum.
 2. -Pronks tagumised küljeklaasid kupeele 25 eur. -Tavalised kupee küljeklaasid, 25 eur ukse omad ja 25 eur tagumised (tihendid korralikud). -Valcasgarage parempoolned pagassipõhja plekid prefacelift. -Tavaline neljakordaraga rool. Ülejäänud hinnad kokkuleppel ja asuvad Põlvas.
 3. Vaja on tagaotsa veidi madalamaks saada, seega mida rohkem madaldavad, seda parem! Pakkumised postkasti.
 4. Tere! Esmatähtis oleks leida numbrimärgialune plastik. Võib pakkuda korralikku houndstooth rida6 mustriga juhiistet kupeele ja tulede kojamehi. Pakkumised postkasti. Võib pakkuda ka istmele kangast, kust saaks mingit tükki lõigata.
 5. Esmatähtis oleks leida m20 prefaceliftile püsikiirusehoidja ja originaal tweeter kõlarid. Samuti võib pakkuda houndstooth käetoega (ja) peatugedega tagumist istet. Kontakt privaatsõnum.
 6. Oleneb ju puhtalt läbisõidust. Eelmisele postitajale märgiksin juurde, et isik otsis autot siiski suveperioodiks. Sisuliselt ise müüsin ühel hetkel enda uuemad autod maha ja ostsingi endale rullika suviseks sõiduks. Kahe hooaja peale kogunes vast u 10 000 läbisõiduks. Kui väga lahja mootoriga ei ole, siis dünaamiliselt nagu iga teine auto tänapäeval või isegi kiirem. Lisavarustust on ka neile juba omajagu pakutud, et väga meeletult kompromisse ei pea tegema. Mina tundsin puudust püsikiirusehoidjast, mis kindlasti tulevikus saab järgi paigaldatud. Samuti tavalised istmed pole just kõige mugavamad. Esines samuti perioode, kus sõitsin iga nädal Lõuna-Eesti ja Tallinna vahet. Liiklusõnnetuse korral oleks tõesti jama majas, aga autoga peab ikka sõitma, mitte lasta tal garaažis seista. Vastupidavuse koha pealt on super, jupid ei maksa mitte midagi ja ise ei viitsi käsigi külge alati panna, kuna hooldusega saab pea iga üks hakkama ning ei maksa midagi. Ei saa nendest isikutest aru, kes oma diisel universaal E30tega sõita ei julge, minu jaoks need nii erilised masinad küll pole. 4-5k eest ma usun, et kes otsib see leiab ka korraliku, 1.6 mootoriga pillidest keriksin mina aga julgelt edasi.
 7. PriitJ

  Lobamokkade rubriik

  Oskate öelda, kas kuskilt saab tellida veel E30 sisuriiet ka?🙂 Mul peaks olema 0215 vist, aga ringi kolades seda nagu ei leidnud.
 8. PriitJ

  O: 320i summuti lõpposa

  Ma panin ise pange jah oma kirjutisega Toivo. Aga läksin lihtsa vastupanu teed ja tellisin uue b osa, kuna ajutine lahendus. Oleks ilmselt kaugeks ka jäänud.
 9. Tegemist preface kupeega, kui see loeb midagi. Kaks toru tuleb sisse ja üks välja. Ehk on kellelgi tänase jooksul midagi pakkuda Lõuna-Eestis. Kontakt privaatsõnum või viis8140094. Minu poolest sobivad ka alternatiivsed valikud, kui neid leidub.
 10. PriitJ

  Kes, kus ja keda nägi

  See olin ilmselt mina.
 11. Sale äri? Olen ise sealt väiksest kohast pärit ja nii mõnelgi sõbral on sarnane kokkupuude olnud Salega.
 12. Eestlane hädaldab ikka iga asja peale, kas on kallis või on liiga odav. Ilmselgelt varuosamüüjatele tekitab pahameelt, teised ju võivad seda situatsiooni nautida nii kaua, kui hinnad head on ning kaup kohale jõuab. Ise võtsin skodale kunagi sealt lambda ning kutt, kes külge keeras imestas ka, kuidas ma nii odavalt sain.
 13. PriitJ

  Instagram

  @Toivoku Sul klaasid küll rullil väga mustaks jäänud.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus