Jump to content
E30 COMMUNITY

PriitJ

Foorumikasutaja
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 meeldimist

About PriitJ

 • Rank
  Algaja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Esmatähtis oleks leida m20 prefaceliftile püsikiirusehoidja ja originaal tweeter kõlarid. Samuti võib pakkuda houndstooth käetoega (ja) peatugedega tagumist istet. Kontakt privaatsõnum.
 2. Oleneb ju puhtalt läbisõidust. Eelmisele postitajale märgiksin juurde, et isik otsis autot siiski suveperioodiks. Sisuliselt ise müüsin ühel hetkel enda uuemad autod maha ja ostsingi endale rullika suviseks sõiduks. Kahe hooaja peale kogunes vast u 10 000 läbisõiduks. Kui väga lahja mootoriga ei ole, siis dünaamiliselt nagu iga teine auto tänapäeval või isegi kiirem. Lisavarustust on ka neile juba omajagu pakutud, et väga meeletult kompromisse ei pea tegema. Mina tundsin puudust püsikiirusehoidjast, mis kindlasti tulevikus saab järgi paigaldatud. Samuti tavalised istmed pole just kõige mugavamad. Esines samuti perioode, kus sõitsin iga nädal Lõuna-Eesti ja Tallinna vahet. Liiklusõnnetuse korral oleks tõesti jama majas, aga autoga peab ikka sõitma, mitte lasta tal garaažis seista. Vastupidavuse koha pealt on super, jupid ei maksa mitte midagi ja ise ei viitsi käsigi külge alati panna, kuna hooldusega saab pea iga üks hakkama ning ei maksa midagi. Ei saa nendest isikutest aru, kes oma diisel universaal E30tega sõita ei julge, minu jaoks need nii erilised masinad küll pole. 4-5k eest ma usun, et kes otsib see leiab ka korraliku, 1.6 mootoriga pillidest keriksin mina aga julgelt edasi.
 3. Oskate öelda, kas kuskilt saab tellida veel E30 sisuriiet ka?🙂 Mul peaks olema 0215 vist, aga ringi kolades seda nagu ei leidnud.
 4. Ma panin ise pange jah oma kirjutisega Toivo. Aga läksin lihtsa vastupanu teed ja tellisin uue b osa, kuna ajutine lahendus. Oleks ilmselt kaugeks ka jäänud.
 5. Tegemist preface kupeega, kui see loeb midagi. Kaks toru tuleb sisse ja üks välja. Ehk on kellelgi tänase jooksul midagi pakkuda Lõuna-Eestis. Kontakt privaatsõnum või viis8140094. Minu poolest sobivad ka alternatiivsed valikud, kui neid leidub.
 6. See olin ilmselt mina.
 7. Sale äri? Olen ise sealt väiksest kohast pärit ja nii mõnelgi sõbral on sarnane kokkupuude olnud Salega.
 8. Eestlane hädaldab ikka iga asja peale, kas on kallis või on liiga odav. Ilmselgelt varuosamüüjatele tekitab pahameelt, teised ju võivad seda situatsiooni nautida nii kaua, kui hinnad head on ning kaup kohale jõuab. Ise võtsin skodale kunagi sealt lambda ning kutt, kes külge keeras imestas ka, kuidas ma nii odavalt sain.
 9. @Toivoku Sul klaasid küll rullil väga mustaks jäänud.
 10. Madaldusvedrusid vajan madalamaid, kui käesolevale positusele lisatud pildil.
 11. Muud asjad sain kätte. Tuledepesurite kojamehi otsin endiselt.
 12. Soome kuulutustel hoitakse ikka vingelt silma peal. Kui ise otsisin tekkis üks valge pre kupee maasikas üle 2k nõks, aga keegi jõudis ette. Sain sisuliselt kohe jaole. Müüjaga oli kokkulepitud, kuid ütles, et helista veel enne, kui laevapiletid ostad, siis kui helistasin, oli läinud. Samas endal kurb meel lõpuks ei olnud, et ilma jäin.
 13. Vajalik pealkirjas nimetatud, tegemist prefl masinaga, kui see tähtsust omab. Kontakt privaatsõnum.
 14. Alle, ET VIST 40, saan üle kontrollida, kui kellelgi huvi tekib.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy