Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

PriitJ

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

20
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast PriitJ

• Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. PriitJ

O: 320i summuti lõpposa

Ma panin ise pange jah oma kirjutisega Toivo. Aga läksin lihtsa vastupanu teed ja tellisin uue b osa, kuna ajutine lahendus. Oleks ilmselt kaugeks ka jäänud.
  2. PriitJ

O: 320i summuti lõpposa

Tegemist preface kupeega, kui see loeb midagi. Kaks toru tuleb sisse ja üks välja. Ehk on kellelgi tänase jooksul midagi pakkuda Lõuna-Eestis. Kontakt privaatsõnum või viis8140094. Minu poolest sobivad ka alternatiivsed valikud, kui neid leidub.
  3. PriitJ

Kes, kus ja keda nägi

See olin ilmselt mina.
  4. PriitJ

Kellegil kogemusi Aeromotors poega?

Sale äri? Olen ise sealt väiksest kohast pärit ja nii mõnelgi sõbral on sarnane kokkupuude olnud Salega.
  5. PriitJ

Kellegil kogemusi Aeromotors poega?

Eestlane hädaldab ikka iga asja peale, kas on kallis või on liiga odav. Ilmselgelt varuosamüüjatele tekitab pahameelt, teised ju võivad seda situatsiooni nautida nii kaua, kui hinnad head on ning kaup kohale jõuab. Ise võtsin skodale kunagi sealt lambda ning kutt, kes külge keeras imestas ka, kuidas ma nii odavalt sain.
  6. PriitJ

Instagram

@Toivoku Sul klaasid küll rullil väga mustaks jäänud.
  7. PriitJ

320i kupee '83 "Baltikumi parim" - Mihkel

Väga hea endale kõrva taha panna. Samuti pole mul parimas seisus. Hea projekt, edu!
  8. PriitJ

O: tuledepesurite kojamehed ja R6 tagumised madaldusvedrud

Madaldusvedrusid vajan madalamaid, kui käesolevale positusele lisatud pildil.
  9. PriitJ

O: tuledepesurite kojamehed ja R6 tagumised madaldusvedrud

Muud asjad sain kätte. Tuledepesurite kojamehi otsin endiselt.
  10. PriitJ

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Soome kuulutustel hoitakse ikka vingelt silma peal. Kui ise otsisin tekkis üks valge pre kupee maasikas üle 2k nõks, aga keegi jõudis ette. Sain sisuliselt kohe jaole. Müüjaga oli kokkulepitud, kuid ütles, et helista veel enne, kui laevapiletid ostad, siis kui helistasin, oli läinud. Samas endal kurb meel lõpuks ei olnud, et ilma jäin.
  11. Vajalik pealkirjas nimetatud, tegemist prefl masinaga, kui see tähtsust omab. Kontakt privaatsõnum.
  12. PriitJ

M: BSA Racing 17" 4x100 200 eur

Alle, ET VIST 40, saan üle kontrollida, kui kellelgi huvi tekib.
  13. PriitJ

M: BSA Racing 17" 4x100 200 eur

Võimalus osta koos flantside ja tsentreerimisrõngastega vastavalt kokkuleppele, pildil on flantsidega. Huvi korral uurin ET välja.
  14. PriitJ

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Tundub, et hinnad kerkivad isuga, see on ainult positiivne. ☺
  15. PriitJ

Coiloverid

Mul ka tagant vaja madalamaks saada ja kaalun erinevaid lahendusi. Ehk kas uued madaldusvedrud või coilid. Hetkel taga madaldusvedru ja ei ole piisav. Palju puudu ei ole, aga minu jaoks natukene liiga kõrge. Sattusin ühe e34 nägema, mis oli coilidel, see ei vajunud peale surudes ne gram ja kutid väitsid, et polnud veel kõige jäigema peal. Mina sooviks endiselt sõidumugavuse säilitada, kuna hetkel pigem väga hea sõita. Seega kas on võimalik mõndade coilidega inimese kombel ka kulgeda? Tunnistan, et oman väga vähe kokkupuudet coilide osas. Üks e36 oli küll ikka täielik puuvanker. Ilmselt ei ajaks taga ka kõige odavamat otsa. Eesmärk oleks saada enda jaoks sobivale kõrgusele, enamvähem mugav peaks olema sõita ja hea võiks painutada ka olla.😀

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus