Hüppa postitusse

Küpsised

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse sinu arvutisse külastatud veebisaitide kaudu. Neid kasutatakse laialdaselt selleks, et veebisaidid toimiksid või töötaksid tõhusamalt, samuti selleks, et saidi omanikele teavet anda. Sõltuvalt sinu juurdepääsu tasemest ja saidil sooritatud toimingutest võidakse mitmesuguseid eelistustepõhiseid küpsiseid seada, et sinu saidikogemusi rikastada. Neid küpsiseid kasutatakse sinu kujundusteema, keele ja üksuste jälgimise eelistuste jms meeldejätmiseks.

Standartsed küpsised

ips4_IPSSessionFront
See küpsis sisaldab sinu praeguse sessiooni ID-d.

ips4_member_id
Sinu kasutaja ID. Kasutatakse sisselogimise tuvastamiseks.

ips4_loggedIn
See küpsis seatakse pärast sisselogimist. Vahemälumehhanismid kasutavad seda sisselogimise tuvastamiseks.

ips4_login_key
Unikaalne võti, et autentida sinu kasutaja ID küpsist. See küpsis seatakse pärast sisselogimist, kui märkisid "Mäleta mind", et saaksid tulevikus automaatselt sisse logida.

ips4_device_key
See küpsis seatakse pärast sisselogimist, kui teed linnukese 'Mäleta mind' kasti, et saaksid tulevikus automaatselt uuesti sisse logida. Seda kasutatakse ka konto turvalisuse parandamiseks.

Kolmanda osapoole küpsised

Saidi omanik võib lisaks tavalistele küpsistele määrata ka täiendavaid küpsiseid. Neid küpsiseid kasutatakse tihti veebisaidi kasutamise jälgimiseks või kolmandate teenusepakkujate poolt, kui vaadata manustatud sisu pakkujatelt nagu YouTube ja Vimeo jne.

Kuidas ma saan muuta oma küpsise seadeid?

Enamik veebibrauseritest lubavad brauseriseadete kaudu enamike küpsiste üle kontrolli omada. Küpsiste kohta lisateabe saamiseks, sealhulgas kuidas vaadata, milliseid küpsiseid on salvestatud ja kuidas neid hallata ja kustutada, külastage www.aboutcookies.org või www.allaboutcookies.org.
Et välistada Google Analytics-il kõikidel külastatavatel veebisaitidel jälgimise, külastage http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus