Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

rkiik

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  40
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  5

rkiik võitis päeva viimati 10. juuni

rkiik sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

38 meeldimist

Kasutajast rkiik

 • Tiitel
  Mininokk

Profiili info

 • Minu autod
  E30 sedaan 89' m20 2.8 stoker

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. rkiik

  M: M20B25 mudru

  UP
 2. rkiik

  316i Touring '93 - raix

  Visko ära väsind? Iseenesest aretada mingi äge elektriventikas on ka võimalus.
 3. rkiik

  316i '89 m20 stroker - rkiik

  Sai siis vana plokk koos kastiga välja upitatud ja enda huviks lahti võetud. Võtsin ploki täiesti lajali puhtalt sportlikust huvist ja nüüd saigi teada, mis selle mootori sees täpsemalt elutses. Nimelt oli hoopis diisli vänt (lootus ja siiamaani arvamus oli, et m52b28 vänt), kolvid ja kepsud jäid tuvastamata. Kogu sellest lammutamisest on mul hunnik m20 mudru üle, kui kellelgi soovi on, siis võib kirjutada. Panin sellest 6ndast õnnestust kolvist ka pildid, päris korraliku vatti on teine saanud. Viimaks sai aretatud M50 puki otsa, et seda seal putitama hakkata. Esialgu kisuks juhtmed maha ja siis käiks korralikult surveka ja mingi leotusvahendiga üle, tahaks nii puhtaks saada kui võimalik, et endal mõnusam teha oleks. Nimelt see mootor on päris õline igaltpoolt. Mingi hetk käin ka kapotialuse üle, tahaks selle puhtaks saada ja kes teab, äkki viitsiks sealt kõik ebavajaliku ära likvideerida ja ülevärvida.
 4. rkiik

  O: esiosa detaile

  B-osa põll Tallinnas, vasaku udutule juurest natuke mõlkis, muidu korralik. 25 eur Tallinnas.
 5. rkiik

  M: M20B25 mudru

  * 885 kaas, kaks klapi tahaks ülevaatamist, muidu viisakas * sisselase * kütuselatt * pihusteid erinevaid leidub ka (nii m50 kui m20) * genekas * väljalaskekolle korralik * veepump * süütepool * küünlajuhtmete komplekt Bosch alla aasta vanad, korralikud * õhulugeja, tühikäigumootor, gaasiklapp * kõik andurid * juhtmestik + aju * G260 kast * mida iganes veel võib leiduda, äkki leian, uuri üle. Tallinnas, aga ostja kulul liigub vast üle Eesti.
 6. rkiik

  316i '89 m20 stroker - rkiik

  Pikka lugu pole, m20 on kohvi ja parandada ei näe teda pointi. Sai võetud üks m50b25 ilma vanoseta ja hakkan toda pukis viisakaks tegema, ilmselt suht põhjalikult ja see hooaeg ei sõida. Järgmine hooaeg juba puhuriga
 7. rkiik

  M20 ebaühtlane mootori töö

  Esiteks M20d õige termostaadiga ei lähegi 90 kraadini. Osad ei lähegi päris täpselt mõõdiku keskele, see tingimata ei ole näitaja. Võid veel TPSi, vändaanduri, lambda ja pihustid üle vaadata. TPS kõlab kõige reaalsemana + võid ju ära puhastada gaasiklapi (ja muu sealt kandis) ning lisaks proovi mõne teise õhulugejaga.
 8. rkiik

  Lobamokkade rubriik

  EDIT:
 9. rkiik

  316i '89 m20 stroker - rkiik

  @Max. Ise imestasime ka, et kuidas nii. Kogenenumad mehed lajutasid ka käsi. @-vr6- See ongi mul kerge debatt, sest m50ga saaks turboga tahetud jõu väga lihtsalt kätte. Samas m20 sobib natuke rullikasse paremini ja olen nendega juba sina peal ka. Ma ilmselt selle kohapealt teen lõpliku otsuse, siis kui kaas korra maha käind ja kahjustused üle vaadand.
 10. rkiik

  316i '89 m20 stroker - rkiik

  Kaks kuud suht valutult ja eile õhtul sõites kadus jõud tagant ära ja sinine suits järgi. 6ndas silindris surve läind ja süüdlaseks on üks tore küünal. Eks peab nüüd mõtlema, mis mootorist edasi saab, et kas läheb taastamisele või ei ole mõtet, lähemalt selgub ilmselt, siis kui kaane maha võtan. Kuna praegusel ajahetkel tegemist kuni Juulini, siis vaatame siis edasi
 11. rkiik

  Tagasilla camber ja toe plaadid

  ma ka huvitatud
 12. rkiik

  O: 320i vända andur ja aju

  Mult saab aju 25 eur Tallinnas, helista õhtul peale viit 5640882.
 13. rkiik

  Lobamokkade rubriik

  Keegi lahke tegelane Männikult kuskil vana radika pealt eemaldas mulle eile, aga see oli ka nii pudi, et suutsin selle otsa ka mõrasse keerata, vähemalt hoidis kinni, sain eile sõita Täna võtan Forssist varuga neid Suurem küsimus, et miks neid metallist ei tehta?
 14. rkiik

  Lobamokkade rubriik

  radika õhutuskruvi ei vedele kellelgi kuskil Tallinnas?
 15. rkiik

  Lobamokkade rubriik

  Sain juba ühelt nurgas seisvalt M10lt, aga tänud!
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus