Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

rkiik

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

35
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

5

rkiik võitis päeva viimati 10. juuni

rkiik sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

37 meeldimist

Kasutajast rkiik

• Tiitel
    Mininokk

Profiili info

• Minu autod
    E30 sedaan 89' m20 2.8 stoker

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. rkiik

316i '89 m20 stroker - rkiik

Pikka lugu pole, m20 on kohvi ja parandada ei näe teda pointi. Sai võetud üks m50b25 ilma vanoseta ja hakkan toda pukis viisakaks tegema, ilmselt suht põhjalikult ja see hooaeg ei sõida. Järgmine hooaeg juba puhuriga
  2. rkiik

M20 ebaühtlane mootori töö

Esiteks M20d õige termostaadiga ei lähegi 90 kraadini. Osad ei lähegi päris täpselt mõõdiku keskele, see tingimata ei ole näitaja. Võid veel TPSi, vändaanduri, lambda ja pihustid üle vaadata. TPS kõlab kõige reaalsemana + võid ju ära puhastada gaasiklapi (ja muu sealt kandis) ning lisaks proovi mõne teise õhulugejaga.
  3. rkiik

Lobamokkade rubriik

EDIT:
  4. rkiik

@Max. Ise imestasime ka, et kuidas nii. Kogenenumad mehed lajutasid ka käsi. @-vr6- See ongi mul kerge debatt, sest m50ga saaks turboga tahetud jõu väga lihtsalt kätte. Samas m20 sobib natuke rullikasse paremini ja olen nendega juba sina peal ka. Ma ilmselt selle kohapealt teen lõpliku otsuse, siis kui kaas korra maha käind ja kahjustused üle vaadand.
  5. rkiik

Kaks kuud suht valutult ja eile õhtul sõites kadus jõud tagant ära ja sinine suits järgi. 6ndas silindris surve läind ja süüdlaseks on üks tore küünal. Eks peab nüüd mõtlema, mis mootorist edasi saab, et kas läheb taastamisele või ei ole mõtet, lähemalt selgub ilmselt, siis kui kaane maha võtan. Kuna praegusel ajahetkel tegemist kuni Juulini, siis vaatame siis edasi
  6. rkiik

Tagasilla camber ja toe plaadid

ma ka huvitatud
  7. rkiik

O: 320i vända andur ja aju

Mult saab aju 25 eur Tallinnas, helista õhtul peale viit 5640882.
  8. rkiik

Lobamokkade rubriik

Keegi lahke tegelane Männikult kuskil vana radika pealt eemaldas mulle eile, aga see oli ka nii pudi, et suutsin selle otsa ka mõrasse keerata, vähemalt hoidis kinni, sain eile sõita Täna võtan Forssist varuga neid Suurem küsimus, et miks neid metallist ei tehta?
  9. rkiik

Lobamokkade rubriik

radika õhutuskruvi ei vedele kellelgi kuskil Tallinnas?
  10. rkiik

Lobamokkade rubriik

Sain juba ühelt nurgas seisvalt M10lt, aga tänud!
  11. rkiik

Lobamokkade rubriik

m20 nookuri ektsentriku polt+mutrit on kellelgi kuskil riiulis Tallinnas?
  12. rkiik

O: FL e30 näidikute plokki

Võin vahetada, kui on 7k RPM ja 55l paagi näidikuga.
  13. Tehke pakkumine siia või PMi. Kui on Tallinnas/Harjumaal on eriti äge.
  14. rkiik

@Max. kõik viitab sellele jah, kohapeal käib ühtlaselt ebaühtlaselt ja liikudes käitub nagu kangema nuka järgi. Kaas maha ei ole minu käes käind, nii et päris lubada ei oska.
  15. rkiik

@Max. Hakkas endalegi see silma, vanemad peaksid ka nõrgemad olema ja üldiselt soovitatakse torxikaid kasutada, aga kuna poole aasta jooksul lähevad sinna tõenäoliselt ARPi tikud, siis pole neid ettevõtnud. Kohe kui Elringi klapikaane tihend jõuab, siis regullin klapid ka profülaktika mõttes ära.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus