Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

rkiik

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

79
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

10

rkiik võitis päeva viimati 26. veebruar

rkiik sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

57 meeldimist

Kasutajast rkiik

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    E30 sedaan 89' m20 2.8 stoker

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Koos hinnaga pakkumine, vajadusel post Tallinna.
  2. Keevitasin just külge ja tipp-topp komplekt.
  3. 75 eur Tallinnas, seisukorda ei oska öelda, tuli mul ketassillaga, õli väljas
  4. Tanelilt tuleb asju võtta jah, mingit mudru talt võtnud ja võtan edaspidigi, hea hinnaga ja viitsib tegeleda ka imelikemate muredega.
  5. Kui sa nüüd hoolikalt vaadatad, siis on need ääred ka https://stance.ee/toode/tagasilla-camber-toe-kit/ Võin sulle õhtul pildi teha, täpselt samasugused on.
  6. Stance.ee-st sain mina (võid ka Juss Kuurile saata fb-s kirja).
  7. rkiik

Lobamokkade rubriik

Seal on ju mure ka selles, et kellelgi ei ole resurssi süveneda kas ja millal mingit mudelit toodeti. Aasta lähenemine on lihtsam, sama kehtib ka ju musta numbri meestele. Teine näide Taxify puhul, kus väga harva tehakse erandeid, aga üldjuhul on 15 aastat ja nüüd uus pakett kuni 20 aastat vanad autod.
  8. rkiik

M: Pre fl sedaan jupid

spidoplokk 10 eur
  9. rkiik

Lobamokkade rubriik

Ei ole ju kirves, seal jupidena mingi 1k vähemalt kaasas. Kahju ainult, et mingit päris värvi pole.
  10. rkiik

O: E30 hobiautoks

@Max. mul juhtus nii. Ajasin taga rullikat 2016 aasta suve alguses, tükk aega polnud midagi peale paari auto ja ainult üks neist ei olnud nn. "roim". Minu silmis ainuke viga oli, et 4 uksega oli. Tegin enda jaoks möönduse, et savi, muidu on auto nii korralik, et elan sedaani üle. Peale ostmist tekkis müüki järsku sarnases konditsioonis kupeesid Tänaseks muidugi ei kahetse, sest mul on vedanud kerega meeletult
  11. rkiik

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Ma jookseks tormi, ilus aparaat, saaks veel 2.5 ka sisse. @Tanel_P
  12. rkiik

Üldjuhul olen täheldanud seda, et siin tuttavate autodel, mis hiljuti ümber regatud mootorid on, on nii läinud, et kered, millel passis kati ei ole, siis ei muutu see passis ka. Isegi kui m50 paned (mida tehasest minu teada ilma katita ei tule), siis "õigesse keresse" panduna ei ole kati vaja.
  13. Ostan kogu mehhanismi kogu täiega, ideaalis Harjumaal. Võib pakkuda ka kogu täiega koos paneeliga.
  14. rkiik

ah ei ole see m50 passi saamine nii keeruline midagi, vahel võib natuke seletamist ette juhtuda, aga kui saadakse Volvo m52 mootoriga passi, siis saadakse ka e30. https://www.instagram.com/raketibaas/p/BsabRuPhNhw/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=wrvvkkqtgt9n
  15. rkiik

See valge päris äge, kui originaal nina tagasi saaks ja tõllarattad alt ära viskaks. Hind ka enamvähem paigas.
  • Loo uus...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus