Jump to content
E30 COMMUNITY

Toivoku

Foorumikasutaja
 • Content Count

  758
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

Everything posted by Toivoku

 1. seda stiili kohtab üle maailma siiani, olg usee soome eesti läti leedu saks usa misiganes.
 2. tallinnas olemas 40.-
 3. asjaga veits kiire. Olemas
 4. mina kasutan meguiarsi finishing pastat ja seda teevad paljud. kahjuks ei jäta küll kauaks ilgelt kestvat kihti kuid mõneks ajaks ikka.
 5. Toivoku

  Lõdvikud

  ma olen ka asendanud suvalise muu sarnase kujuga vollaga. aga ku itahtmine suur originaali siis 60.- ja kuni 2 nädalat saab minu käest.
 6. see seisis eile männiku tee alguses. ma eitajunud üldse ära mis pill on
 7. kui ma ei eksi siis seda väntvõlli sealt ikka tahetakse ju.
 8. kuradima informatiivsedpildid kuulutuses sellel
 9. bmw klubi foorumis ju pikk teemagi sellest.
 10. oleneb milleks, niiosama hobirinkat on okei paugutada, aga drifti laksat aon ikak veits kehva, mina 110kg ja no rulli ja e34 sportistmedon nii minu p***e järgi parajad kui võimalik
 11. minu rulli esimeste istmete materjali võid mingihetk endale saada, kui kogunud rah ainipalju,et saan lasta ära teha
 12. leketeta. vahet pole kus eestis, postiautod sõidavad.
 13. mõtled FL diisli põlle nagu Pähkli autol küljes? kui nii siis Pähkel soetas selle tüki jah minu käest
 14. uus b osa põll ka sobiks?
 15. veider, olen ise lasknud ka seal omajagu ja pole siduriga kyll hädasid olnud, okei veits nõrgemad autod aga siiski pole häda olnud, samas vbla pole ma nii agresiivse sõidustiiliga. muidu kasutatakse audi korvi ja stance.ee saad 4 labaslise ketta ka sinna ja see võiks kesta, soovitan muidugi minna ikkagi 240 suurusega ketta peale
 16. ei ole väärt minu silmis seda jebla, võta tdsi turbo külmosa ja sisu lajata sinna 2,4td turbo kuumaossa sisse ja on elu ilus jaksab minna okeilt selle konekohta eeldab muidugi,et ka ülejäänd mootor on ok, nukad nookur rõngad silindrid jne.
 17. mis selle pointon? sa ei saa sda geomeetriat õigesti juhtida, saab kyll vaakumiga aga ilmselt võtab miljon aastat aega ennem kui selle normilt toimima saaks. väljalaskekollektor on vaja keevitada jne. õlitus törts ümber teha.
 18. Pakkuda mäealuses umbes 80 ruutu garaaz, üürile koos 2 tõstuki ja kompressori ja veel mõne vidinaga. Hind 700.- . Lisaks on veel umbes 20 ruudune kontoripind koos dussi ja vetsuga.
 19. Sõber soomes müüb selliseie vidinaid.
 20. Toivoku

  O: Pre udutuled

  korralikud udutuled 300.- uued elemendid sees, raamid korralikud.
 21. olen sellist setti siin 550 või 600 euriga pakkunud korduvalt.
 22. olude sunnil tegin oma igapäevaliikurile karbivahetuse sest eelmine spetsliast oli lihtalt sitahunnikule uue karbi peale lükanud 3a tagasi, siis pljaad, mõtlesin Marguse peale, ma olin nii vihane ,tegin sitaks porri , kliendile ei viitsiks iialgi seda tööd teha, seeoli lihtsalt nii rets, ja siis mõtleisn Marguse peale kes igapeäv seda s***a "sööb" pljaad, kõva kannatus on sul. mida rohkem käiasin seda rohkem tuli paska välja. johhaidii.
 23. andke kood ka vbla joppab. ühele mehel siit joppas.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy