Hüppa postitusse

m20b20

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 875
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    90

Kõik, mis m20b20 postitas

  1. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Läks kohe kaubaks tal see.
  2. Tere! Juba homme kohtume meie sellesuvisel koosviibimisel. Seoses harukordselt ilusa ja sooja suveilmaga soovitame võtta kaasa joogivett, ning et parmud liiga ei teeks, siis ka putukatõrje vahendeid. Kui teete Instagrammis storysid, siis täägige @e30community ja saame lisada selle ka meie lehele 😉 Nb! Kohapeal kahjuks seekord toitlustust ei ole, kuid on grillmaja ja puhast vett.
  3. Tere. Seoses üritusega, ehk on kellegil ära anda E30 välispeeglit/peegleid? Vajalik väliselt komplektne, mootoriga(ei pea olema töökorras) ja värvus ei oma tähtsust. Asjaga kiire! Ps või +358 40 7 0 7 7 838 (WhatsApp)
  4. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    No ostsin kevadel rulli mis viimased aastad sisuliselt seisnud. Kerge hooldus ja tuli kolvile. 9500km ja sõidaks veel kui stääns ei oleks rehve viimase piirini kulutanud 😃 tuleb uued rehvid osta, hooldus ja edasi 🤷🏼‍♂️
  5. m20b20

    Kes, kus ja keda nägi

    Fl tuled ka saanud? Ma nr ei mäleta enam. Ps minu vana ka 😀 Edit. Tundusid nagu fl tuled, aga hoopis kere värvimise ajaks külge jäänud pre tuled ikka 😀
  6. m20b20

    Pagasnik lekib

    Tulede tihendid üks probleemne koht ka. Minul tuli tule ja kere vahelt sisse.
  7. m20b20

    O: E30 sedaan kere

    @mihkel22 valmis taastatud kere oli.
  8. Pakkuda E30 vastu vahetuseks Audi S4 2.2T 169kw 220 000 sõitnud. Kliima, el aknad, kompu. Tehtud hooldus, kus uus rihm, õlid, filtrid, küünlad, veepump jne. Muretsetud pidurite jaoks Bmw 4 kolviga brembod ja vahetükid et autole sobitada. Lisaks lastud teha uus süütepoolide juhtmestik uuemate süütepoolide jaoks. Autole pandud must sportnahktuba aga originaal alles ja korralik. Karpe on värvitud, aga tundub et vesivärviga 😀 Vahetuseks võib pakkuda E30 1. Preface, R6(tehasest) 2. Kabrio fl/pre R4/R6 Kastides olevaid projekte ja swapitud 316'si ei taha.
  9. @kurikristjan sul uus roheline tahab hoolt ju 😀
  10. m20b20

    Tartu kokkutulek??

    @-Kaido- lähed ka ikka? 😀
  11. Jah ja mulle ütlesid vastupidist et nii vale viniga ei saa ja ammugi mina vale viniga rulli arvele ei tahaks. Ma uurisin siis öeldi et saab orig viniga arvele aga selleks vaja orig tehnika peale panna, käia fikseerimas see ja siis mingi tummisem paberijant.
  12. Sa anna oma arvelevõtu saagast siis teada kuidas see läks.
  13. Valgeks värvitud plekid leiab ja ilukilpe ka 😀
  14. Kus on alles hind. Mootori mahlad sassis, katus tuksis ja eriti moos see kerevahetuse topelt vin 😀
  15. Instagramis @e30community täg storysse kui liigute 😉
  16. Soovikorral oleme abiks Minu number +358 407 077 838 (whatsapp/viber) ja Margol +372 5597 7105
  17. Kogunemine on kella 13:00 Sangaste lossi hoovil. Sealt edasi liigume läbi ka Alko1000 juurest, kus aga eraldi kogunemist ei ole plaaninud. Tartust Sangaste sõidame suurema kolonniga.
  18. Strateegilise peatuse teeme. Toidupoes soovitatav käia ära enne Sangaste jõudmist.
  19. Tahate läbi otepää logistada pika sabaga, siis olge 12:30 umbes Rõngus.
  20. Tartu ja Tallinn 😀 Tartu-Rõngu-Otepää-Sangaste
  21. m20b20

    Kes, kus ja keda nägi

    Ma nagu ka ei loe välja et punase alt läbi lendas 🤔
  22. m20b20

    Kes, kus ja keda nägi

    Misasi sul siin rikkumise moodi oli?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus