Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

markusH

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  272
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  9

markusH võitis päeva viimati 7. detsember 2017

Kasutajal markusH oli kõige rohkem sisu meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

53 meeldimist

Kasutajast markusH

 • Tiitel
  Vana kala

Hiljutised profiili külastajad

890 profiili vaatamist
 1. Lobamokkade rubriik

  Ma tegelen ainult olemasoleva remappimisega. Pole väga isu ~30a vanale tehnikale "pimesi" mingeid kive tegema hakata või teiste kloone müüa. Teiste tuuning kivide süüte ja kütusetabeleid olen põhjaks võtnud ja mootorile vastavalt paika keeranud. Kes tahab uut kivi ainult sellepärast, et oleks "chipitud" siis selleks on ebay. Huvitav on alati neid "peale uut kivi läks kõvasti paremaks" postitusi lugeda. Ma ei tea kas asi on ainult minus, kuid dynos mõõdetud +12hp /25nm polnud sõites küll mingit arvestatavat vahet tunda. Minu üks markantsem lugu oli ühe Dinani 2532 kiviga sõitva e30-ga seotud, mille sisu oli mul au lugeda. Omaniku sõnul oli vahe originaal kiviga ikka väga suur jne jne. Hiljem kivi sisu analüüsides oli näha, et Dinani kivis olid muudetud ainult WOT (segusiiber täiesti lahti) tabelid. Ja siis mõõtsime, et segusiibri lüliti oli külmjoodetega ja ei toiminud - mis tähendab, et aju ei kasutanudki neid tuunitud tabeleid. Midagi Platseeboefekti sarnast. Annan veel teada, et olen eneseharimise mõttes huvitatud erinevate tuuning-kivide andmete lugemisest.
 2. Müramati eemaldus

  Paar aastat tagasi sai AGAst ka mõne kilo kaupa osta, hind oli ca 1-2€/kg. Muidugi praeguste külmadega on lihtsam autot paar tundi õues hoida, kui et hakata kuiva jääga nikerdama.
 3. Lobamokkade rubriik

  Äkki õlifilter umbes?
 4. Bmw 316 87a Jäärajaauto.

  Amorditest pole kohustuslik, igal pool seda ei tehta.
 5. Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  "Kere tahab mingil määral tegemist"
 6. Lobamokkade rubriik

  Mul on Tartus orig. ajude lives remappimiseks vajalik tehnika olemas. Mingi hulk erinevaid tuuning kive ka, mida põhjaks võtta (strokerile alpina b3 oma nt)
 7. Lobamokkade rubriik

  Minul on ka kogemused pigem laiali lendavate liigenditega..
 8. Klaas seest imelikku möksi täis

  Lekkiv soojendusradikas? Edit: jõuti juba ette
 9. Custom spidomeetri koodipulk

  Diislitel loetakse pöörded hoorattalt. Täpsemaid skeeme mul pole kuid tõenäoliselt liigub pööretesignaal sealt edasi analoogselt bensukatega- läbi juhtaju (signaal digitaliseeritakse) spidoplokki. Kui pöördeid ei näita on tõenäoliselt mingi juhe jäänud ühendamata. Spidoplokkidel on tahhomeetri osad samad.
 10. M:e30 IX coupe 1000Eur

  Käisin vaatamas, kere suht nukker
 11. 757BKJ 324D 1990 rullnokk323

  Mis sa termostaadi välja võtmisega saavutada plaanid? Termostaat koosneb ju kahest klapist, kui suur ring avaneb siis väike ring suletakse ja vastupidi. Kui Termostaadi välja võtad siis on mõlemad avatud ja jahutusvedelik käib sealt kus tal on kergem, ehk läbi väikese ringi.
 12. O: tagumise istme

 13. O: tagumise istme

  Ostan Anthrazit 0211 kangaga tagumise istme. Võib pakkuda ka defektidega asju või seljatuge ja istumisalust eraldi (nii kupee kui sedaani oma) Huvitatud olen ka sama mustriga peatugedest.
 14. M: 188 diffri kaas

  Saadaval nii powerflex puksi kui originaaliga. Puudub kiiruseandur ja mõned jahutusribid võivad olla murdunud. Hind € 56730135, Tartu Vahetuseks võib pakkuda huvitavaid asju/lisasid e30-le.
 15. BMW 320i kupee (M20B25) - Sannder

  Salongiradika voolikud on sul ikkagi tagurpidi. Alumine on pealevool salongiradikasse ja ülemine tagasivool.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus