Jump to content
E30 COMMUNITY

Tanel_P

Foorumikasutaja
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Tanel_P last won the day on August 7

Tanel_P had the most liked content!

Community Reputation

122 meeldimist

About Tanel_P

 • Rank
  Elukutseline rullija

Profile Info

 • Minu autod
  2019- : 320i kupee '88
  2004-2007: 318i kupee '85

Recent Profile Visitors

1,852 profile views
 1. Ma jagaks enda meelest ühte mõtlemapanevat videot 32 https://www.youtube.com/watch?v=KKUVoPAzU4A Nn "metsast" leitud E30 325iS: SIsuliselt kohe võtit anda, arvestamata mis seisus kütus jm vedelikud on. Soga maha pesemisest saan aru, kapotialune ka muidugi midagi katmata üle lasta, aga salongi uputamine (eriti ülespaisumise ohuga detailid) on mu meelest küll liiast. Auto enam-vähem väljast-seest puhas, siis kiirendama ja sõõrikuid tegema, kuskil pole jälgegi, et auto seisukorra osas peale pesemise midagi tehtud oleks.
 2. Kes siis kuhu kogunevad?
 3. https://www.err.ee/1116970/laitse-rallipargis-kogunesid-vanad-autod#lg=1&slide=1 Tundub, et minu masina kaksik.
 4. @441YYY täna hommikul Järvevana teel.
 5. Mina olen osutatud teenusega rahul! Auto värvkate sai palju värskema ilme, Madise töö ja suhtumine on igati professionaalne! Aitäh!
 6. Aitäh kenade fotode eest @sepik!
 7. Tallinn, tehke järgi!
 8. Kui natuke vaeva viitsid näha, siis ma arvan, et eBays või kasvõi FB E30 classifieds foorumis saad kindlasti parema hinna kui siin. Ma olen kindel, et mõni välismaine entusiast oskab nende grandpa-look porilapakate väärtust õiglaselt hinnata.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy