Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Kasutustingimused

Järgnevad tingimused reguleerivad E30 Community (edaspidi "Foorum") veebilehe kasutamist. Tingimuste täitmine on kõikidele meie veebilehe kasutajatele kohustuslik.

 

Foorum pakub kõikidele soovijatele võimalust suhtlemiseks, et üles ehitada ühist kogukonda. Luua avalikke teemasid ja postitusi, jagada isiklikke pilte ja luua albumeid, koostada küsitlusi ja osaleda hääletustes ning luua staatuseid ja saata privaatseid kirju.

 

 1. Sinu kasutajakonto
  1. Sa pead olema üle 13-aastane isik (k.a.);
  2. Sul on võimalik ühelt e-posti aadressilt registreerida vaid üks kasutajatunnus. Sinu e-posti aadress peab olema kehtiv ning kasutatav;
  3. Sinu valitud kasutajatunnus peab vastama heale tavale ning ei tohi olla teise inimese täisnimi. Soovituslik on kasutada varjunime;
  4. Sul on lubatud luua ainult üks kasutajakonto (erandeid teevad vaid administraatorid nt ettevõtte ja isikliku konto tarvis);
  5. Salasõna vali võimalikult äraarvamatu. Kombineeri suur- ja väiketähti ning numbreid;
  6. Foorumil on õigus muuta ja kustutada sinu kasutajakontos esitatud andmeid, eelistusi ja sätteid (nt signatuuri, profiilipilti), kui need ei vasta esitatud nõuetele või segavad teistel kasutajatel Foorumit mugavalt kasutada.
   1. Profiili- ja kaanepilt
    1. Pilt peab vastama heale tavale;
    2. Keelatud on edastada reklaami ja propagandat (reklaamisisulisele piltidele teeb erandeid vaid administraator);
    3. Keelatud on kasutada pilte, mille kasutamiseks sul puudub autori luba (Foorum ei kontrolli autoriõiguseid).
   2. Signatuur
    1. Signatuur peab vastama heale tavale;
    2. Lubatud on kasutada maksimaalselt 2 rida;
    3. Keelatud on kasutada pilti, v.a. emojisid;
    4. Keelatud on muuta kirjastiili suurust ja värvi (lubatud on ainuüksi bold-stiili kasutamine).
  7. Kui sa ei ole peale kasutajakonto loomist oma kontot aktiveeritud kolme päeva jooksul, on Foorumil õigus kasutajakonto täielikult andmebaasidest eemaldada.
  8. Foorumil on õigus sulgeda kasutajakontod, mida ei ole külastatud vähemalt viimase 365 päeva jooksul, olenemata sissekannete arvust ja 0 (null) postitusega kontod, kui pole külastatud vähemalt viimase 180 päeva jooksul.
  9. Juhul, kui Foorum ei taha osutada teenust konkreetsele isikule, võivad nad kasutajale kuuluva konto sulgeda.
  10. Kui soovid oma kasutajakontot kustutada, võta ühendust administraatoriga. Foorum ei ole kohustatud kustutama sinu tehtud postitusi, kui sinu varasemalt tehtud postituste põhjal ei ole võimalik sinu isikut kindlaks teha (postitustes ei kajastu isikuandmeid). Kustutatakse ainult sinu kasutajakonto ja sinu kohta kogutud andmed. Vajadusel muudetakse postitustes autori nime.
 2. Privaatpostkast, teemade loomine ja postitamine
  1. Sul on keelatud postkasti kaudu ahelkirjade saatmine, samuti reklaamida postkastide, foorumipostituste või oma konto kaudu ettevõtteid, tooteid, teenuseid jms. (ettevõtete reklaam on lubatud ainult "Kasulikud kohad E30 omanikule").
  2. Sul ei ole lubatud postitada sündusetuid, solvavaid, viha õhutavaid, ähvardavaid, seksuaalseid või muid materjale, mis võivad olla vastuolus kehtivate seadustega ja/või heade kommetega. Samuti on keelatud edastada usupropagandat.
  3. Foorumi postituse ja postkasti saadetud kirja eest vastutab postituse ja/või kirja autor, kes on ühtlasi ka selle avaldaja. Foorum ei ole vastutav ühegi postituse ega kirja eest.
  4. Foorumil on õigus kustutada või liigutada teemasid ja postitusi, mis ei vasta kategooriale või mida Foorum ei pea sobivaks. Samuti on moderaatoril õigus sulgeda teemasid, mida me peame ammendatuks.
  5. Kasutajatel on keelatud vastata postitusele ja privaatsõnumile viitega, kui viidatav ilmneb eelmises postituses või privaatsõnumis.
  6. Müügiteemades tuleb pealkirja ees kasutada M: või O: või V: (M = müük, O = ost, V = vahetus).
   1. "Autod" teemas on lubatud kaubelda ainult BMW E30tega;
   2. "Varuosad" teemas on lubatud kaubelda ainult BMW E30le sobivate varuosadega ning luua maksimaalselt 4 teemat;
   3. "Veljed - Rehvid" ja "Tuuninguks vajalik" teemades on lubatud kaubelda ainuüksi BMW E30le sobivate osadega;
   4. "Teised autod, vidinad" teemas on lubatud kaubelda kõigi automarkide ja tootjatega;
   5. Teemasid on lubatud uuendada (nn UPida) maksimaalselt üks kord nädalas.
  7. Teema pealkiri "Meie endi autod" rubriigis vormistada järgnevalt (ilma ülakomadeta): "auto mudel 'aasta (kaks numbrit) - sinu nimi või kasutajanimi" (näide: 325IX '90 - rallimees).
  8. Teemade pealkirjad teha võimalikult informatiivsed ja lühikesed.
  9. Müügikuulutustes ei aktsepteerita ainult linke (elementaarse info väljatoomine on kohustuslik).
  10. Varuosa-, auto- või mõne muu müügiteema lõppemisel tuleb teema sulgeda või selle lõpust moderaatorile teada anda.
  11. Enda müügiartiklite reklaamimine ja teiste toodete/kaupade kritiseerimine võõrastes teemades on keelatud.
  12. Piltide laadimisega Foorumi serverisse, annab kasutaja oma nõusoleku nende kasutamiseks Foorumile mistahes kohas ja viisil.
  13. Foorumi serverisse laaditud manuste aadresse (URLe) on lubatud postitada ainult Foorumisse.
 3. Privaatsus ja andmete töötlemine
  1. Foorum kogub sinu kohta järgmiseid andmeid:
   1. identifitseerimisandmed (kasutajatunnus, e-posti aadress, sünnipäev);
   2. elektroonilised identifitseerimisandmed (IP-aadressid, küpsised, sirvimisseade);
   3. profiiliteave (sinu autod);
   4. kasutajakontos sisalduv profiili- ja kaanepilt;
   5. andmevoogude info (kasutaja poolt sisestatud postitused ja küsitluste vastused);
   6. kasutajate privaatpostkasti sisu (sealhulgas kellelt ja kellele kirjutati).
  2. Foorum kogub andmeid selleks, et kohandada oma teenused kasutajale sobivaks ja muuta kasutamine turvaliseks, sujuvaks ja tõhusaks. Foorum või tema nimel tegutsevad teenusepakkujad koguvad ja töötlevad kasutajaga seotud isikuandmeid lubatud piires või nii, nagu on vaja selleks, et:
   1. pakkuda kliendituge ja aidata lahendada probleeme;
   2. kontrollida kasutaja isikut;
   3. kohandada, hinnata ja täiustada meie veebisaitide sisu ja vormi;
   4. kaitsta kasutaja ja Foorumi huve ja võidelda pettuste vastu.
  3. Foorum ei müü, rendi, vaheta ega anna muul viisil kolmandatele isikutele üle isikuandmeid, andmevoogude andmeid ega suhtluse sisu ilma kasutaja selgesõnalise loata, välja arvatud juhul, kui ta on selleks kohaldatavate õigusnormide kohaselt või pädevate asutuste korraldusel kohustatud.
  4. Foorum võib avaldada isikuandmeid seaduspäraste nõudmiste alusel, Foorumi huvide kaitsmiseks, meie põhimõtete elluviimiseks ja mis tahes isiku õiguste, omandi või turvalisuse kaitsmiseks.
  5. Foorum kasutab küpsiseid, milles salvestatakse arvutisse informatsiooni. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse sinu arvutisse külastatud veebisaitide kaudu. Neid kasutatakse laialdaselt selleks, et veebisaidid toimiksid või töötaksid tõhusamalt, samuti selleks, et saidi omanikele teavet anda. Sõltuvalt sinu juurdepääsu tasemest ja saidil sooritatud toimingutest võidakse mitmesuguseid eelistustepõhiseid küpsiseid seada, et sinu saidikogemusi rikastada. Neid küpsiseid kasutatakse sinu kujundusteema, keele ja üksuste jälgimise eelistuste jms meeldejätmiseks.
  6. E-posti aadressi kasutatakse registreerumiseks, salasõna muutmiseks ja taastamiseks. Foorumil on õigus saata kasutaja e-posti aadressile teateid. Teadete eelistusi saab muuta kasutajakonto kaudu, samuti neist loobuda.
  7. Foorum tellib serverimajutusteenust sideettevõttelt, kes võtab asjakohased korralduslikud ja tehnilised meetmed, et kaitsta neile esitatud või nende kogutud isikuandmeid ja andmevoogude andmeid, järgides kohaldatavast õigusest tulenevaid kohustusi ja erandeid.
  8. Foorum võib kasutada kolmanda osapoole teenuseid, et saidikogemust rikastada ja pakkuda teatud teenuseid. Need osapooled võivad sinu seadmesse seada teatud laadi küpsiseid ning neile võib vajadusel edastada sinu IP-aadresse (nt Google Analytics).
  9. Foorum säilitab kasutaja andmeid niikaua, kui on vaja selleks, et: (1) täita eesmärgid või (2) tagada vastavus kohaldatavatele õigusaktidele, halduseeskirjadele ja pädevate kohtute asjakohastele otsustele.
 4. Kasutustingimuste rikkumine
  1. Kasutustingimuste rikkumise korral võidakse rikkujale määrata veebilehe kasutamise piirang või rikkuja kasutajakonto sulgeda. Piirangu pikkus ja sisu määratakse vastavalt rikkumise iseloomule.
  2. Foorumil on õigus lisada rikkuja IP-aadress ja kasutajatunnus teada-tuntud ülemaailmstesse smämmisaatjate musta nimekirja.
 5. Lisad
  1. Keelatud on postituste sisestamine, kontode loomine, teemade algatamine programmide ja skriptide abil.
  2. Foorumi ametlik keel on eesti keel. Slängi kasutamine on ebasoovitatav.
  3. Foorumil on õigus külastajatele ja kasutajatele näidata reklaame mistahes veebilehe osades ja lehekülgedel.


Viimati muudetud: 25. mai 2018

×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus