Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

extreme327

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

981
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

21

extreme327 võitis päeva viimati 16. august

extreme327 sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

125 meeldimist

1 jälgija

Kasutajast extreme327

• Tiitel
    Jutupaunik

Hiljutised profiili külastajad

1 760 profiili vaatamist
  1. extreme327

Lobamokkade rubriik

Noo aga ikkagi oleneb mida tahad. Kas tahad lihtsalt odavat jama all,et öelda nöe mul autol coilid all või tahad ka reguleerida nii kõrgust kui ka jäikust eraldi ja soovid,et tootel oleks ka eluiga. See on nagu ise ütlesid äärmusest äärmusesse. Eestis meil pole vist väga palju e30 omanikke kellel coilid all ja ma ei mõtle odavaid jom vms tooteid. Pigem loe välismaa e30 foorumites kasutajate arvamusi ja proovi omale selgeks teha mis eesmärgil ja milliseid sul vaja.
  2. Oleks vaja e30 peale vahetükki koos sport rooliga.
  3. Vähe naljakas ikka. 😀 Teed autole ülevärvi jne samas karp on pehme.
  4. Müüa jooks Style5 velgi.14 tolli ja ET 30. Kapslid puudu. Veljed sirged ja ilma äärekivi kahjustusteta. Peal miskisugused sõidetavad M+S rehvid. Hind-250€ Asuvad Tõrvas. 546239viis9
  5. Tere,pakkuda jooks 14 velgi.
  6. Pakkuge viisakid esimesi uksi/Tagaluuki. Pakkumised postkasti koos piltide ja lisainfoga.
  7. Elvis sai suht lihtsalt arvele. Kas mitte auto teemas tal sellest polnud juttu??
  8. extreme327

E30 pildid internetist.

Sessuhtes,et müts maha. asjad kenasti sobitatud ja viisakalt tehtud. Stanged asjad jooksevad muude detailidega ilusti kokku. Pole lippa lappa kokku klopsitud kätte juhtuvatest varuosadest
  9. extreme327

Lobamokkade rubriik

Originaalist asi kaugel siis seega sobivad vasakpoolsed tuled
  10. extreme327

m20b25ix vs m20b25

Fb on mul Enriko. Mingikord sai räägitud. Mismoodi tagaveo käpad külge istusid? Ix plokil käpa kinnitused teised ja 10 poldiga mitte 8 sega.
  11. extreme327

m20b25ix vs m20b25

Tõsi jutt! Saab ka ümber teha aga ma soovitaks otsida tava m20b25 moto plokk ja sinna sisu ümber laduda. Pealegi moto käpa kinnitused teised jne. Fb me vist isegi juba oleme rääkind sellel teemal.
  12. Ostan toimiva esitule pesurite relee. E30/e28 Pakkumised postkasti.
  13. extreme327

E30 T-särgid!

1tk Meeste L suurus valge ja 1 valge naiste S ja Cap must/punasega Makstud 😉
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus