Jump to content
E30 COMMUNITY

extreme327

Foorumikasutaja
  • Content Count

1,164
  • Last visited

• Days Won

33

extreme327 last won the day on May 18

extreme327 had the most liked content!

Community Reputation

179 meeldimist

1 Follower

About extreme327

Recent Profile Visitors

2,403 profile views
  1. Niisama sa sealt sillatala vahelt sa karterit kätte ei saa ka ju. Pead mootori padjad lahti laskma ja võimalikult kõrgele moto üles saama ja siis saad karteri vahelt välja. Või toestad moto ja lased sillatala alla.
  2. Sauna läed sis võtad lavapeale kaasa ja venitad
  3. Nagu videos näha. Kuiv kliima küll. Saad roostevaba e30 küll aga pöike on sisuga oma töö teinud autodega mis ntx Califorinas. Auto saad 2k euriga plus teine samapalju löeb näitex Eesti tranport ja tollimaksud juurde. Samas saad ka töis pauk suht lisadega masina kui otsida. Kliima,suur kompu,Lsd jne tava varustuses juba. Videos juu siis kuttidel vedas,pöike pole hammasrihma veel nii hapraks muutnud,et laiali oleks käinud
  4. Müüa uus paagi pump. 63L paagile. Asub lõuna Eestis. postiga liigub üle EEsti. 75eur
  5. Ma usun siibri soojendus. Aga 100% kindel pole.
  6. Üritasin kiiruga endaomalt vaadata aga noo ruumi pole ja ei näe. bmw fansi lehelt ma vaatan seal läeb voolik termostaati mis muidu on originaal õhu kopsikus. Usun keegi pädevam ehk vastab. @Margo ntx?
  7. Ma vaatan sul drossel vähe tagurpidi pandud. Peaks niiviisi olema.
  8. Samuti vaja mõlemaid kojamehe varsi ja luudasid.
  9. Koos sisselakske kolektoriga komplekt müüa. Asub Valgas. 58033303
  10. Oleks vaja komplektseid pre tagatulesid. terveid.
  11. Tuuningu eripära ongi erineda hallist mass toodangust. Igaühel oma nägemus ja maitse mismoodi tuuning temameelest välja peaks nögema ja kindlasti ka kuidas rahakott ka kannatab
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy