Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Kõik tegevus

See voog uueneb automaatselt     

 1. Eile
 2. Ei oska paremini kirjeldada. On siis vaja neid liiste mis uste servas üleval ning tagaakna peal. Panin pildi juurde. Sirged võiks olla, kriimud pole väga probleem kuna võibolla värvin üle nagunii. Enda omad lihtsalt mõlkis ja ei ole nendega midagi teha. Vaja oleks tervet ringi, esiuksed, tagauksed, tagaklaasid ja katuse servas peenike liist.
 3. Vajalik siis võtturit,toru ja varrast samuti.
 4. jaan320i

  Müüa pudinaid

  @valgma 10 euri ja on sinu kui tahad
 5. Eelmine nädal
 6. Endri30

  M: 2.4d mootor

  Müüa varuosadeks või tervikuna 2.4d mootor. Pumpa,kollet,karterit ja käpasid ei saa. Pärnumaa
 7. Kui rohelist ei ühenda, siis ka tööle ei tohiks minna auto. Seega usun, et seal vast ühendused tehtud juba?
 8. Kere nr vahetasin ise mõned aastad tagasi, autol oli 3 vin koodi kui soomest tõin ja arkis saadeti pikalt kui arvele tahtsin võtta. Tol hetkel tundus ainuke mõistlik lahendus vin koodid vahetada, kohe oli võtta ka touring ixi dokid. Muidu aus pill, sillad ja mootor väga head, kere ka suht ok, va tagaluuk . Vahekast ei toimi.
 9. Saad kaasa, et ise edasi projektitada. Kui juba järgmine vana kerenumbri ja värvi ära vahetab siis pluss tuhat. Järgmine peseb puhtaks ja teeb ülevaatuse ka ära siis juba pluss 2k.
 10. Mis teema nende dokkidega seal on siis? Punase vin valgele peale pandud?
 11. Mina müüsin valge ixi, seda raha mis küsitakse pole kindlasti väärt. Ostja väitis, et taastab ja jätab endale, aga tundub, et on ikka tüüpiline rondiärikas.
 12. Roheline e30 ka tuttav auto oleks nagu minu käest läbi käinud.
 13. Mina passin anyway, hetkel on garage sõidukeid täis, samuti pole kunagi mõelnud, mis tunne oleks 30+ th eurot e30 omada 😁. Jääb Märtini suguste meeste pärusmaaks
 14. Seda küll, see usakas ka - palju lisasi. Aga jällegi seepärast tava viiese kastiga. Õige sisu ka jalga lasknud (taga kupee iste ja ees ise nahatatud)
 15. Kui kere peaks olema kogemata kabe, siis polegi paha, samas saab Leedukale ka pakkumise, neid nats tundes siis 35 on realistlik, kui just Sakslane enne ära ei vii.
 16. Hind on seal ainult käre
 17. pocket

  M: BMW 325E 1985a kupee

  Võiks natuke parema ülevaate anda auto hetke olukorrast, piltide järgi nagu oleks midagi ikka väga puud sh tagumised tuled ja klaas jne.. mis case nende paberite on? Hispaanias oli saksa paberitega? Mis seal Ark's öeldi?
 18. Midagi vähe käredamat https://m.autoplius.lt/skelbimai/bmw-m3-2-3-l-sedanas-1990-benzinas-10304053.html?category_id=2&make_date_to=1995&order_by=3&order_direction=DESC
 19. Kuna viimase salongiradika vahetuse käigus sai 2 soojaklapil korpust mõrasse siis sai mõõdetud ja joonestamist meenutatud hulga erinevate roppuste saatel, mille tulemusena sai masinatega meestelt flants salongiradikale, et saaks kasutada mehaanilist soojakraani või siis möne kaasaegsema auto klappi, mille saadavus veel mõistlik. Mehaanilistest oleks näiteks see variant: https://www.motonet.ee/et/toode/458118/Auto-soojendusvedeliku-kraan-universaalne-o19-mm
 20. Tanel_P

  M: Ronal 15" veljed

  UP! Kevad hakkab lähenema.
 21. Tanel_P

  M: BMW 325E 1985a kupee

  Auto tundub Hispaanias ikka korralikult vandaalide poolt ära retsitud olnud.
 22. karl01

  M: BMW 325E 1985a kupee

  Nii, kuna elu on paras m*nn ja tulid ootamatud välja minekud siis raske südamega pean müüki panema oma kupee. Tegemist üsna korraliku eksemplariga, mille kahjuks hispaania päike on ~17a seismisega ära pleekinud veidi. Enda kätte saades, tõmbasin auto täiesti pulkadeks. Puhastasin ja kontrollisin kere, ning ladusin kokku tagasi. Tehtud on palju ja teha on ka veel piisavalt. Sõidab praeguseks, kuid tegemist veel jagub. Pildi materjali leiab instast: https://instagram.com/esperanza_the_e30?igshid=qv27xm6j4cgu Head: *Kere üllatavalt hea, mõni üksik koht vajab tegemist *Pfebe Aero 2 originaal stange lisa *Väike ls 123 511 *Kindlasti üks parimaid toorikuid eestis, millest teha korralik projekt Vead: *Auto on seisnud Hispaania päikese all liikumatult ~ 17a millest tingituna on pleekimist ja pisikesi mõlgikesi palju *Auto pole eestis veel arvel. ARK-is käidud ja räägitud. Võimalused on olemas. Autol vana saksa pass iseenesest olemas. Kes otsib istu sisse pilli ja sõida, siis seda see veel kahjuks pole. Huvilisele räägin rohkem Hinda küsin esialgu 3000 ja see ei kuulu tingimisele. 56966586 Tallinn
 23. valgma

  Müüa pudinaid

  Kas diffri kardaaniflantsi eraldi müüd?
 24. Soovin osta E30 mtech2. Korralik kere ja ilma roosteta. Hind kuni 10 000€. Kui kellelgi on midagi pakkuda, võib panna sõnumitesse.
 1. Laadi veel tegevusi
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus