Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Kõik tegevus

See voog uueneb automaatselt     

 1. Täna
 2. Eile
 3. ryan

  320i kupee '83 "Baltikumi parim" - Mihkel

  ..aa et saa oled juba järgmise ette võtnud , seda ei teadnudki , supper töö Mul oleks vaja stange nurkasi ette , vaata et neid auto külge ei keera
 4. mihkel22

  320i kupee '83 "Baltikumi parim" - Mihkel

  Baltikumi parim saab tasapisi kokku poole. Esisilla jupid Ja auto all Kütuse, piduritorustik ja paak paigas. Tagasild ja differ üle käidud ja valmis paigalduseks.
 5. sepik

  Instagram

 6. -Kaido-

  O: shortshifterit

  Uusi oskan ise ka netist vaadata niiet mingid stanced jne võib endale jätta. Pakkumised privasse
 7. Eelmine nädal
 8. kunot

  O: Udutule aukude katted või vasaku udutule või klaasi

  Kas kellelgi oleks 30 eurtsiga toimiv tuli pakkuda, auto omanik mõtles ringi või saaks kellgi kontaktid, kellel kohe klaase saada? Hiinast läheb kahjuks ligi kuu aega. Edit. Leks solvus miskipärast. Ei saa aru, mis talle siin valus oli. Mina pole süüdi, et klient mänge mängis. On veel midagi kellelgi pakkuda või unustame teema?
 9. kurikristjan

  [LUKKU] Style 5 15x7 ET24 rehvidega

  Aeg tiksus täis ja ei ole enam saadaval.
 10. Tanel_P

  O: E30 hobiautoks

  Mul on teiega üks värske kogemus auto ostmisest jagada. Tegelikult oli mul üks sobiv minu kriteeriumitele ja soovidele vastav auto välja valitud ka: https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=d372bb65b9a9b23b9971428c2a70979c See on septembrist saati müügis olnud. Kuna liigun aeg-ajalt perekondlikel põhjustel Tallinn-Võru-Tallinn trassil, siis käisin autot ka oktoobris vaatamas. Põhimõtteliselt väga meeldis ja auto on väga sümpaatne. Ainult hind tundus kallivõitu. Läks vähe aega mööda, sai mobiles ja autoscoudis ringi vaadatud, samuti teisi Eestis hetkel müügis olevaid E30-neid ja enam ei tundunudki hind nii hull, seda enam, et müüja oli nõus sellest ka allapoole tulema. Liigutasin natuke raha kontodel, võtsin sularahas ostusumma välja, printisin ostu-müügi lepingud kahes eksemplaris välja, tegin garaažis ruumi ja leppisin Võrus ostueelse kontrolli aja kokku. Täna hakkasin siis Võru poole liikuma ning tahtsin müüjaga leppida kokku, kus teisipäeval kohtume Võrus. Oodatud vastuse asemel sain hoopis poole tee peal teate, et auto läks täna ära teisele ostjale. BÄNG! Mis on tõenäosus, et pea 3,5 kuud müügis olnud auto läheb 3 päeva enne seda minema, kui ta ise ära osta plaanisin? :? Igatahes, võib ka nii minna. Fatalistid ilmselt lohutaksid, et ilmselt was not meant to be... Lühidalt, otsin siis edasi.
 11. eix22

  O: diisli gaasipedaali

  On olemas.
 12. Margo

  316 '84 - Margo

  @TrvP 316 ju, lebolt saab kerima Ei tea, miks järgmisi velgi vaja oli, aga olid saadaval ja tundusid igati sobivat auto alla 🤔 15x7 nagu originaalid, ET väiksem ainult. Eest saab velje 2" sissepoole nendega, mis igati positiivne.
 13. jaan320i

  O:kardaani!!! Väga kiire!

  Kirjutasin. Aga kui sul midagi pakkuda, siis helista, tulen järgi, sest vaja täna auto sõitma saada
 14. urmas90

  O: M42 plokikaane

  Ostan pealkirjas mainitud plokikaane. Peab olema terve. Urmas 51928881
 15. -vr6-

  O:kardaani!!! Väga kiire!

  Kui Tallinnast oled , siis kirjuta psi.
 16. Tiit

  Peeglid ei tööta

  Hoiad nuppu alla ja klõpsutab pidevalt või ühe nupu vajutuse kohta teeb ühe klõpsu? Peegliajamis on 1 mootor ja magnet mis lülitab mootori parem-vasak reziimist üles-alla reziimi või oli see vastupidi- klõps peakski magneti oma olema- järelikult on mootor surnud või mootorisse tuleval juhtmel katkestus sees. Suure tõenäosusega ära mädanenud uksepistik.
 17. lepa

  Peeglid ei tööta

  Mul ùhel pool sama, oled veale jàlile saanud?
 18. gtboy

  316 '86 - Sören

  no nii pole kaua siia midagi kirjutanud , ega väga palju pole muutunud ka .. halb mis kolme kuuga juhtunud: varastati ühelpoolt liistud ära (kroomist) kergelt rihtis parklas tiiva ja uks ära roolivõimu voolik purunes mootoris väiksed anamaaliad elektriga mingi kala karteris paar mõra arvan et midagi veel mis kohe ei meenu .. el. vead kõrvaldadtud,roolivõimu voolik uus ,mootor käib ka nüüd hästi ,karter ümber tehtud koos õlivõturiga aga sellega ka oma pull suvel otsisin pärnus mees kes karteri teeks ümber, paar vana oli kes pm teeb aga tööd palju ja pidin oodama , 2 kuud olin nn järjekorras aga ikka löögile ei saanud . siis sain sõbra kaudu läänevirumaalt abi töö kiire ja korralik , õlivõtturi tuli tiba muuta aga nüüd arvan ,et sai hea veel sebisin uue lisa ,org luugi lipi org. bmw raadio ja kaks jooksu 16 velgi pilt siis" talve peetriga "kus ka tükike e30end..
 19. Tom90

  Lobamokkade rubriik

  Päris julm maailma parandamine käib ikka...
 20. jaan320i

  O:kardaani!!! Väga kiire!

  Oleks üli kiirelt tarvis kardaani, mis sobiks zf kasti otsa. E30 fl kupee ja peale visatud m52b28 zf kastiga. Äkki kellelgi on mõnest m50 projektist alles jäänud kardaan või on kellelgi pakkuda e36 2,8 või tdsi kardaani. Parimat JR
 21. taurikazz

  O: diisli gaasipedaali

  Väga hea
 22. eix22

  O: diisli gaasipedaali

  Homme vaatan sulle, peaks olema.
 23. taurikazz

  O: diisli gaasipedaali

  Ja sinna juurde kuuluvad osad (poteka kinnitus ja hoob) Kiire!
 24. harcore

  M audi 80 b4 1.9 tdi

  @-Kaido- käisin audiga deaknostikas ja sealt öeldi et kõrgsurve pump on vaja korda teha, läksin sinna kuna abs põleb. Kui keegi tahab siis hinnaks 600 euri. Auto sõidab hetkel.
 25. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Pritsin ikkagi sappi juurde. Teadlikult või mitte, ühele mu sõbrale lendas vastu sõitnud veoki alt ära tulnud ratas otse auto laupa. Autos oli ka väike laps koos emaga, õnneks jäid inimesed terveks. Auto (uuemapoolne, mitte 20+ a vana risu) läks muidugi mahakandmisele, võtta polnud sealt enam midagi. Tõesti vaid idioot läheb sõitma, kui midagi laperdab all, aga täpselt ei tea, mis. Elementaarne on väga kahtlaste helide korral mitte edasi sõita või üldse sõitma minna. Piduriketta jutt on sama rumal, kui kolvirõnga pesa vahetus iseenesest.
 26. rkiik

  Lobamokkade rubriik

  Taaskord, rattapoldid olid kontrollimata, puhas minu viga, elu õpetab ja ei ütleks, et ma isekalt ja teadlikult seadsin ohtu. Ma ei viitsi tegelikult rohkem sellesse teemasse vastata, sest täiesti ajuvaba reaktsioon on Eesti autokommunis netikommentaatoritel, kuidas kõik teavad, kuidas elu paremini elada. Minge elage!
 27. karlerik

  Lobamokkade rubriik

  Ei mõista, sa kaasad oma ebapädeva tegevusega ühed kõige kallimad isikud oma elus. Soovid nendega toredalt aega veeta, samas teed nende elu isekalt ohtlikuks. Teine külg on kaasliiklejad, seekord ei tulnud autot vastu, milles liikleja oleks võinud saada su rattaga otsaette, jalakäijatest ja ratturitest rääkimata.
 28. Tänasest, 16. novembrist 2018 on avatud uuendatud Tark Tee portaal, mis muudab külastajatele info kättesaamise ja vaatamise oluliselt lihtsamaks ning aitab liiklejatel planeerida ohutumat ja efektiivsemat teekonda. „Uude portaali tõime vanalt veebilehelt kõik olulise, ent tähelepanu on pööratud informatsiooni selgemale esitusele ning liikleja jaoks kõige olulisema teabe esiletoomisele,“ selgitas Maanteeameti ... Loe uudist täispikkuses
 1. Laadi veel tegevusi
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus