Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Vengerfeldt

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

179
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

10

Vengerfeldt võitis päeva viimati 1. juuni

Vengerfeldt sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

84 meeldimist

2 jälgijat

Kasutajast Vengerfeldt

• Tiitel
    Vana kala

Profiili info

• Minu autod
    318 TURBO

Hiljutised profiili külastajad

1 369 profiili vaatamist
  1. Vengerfeldt

Lobamokkade rubriik

Kes otsib välja E30 M3 OEM tagaklaasi kõige parema hinnaga? Hetkel pakkumised pea 700€
  2. Olen tagasi jälle ühe poleerimispostitusega. @Tanel_P'ga sai juba ammu räägitud, et tema auto vajaks värskendamist. Kohtusime esimesel korral ning heitsin autole pilgu peale, kuid pilk ei olnud niinimetatud positiivne, üle auto (kapott, katus, pagass) jooksevad väga sügavad kriimud, millest esialgu täpselt aru ei saanudki, et kas tegu on värvi järelkuivamisega või on seda autot kuskil 90-00 ajal vanamoodses harjapesulas pestud ning sealt ka need kriimud. Järgmine kord kohtusime juba garaašis, kus proovisime siis ühel kapotinurgal poleerimist, et aimu saada millega tegemist on - värv läks sutsuke rohkem läikima ning kriimu esialgu kätte ei saanud. Tegime Taneliga kokkuleppe ootuste ja tööde osas ning sellel nädalavahetusel ma teda silitama hakkasin. Alustasin, nagu ikka, korralikust pigipesust. (paljud inimesed on öelnud, et mis ta siis pesta on - aine peale ja survekaga maha. Mina asja nii ei tee, kuna survepesuriga võib vanemate ja ka teiste autode puhul värvist/lakist jm asjadest kiirelt jagu saada, siis kasutan ainult voolikust tulevat vett ja svammi.) Siis liikusime edasi shampoonipesuni ning siis savipuhastuseni ja siis uuesti kiirelt detailid kindaga üle, et miskit tolmu ja mustust autole ei jääks. Teipisin kaunitari ning alustasin töödega. Kuna autol oli üsna vähe värvikihti (lakist-metallini), osades kohtades ainult 10 mikronit, siis olin ettevaatlik ja töötlesin esialgu rahulikult porolon lõikeketta ja vastava pastaga, kuid kuna see ei andnud väga tulemust, siis liikusin edasi villakettani ja vastava pastani. Siis hakkas juba pilt muutuma. Lõppudelõpuks, peale mitut tiiru ümber auto käiates, lisasin peale ka kaks kihti Autoglymi vaha. @Tanel_P tuleb Teisipäeval järgi, vast meeldib talle sama palju, kui mulle Järgmise rullini!
  3. Hei! Ma ei tea, paljud Teist üldse jälgivad minu instagrami kontot (www.instagram.com/vngrpol) , kuid sattus minuni üks selline väga aeganõudev ja huvitav töö. Nimelt astus Siriuse parklas ligi Tom, kes soovis oma E30’e ilusti vastu suve ilusti särama saada. Leppisime aja ning masin veeres minu garaazi. Esialgu, pimedas, ei tundunud üldse asi nii hull, arvasin, et teostan kerge viimistluspastaga läigestamise ja asi ants, kuid peale autopesu ajades auto päikse kätte, nägin esmakordselt sellist lahedat sebra, mis siis teostatud kellegi teise poleerija poolt. Sai teostatud masinale põhjalik pigipesu, shampoonipesu, (kuna sõiduk oli hiljuti värvitud, siis savi ei teinud), suuremahuline teipimine ning siis mitmeastmeline läigestamine. Kandsin hiljem peale Mequiars vaha ja hüdrokeraamika. Lõpptulemus sai mega vinge ning ka omanik oli rahul Ma ei taha kellelegi halvasti öelda, aga oli just hiljaaegu juhus, kus üks isik oma tutika (1200km) sõitnud auto otsustas ise üle poleerida kõige pehmema pasta ja kettaga. Tulemus oli umbes sama, mis siin, esimesel pildil. Minge/tulge kohe poleerijate juurde, kes oskavad ja teevad asja esimese korraga ilusti, teiste tehtud hologrammi on mega raske ilusaks teha. Fotoseeria -
  4. Vaikselt satuvad minu juurde need kõige ilusamad. Suvi on veel kaugel. Antud kaunitarile sai teostatud pigieemaldus, clay-bar treatment, põhjalik läigestamine ja vahatamine. Töö käigus eemaldasin stangeliistud, katsin kinni kõikvõimalik detailid mis oleks võinud määrduda ning tulemus meeldis nii mulle, kui ka omanikule. viska pilk peale - www.instagram.com/vngrpol ei pea kasutajat tegema, et tehtud töid vaadata
  5. Tere! E30'st olen oma suu juba ammu puhtaks pühkinud, kuid foorumis patseerin teemasi lugeda ikka. Seoses kevade tulekuga ning mitmetest teemadest näinud, et rullasi hakatakse vaikselt garaašist välja ajama, siis mõtlesin, et pakun ka siin foorumis oma teenust. Olen hobikorras tegelenud poleerimise/pesudega juba aastaid, kuid kuna uue, korraliku garaaši tekkimisel täiendasin oma masinaparki ning hankisin endale korraliku eksentrikmasina, et pakkuda kvaliteetsemat ja korralikumat teenust. Mida ma pakun? Autode puhastusteenust. Täpsemalt pakun siis kodustes tingimustes kõikidele autodele puhastusteenuseid - autode poleerimine, värvikatte värskendamine, pigipesu, nahahooldus, salongipuhastus, veljepuhastus, rattakoobaste puhastus jpm. Kuidas asi käib? Asi algab auto värvipaksuse mõõtmisest, iga auto metalldetaili mõõdan kahest/kolmest kohast ära, et aru saada, kui julgelt masinat läigestada võib. Järgnev samm on väga põhjalik pigipesu ning sellele järgneb autole mõnus savimašaas ning sellele lisaks veel šampoonipesu, et pigi ja muud mustuse/jääkained eemaldada. Peale šampoonipesu järgneb siis auto tihendite/klaaside ja muude plastikosade katmine teibi ja paberiga, et ükski mittevajalik detail pastaga kokku ei saaks. Järgneb läigestamine - kasutan kahte poleermasinat, ühte orbitaalmasinat ning teist eksentrilist poleermasinat lõppviimistluseks. Peale läigestamist lõpetan protseduuri Geyon Bathe+ shampoonipesuga, mis annab auto värvile ka kaitse. Kliendi soovil on võimalus ka vaha pealekandmiseks. Mis tooteid kasutan? Kasutan poleertoodetest 3M taldu ning pastasi. Pesuvahenditest on kasutuses järgnevad tootjad - Mequiars, Turtlewax, Geyon. Kui kaua mu auto läigib? Poleerimine on lakikatte värskendamine, mis eemaldab siis autolt nn ämblikuvõrgu/pesukriimu ja vajadusel ka sügavamad kriimud, siis värvkate läigib kuni selle uuesti tuhmumiseni/kriimuliseks saamiseni. Soovitatav on auto nn läigestavat poleerimist teostada iga aasta, et värvkate püsiks värske. Autodele, mille värv on alla 100 mikroni, ei saa teostada süvapoleerimist.. Vaha, mida peale poleermist peale kannan, kestab nädalas korra-kaks käsipesu tehes umbes kaks kuud. Kui soovid, et 2020 hooaeg tuleks sulle ja su kullakesele vähe säravam kui eelmine, siis kirjuta mulle E30.ee foorumisse privaatsõnumisse või võta ühendust Facebookis. Garanteerin, et teen oma asja hingega ning ei rapsi. PS! Sitasti värvitud autot poleerimine ilusaks ei tee! Teenuse hind on individuaalne igale autole. lisainfo - pm või vngrfilm@gmail.com või facebook(otsingusse lisada minu kasutajanimi)
  6. Vengerfeldt

Lobamokkade rubriik

Suhtlesin kunagi siit foorumist mingi tumesinise kupee/sedaanimehega, kes kasutas poolast tarnitud slikke. Kui keegi ennast ära tunneb, siis palun kirjuta mulle edit : leidsin ise - https://talsuriepas.lv/ tegu hoopis lätiga
  7. Vengerfeldt

Lobamokkade rubriik

Huvipärast kirjutan siia, küll valesse teemasse, aga kas kellelgi siit foorumist ei vedele uuematüübi M50 mootorit garaasis? Eriti oodatud on sellised variandid - M50B25 / M52B25 / M52B28, halvemal päeval käib ka M50B20 nonvanos. Vaja üks kiire E36 kuut sõitma saada.
  8. Vengerfeldt

Lobamokkade rubriik

Selleaasta viimased tõmbed.Sellel laupäeval 15.12.2018Ennekõike ootame talvepeetreid sest seekord ei võistle me vaid kõrgeima HP nimel vaid tasuta mõõdame ära ka kõige lahjema (puhtajää) külksipilli. Sikuska võid koju jätta sest see on tõesti piisav põhjus kodust tuld tõmmata ilma, et naine kahtlustaks. Präänikut ja sooja teed saab kaa, tee sisse valab külmumisvastast igaüks ise. Ole kohal!
  9. Minge vaatama ennem, kui parastama hakkate.
  10. huumor - mitmendat aastat sa juba endale keret või rullikat otsid? Ega kassile ise hiir suhu jookse - tuleb p***e maast lahti tõsta kui kunagi midagi ehitada tahad.
  11. Soovitan! Minule sobivad flantsid vormiti valmis nädalaga. Super teenindus ning kiired töövõtted!
  12. Vengerfeldt

m40 to m42

Kirjutati ju, et pruun.
  13. Vengerfeldt

O: E30 kupee/sedaan/touring

2k euri eest seal kahjuks autot pole
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus