Hüppa postitusse

delfiin

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    127
  • Registreerus

  • Võidetud päevi

    15

Kõik, mis delfiin postitas

  1. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    Badassparts-ilt sain väga hea hinnaga strongflexi komplekti mõni aeg tagasi.
  2. Mingid camberplated olid mul FK coilide peal, 50 euki ja sinu, all olevas teemas ka pildid.
  3. Mingid camberplated olid mul FK coilide peal, 50 euki ja sinuõ
  4. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    Ega kellelgi testiks-laenuks pole M10B18 L-jetronic aju tallinnas?
  5. Otsin tavalist ilma tehasetoonita. Harjumaa
  6. Otsin siis sellist mootorit. Mida komplektsem seda toredam. Pakkumised PM või 5640882
  7. Mingid camberplated olid mul FK coilide peal, 50 euki ja sinu
  8. Ma arvan, et enne suve läheb miinimum 4k-ga ära, kui on väliselt nii viisakas nagu ta on. Sellises olukorras rullikad pole alla selle hinna paar aastat juba odavamalt läind.
  9. delfiin

    M: M20B25 aju

    Kusjuures, ära proovitud pool kogematta kunagi, et m40 ajuga m20 tegi pauku küll Aga no mitte väga soovitatav
  10. delfiin

    M: M20B25 aju

    Garaaži tühjendusest tuli välja. 50 eur Tallinn 5640882
  11. Kerepoolne pistik tehtud "õigeks" facelift e30 jaoks. Muidu viisakas asi. 50 eur Tallinn
  12. delfiin

    Teema lukku

    Pakkuda, 150 eurot, Tallinn
  13. delfiin

    M: M20B25 aju ja juhtmestik

    Mul oli strokeri peal, aga jah.
  14. Mõlemad korralikud, 50 euri tükk. Asuvad Tallinnas, saab vast saata ka.
  15. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    ikka on, teises kohas lihtsalt. http://bmwfans.info/parts-catalog/E30-2-doors/Europe/325i-M20/L-M/mar1986/browse/instruments_measuring_systems/instruments_combinat_single_components/ Nr 11 detail, h2s ca ~40 euro eest täitsa saadaval.
  16. delfiin

    Poldid sildadele.

    http://bmwfans.info/parts-catalog/E30/
  17. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    BCsid saab nõks alla tonni, Stance ja badassparts mõlemad müüvad. D2 nõksu odavamad, vähem alla pandud, aga väidetavalt sama head.
  18. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    @jan17 kui karbikatted ise koodidega tellid, saad umbes ~350 euroga. Mul nad sinna kanti jäid pool aastat tagasi, praegu enam ei tea. Shnitsudele on vaja kogu seda kinnitus mudru ehk jääb ka sarnasesse hinnaklaasi.
  19. Tagumised või esimesed? Originaalid?
  20. Pluss kaabli saad mõne r6 e36 pealt, mõnusama pikkusega nii või naa.
  21. Mis selle uksega täpselt toimub :D? Kas värv läks jooksma lihtsalt? Turuparim pakkumine kindlalt praegu. Väga äge.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus