Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Tanel_P

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  354
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  20

Kõik, mis Tanel_P postitas

 1. Mina olen osutatud teenusega rahul! Auto värvkate sai palju värskema ilme, Madise töö ja suhtumine on igati professionaalne! Aitäh!
 2. UP! Hind läks paremaks.
 3. Tanel_P

  Tartu kokkutulek??

  Aitäh kenade fotode eest @sepik!
 4. Tanel_P

  Tartu kokkutulek??

  Tallinn, tehke järgi!
 5. Tanel_P

  Tartu kokkutulek??

  Ma tuleks ka.
 6. Kui natuke vaeva viitsid näha, siis ma arvan, et eBays või kasvõi FB E30 classifieds foorumis saad kindlasti parema hinna kui siin. Ma olen kindel, et mõni välismaine entusiast oskab nende grandpa-look porilapakate väärtust õiglaselt hinnata.
 7. Tanel_P

  Mis jupiga on tegu?

  Aitäh vastajatele!
 8. Tanel_P

  Mis jupiga on tegu?

  Kas ma vaatan valest kohast? http://bmwfans.info/parts-catalog/E30-2-doors/Europe/320i-M20/L-M/feb1988/browse/engine/emission_control/ Ei leia kuidagi õiget juppi üles.
 9. Mul täpselt samas kohas auk. Need on vist mingid kuumuse eemalhoidmiseks mõeldud "taldrikud". Ma ei suutnud BMWfans.info lehelt leida, mis jupiga tegu on. Kas keegi on kokku puutunud ja teab, kust neid uusi saaks? Kas vahetamine on lihtne plug and play või eeldab rohkemat lammutamist? Aitäh!
 10. Tanel_P

  Kes, kus ja keda nägi

  Eile Tartust Kesk tänaval punane Baur edeva numbrimärgiga. :)
 11. Ok, aitäh kaasa mõtlejatele! Võtan asja uuesti lahti ja proovin veel kord.
 12. @markusH Ma pidasin natuke teistega ka nõu ja arvati, et see pool on pigem seotud kiirusega (takistus suureneb ja väheneb), mitte odomeetri läbisõidu lugemisega (sellega tegeleb hammasratastega mehhanism). Kui saaks kelleltki laenata toimivat detaili, saaks teada, kas viga on selles, et läbisõidu signaal ei jõua kelladeblokki või kelladeblokis endas...
 13. Kuna mul on autol spidoblokk kunagi välja vahetatud ja kahest eri poolest kokku pandud (ees Motometeri kirjad, taga VDO), siis kas keegi teab, kumb peaks sellel masinal originaalis olema? Kui peaksin spidobloki välja vahetama, siis kuidas saan läbisõidu õigeks kerida?
 14. Ma mõtlesin, et velg ise on olulisem. Aga palun:
 15. Tanel_P

  M: erinevad varuosad E30-le

  Asjad jätkuvalt saadaval.
 16. Tanel_P

  O: pasuna kontakt

  Tulen mingipäev läbi, aitäh!
 17. Tanel_P

  O: pasuna kontakt

  Tere! Kas kellelgi on pakkuda sellist detaili? Mul jäi see vasest detail koos vedruga samba sisse kinni (detail nr 7, ideaalis koos nr 8, 9 ja 10ga).
 18. Okei, kruvin uuesti lahti. :)
 19. Kiirust näitab jah, aga @markusH - see oligi mu esimene mõte, kuid tõesti, hammasrattad nägid väga ilusad ja terved välja. Netis guugeldades leidsin ka pilte katkistest hammasratastest ja minul midagi sellist seal pole.
 20. Tere, foorumlased! Sügisel ilmnes peale 180 000 km täitumist selline probleem, et odomeeter ei tahtnud enam edasi minna. Muidu võiks ju selline asi isegi meeldida, aga minu meelest peavad kõik asjad ikka töötama. Kui proovisin resettida distantsi odomeetrit, siis natuke keris edasi kuni 180 028-ni, aga sealt enam sugugi mitte. Nüüd leidsin aega, et kelladeblokk maha keerata ja vaadata üle spidomeetri taga oleva mehhanisma ja kettad. Kõik tundusid ilusad ja terved olevat. Vaatasin ka SI-bloki patareid üle - midagi nad lekkinud pole, peal oli kleeps, et 1995. a on nad välja vahetatud. Pilt ka: Kas kellelgi on ideid, mida selle probleemiga edasi teha? Tahaks ikka, et asi töötaks.
 21. Tanel_P

  Kes, kus ja keda nägi

  See viimane liigub Lõunaka kandis pidevalt. Mingid suusamütsidega onud on roolis tavaliselt.
 22. Tanel_P

  M: E30 baur

  Kusjuures, Tiidul täiesti õigus. Ma küsisin esindusest oma auto lisavarustuse nimekirja. Samuti saadeti pikalt. Siis kirjutasin peamajja, et kohalikust esindusest ei saa ja paari päeva pärast oli mul küsitud asi postkastis. :)
 23. Tanel_P

  M: -

  Kus sa oma velgedega siis olid, kui ma neid igalt poolt otsisin?
 24. Paneb lausa mõtlema, milles konks on. Ega poolakad ka ju lollid ole. Kuskilt on nad need masinad saanud (ilmselt Saksamaalt).
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus