Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

1 143
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

31

sass võitis päeva viimati 15. veebruar

sass sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

153 meeldimist

Kasutajast sass

• Tiitel
    Iidne fänn

Profiili info

• Minu autod
    E30 touring
    E36/5 Dakargelb

Hiljutised profiili külastajad

1 247 profiili vaatamist
  1. sass

Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

Üsna hapu algmaterjal, enamus piirkondades vaja ketas sisse ajada. Enne tegemist tundus, et pole väga hullu?
  2. sass

Lobamokkade rubriik

Minu recaro juhiistet saab regullida ala ja ülaselja tuge,istme soendus ja ventilatsiooni nupust, külgtuge ja turjapatja peab ise rapsima.Seljatugi käib nupust, eks neid varjane ole erinevaid. Tiidu istmel mäletan jah mingit käsipumpa rippumas
  3. sass

Lobamokkade rubriik

Ideaalis oleks mul vaja kõrvalistuja poolset aga paistab, et selle saab ka kõrvalistujale parajaks teha või kasutada kõrvalistuja e30 siine.Selg käib el nupust või kettaga, kuidas kellegil ja esipadi padja alt kangist. Istme kallutus funktsioon jah puudub.
  4. sass

Lobamokkade rubriik

5. sass

Lobamokkade rubriik

Jap, eks teen pildi kui ligi satun.
  6. sass

Lobamokkade rubriik

Pidasin silmas järelturu kaupa,mul on ühed kipperi kirjaga e30 sobivad siinid, kuhu peale saab kinnitada recaro istme. Tuleb see recaro iste siis Opelist, invakärust vms
  7. sass

Lobamokkade rubriik

Nendel recarodel istmepoolsed kinnitused kõik ühesugused,vaja leia vaid margikohased siinid alla.
  8. sass

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

https://www.autoleht.ee/uudised/uudised.php?uid=52227 olen autolehe ajakirjas seda e30 kohanud.
  9. sass

Lobamokkade rubriik

Googel mind esmapilgul ei aidanud, kas on mõni tasuta töötav bmw vin decoder kus lisavarustust saaks näha?
  10. sass

LSD kestvus

mul on typ168 diffreid läinud mitu tükki,järgi on enamasti andnud sateliidi korpus. LSD puhul on see lüli puudub ja peaks olema tükimaad tugevam.
  11. sass

Lobamokkade rubriik

kurja, mõtlesin miks peaks "Falck" küljepeal tagurpidi olema Kohta teavad ilmselt kõik tallinnlased hästi.
  12. sass

Lobamokkade rubriik

https://ajapaik.ee/?album=20767&photo=151588&order1=time&order2=added&page=2
  13. sass

M: M42 mootor - MÜÜDUD

Mul oleks huvi see m42 pannata tagasi e36 peale,kas m43 juppidega on tehtav?
  14. sass

Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

Endiselt, minul sujus Margusega väga hästi. Sain pidevalt pilte tehtud tööst mis on tänapäev väga lihtsaks tehtud. Tegu igati asjaliku, mõistliku ja vastutuleliku tegijaga, mina pole talle sugulane, naaber ega väimees vms,lähtun puhtalt oma kogemusest. Kes tausta ei tea ,siis see sinine pole ju Marguse tellimustöö . Parimat!
  15. sass

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Minumeelest on müüa toonud nii mõnegi e30 Eestisse müügi eesmärgil, proovi ehk ühendust võtta müüjaga ja ehk saab sulle abiks olla e30 ostul.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus