Jump to content
E30 COMMUNITY

P2hkel

Foorumikasutaja
 • Posts

  1,018
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

P2hkel last won the day on May 31 2020

P2hkel had the most liked content!

1 Follower

Profile Info

 • Minu autod
  Bmw E30 318i (M42B18) coupe 90a;
  Bmw E36 318is (Mootor lahtine) coupe driftcar '93a;
  Bmw E39 525i Daily, touring 01a;

Recent Profile Visitors

1,642 profile views

P2hkel's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • Pühendunud
 • Esimene postitus
 • Kaasalööja
 • Postitusmasin Rare
 • Vestluste alustaja

Recent Badges

129

Reputation

 1. Ostsin automaailmast spetsiaalselt motipi tekstiilivärvi ja tavalist gloss black-i. Proovisin ennem ühe teise põhjavaiba peal ja endale meeldis tavalise gloss black-i tulemus rohkem. Vaiba struktuur säilis ja midagi sellega ei juhtunud, ei ujutanud muidugi vaipa värviga üle ka vaid pigem kergete kihtidega katsin, ühtlasi sai ka tagumine aknalaud sama värviga tehtud. Peale kandsin lõpuks 3 kihti värvi, lastes vahepeal kuivada ca 30min, tulemus jäi täitsa hea ja nüüdseks juba 3a möödas ning on tekkinud mõned kulumise jäljed, gaasi pedaali ja jalatoe juures, et peaks sealt uuesti katma.
 2. On siis huvilisi ka, keegi midagi vastanud pole? Kogunemispunktiks jääks siis a Le coq Arena.
 3. Suht pikalt vaikus olnud siin teemas, teeks miskise kohtumise ja vaataks üle milliseid huvitavaid rulle vahepeal pealinna juurde on tulnud. Ideeks oleks, siis 10.06.20 kell 20:00 A le coq areenal v halva ilma korral Mustika keskuse all parklas (Koha täpsustab, siis 10.06 päeval üle).
 4. Täpsemalt, siis külgesid ja põhja. Kiire! Asukohaks ideaalis tallinn v lähiümbrus aga kui kaugemalt siis paluks postiga saatmist. Kontaktiks 58044713 v pm. Ise asun Tallinnas.
 5. võib teema ära kustutada.
 6. Kõlab päris huvitavalt ja kõikide eelduste kohaselt, peaks selleks ajaks Eestis tagasi olema, aga millal oleks viimane aeg tulekust teada andmisest?
 7. Kui saan selleks ajaks Eesti, siis plaanis ka ikka kohale tulla.
 8. Otsin talveks Tallinnasse miskit väiksemat garaaži boksi v suuremasse garaaži autokohta kus saaks hoiustada ja vahel ka natuke ehitada oma rullikat. Ideaalis võiks asuda Mustamäel v lähiümbruses. Pakkumised ps-i v helistada 58044713
 9. Tere. Oleks vaja siis järgnevaid detaile: - Kapott - Esistange nahk - Vasak esimene stangeamort - Vasak esimene tuulesuunaja udutule kõrvale Värvus pole oluline, küll aga tahaks roosteta ja sirgeid detaile. Mida lähemal Tallinnale seda parem. Kontaktiks kas PS v 58044713.
 10. Samuti meeldib esimene, ja ilma Ooreta, kuna ei saa kohale tulla, aga värvi poolest, helesinine/valge ja kindlasti oleks huviline ka naiste T-särgile. Joped ja pusad, siis jäävad praegu ära?
 11. http://milshed.com/et/jopedtagid/572-us-softshell-jope-flying-must.html sellises stiilis jope võtaks isegi heameelega, nt seljapeal klubi logo ja ees siis vasakul ülevalt alla v alt ülesse nt klubi kodulehe aadress. T-särkidest huvitatud, pusa oleks ka vaja, kindlasti võiks ka lukuga versioon olla ja mis veel pakuvad huvi on pika varukaga särgid.
 12. Nii kalender valmis, kuidas klubi mandiga lood on?
 13. Kas ma olen maha maganud või pole kalendrite tellimise kohta teemat tehtud veel?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy