Jump to content
E30 COMMUNITY

Max.

Foorumikasutaja
 • Content Count

  750
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Everything posted by Max.

 1. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Mis see algne surve siis on kust ta nulli vajuma hakkab?
 2. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Hästi aru ei saa. Hakkab pooma vms? Lõõri lihtsalt lahti hoida, siis ei tee?
 3. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Mootor on kulunud. Heal juhul andur vana.
 4. Kui ajadki võlli taga, siis ei pea just G260 olema, nuut peaks lihtsalt sama olema. G240 nt hulka lihtsam vast leida.
 5. kui kasti just auto all nikerdada ei kavatse, saab ka silma järgi väga edukalt paika.
 6. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Just osteti ära, aga tõsi, et selle müügi jooksul oli ta ainuke huviline. Ehk TD vänt sama käiguga läheks paremini.
 7. Max.

  ARK

  Pane kaalutõendi saamiseks ka rahakott valmis
 8. Max.

  M: E30 M30 käpad

  Vahendan. hind sott.
 9. Pärnus pakkuda.
 10. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Kuradi M20 geneka rihmad... mis mõõt nüüd FL 125kw mootorile peale sikutada? Kord on pikad, siis jälle lühikesed. Roolivõimu pole ja muid lahedaid asju ka pole. Mõõdud, mis ma e-poest leidsin: 775, 795, 813, 818, 820, 825, 835, 838, 850, 888, 960 ja niii edasi...
 11. Esialgu pakkumised Pärnu kandist. Kriteeriumid: kiilusoon korras, keermed korras, tihvt ka.
 12. Otsid mõlemit korraga? Õhulugeja üksi peaks muidu leiduma.
 13. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Kuskilt lugenud, et isegi 0.30 külmalt, ise pole viitsind katsetada. Ma muidu ikka 0.25 külmalt pannud nagu juhised määranud. Kontrollinud nii, et 0.25 lehe ikka vahele saaks ja 0.30 mitte mingil juhul. Tiksu suhtes läks kõvasti paremaks peale juhtpukside ja nuka vahetust.(nookurid jãid vanad). Ei julge soovitada ka veel väiksemaks seda pilu ajada kuna mõni mekaanik räägib üht, rahvas teist.
 14. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Kuidas tavaahi armatuuri taga kinni on? Ülevalt keerasin 4 mutrit lahti, aga ahi ikka täiesti jäigalt. Küsin, sest salongoradika vahetuse teemas keegi kunagi mainis, et lasi ahju alla ja sai radika nurga all välja tirida - true or not?
 15. Max.

  Lobamokkade rubriik

  ECS tuning müübki seda kiti, seal variante palju. Hind on debiilselt kirves muidugi. Pigem läheks seda teed, et teeks ise uue hoova kasutatades nt 4-kant toru. Toestab seljuhul mõlemilt poolt. Puksid tellid üksikult uued või aretad ise.
 16. Suht midagi ütlevad koodid on need üle ploki. Kui tõesti mootorikoodi tahad, siis asub see sisselaske pool õlivanni kohal, aga töödeldud tasasel pinnal. Kui rida 4, siis esimesed numbrid peaks sul olema 16 4 või 18 4, millele järgneb veel mingi number ja kirjatäht(tähed). Esimene numbripaar näitab kubatuuri, järgnev üksik number aga silindrite arvu ning viimased 2 tähte/numbrit täpsemat tüüpi.
 17. Kui punane on punane? 😁
 18. 2.5 või 3bari? edit:nvm, ei süvenenud detaili.
 19. Max.

  M: M20B25 aju

  Et täitsa sama mootor, kruti külge ja poodi piima järele? Vahet pole, et sirakat saab 6 küünalt ja janu kustutab 6 pihustit, süütejärjestus üldse teine jne... Koba peale käima ehk tõesti läheb, aga see ei tähenda ju sobivust. Õhulugejad teevad ka kohe koostööd? Juba M20 on mitu erineva koodiga lugejat, aga pole siiani täpselt uurinud, mis neil vahet võiks olla peale lõõri diameetri. Füüsiliselt sobib, ei vaidle vastu, aga päriselt toimima saab selle healjuhul ümberkirjutamisega.
 20. Poodi kohe ei tõttaks.
 21. Max.

  M: M20B25 aju

  Misasja, 6silindrilise aju -2pütta mootorile? Harige...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy