Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Max.

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  601
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  13

Kõik, mis Max. postitas

 1. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Suht kahtlane rajoon jah see Pärnu. Kõik tegijad nii head ja salajased, et avalikult pole kuskilt kontakte saada
 2. Max.

  kolvirõngad

  Mõlemad mootorid tegelikult olemas, aga mõlemit on juba remonditud, seega ei julge päris kindel olla, et neilgi õiged tükid sees on Ise kaldun ka rohkem selle viimase variandi poole, aga tahtsin siiski veel kellegi arvamust või fakte. Üldfoorumist ühe kutiga rääkisin, siis ta ütles, et M50nele pani selle esimese variandi. Teine variant pidavat vale olema. Aga ma siiski proovin oma mootoreid lahata. Eta osas peaks selgust see nv saama.
 3. Max.

  ARK

  Mingi krdi kindel vend peab seda seal Pärnus tegema. Pmst vist peaks talle ette helistama vms. Endal läks ka kaalumisega midagi nihu viimane sügis. edit: vist oli see samune Raimond Pärn.
 4. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Oskab keegi kommenteerida, kas pre 320i vl. püksid jooksevad samamoodi nagu 325i omad?
 5. Max.

  kolvirõngad

  Nii, millised siis M20B25 kolvirõngad on? Just tekitas küsimust õlirõngas. Kas see võib tulla KS vs Mahle kolvist ntks? Goetze pakkus vist mõlemat varianti. Mahlel tundus olevat see viimane variant.
 6. Max.

  Lobamokkade rubriik

  @Young Fanatik Mul praegu kaas Teearu juures. Juhtpuksid(x12), survestamine, klapid üle käia, kerge lihv kuskil 200-300e. Söltuvalt, kas mõni klapp vajab vahetust või ei. Eks sõltub palju üllatusi tuleb. Windorfi ei viinud sp, et vana polnd nagu nõus kaant niisama survestama, mis mind kergelt ärritas.
 7. Tekkis sportlik huvi, et kas nende kaante nukaliinid on oma elud ära elanud? Kas kasutatud kaanelt on üldse lootust leida vähem ja ühtlasemalt kulunud pindasid? Või on tegu paratamatu kulumisjäljega ning tuleb selle teadmisega edasi magada? Pole küll ühegi teisega saanud võrrelda, aga vaadates enda oma, siis julgeks küll väita, et on keskmisest rohkem kulunud. Ettetänades Max.
 8. Max.

  Lobamokkade rubriik

  See on imelik küll jah. Käputäis tol ajal regatud autosid.
 9. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Lugesin ka seda artiklit. Pikk jutt, s**t jutt seega lühidalt: “Vabamaks läheb näiteks pidurisüsteemi ja roolisüsteemi muutmine ning mootori võimsust ja kubatuuri reguleerinud protsentidest loobutakse” Samuti oli juttu vanemates autodes algupäraste istmete vahetusest.
 10. m10 nagu sigulli mootor ka 😁
 11. Max.

  Lobamokkade rubriik

  @ryan Lykka 08znl mntsse ja vaata, milleks valmistuda.
 12. Jäid silma ka kergemad hinnamuutused. Panin veebruari algul mootoriremondi listi kokku ning võtsin sealt nüüd mõned näited. Eks selliseid kõikumisi esineb igal pool ning ongi normaalne protsess. Mõni asi tugeva vahega(ridakuue kolvirõngaste komplekti arvestades tuleb sealt lõpparve vahe juba suurem), enamus 'tilulilu' sente siia ja sinna. kolvirõngad Mahle - 11,77€, nüüd 10.38€ Vändasaaled Glyco - 57.54€, nüüd 59.87€ Kaanepoldid Elring, 18.83€, nüüd 18.65€ VL. tihend Ajusa - 6.14€, nüüd 6.12€ Kaanetihend 0.3 Ajusa - 24.78€, jäi samaks. 119.06 vs 119.8 (€)
 13. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Sõltub vast autost ja tugevalt ka härrast. Nt 19 oleks rullika all ilmselge neeger ja tõmbaks tähelepanu. Mõni huiab rehvimõõte mm täpsusega, mõni mitte. Rehvid, flantsid suht lihtsasti vahetatavad ning mina ei võtaks riski minna “valede” tükkidega.
 14. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Leks tegeleb igakuiselt h2 tellimustega.
 15. Max.

  Kes, kus ja keda nägi

  kemperus diffriga 302AOT spotted ät Keldrimäe.
 16. Max.

  O: M20 karteripõhi, R6 kellaplokk

  30 või 34 karter?
 17. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Hind juba ~150€(km. sees) peale tõusnud. Uurin veel välismaalt ka, muidu tundub hea pakkumine küll.
 18. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Kellelgi kogemusi väga odavate siseavaindikaatoritega(bore gauge)? NASA täpsusest ei räägigi, aga midagi enamat kui "üldpilti" ka näitavad?
 19. Vägagi mõistlik blogi töötulemuste ja kvaliteeti näitamiseks. Ei ole põrsas kotis teenus
 20. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Selle kohapealt on Ryanil küll õigus- emakeel võib kalliks maksma minna.
 21. Mis muundurit siin kasutatud? brüno?
 22. Max.

  Paluks abi info kogumisel

  mul 205/40 17 sees. 08ZNL
 23. Max.

  Paluks abi info kogumisel

  Mis need huvitavad mõõdud veel olla võiks? teerulle otsid? edit: Füüsilisel passil rehvimõõte ju kirjas pole.
 24. Max.

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Jargo Maide– milline bemm ka selle venna käest läbi pole käinud Huvitav, kas 'mitte sõitmine' pole soovitatud juriidillistel põhjustel või tehnika kala tõttu
 25. Mõtlesin siis mitte keremudelit, aga mis mootoriga tulnud. No r4 v r6 jne.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus