Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Max.

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  641
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  14

Kõik, mis Max. postitas

 1. Max.

  Pärnu E30 omanikud!

  Ajaks Oore jaoks Pärnu kängi kokku. Kes käpp? 🙋‍♂️
 2. Max.

  Vajalik

  Just leaving them here...
 3. Max.

  tihend 2.5" torule

  Albumist: Vajalik

 4. Max.

  Lobamokkade rubriik

  *Otsida ilusad originaal tükid.
 5. Max.

  Kuidas sobiks E30 igapäeva autoks?

  Olen dailyna E30nega hakkama saanud ja ei kurda kah. Auto ju meeldib, teist liikurit pole, aga samas tuleb pika peale uuemate autode mugavus peale nagu seda teisedki siin räägivad. Igapäeva auto võib ka lai mõiste olla- kes käib üle lahe, kes sõidab pikka maad, kes törtusab linnas. Eks teiste jutt mugavuse, turvalisuse jne kohta nagunii tihtipeale kohe ei koti, täiesti okei . Pead arvestama sellega, et kui su elu ei tiirle ainult E30 ümber, siis ole valmis vahest autole EI ka ütlema ning vajadusel seismagi jätta. Mis siis, et kuskil kuulutuses on ainult täna mulla hinnaga läikivaid vidinaid, mida hing kohe osta ihkaks.
 6. Max.

  M20 mootoririhma vahetus

  Neid fakte ma tean ja, aga näpuga rihma näppides tundus justkui liiga "jäik". Varem kuulnud, et ei tohiks liiga pillikeel olla. Aga eks saab siis kuulata =D
 7. Max.

  M20 mootoririhma vahetus

  Korra torkaks vana teemat Bentley järgi pinguti vabaks ning väntvõllist 720kraadi peale. Selle meetodi järgi tundub rihm väga(liigagi?) pingule jäävat. Kas peaks vähe järele andma? E30zone õpetuse järgi pole seal 720kraadi peale keeratud. Nii tundub jälle, et rihm jääb ikka väga lõtv, sest vända ringi ajamisel annab pinguti veel takka.
 8. Max.

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Tanelil osteti vist mingi touring sügisel nina eest ära ka?
 9. Max.

  ARK

  Mis moodi nagu, täiesti ebareaalne, pane või tuli otsa 🤦‍♂️ Mõni peab kuu aega ootama, teine saab lõunapausi ajal tehtud.
 10. 11311717398 Peab olema uuem versioon, mitte süldivorm. Eelistan kaupa Pärnust, vahest ka Tallinn.
 11. Max.

  Lobamokkade rubriik

  mnjah, 10w6o rohkem kuumutamiseks mõeldud, kui niisama tiksumiseks.
 12. Max.

  ARK

  @Tanel_P See on iga aastane õnneratta keerutamine teatud kuul. Kui “pädev” mees ei tee vahet 1.6 ja 3.5 mootoril, siis tõesti, milleks seda protsessi ette võtta kui järgmine kord EHK läheb jälle hästi...
 13. Max.

  ARK

  Selline raha kaalumise eest?! Täielik röövimine ju. Ma loodan, et igalpool sõna ARK kasutuse eest paljaks ei röövita.
 14. Max.

  M20B27 väntvõll 80.-

  81 käiguga libe tükk. Asub Pärnus, 56241935 või ps.
 15. Max.

  M: Varuosad enamus pref. E30

  hiline aprillijoke või? Päris retsi kraami siin ikka 😋
 16. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Pärnakatest kellelgi üksikut M20B25 kolbi laenata? Võib ka sodi olla.
 17. Max.

  Lobamokkade rubriik

  "valmib üks rariteetne M3" 😂
 18. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Suht kahtlane rajoon jah see Pärnu. Kõik tegijad nii head ja salajased, et avalikult pole kuskilt kontakte saada
 19. Max.

  kolvirõngad

  Mõlemad mootorid tegelikult olemas, aga mõlemit on juba remonditud, seega ei julge päris kindel olla, et neilgi õiged tükid sees on Ise kaldun ka rohkem selle viimase variandi poole, aga tahtsin siiski veel kellegi arvamust või fakte. Üldfoorumist ühe kutiga rääkisin, siis ta ütles, et M50nele pani selle esimese variandi. Teine variant pidavat vale olema. Aga ma siiski proovin oma mootoreid lahata. Eta osas peaks selgust see nv saama.
 20. Max.

  ARK

  Mingi krdi kindel vend peab seda seal Pärnus tegema. Pmst vist peaks talle ette helistama vms. Endal läks ka kaalumisega midagi nihu viimane sügis. edit: vist oli see samune Raimond Pärn.
 21. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Oskab keegi kommenteerida, kas pre 320i vl. püksid jooksevad samamoodi nagu 325i omad?
 22. Max.

  kolvirõngad

  Nii, millised siis M20B25 kolvirõngad on? Just tekitas küsimust õlirõngas. Kas see võib tulla KS vs Mahle kolvist ntks? Goetze pakkus vist mõlemat varianti. Mahlel tundus olevat see viimane variant.
 23. Max.

  Lobamokkade rubriik

  @Young Fanatik Mul praegu kaas Teearu juures. Juhtpuksid(x12), survestamine, klapid üle käia, kerge lihv kuskil 200-300e. Söltuvalt, kas mõni klapp vajab vahetust või ei. Eks sõltub palju üllatusi tuleb. Windorfi ei viinud sp, et vana polnd nagu nõus kaant niisama survestama, mis mind kergelt ärritas.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus