Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Max.

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  728
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  16

Kõik, mis Max. postitas

 1. Otsid mõlemit korraga? Õhulugeja üksi peaks muidu leiduma.
 2. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Kuskilt lugenud, et isegi 0.30 külmalt, ise pole viitsind katsetada. Ma muidu ikka 0.25 külmalt pannud nagu juhised määranud. Kontrollinud nii, et 0.25 lehe ikka vahele saaks ja 0.30 mitte mingil juhul. Tiksu suhtes läks kõvasti paremaks peale juhtpukside ja nuka vahetust.(nookurid jãid vanad). Ei julge soovitada ka veel väiksemaks seda pilu ajada kuna mõni mekaanik räägib üht, rahvas teist.
 3. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Kuidas tavaahi armatuuri taga kinni on? Ülevalt keerasin 4 mutrit lahti, aga ahi ikka täiesti jäigalt. Küsin, sest salongoradika vahetuse teemas keegi kunagi mainis, et lasi ahju alla ja sai radika nurga all välja tirida - true or not?
 4. Max.

  Lobamokkade rubriik

  ECS tuning müübki seda kiti, seal variante palju. Hind on debiilselt kirves muidugi. Pigem läheks seda teed, et teeks ise uue hoova kasutatades nt 4-kant toru. Toestab seljuhul mõlemilt poolt. Puksid tellid üksikult uued või aretad ise.
 5. Max.

  mootorikood

  Suht midagi ütlevad koodid on need üle ploki. Kui tõesti mootorikoodi tahad, siis asub see sisselaske pool õlivanni kohal, aga töödeldud tasasel pinnal. Kui rida 4, siis esimesed numbrid peaks sul olema 16 4 või 18 4, millele järgneb veel mingi number ja kirjatäht(tähed). Esimene numbripaar näitab kubatuuri, järgnev üksik number aga silindrite arvu ning viimased 2 tähte/numbrit täpsemat tüüpi.
 6. Max.

  E30 riiete tellimine

  Kui punane on punane? 😁
 7. Max.

  O:kütuseregulaator

  2.5 või 3bari? edit:nvm, ei süvenenud detaili.
 8. Max.

  M: M20B25 aju

  Et täitsa sama mootor, kruti külge ja poodi piima järele? Vahet pole, et sirakat saab 6 küünalt ja janu kustutab 6 pihustit, süütejärjestus üldse teine jne... Koba peale käima ehk tõesti läheb, aga see ei tähenda ju sobivust. Õhulugejad teevad ka kohe koostööd? Juba M20 on mitu erineva koodiga lugejat, aga pole siiani täpselt uurinud, mis neil vahet võiks olla peale lõõri diameetri. Füüsiliselt sobib, ei vaidle vastu, aga päriselt toimima saab selle healjuhul ümberkirjutamisega.
 9. Max.

  O: M20 torukollektor

  Poodi kohe ei tõttaks.
 10. Max.

  M: M20B25 aju

  Misasja, 6silindrilise aju -2pütta mootorile? Harige...
 11. Max.

  M50 mootori paigaldus e30-le

  G240 on lühem, mis tähendab ,et sul on pikemat kardaani nüüd vaja. M40 või M20B20 mootoriga isendilt nt.
 12. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Pidid arvutisse, seadetest tehase reset ja kui ei aita, siis lihtsam uus hankida kui hakata seda viga otsima. Vb mingi saadaval olev android update ka aitab kuigi kahtlen.
 13. Max.

  Teema lukku

  Ilmselt mõeldakse singlevanos mootori väntvõlli, mida m20 ploki sisse lihtsam paigutada.
 14. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Raske vist analüüsida, kas jebib soft või on riistvaraline. Kui tõsine soov parandada, siis alustaks ehk resettimisest ning kui firmakam toode, siis võib hiinamaalt ka neile kommiraha eest varuosi saada. Tükkide vahetamine võib muidugi üsnagi jantimine ning närvesööv olla. Varuosade sobivus ning kas ta üldse toimima hakkab ka garanteeritud pole.
 15. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Lõustakas on kindlasti igasugu vahetajaid.
 16. Mis summadega sellise tripi juures arvestada võiks? Mis selline raju keskmine või maksimaalne kütusekulu kogu tripi kohta olnud on? Palju majutuskuludesse läks? Jooksvad kulud oskan umbes ise juurde liita.
 17. Max.

  M40 mootori kolvid

  Järelduste all mõtlesin ma remontmõõdu astme peale, mitte seda ,et üldse pole mõtet teha. Ning ega siis remontmõõdus rõngaid vanale kolvile peale panda. Retsept muidugi selle eest, et sellist mootorit nii mahukalt teha viitsid.
 18. Max.

  M40 mootori kolvid

  See nüüd küll mingi võit pole 😄 Alustuseks võiks ikka silindrid üle mõõta ja siis järeldusi teha.
 19. Max.

  Lobamokkade rubriik

  Tuleb kindlasti letist küsida
 20. Max.

  O:325ix esipüstakud

  Fesaris oli ju müügiks, ei saanud kaubale?
 21. Max.

  O: Käsipiduri detaili

  https://aeromotors.ee/kataloog/search/12053007/ojd-quick-brake
 22. Max.

  324d swap 330d

  abiks ikka:
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus