Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
P2hkel

Lobamokkade rubriik

Soovitatud postitused

Arva miks :D Esimesed SMG kastid ikka päris nirud. Nii vastupidavuse kui ka käiguvahetuse osas. Tegemist siiski pmst automaatkastiga.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Seda ma arvasin, õiged mehed segavad ise heebliga hammakaid. Aga UK st saab juba suht kommiraha eest m3 sid, mõtlesin et võiks yhe ligi tirida daily pilliks.

Muudetud , muutis Young Fanatik

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Keegi teab, kuidas G240 316i M40 pealt istuks M52 otsa? Kas M20 hooratas istub sisse või mis oleks parim variant? Kardaani kohta ka kuskil infot? 316i swapi kohta nii vähe infot liikvel, kaevan foorumis veel, ehk leian midagi.

Muudetud , muutis jan17

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
24.7.2019 kell 20:01, Young Fanatik ütles:

Seda ma arvasin, õiged mehed segavad ise heebliga hammakaid. Aga UK st saab juba suht kommiraha eest m3 sid, mõtlesin et võiks yhe ligi tirida daily pilliks.

Mis on kommiraha muidu? :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Täna siis piitsutasin oma bemmi ja yhtäkki kuulsin ilmatumat kolinat. Egas sis midagi, koju ja tungisin üles. 

vaatepilt siis järgmine:😀

IMG_20190729_171937.jpg

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

mille radikat otsid?  täna ütledsobivuse korral jaa ja homme õhtuks on sul cargoga uus pärnus kohal.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kui autos telefonist muusikat lasta läbi aux-i siis on müra sees (nagu otsiks levi vms põriseb), laadija  tel. Järgi siis geneka häält oskab ka teha.

Ideid kuidas lahti saada sellest?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

kui kellelgi vedeleb tuksis plokikaas siis võib mulle pakkuda. m20b25.

Ideaalis täiesti plank, võib olla ka täiesti kasutuskõlbmatu, vaja kolde meisterdamiseks.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kas e34 radikas mahub ette üldse? Minu mäletamist mööda mingi suvalise e34 radikas ei mahtunud sinna...

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

e34 väike radikas mahub. aga mina oleksin pakkundu suurt e36 oma mis maghub ka kenasti ära.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Random küsimus, aga kas kellelgi äkki vedeleb E36 pealt pärit M50 mootori roolivõimu pumpa? Võib olla kutu, vaja oleks just kinnituskronsat. 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Nii, raidselt on siin tegelasi kellel on kokkupuuteid coilidega.

Mida soovitate rullile alla monteerida?

Need kõige odavama otsa coilid jätaks välja(ala Jom, Ta-Technik)ei ole usku neisse.

Hinnaklass oleks esialgu ca 1000 eur

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

BCsid saab nõks alla tonni, Stance ja badassparts mõlemad müüvad. D2 nõksu odavamad, vähem alla pandud, aga väidetavalt sama head.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
3 tundi tagasi, ryan ütles:

Pane siis link ka , kus sellist kraami müügis on !?

Pole ju linki küsitud ning, kes otsib see leiab- vana hea google. Ma pole siin mingi müügimees, et reklaami teeks.

Muudetud , muutis Max.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Tänapäeval saab välismaa lehtedelt vahest täiesti tasuta tarne ning parema hinnaga tellida, kui eestist. Ise sama vea otsa astunud, kuid eks nii õpitaksegi. :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Siin vist ei saanud koik päris hasti aru mis ma kysisin.

Ma tean ise ka neid coili firmasid päris palju, aga tahangi teada reaalselt kellega on kokkupuuteid olnud erinevatega. Head ja vead.

Hinnad kõiguvad ka seinast seina, seega kusagil peab mingi nõks olema 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus