Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

kurikristjan

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

521
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

35

Kõik, mis kurikristjan postitas

1. kurikristjan

O: V8 mootorit

Mul jälle 4,4 juppidena, ploki veaga.
  2. kurikristjan

Rooli nahatamine

Minu rool käis kunagi Viljandis Priidu juures. www.autosisud.com Tulemusega olen rahul.
  3. Võib täitsa minna jah. Originaalist on 0,5” laiemad, ET 25; originaal siis 7” ja vist oli ET24, ehk siis koopaservale on velg originaalist u. 5-6mm lähemal ja sisekülg 6-7mm auto pikiteljele lähemal. Täpseid arvutusi võid ise teha, ma praegu peast umbestäpselt tulistan ilma komakohtadeta.
  4. kurikristjan

M: pre 320i osadeks

Kupee vist saab minu käes rakenduse. Seda tagakonsooli pole peaaegu kunagi autos korralikku, kõik otsivad, ise ostsin uue.
  5. kurikristjan

M: pre 320i osadeks

Kaheukselist enam ei paku, leidsin parema rakenduse. Neljaukseline lammutada.
  6. Muu jutt jutuks, aga see oli küll ilus:
  7. kurikristjan

Põhjamati värvimine

Või mida üldse katsetatud on ja millised on tulemused? Huvitab sama teema aga vabrikuomi taga ei aja.
  8. Neljaukseline sedaan 320i, 84 aasta ja 92 kW, katuseluugiga, tehnika on olemas aga ei käi, ise seda käima ei proovi ka, seisnud aastaid jne. Kere on matse saanud. Tagakoopad oleks veel pruugitavad, peal pronksklaasiring, kaks ust olid ka suhteliselt okeid, tagaluugist ilmselt saaks asja jne. Sisu asju pole väga mõtet küsida, ei ole suurt midagi. +372 53858447 Asukoht Põltsamaa.
  9. Kui raske talt seda ise küsida on?😄
  10. kurikristjan

Kes, kus ja keda nägi

Täna pärastlõunal Raplast ära sõites tuli vihmasajus vist üks punane rull vastu? Olin ise parasjagu romu koju sikutamas.
  11. kurikristjan

O:205/55/15

Ma juba ühed slikid viisin.
  12. kurikristjan

O: katuseluuk

Olen korraliku katuseluugi otsingul. 53858447 (luuk leitud, aga pakkuda võib ikkagi, kui kellelgi seisab)
  13. kurikristjan

Lobamokkade rubriik

Olen näinud osadel autodel ka 0 kW.
  14. Ma pead ei anna, et sama auto, aga ehk eelmisel aastal pakuti mulle samasugust 316 automaati. Ajalugu ja auto nägu läheb nagu kokku ja palju neid ikka sel kujul on. Tol ajal olid vist kõpitsemised pooleli, ju siis nüüd valmis saadud. Väideti, et muidu väga vinks-vonks, aga tiiva alumised otsad ja nipetnäpet veel olid töös ja plaan oli auto ära värvida. Kui tööd on korralikult tehtud, siis hind ei tundu kosmos ja pole kordades suurenenud. Positiivne ka, et ei ole tavaline rändkarikas ja loomulikult automaat. 😀
  15. kurikristjan

Lobamokkade rubriik

Margol õigus, 86 ja 87 ehk esimene FL (nn uuem pre) on täitsa eespool kiibiga pulk. Samas alati tasub järele vaadata, millised kellad kasutusel, kuna omavahel saab vahetada.
  16. Soovin osta varurattaks üksiku 15-tollise Style 5 velje. Kapslit ei pea olema ning rehvi seisukord ei ole tähtis. Velg võiks olla keevitamata. 53858447
  17. kurikristjan

Lobamokkade rubriik

Päris õudsad tagumised koopaääred olid videos. Selliseid rõvedusi tehakse siis ilmselt kerelaiendite alla?
  18. kurikristjan

M:

M
  19. kurikristjan

O: FL tagastange

Põltsamaal värvimata stange olemas.
  20. kurikristjan

Lobamokkade rubriik

Kasutatud originaalidel kõigil lõtkud sees. Loomulikult kui esimesega siduripommi lasta või slikiga paigalt võtta, on võlli elu lühike, aga siis tasuks juba mõelda tugevamale alternatiivile ka, kui katki kipuvad minema. Need võiks kesta, nagu originaal:
  21. kurikristjan

Lobamokkade rubriik

Need esimeste nurkade remondipalad tunduvad küll väga mõttetutena seal lehel. Kes tehase specsile ei taasta, neil seda ruutu vaja ei ole sinna alla ja kõik muu on 5 minutit plekki voolida. Kõigil, kel need kohad mädad, on vaja nagunii palju suurem osa plekki välja vahetada. Selle 50 euro eest asja nagu pole üldse.
  22. kurikristjan

Rehvi mõõdud

8” laial on minimaalne rehvilaius 215. 225-235 ideaal ja 245 maksimaalne. Sobiv kõrgus otsi järgneva lingi abil, lähtu originaalmõõdust: https://tiresize.com/comparison/ Kuidas sinu velje laius ja ET autole sobivad, ma kommenteerida ei oska.
  23. @m20b20 ei ole õnnestunud veel rahapuud välja aretada, muidu oleks lausa kaks patsienti... lotoga ka kuidagi ei joppa. Huvitav, kus viimased pildid tehtud😀
  24. kurikristjan

Lobamokkade rubriik

Voolu andes ja läbi puhudes ehk?
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus