Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

ryan

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  214
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  6

ryan võitis päeva viimati 23. detsember 2018

ryan sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

28 meeldimist

Kasutajast ryan

 • Tiitel
  Vana kala

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. ryan

  M: Pre fl sedaan jupid

  Mul läheks vaja parempoolset esimest stange otsa (kroom koos liistuga) ja parempoolset tagumist kummist stange otsa (väike tükk) . Tagumise stange kroomist vahetükid , mis on ühenduskohtade peal .
 2. ryan

  Lobamokkade rubriik

  Aadressi ei tea ? Ka huvitab , kus ja mis saada on .
 3. ryan

  Lobamokkade rubriik

  Oot , kas mõni lätlane on keevitama hakanud ?
 4. ryan

  Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

  Keegi kinni ka maksab selle töö ? Vanasti kui soomest datsuneid toodi , siis need ei vajanud ka nii palju keevitust . Ilmselt peab nüüd vastu ka kaks põlvkonda noori nokkasi
 5. ryan

  Lobamokkade rubriik

  "Taastamine" on ka selline tähendus , et mida selle all mõeldakse ? Et siis auto on põhjalikult lahti lõigatud ja kõik valupunktid ravitud . Kui ei , siis see ei ole taastatud vaid on lihtsalt remonditud käepäraste vahenditega ("pindmine" rooste eemaldatud ja mastiks peale)
 6. ryan

  Lansekate vaheline kaugus

  Hea inf
 7. ryan

  O: E30 hobiautoks

  Vanasti võis see nii olla , et otsisid pool aastat . Tänapäeval on see rohkem ; "võta või jäta" stiilis . Midagi soodsat eriti valida ei ole . Näiteks siis ka varuosad , feissaris tulevad need esimesena müüki , foorumisse vaevalt enam jõuab , enne läheb kaubaks ära .
 8. ryan

  Lobamokkade rubriik

  Mis see on ? kuuesajase iste voi ?
 9. ryan

  Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

  Golfil leidsin poolraami seest mõnusa võikihi , tehase poolt sisse määritud . Ja g3 esimene jalgealune on veel topelt põrandaga , turvalisemaks tehtud . Ilus töö jällegi
 10. ryan

  Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

  Tavalise metalli puuriga lased punkte maha ? Lased läbi või saad pealt ilusti lahti ?
 11. ryan

  Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

  Kui roosteta uksi enam saada ei ole ja neid ka keevitama peab , siis tunnen kuidas auto hind hakkab kerkima . Sa võiksid neid uksi juba ette taastama hakata , nn lattu , kui tööd vähem on . See on selline kaup , et kätte need kindlasti ei jää .
 12. ryan

  M: M-Tech II leedu replica stange

  On saadaval .
 13. ryan

  OEM / Replica BBS küljelaiendid?

  Facebookis müüd sina neid facelifti bbs laiendeid?
 14. ryan

  OEM / Replica BBS küljelaiendid?

  https://protuning.lv/en/catalogue?makes[]=2&models[]=107&models[]=106&page=3&per_page=12&order_by=popular&layout=blocks http://gbodykits.com/index.php?route=product/product&product_id=142 https://www.wallothnesch.com/en/karosserie-blechteile/bmw-316-325-m3-e30.html BBS- asju polegi saada .
 15. ryan

  Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

  Ma soovitan ka ikka edasi teha , ei ole siin hullu midagi . Mäletan veel ühe mehe esimest keevitustööd , mis oli konkreetselt lip-lipi peal oma auto kere keevitades . Tänaseks on mees kõva tegija ja ilmselt küsib ka kõva raha , aga see auto vist valmis ei saanudki ja jäi ka edasi müümata . Lase modedel s*tt ära kustutada ja elu läheb edasi ! Need kes halada tahavad las teevad seda kusagil mujal edasi .
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus