Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Tom90

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

170
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

6

Tom90 võitis päeva viimati 20. detsember 2018

Tom90 sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

29 meeldimist

Kasutajast Tom90

• Tiitel
    Vana kala

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Tom90

2.4td ei käivitu

Mihklil oli üks td mootor kunagi millel oli pumba seest midagi seismisega kinni jäänud. Üks tark onu sorkis seal pumba kaane all midagi ja käima ta läksgi.
  2. Tom90

Lobamokkade rubriik

Purk lakki 😄
  3. Tom90

Müüdud

Mul ka samad sees. Ma võtsin selle kõrgusregulli ära, sest muidu läks häirivalt kõrgeks minujaoks. Keevitasin e30 siinid otse alla ja väga head sadulad.
  4. Tom90

Läinud

Mul oleks varsti vaja küll neid. Viljandi saamine on veidi probleemne ainult.
  5. Uuemate autodega millel tagavara pole olemas ei julge ka kodu hoovist kaugemale minna siis?
  6. Rehvivaht on tänapäeval leiutatud.
  7. E30nete hinnad ja saadavus on seal maal, et ei ole enam vahet mis ta on ma usun.
  8. Tom90

Lobamokkade rubriik

4x100 või 5x120 5x120 olid mul 15” piigid 6” plekil. Ilmselt e46 või e36 omad. 4x100 peab ilmselt vw ja opelite poole piiluma.
  9. Miks peaks uuesti roostetama hakkama kui kõik ilusti tehtud?
  10. Tom90

O: M42 mootorit

http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=99&t=289460
  11. Tom90

Lobamokkade rubriik

Päris julm maailma parandamine käib ikka...
  12. Tom90

Suurem radikas ?

E36 tds-i radikas kui mälu ei peta mind.
  13. Millest jutt käib? link ei tööta enam. Tundub jube põnev, kõik erutunud olekus 😄.
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus