Hüppa postitusse

jan17

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    69
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

950 profiili vaatamist

Kasutaja jan17 saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

8

Reputatsioon

  1. jan17

    Lobamokkade rubriik

    Lahendusi turvavöö/juhiistme keermega plaadi asendamiseks? Läbi mädanenud mul, lugesin, et E30 garagenorway produtseeris ka mingit varianti, kuid koduseid mooduseid ka asendamiseks?
  2. Äsjavärvitud auto vajab karpidevahetust..
  3. jan17

    Lobamokkade rubriik

    Kes endale E30 numbrimärgi tellis? 🤔
  4. jan17

    Kes, kus ja keda nägi

    Pärnus ka vaikselt näha - punast bbsidega rulli ja legend of the cityga kleepsuga hallikat kerge bodykitiga.
  5. jan17

    Lobamokkade rubriik

    Milline mastiks peaks välja nägema, kui ta on tehasest? Endal maha höörudes tuleb musta alt välja kollakas kummikas kiht ning siis hallikas - on see tehase poolt või ületehtud?
  6. jan17

    Lobamokkade rubriik

    @MargusRaskaAga kuidas ma karbi osa lahendan kui eest on karp äratõstetud ning mäda ja nagu ma aru olen saanud, siis põrand kinnitub karbi külge? Kas enne vaja uus karp külge panna ja siis sealt põrand voolida?
  7. jan17

    Lobamokkade rubriik

    Sellel pool karp ka mäda, rohkem teeb muret just see kumer 'bulkhead' koht jalge ees, kas see on mõeldud selleks, et ratas keeramisel koopasse ei jookseks?
  8. jan17

    Lobamokkade rubriik

    nii, mis edasi? 😑
  9. jan17

    Lobamokkade rubriik

    Keegi oskaks õelda, mis hinnaga oleks normaalne müüa maha üks paar Hella ‘smiley’ tulesi? Kõik klaasid terved, sama ka kinnitustega
  10. jan17

    Rehvi mõõdud

    195/40 jääb kena ning venitatud. https://tyrestretch.com/results.php?RimWidth=8.0&TyreWidth=&Aspect=&TyreDia=16&TyreMan=&RimMan=&Credit=
  11. jan17

    Lobamokkade rubriik

    Ökonomaiseriga probleem.. ehk näidik, mis näitab kütusekulu. Näidik kas istub nullis või põhjas, kuid enamasti nullis. Tükk aega ühtlase gaasiga maanteel sõidad siis nagu tahaks midagi näidata, kuid ei miskit. Kust probleemi otsida?
  12. 1100 eest tulepesurid, ketassild ja soojendused
  13. jan17

    Elektriaknad

    Kaitsmed üle vaadata. Kui korras, kas salongivalgustus jääb põlema uksed kinni olekus?
  14. jan17

    Lobamokkade rubriik

    Kas selle pimeks toppimisel on mõtet?
  15. jan17

    Lobamokkade rubriik

    Ega keegi ei oska äkki öelda.. söekanister ja vahel vaakumklapp (evap valve, purge valve jms) mis suundub sisselaskesse. Kui pistikust tuleb 12v pinge peale alati (kui mul just juhtmed tagurpidi pole), see tähendab, et klapp on sulgunud tavaasendis - kas nii on õige? Juhtmed on vastupidi siis kukub mootor lonkama nagu võtaks lisaõhku.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus