Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

kurikristjan

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

519
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

35

kurikristjan võitis päeva viimati 30. september

kurikristjan sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

262 meeldimist

Kasutajast kurikristjan

• Tiitel
    Jutupaunik

Profiili info

• Minu autod
    320i ‘85
    325e ‘86
    320i ‘87

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. kurikristjan

Rooli nahatamine

Minu rool käis kunagi Viljandis Priidu juures. www.autosisud.com Tulemusega olen rahul.
  2. Võib täitsa minna jah. Originaalist on 0,5” laiemad, ET 25; originaal siis 7” ja vist oli ET24, ehk siis koopaservale on velg originaalist u. 5-6mm lähemal ja sisekülg 6-7mm auto pikiteljele lähemal. Täpseid arvutusi võid ise teha, ma praegu peast umbestäpselt tulistan ilma komakohtadeta.
  3. kurikristjan

M: pre 320i osadeks

Kupee vist saab minu käes rakenduse. Seda tagakonsooli pole peaaegu kunagi autos korralikku, kõik otsivad, ise ostsin uue.
  4. kurikristjan

M: pre 320i osadeks

Kaheukselist enam ei paku, leidsin parema rakenduse. Neljaukseline lammutada.
  5. Muu jutt jutuks, aga see oli küll ilus:
  6. kurikristjan

Põhjamati värvimine

Või mida üldse katsetatud on ja millised on tulemused? Huvitab sama teema aga vabrikuomi taga ei aja.
  7. Neljaukseline sedaan 320i, 84 aasta ja 92 kW, katuseluugiga, tehnika on olemas aga ei käi, ise seda käima ei proovi ka, seisnud aastaid jne. Kere on matse saanud. Tagakoopad oleks veel pruugitavad, peal pronksklaasiring, kaks ust olid ka suhteliselt okeid, tagaluugist ilmselt saaks asja jne. Sisu asju pole väga mõtet küsida, ei ole suurt midagi. +372 53858447 Asukoht Põltsamaa.
  8. Kui raske talt seda ise küsida on?😄
  9. kurikristjan

Kes, kus ja keda nägi

Täna pärastlõunal Raplast ära sõites tuli vihmasajus vist üks punane rull vastu? Olin ise parasjagu romu koju sikutamas.
  10. kurikristjan

O:205/55/15

Ma juba ühed slikid viisin.
  11. kurikristjan

O: katuseluuk

Olen korraliku katuseluugi otsingul. 53858447 (luuk leitud, aga pakkuda võib ikkagi, kui kellelgi seisab)
  12. kurikristjan

Lobamokkade rubriik

Olen näinud osadel autodel ka 0 kW.
  13. Ma pead ei anna, et sama auto, aga ehk eelmisel aastal pakuti mulle samasugust 316 automaati. Ajalugu ja auto nägu läheb nagu kokku ja palju neid ikka sel kujul on. Tol ajal olid vist kõpitsemised pooleli, ju siis nüüd valmis saadud. Väideti, et muidu väga vinks-vonks, aga tiiva alumised otsad ja nipetnäpet veel olid töös ja plaan oli auto ära värvida. Kui tööd on korralikult tehtud, siis hind ei tundu kosmos ja pole kordades suurenenud. Positiivne ka, et ei ole tavaline rändkarikas ja loomulikult automaat. 😀
  14. kurikristjan

Lobamokkade rubriik

Margol õigus, 86 ja 87 ehk esimene FL (nn uuem pre) on täitsa eespool kiibiga pulk. Samas alati tasub järele vaadata, millised kellad kasutusel, kuna omavahel saab vahetada.
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus