Jump to content
E30 COMMUNITY

kurikristjan

Foorumikasutaja
    593
  • Last visited

• Days Won

39

kurikristjan last won the day on June 30 2020

kurikristjan had the most liked content!

Profile Info

• Minu autod
    320i ‘85
    325e ‘86
    320i ‘87

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kurikristjan's Achievements

1. Kõik tuuningkaupa pakkuvad e-kauplused pakuvad neid.
  2. Mootori puterdamine lahti ühendades ei tähenda, et see ühendatuna õiget näitu annab. Näitu saab kontrollida arvutiga, kuid M50 puhul on vaja selleks ADS protokolli toetavat seadet. M50TU võib juba toetada ka OBD.
  3. Otsisin typ210 LSD difrit, mistahes kujuga korpuses.
  4. Õhukulumõõtja võib üks potentsiaalne probleem olla. Katt aja kuumaks, enne ülevaatusele minekut sõida nagu oleks võidu peale minek.😀 Minul paljudel autodel aidanud. Miks ma ei käi kohalikus ülevaatuspunktis, vaid 30km kaugemal, ongi selle pärast, et süsteemid töötaksid.
  5. Korralik veljejooks koos tervete kapslitega saadaval. €600 Vist olid miskid rehvid ka peal. 53858447
  6. Müügiks komplektsed tagumised hifi kõlarid koos musta värvi korpustega. €275 53858447 Illustreeriv pilt:
  7. Sedaanil sama liist, kuna kupee on kaheukseline sedaan 😉
  8. Nali naljaks, aga kas kütusevoolikud on õigetpidi? 😀 Kogemus M40-ga, et tühikäiku käis ja mingile maale läks ka pöördesse, kui valesti ühendatud, aga kiirendades kooles maha ja pöördesse korralikult ei läinud.
  9. Originaal on 205/55 R15 ET24, ma usun et sinu mõõt on täiesti ok, erinevused on minimaalsed ja sisekülg on isegi kaugemal poolraamist/amorist originaaliga võrreldes. E30 spido viga on ka originaalrehviga üpris suur, kogemus ütleb 7-10 %.
  10. Rallifännid võivad järgmisel korral, kui nii juhtub, teleka tuua ja rallinurga püsti panna, kus end infoga kursis hoidmas saab käia. 😀
  11. Vaatan seda kaarti ja ei saa aru, kas midagi on kanti läinud või kuhu sealt Tartust minema hakatakse? Pivarootsi mõis on ju jupp maad teises suunas.
  12. Mina ei näe küll mingit probleemi selles, kus keegi oma instashotte klõpsib. Kas holokausti mälestusmärk või sõõrikud Lenini pea ümber Lätis oleks parem?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy