Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

kurikristjan

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  310
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  20

kurikristjan võitis päeva viimati 2. märts

Kasutajal kurikristjan oli kõige rohkem sisu meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

134 meeldimist

Kasutajast kurikristjan

 • Tiitel
  Elukutseline rullija

Profiili info

 • Minu autod
  BMW 325e '1986

Hiljutised profiili külastajad

312 profiili vaatamist
 1. 4x100 16" Borbet T 7.5" 4tk, 9" 4tk (2tk aluett)

  Mis erinevused Borbetil ja Aluettil reaalselt on? Piltidelt väga vähe näha. Nagu polekski. Mis ET velgedel on?
 2. Lobamokkade rubriik

  Meieritorud õhema seinaga. Palju neid põlvi vaja on ja missuguseid? 63,5; 76; 90 kraadi ja 45 kraadi? Toru ka vaja? 63,5 1,5 seinaga, 76 kahesega. Saaks ka keevitama tulla vajadusel. Tigiga ja juuregaasiga. Jääb ilus nii seest kui väljast ning tugev.
 3. Lobamokkade rubriik

  Eks armuvalu toimib ka kindlasti hea ja suure labidana, kindlasti üks parimaid. Kuid mis siin ikka spekuleerida, kui mees ise ennast aidata ei taha, siis saame ehk peagi taas rumalusi lugeda. Ootan huviga juba järgmiseid artikleid samast sulest teiste eluliste probleemide kohta. Ehk saab autori vihatud autoteemalisest portaalist alguse tema tähelend nt Delfisse? Soovitavalt sinna rubriikidesse, kus räägitakse 5-st märgist, et mees petab või 7-st asjast, mille söömist tuleks vältida.
 4. Lobamokkade rubriik

  Aga ehk hoopis strateegia külastajate arvu tõstmiseks? Mida iganes. Eks kõik olegi mõttetu, näiteks maja remont, lemmikloomad, HIV ravi, välismaale reisimine, kui tuled niikuinii varsti tagasi jne. Aga see pole eriline teema, millest oma artikkel kirjutada. Võib-olla on inimene hiljuti hoopis labidaga pähe saanud? Aga miks sa seda teed? Noh, paned muusika nii kõvaks ja... ses suhtes, et ei kuule ju midagi. No ja siis need rehvid. Võtsid noore pere laenu, kus sul noor pere elab siis?
 5. Lobamokkade rubriik

  E30 omanikuna on hindade tõusu ainult hea vaadata. Isegi kui asjad tempokalt ei liigu on lootust, et kui auto kunagi valmis saab ja isugi täis, kannatab võib-olla ära müüa. Teine asi on inflatsioon. Kas ülehomme saab kümneka eest seda, mida sai eile viieka eest? Peab vist uusi osi ka järjepidevamalt soetama, et lõpufaasis oleks, mida külge panna. Needki hinnad ei tammu paigal ja paljusid asju juurde ei tehta.
 6. K: Mootori läbipesu

  Miks seda läbipesu tehakse ja millised on siis pärast tulemused mootori sisepuhtuse kohalt? Kas nõgi ja muud jäägid kaovad ka reaalselt ära nt klapikambrikaane alt ja mootor on seest puhas?
 7. Lobamokkade rubriik

  Kuidas sul AFM - MAF ümberehitusega kogemus on, kas kannatab ümber kirjutada M20 aju nii, et toimiks teist tüüpi õhumõõtjaga ning kas ja mis erinevused on hp ja nm osas?
 8. m40 to m20

  Piisab ju koodipulgast, et õigesti näitaks?
 9. Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Mis grupis see möll käib, ma ei leia kuskilt?
 10. Klaas seest imelikku möksi täis

  Mul oli hoopis siduri peasilinder lekkiv.
 11. Lobamokkade rubriik

  Sama töö, nagu 3.0d swap. Foorumis peaks M57 juttu olema küll ju?
 12. Kuidas eristada ETA plokke CR poolest?

  Milleks neid asju üldse eristada on vaja, originaal eta on tema ise olenemata surveastmest ja strokeri ehituseks 885 kaanega on eta kolb nagunii täiesti vale valik, võiks panna b25 omad. 731 kaanega teine lugu muidugi, aga mõõtmisest ja arvutamisest ei pääse. Kinnisel mootoril saad ju ka vedelikuga põlemiskambri ära mõõta ja töömahtu teades pole probleem ju CR välja arvutada?
 13. Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=6&t=277395
 14. Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

 15. 316i '87 - Ats

  Kollasesse läheb see kimp, mis kompu poole jookseb. Kui on vaid kaks pistikut, siis lähevad vaid valgesse ja sinisesse.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus