Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

kurikristjan

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  390
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  26

kurikristjan võitis päeva viimati 29. detsember 2018

kurikristjan sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

165 meeldimist

Kasutajast kurikristjan

 • Tiitel
  Elukutseline rullija

Profiili info

 • Minu autod
  325e 1986, 318i+M20B25 1988

Hiljutised profiili külastajad

827 profiili vaatamist
 1. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Taastaja tahab ju palka saada, materjale kulub, algmaterjal e toorik maksab ka midagi. Miks peaks keegi tasuta seda tööd tegema? Isegi 1000 eurot odavamalt müües ei tule keegi rahapakkidega omavahel kaklema kere pärast, samas 2-3 tuhat korraliku remondi alla panna pole mõnedel mingi probleem.
 2. kurikristjan

  Kes, kus ja keda nägi

  Üks puudustega (vist) Touring sõitis vist täna lõuna paiku Tallinnasse minnes neljarealisel vastu, käru peal muidugi. Kes omaks tunnistab?
 3. kurikristjan

  O: R6 laepaneel

  Nendes pole mingit küsimust, mul vaja lihtsalt el. luugi varianti paneelist, kuna väntluuk jääb minevikku ja suur vändaava tühjaks.
 4. kurikristjan

  O: R6 laepaneel

  Otsin kuuesilindrilisele lae eesotsa käivat osa, kuhu käib check paneel. Vaja siis elektrilise katuseluugiga variandile. 53858447 kristjangsxr@gmail.com
 5. kurikristjan

  E30 m2b20 juhtmestik

  See on väntvõlli kiiruseandur vana diagnostikapistikuga autodel. ETA-l samasugune. Mootori tööd kuidagi ei mõjuta. Mootori eest vaadates on rihmaratta suhtes kuskil kella 1-2 paigus klamber, kuhu see sisse käib.
 6. kurikristjan

  m42b18 mootoril pole sädet

  EWS-iga või ilma?
 7. kurikristjan

  M: e30 pre fl varuosi

  Vasaku tagaukse aknaalust liistu, vasakut katuseserva liistu eraldi?
 8. kurikristjan

  [LUKKU] Style 5 15x7 ET24 rehvidega

  Aeg tiksus täis ja ei ole enam saadaval.
 9. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Pritsin ikkagi sappi juurde. Teadlikult või mitte, ühele mu sõbrale lendas vastu sõitnud veoki alt ära tulnud ratas otse auto laupa. Autos oli ka väike laps koos emaga, õnneks jäid inimesed terveks. Auto (uuemapoolne, mitte 20+ a vana risu) läks muidugi mahakandmisele, võtta polnud sealt enam midagi. Tõesti vaid idioot läheb sõitma, kui midagi laperdab all, aga täpselt ei tea, mis. Elementaarne on väga kahtlaste helide korral mitte edasi sõita või üldse sõitma minna. Piduriketta jutt on sama rumal, kui kolvirõnga pesa vahetus iseenesest.
 10. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Seal Autogeeniuses on ennegi väga kahtlaseid artikleid olnud (üks, autode poputamisest, vist jooksis siit juba ka läbi). Sule, oih, ptüi, klahvisepad tunduvad veits diletandid olevat ja eetrisse läheb kõik, mis pähe tuleb. Mis Paulat puudutab, siis tore, kui naisterahvad autosid harrastavad, aga osadest oma (ja oma abistavate sõprade) üliblondidest hetkedest võiks kirjutamata jätta. Mulle isenesest meeldib, et ta ristis oma saksa auto Adolfiks ja sellest tulenev mitmemõtteline hässtääg "makeadolfgreatagain", mis ilmselt mõnedele mõjub ärritvalt. 😀 Ah, eks igaüks ajab oma asja. Kes selfitab autodega ja kes remondib neid, mõne elu on peldikuselfied ja mõni kirjutab rumalusi või sõimab facebookis valitsust oma ihuhädades. Vaba maailm, andke kõik minna!
 11. kurikristjan

  M20b25 nukkvõll!!!

  Ei ole sama.
 12. kurikristjan

  M42 mootoril ei tööta temp näidik

  Kui vool jõuab andurist C101 mootoripoolsesse pistikusse ja autopoolne on samuti kellaga ühenduses (klemm 4 massi andes peab kell põhja kargama), siis on sul C101 klemmid segi.
 13. kurikristjan

  O: käsipiduri pinguti, ukse vastus, kõrvalistuja ukseklaas

  Uksevastuse leian, kundepoolse esiukse klaasi vist leian, ka, kahjuks enne järgmist neljapäeva ei saa täpsustada. Kaup Põltsamaal.
 14. kurikristjan

  M: PFEBA tag.tiib ja ALPINA kk nupp

  Tiib 60 ja et oleks aus, olgu kõik pakkumised avalikud🙄
 15. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Need on vist vana tüübi uksed, ma juba näen, kus on auke puudu.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus