Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

kurikristjan

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  434
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  28

kurikristjan võitis päeva viimati 22. aprill

kurikristjan sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

198 meeldimist

Kasutajast kurikristjan

 • Tiitel
  Elukutseline rullija

Profiili info

 • Minu autod
  325e 1986, 318i+M20B25 1988

Hiljutised profiili külastajad

976 profiili vaatamist
 1. kurikristjan

  E30 T-särgid!

  Kuri võtab meeste must XL; meeste valge XL; laste valge 5-6a. -makstud-
 2. Ostan uue parempoolse originaaltiiva. Peab olema ilma suunatuleauguta. On omal tellitud, aga ei jaksa oodata, vasak on juba käes. Äkki kellelgi on ja saab hädast välja aidata. B-grupi varuosad ei paku huvi. +372 53858447
 3. Kui juba roosteuss sees, siis on see parandus ajutine lahendus, rooste vaja ikkagi mehaaniliselt eemaldada ja katta puhas metall nii, nagu peab, et pikas perspektiivis asjal ilu oleks. Maha lihvitud rooste (lamellkettaga) kaetult pelgalt epo ja värviga kestvus õe autol hetkel 1,5a aastaringses kasutuses, nüüd on mullitama hakanud üks koht ukselingi juures. Samas tagumised koopad veel töötavad, mis samamoodi tegin. Ise tegelikult paljale epole ei looda, haljale metallile kindlasti hape kõige alla ja kui on ussitanud, siis ilmselt ei tee paha mingi roostemuunduri kasutamine, mis protsessi peatab.
 4. kurikristjan

  Tankimine

  Kõik tundub olevat omal kohal, aga keegi on usinalt möksiga roostet peitnud. Paagi vent torude kate ussitab suht kõigil, paljudel sootuks küljest pudenenud tükk. Seal all käib tihti korralik elu, nagu ka torus, mida pidi voolikud istme alt paagini jooksevad.
 5. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Ei tasu ära ühe pistiku pärast, mis on nagunii juba vahetatud. Juhtmestik jookseb üle terve auto, lihtsam on see pistik tagasi vahetada. Enamust juhtmeist jookseb juhipoolse karbi äärest, mis su doonoril ilusti sodi, ei tea, kas juhtmestikki päris terve on.
 6. kurikristjan

  Tankimine

  Tegelikult on seal veel asju. Põhiline on jäme tuulutusvoolik, mis paagist rattakoopasse jookseb, see mädaneb otstest ära ja hakkab tilkuma. Isegi tõenäolisem, kui tasemeanduri probleem.
 7. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Kas C101 pistik kere poolt mitte emane polnud, X20-s sul seal ju isased pinid? Midagi on seal ikka ringi ratsitud. Enne ostu oli seal M50 peal ka, aga mälu järgi ilma juhtmestikuta püstak. Ilmselt siis kere pool tehti valmis ja müügiks tõsteti M50 raud maha.
 8. kurikristjan

  Tankimine

  Üldiselt minul igal bemaril olnud sama “jama” ja töötab jan17 mainitud nipp. Pidanud siis e30/34/36/38/39 mudeleid. Ots paaki ja välja niikaua, kuni püstol veel ise püsib seal. Pole vaja lõpuni sisse lükata. Tuulutuse jama ei ole ka välistatud, auto on vana. Kas silmini täis tankides lekib ka?
 9. Endiselt saadaval.
 10. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Mõravabasid asju ikka liigub, millel mingid pisidefektid, mis laskevalmis olles ei jää näha või on pea märkamatud tavasilmale.
 11. Kässari remont põhiline, et läbida. Mis seal küll nii keerulist saab olla, et ei suuda enne müüki ära teha, eriti kui nimekirja järgi on hiljuti üksjagu kruvitud, s.t. inimene ei ole tõenäoliselt väga tehnikavõõras ja suudab ise teha. Kui kässar on ainus takistav asi, siis sõidaks hooga üv-punkti ja kui selgub, et nt gaasid on paigast ära, on tingimise koht. 😁
 12. 5000 eurot ja isegi pole ülevaatuseks kõlbulik... maailm on ikka mäda. 🤔
 13. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  https://www.e30zone.net/e30wiki/index.php/Replacing_Gear_Linkage
 14. Kui lahti ühendad ja samalt poolt otsa vaatad talle, on täpselt sama
 15. Plokke kannatab remontida. Olen leidnud enda omadest palju külmjooteid, mitu rikkis plokki tööle saanud. SI plaadi olukord on ka kriitilise tähtsusega.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus