Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

kurikristjan

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

340
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

24

kurikristjan võitis päeva viimati 2. märts

kurikristjan sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

143 meeldimist

Kasutajast kurikristjan

• Tiitel
    Elukutseline rullija

Profiili info

• Minu autod
    BMW 325e '1986

Hiljutised profiili külastajad

495 profiili vaatamist
  1. kurikristjan

M: diisli põll

Müüa diisli põll. Mitte kõige sirgema olemisega, sobib rohkem rallikale. 53858337 Põltsamaa
  2. kurikristjan

Lobamokkade rubriik

Kood ütleb ju ära, kas on sama. Joonisest koodini pole ju ühte sammugi. Realoem, bmwfans, vahet pole. Mul lendas ka ära kunagi, läksin tagasi ja otsisin üles. Sai veel külgegi, õnneks oli kraavis ja keegi polnud üle sõitnud.
  3. kurikristjan

O: 1986 prefl sedaani osi

4.10 difri leiaks
  4. kurikristjan

320i’90 - Kimberlyader

Seaduse järgi kuni 3l ei ole probleem. Edasi istuta sinna, millist tahad, pealtnäha neil suvaline ülevaataja vast väga vahet ei tee...
  5. kurikristjan

Ülevaatuse teema

Käisin alles moboga üle vaatamas. Kui see kaamera seal oligi, siis imestan veel enam, sest ilma kaamerata oli palju raskem. Kui aga konkreetselt juuksekarva lõhki aetakse, tuleb kas vastu haukuda (põhjendatult) või vajadusel kontorit vahetada. Järjekordne näide, et kontroll ja hirmuvalitsemine ei muuda mitte midagi paremaks. Arusaadav, et süsteemi oli vaja paljuski nn "mustade ülevaatuste" pärast, aga kas see kaamera siis tõesti tuvastab iga lõtku ja pastakaotsa suuruse augu, et tööline selle peale kisama peab hakkama ja oma "asjalikkust" välja näitama? Liiklusurmasid tahetakse ka kuuldavasti lisa politseijõudude ja kaameratega vähendada, mille tulemuslikkusesse mul usk 100% puudub. Loodetavasti õnnetuste arv veel tõuseb, kui nad peaksid seda tegema, keskmisele eestlasele on ju patrullauto või kaamera märkamise hetk kohe närvilisust tekitav. Hakatakse ruttu mingeid pedaale suruma jne... Läks veits teemast kõrvale, aga oli vaja välja öelda, mida ma kogu sellest kontrollimajandusest arvan.
  6. kurikristjan

M: Typ168 4,10 differ

Müüa 318i alt komplektne väikese korpusega differ, ülekandearv 4,10. €100 53858447 Põltsamaa Võin vahetada typ188 tagakaane või 188 LSD vastu + minupoolne komp.
  7. kurikristjan

Ülevaatuse teema

Vaja ei oleks mitte andmebaasi, kus lihtsalt hakkama saab, vaid andmebaasi, kus pidevalt kedagi koinitakse. Ma pole veel sellist jama tunda saanud, mida siit loen. Tulge kesk-Eestisse ülevaatusele...
  8. kurikristjan

325e '86 - kurikristjan

Tegu peaks olema Erregi RG22 velgedega. Pildil ei saa lasta end petta, tegelt on nad üheosalised. Need ei olnud sel autol kohe all, sai ise pandud nägemaks, kuidas passivad. 15x7 ja ET20 olid vist. Rehv 195/55 on muidugi ebasobiv. Mõtlengi, kas viimistleda need veljed ilusaks ja jättagi endale, või pakkuda müügiks/vahetuseks. Iseenesest korralikult renoveerituna võib päris lahe olla.
  9. kurikristjan

320i’90 - chrislinsepp

Mis värvi üldse otsima peaks, et saada veljed selleks õigeks hõbedaks, teab keegi kogemustest soovitada ehk?
  10. kurikristjan

325e '86 - kurikristjan

Hoi. Palju aega möödas. Autoga pole eriti midagi juhtunud vahepeal, küll aga ootab järge, millal kere tegemisse saab viia. Mõningaid juppe on ka varutud, palju vaja veel varuda. Peamiselt tegu siis pisiasjadega, millest normaalsel rullnokal sooja ega külma pole, aga perfektsionistile on pisiasjad just olulised. Elukorralduse muutus on kahjuks teinud nii, et raha on nagu rohkem, aga aega oluliselt vähem ja nii seisavad mõned asjad üsna hästi paigal. Küll aga on tekkinud kaks autot juurde. Mõlemad 318-d. Üks ostetud pooliku projektina, kavas see kokku ja sõitma panna, kuna kerel veel potentsiaali on. Teine ostetud sõitva autona, kere on minu silmis suht halb - leidub ohtralt roostet ja ka augud ei ole puudu, see-eest on kapotialune midagi muud, kui M40 ja auto on suht komplektne. Pikk jutt on s**t jutt, tõstan siis saladuseloori ka üles ja pistan vastsoetatud vankritest paar pilti ka.
  11. kurikristjan

O: M20

On vajadus M20 mootorikomplektile, FL E30 peale istutamiseks. Kõige sobivam ehk B20, aga võib pakkuda ka B27 ja B25 (oleneb hinnast). Iseehitatud strokerid huvi ei paku. Komplekt peaks olema niipalju terviklik, et mootor auto peal käima panna - juhtmesari, aju, õhulugeja. Peaks sisaldama ka mootorikäppasid. Kasuks tuleb roolivõimu pump ja generaator. Vaja ei ole sidurit ega hooratast, starterit. Pakkumised privaatsõnumisse või: kristjangsxr@gmail.com +372 53858447
  12. kurikristjan

Lobamokkade rubriik

Kas üks variant ei oleks kasutada M20 kasti, kui õhulugejale vahetükk teha?
  13. kurikristjan

Lobamokkade rubriik

Ma võin e38 728 boksi kinkida, kui on huvi proovida.
  14. kurikristjan

Lobamokkade rubriik

Olen näinud, et küsitakse 100, ise ostain ühe 40-ga. 323 ja 328 sama karp, jänki-M3 ka. Kes sajalisi küsivad, on minu meelest nats soojad peast, aga pigem on loll see, kes maksab...
  15. kurikristjan

318i kupee '89 - Max

B25 kolbidega 731 ei sobi. Eta otsa peaks sobima kohe. Eta kolbidega 885 ka pigem poolkõva (minu meelest vale). Ehk oleks mõtekas uurida, millest selline õlikulu tuleb. Kui kolvigrupp on talutav, siis windorf ehk teeb kaanega imet. Kui tööpinnad üle käia ja uued puksid+sääretihendid saab, kannatab ehk mõnda aega taas sõita. Kui aga silindrid ja rõngad õhtal, läheb mootoriremont üsna kalliks.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus