Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

kurikristjan

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  367
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  25

kurikristjan võitis päeva viimati 4. september

kurikristjan sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

150 meeldimist

Kasutajast kurikristjan

 • Tiitel
  Elukutseline rullija

Profiili info

 • Minu autod
  325e 1986, 318i+M20B25 1988

Hiljutised profiili külastajad

594 profiili vaatamist
 1. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Need on vist vana tüübi uksed, ma juba näen, kus on auke puudu.
 2. kurikristjan

  M: 1988 318i varuosadeks

  Sirget põlle siit ei leia, nendega üldse raske. Spidokat ei kavatse müüa.
 3. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  FL aknatõstukeid ei saa mingist hetkest vanematel kasutada (vastupidi minu teada sobib). Päris varajastel ka uksehinged teistmoodi. Eix kindlasti oskab tootmisaegu öelda, mul veel nii pähe pole sööbinud. Kindlasti leiad otsinguga ka foorumist. Vanale tagauksele annab 5 augu puurimise ja 2 distantspuksiga FL tõstuk sobitada. Kuna mul ühel autol uksed erinevatelt võetud, siis nii tegin.
 4. kurikristjan

  Missugune õhufiltri kopsik sobib M42 mootorile E30 peal?

  E36 kollektor ilmselt sinu probleemiks.
 5. kurikristjan

  Ploki puurimine

  Pool mm lõtku on meeletult palju ja see nõuab kindla peale remontkolbi.
 6. kurikristjan

  316 m20b25 '87 - young fanatik

  Tihti kaovad silindri surved läbi klappide, seega kõige õigem moodus kulumise hindamiseks oleks nn leakdown test. Nii saab aimu, kas klapid üldse peavad ja kui, siis kui palju kolvi kõrvalt kaotsi läheb. Silindrist hõre mootor peaks juba arvestatavat karterituult ka tegema. Pea remondi kohalt väike märkus, et minu teada lõigatud pesi ja uusi või lihvitud klappe ei ole tark sooveldada, need töötavad ise sisse. Rõngaste vahetusel tuleks ka silmas pidada, et uus rõngas vanas silindris, mis kergelt ovaalne, väga hästi sisse ei taha töötada. Hoon kui pinnaviimustlus aitab ehk kaasa, kuid kõige õigem oleks silinder taas ümmarguseks puurida. Eeldab remontkolbi, ehk €. Kui juba kolvi välja võtad, siis midagi pead tegema, vana rõngaga ja hoonimata ära kindlasti enam kokku lao.
 7. kurikristjan

  M: 1988 318i varuosadeks

  Müüdud: esitiivad, tulepesurite komplekt, esituled, kapott, pagasiruumi luuk, analoogkell, turvavööde vastused, salongiventika mootor Broneeritud: Istmed, mütsiriiul Uksed on osadeks võetud, komplektsena koos liistude-lukkudega valmiskujul pakkuda ei ole.
 8. kurikristjan

  Missugune õhufiltri kopsik sobib M42 mootorile E30 peal?

  M40 ja M42 on sama kopsik (ja lugeja), lõdvik erineb.
 9. kurikristjan

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Kui õigesti mäletan, sõitis tuttav sellega mõned aastad tagasi, minu meelest paras rääbis oli.
 10. kurikristjan

  M: 1988 318i varuosadeks

  PS saadetud.
 11. kurikristjan

  M: 1988 318i varuosadeks

  Mõtled ühekaupa või ustest eraldi, täpsusta palun.
 12. kurikristjan

  M: 1988 318i varuosadeks

  Istmetele ja mütsiriiulile hetkel juba 1 huviline.
 13. kurikristjan

  M: 1988 318i varuosadeks

  Varuosadeks FL 4-ukseline sedaan 318i. Auto pole eestis arvel, toodud Soomest. Oli algselt sõitev eksemplar, pidurid (sh käsipidur) toimisid, väliselt oli enam-vähem päevinäinud auto kohta, kuid kere vajab palju lappimist. Peal olnud M20B25 tehnika ei ole saadaval (v. a. kellegi custom summutilahendus), M40 mootor müüdud; alles kast, summuti jne. All typ168 lahtine differ. Sisu sinine, juhiistme põhi katki ja natuke äraistutud olemisega, nagu ikka. Katuseluugita variant. VIN 7 viimast 2596233. Ei ole mõtet küsida: Mootorit Style 5 velgi Roolialust katet Võimendiga roolilatti ja -kardaani Auto asub Põltsamaalt, Puhu-Ristist 7km. +372 5385 8447
 14. kurikristjan

  O: M20B25 mootori juhtmestiku ja aju

  Seal on rohkem erinevusi juba. Esiteks eta pihustid on teised, kui 2,5i; teiseks on sidurikojas kaks vändaandurit, nagu pre-FL 2,5i. Lõpuks tuleb töömahu erinevus ka veel, õhulugeja teine jne. Kompunnida ju võib, aga kardan, et lihtsalt kokku lapates seda niiehknaa õigesti käima ei saa. Pead väga täpselt hakkama vaatama, millelt sul mis osad siis on. Vändaandur uuema motronicu jaoks ette viia pole suur probleem, kui kõik ülejäänu 2,5i sul klapib.
 15. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Väga ebapopulaarne plaan, aga automaadiks tegemisel kõige mõistlikum on otsida siis 325i kast. Veel parem, kui saad doonorauto, kus on kogu vajaminev kraam olemas.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus