Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

kurikristjan

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  539
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  37

kurikristjan võitis päeva viimati 27. detsember 2019

kurikristjan sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

279 meeldimist

Kasutajast kurikristjan

 • Tiitel
  Jutupaunik

Profiili info

 • Minu autod
  320i ‘85
  325e ‘86
  320i ‘87

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. kurikristjan

  E30 pildid internetist.

  BMW M-quattro on sündinud... Mootori asendi järgi oletan, et audi kast ja awd? Teine variant, et ehitaja on debiil.
 2. Eero ix puhul mingit müstilist üldmuljet küll pole. Auto oli talle saades ju väliselt mõnusalt mäda, keevitati-lapiti-maaliti, on sõitnud ja on seisnud ja nüüd on järgmise venna kord lapata ja lappida. Mitu aastat vanadel piltidel tõesti ei ole eriti viga, aga selle ostnu peaks kohe arvestama suuremahuliste keretöödega vähemalt. Oleneb muidugi, kui autokriitilisele kodanikule satub...
 3. Tiidu mainitud hangesistumine on põhimõtteliselt võimalik ka Quaife spiraalhammasratastel põhineva difriga, mis muidu peaks veel äkilisemalt rakenduma, kui ketaslukk. Seda juhul, kui ühel rattal nt kiilasjää tõttu igasugune takistus puudub ja auto kohalt ei liigu.
 4. 900RAM kohta tean, et tagumised koopad on seest täiesti hõredad, karbiservad on tungrauaga peeti keeratud, kõik uksed on suht kehvad alt servast ja LSD difri jutt ei vasta tõele. Välist roostet halli spreiga otse roostele tupsutatud. Eest nurgad kunagi lapitud. Mootor on E34 pealt.
 5. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Tehasekrunt on beez. Hallikas ilmselt juba siis kaitsemass ise. Üldiselt põhja alla sattunud auto värvimisest kerevärvi udu ka, aga nt paaki eemaldades on näha vabrikukrundi värv, kuna sinna muud ei sattunud. Heledamatel autodel vist võõbati koopaid ka mustemaks.
 6. Uurin siit ka, kuna kindlat varianti veel pole. Soovin auto viia Tartust Põltsamaale. Lahtine treiler ei sobi ilmastiku ja auto komplektsuse tõttu. Kas foorumis kellelgi on kinnist autoveotreilerit ja oleks nõus aitama? Võib ka helistada, +372 53858447 Vaev saab loomulikult tasutud.
 7. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Saksas selline maasikas saada. 😂
 8. kurikristjan

  O: Pre udutuled

  Tõsi! Vaja täpsustada, kas on pre facelift või esimene facelift. 🙃
 9. Lõustade kataloogis leidus postitus selliste kuulutustega: https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3282177 https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3282172
 10. kurikristjan

  O: V8 mootorit

  Mul jälle 4,4 juppidena, ploki veaga.
 11. kurikristjan

  Rooli nahatamine

  Minu rool käis kunagi Viljandis Priidu juures. www.autosisud.com Tulemusega olen rahul.
 12. Võib täitsa minna jah. Originaalist on 0,5” laiemad, ET 25; originaal siis 7” ja vist oli ET24, ehk siis koopaservale on velg originaalist u. 5-6mm lähemal ja sisekülg 6-7mm auto pikiteljele lähemal. Täpseid arvutusi võid ise teha, ma praegu peast umbestäpselt tulistan ilma komakohtadeta.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus