Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

kurikristjan

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  467
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  32

kurikristjan võitis päeva viimati 21. juuli

kurikristjan sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

233 meeldimist

Kasutajast kurikristjan

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Pooltelg ei olene ju pidurist, vaid sellest, mis auto alt ta tulnud on.
 2. Minu kiitused ka korraldajatele ja tänud mõnusale rahvale. Rõõm oli taas jälle kohale rullida ja näha uusi ja vanu tuttavaid, tunnid lendasid. Minek läks küll kiireks, ehk teinekord saab lebomalt olla. Uus rekord ilmselt oleks tulnud, kui poleks nii palju teisi üritusi samal ajal. Ma usun et niimõnigi rulliomanik oli valiku ees.
 3. kurikristjan

  M40 b18

  M42 nukka ei pane sinna mingi väega, kuna ühel on neid üks ja teisel kaks, hoopis erinevad lahendused. Sisselase ka tänu portide eri kujule ilmselt ei sobi. Ei tea, kust see info üldse, et nii saab. Esimene asi mineku parandamisel oleks veenduda, et sul on kõik korras. Eriti nukk/nookurid, hüdrokad ja jagaja. Tiksuv ja kulunud nukaga mootor ei liigugi. Kõige odavam lisa hp/eur suhe (mootorit vahetamata) on ilmselt turbol, tugevusvaru mootoril päris asjalik. Ka 0,5 bar annab väga tubli lisajõu. Ülevaatusel võib probleeme tulla. Kõige lihtsam viis minekut korrigeerida on ülekannet muuta, mis on samas M40 autodel juba suht suur.
 4. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  M60B30 on ka ennem legaalseks saadud, kunagi oli isegi selline auto siin foorumis müüa.
 5. https://www.soov.ee/12220697-bmw-e30/details.html Ratastel kere müüa, kellelegi projektimaterjal äkki.
 6. kurikristjan

  O: Erinevaid osi

  Up. Tekkis tarve veel mõningatele osadele. 😀
 7. kurikristjan

  M: 318 1990a

  Täna hinnaklassis kuni 2000 eurot kahjuks kõik E30-d ei tee seda ja mõni läheb siis ka nagu soe sai.
 8. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  M20 näide, kepsupolt TTY, kuulub vahetamisele. Sama kaanepoldi kohta. Raam 10,9 tugevusega polt. Peaks saama kasutada mitte-BMW poest tulnud vastava tugevuse ja mõõtudega polti, kuid omal riisikol - kleeps kapoti all ütleb “use genuine parts”. 😀 8,8 ja tundmatud poldid mõistlik eemal hoida. See üks kindel polt on bemaril aastakümneid sama ja kasutatud eri mootorites. Neid on taaskasutatud ja õige pingutusega ei tohiks mingit paanikat olla sellest.
 9. Mõned korrosiooni eest kaitsmise teemalised lingid võõrastesse foorumitesse. Ise arvan, et igasugu õlid ja vahad on vaid viimistlus, remonti tehes peaks plekil kasutama roostemuundurit ja katma lisaks veel vähemalt korralikult krundiga, just nimelt sealt poolt, kust pärast seda keegi ei näe. http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewtopic.php?t=875 https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=2268&pid=20846#pid20846 Lõppude lõpuks vajab kõige parem lahendus päris inseneri kaasa rääkima, kes tunneks asja rohujuure tasandil. Rooste eemaldus elektrolüüsiga basseinis ja hilisem krundivann? Tehases käisid meie autod igatahes vannis, ilmselt esmast krunti saamas? Püssikaup ju iga nurga taha ei poe. Minu auto kere vahatas Margus tegemise järgselt õõnsustest üle. Igalt poolt voolab ja küürimine enne värvi eriti just kapoti all on paras ettevõtmine, soovitan ka kõigil teistel see kindlasti enne värvimist ära teha.
 10. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  MHW tuled sebi😁
 11. Kuidas sa end tunneks, kui rahatu jorss viib su auto proovisõidule, sõidab kellelegi ette või tõmbab nt veljed äärekivisse puhtaks ning jätab auto ostmata? Mida sa selle ID-kaardiga teed, kui vanal sentigi hinge taga pole?
 12. See on suhteliselt aus kusjuures. Kui osta ei taha, siis müüja aeg ja kütus on ikkagi kulutatud, no ja natukene auto ka. Võib lisada sinna veel klausli, et proovisõidu tagatisraha on auto täishind, juhul kui proovija peaks auto ära lõhkuma oma süü läbi. 😀
 13. See on siduri peasilinder ja selle lekkimine on selles vanuses täiesti tavaline.
 14. kurikristjan

  Müüdud: M20B25 125kW

  Mõõtsin ka surved ära. Mootor 8 kuud seisnud, õli silindritesse ei tilgutanud ja muid trikke ei teinud. Tulemusel pole viga, nagu tõestusfotodelt näeb:
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus