Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY SUVEPÄEVAD 2018 Loe veel... ×
E30 COMMUNITY

kurikristjan

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  317
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  24

kurikristjan võitis päeva viimati 2. märts

kurikristjan sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

135 meeldimist

Kasutajast kurikristjan

 • Tiitel
  Elukutseline rullija

Profiili info

 • Minu autod
  BMW 325e '1986

Hiljutised profiili külastajad

422 profiili vaatamist
 1. kurikristjan

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Kes käib vaatamas ja leiab, et see hea on, ostab selle. Nii maailm töötab. Ise pead hindama, kas sulle sobib. Ma olen 100-euroste asjade pärast ka sõitnud Põltsamaalt Haapsallu jne. Kui sul on papp taskus ja midagi vaja, siis sa lähed käid poes ära, nii lihtne elu ongi.
 2. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Ponks eelarve keevitustöödeks, aga eks seal oletööd ka...
 3. kurikristjan

  M/V: M20B25 plokk

  Seisab praktiliselt tühi M20B25 plokk. Väntvõll on sees. Kepsud vist leiab ka. Täpset seisukorda peab vaatama, seisnud on kaua. Ilmselt sobib millegi toorikuks? Müügihinnaks teeks sümboolse €30. Pigem sooviks vahetada 80mm silindriläbimõõduga B20 või B23 ploki vastu. Väntvõlli ei ole vaja. Asun Põltsamaa ümbruses. 53858447 Kristjan.
 4. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Mul kulus originaal 205/55R15 väikese madaldusega ka siseservast rohkem. Sillageomeetria eripära, et mida madalam, seda suurem camber. Seda saab vast parandada/optimeerida vaid reguleeritavaks tehes.
 5. kurikristjan

  M: 4 kolviga Brembod

  Müüa E38 4-kolvilised Brembod. Saadaval 2 komplekti. Hind 75€ paari eest. 53858447 Asuvad Põltsamaal.
 6. kurikristjan

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Kui aega ei leia, paku head diili mulle, väike sentimentaalne väärtus minu jaoks tal veel on.
 7. kurikristjan

  M: palju tavaari

  Up. Korrigeerisin kuulutust.
 8. kurikristjan

  4x100 16" Borbet T 7.5" 4tk

  Mis erinevused Borbetil ja Aluettil reaalselt on? Piltidelt väga vähe näha. Nagu polekski. Mis ET velgedel on?
 9. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Meieritorud õhema seinaga. Palju neid põlvi vaja on ja missuguseid? 63,5; 76; 90 kraadi ja 45 kraadi? Toru ka vaja? 63,5 1,5 seinaga, 76 kahesega. Saaks ka keevitama tulla vajadusel. Tigiga ja juuregaasiga. Jääb ilus nii seest kui väljast ning tugev.
 10. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Eks armuvalu toimib ka kindlasti hea ja suure labidana, kindlasti üks parimaid. Kuid mis siin ikka spekuleerida, kui mees ise ennast aidata ei taha, siis saame ehk peagi taas rumalusi lugeda. Ootan huviga juba järgmiseid artikleid samast sulest teiste eluliste probleemide kohta. Ehk saab autori vihatud autoteemalisest portaalist alguse tema tähelend nt Delfisse? Soovitavalt sinna rubriikidesse, kus räägitakse 5-st märgist, et mees petab või 7-st asjast, mille söömist tuleks vältida.
 11. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Aga ehk hoopis strateegia külastajate arvu tõstmiseks? Mida iganes. Eks kõik olegi mõttetu, näiteks maja remont, lemmikloomad, HIV ravi, välismaale reisimine, kui tuled niikuinii varsti tagasi jne. Aga see pole eriline teema, millest oma artikkel kirjutada. Võib-olla on inimene hiljuti hoopis labidaga pähe saanud? Aga miks sa seda teed? Noh, paned muusika nii kõvaks ja... ses suhtes, et ei kuule ju midagi. No ja siis need rehvid. Võtsid noore pere laenu, kus sul noor pere elab siis?
 12. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  E30 omanikuna on hindade tõusu ainult hea vaadata. Isegi kui asjad tempokalt ei liigu on lootust, et kui auto kunagi valmis saab ja isugi täis, kannatab võib-olla ära müüa. Teine asi on inflatsioon. Kas ülehomme saab kümneka eest seda, mida sai eile viieka eest? Peab vist uusi osi ka järjepidevamalt soetama, et lõpufaasis oleks, mida külge panna. Needki hinnad ei tammu paigal ja paljusid asju juurde ei tehta.
 13. kurikristjan

  K: Mootori läbipesu

  Miks seda läbipesu tehakse ja millised on siis pärast tulemused mootori sisepuhtuse kohalt? Kas nõgi ja muud jäägid kaovad ka reaalselt ära nt klapikambrikaane alt ja mootor on seest puhas?
 14. kurikristjan

  Lobamokkade rubriik

  Kuidas sul AFM - MAF ümberehitusega kogemus on, kas kannatab ümber kirjutada M20 aju nii, et toimiks teist tüüpi õhumõõtjaga ning kas ja mis erinevused on hp ja nm osas?
 15. kurikristjan

  m40 to m20

  Piisab ju koodipulgast, et õigesti näitaks?
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus