Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
P2hkel

Lobamokkade rubriik

Soovitatud postitused

Sellel pool karp ka mäda, rohkem teeb muret just see kumer 'bulkhead' koht jalge ees, kas see on mõeldud selleks, et ratas keeramisel koopasse ei jookseks?

Muudetud , muutis jan17

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
10.10.2019 kell 20:59, jan17 ütles:

TvN4xT1.png

nii, mis edasi? 😑

Ära nii hoogsalt kõike korraga ka küljest ära lõika. Pane vahepeal midagi tagasi. Esiteks kaob sul orjentiir ja teiseks,läheb kõveraks. Kui plekitükk käes püsib,siis voolid uued tükid välja. Kumerused võid teha mitmest osast. Ega selliseid doonoreid enam väga ei leia millelt norm tükke leiab. Doonortüki leidmine ,puhastamine ja lahti puurimine üsna aeganõudev töö,et siis lõpuks veenduda,et ka see vajab lappimist.....aga edu!

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

@MargusRaskaAga kuidas ma karbi osa lahendan kui eest on karp äratõstetud ning mäda ja nagu ma aru olen saanud, siis põrand kinnitub karbi külge? Kas enne vaja uus karp külge panna ja siis sealt põrand voolida?

Muudetud , muutis jan17

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

No nende tükkide ise väänamine pigem palju aeganõudvam töö ja tulemus pole ikka see mis vaja. Samamoodi võid jupiti lõigata ja lappida. Selge on see, et see alumine tõstenurk on kõigil läbi või roostes vähemasti, aga nii suure alaga on ikka vähesed läbi.

See alumine nurk nagunii kedagi ei huvita, tehakse kumer nurk sinna nii et tiib ja logar poolenisti õhus pärast.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
15 tundi tagasi, jan17 ütles:

@MargusRaskaAga kuidas ma karbi osa lahendan kui eest on karp äratõstetud ning mäda ja nagu ma aru olen saanud, siis põrand kinnitub karbi külge? Kas enne vaja uus karp külge panna ja siis sealt põrand voolida?

Sisemine karbiosa korda teha kõigepealt,siis põrand.Vähemalt see alumine osa,et see nurk paika jääks. Tungikoht uueks ja karp külge

Muudetud , muutis MargusRaska

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

kellegil tallinnas -keila kandis mingit läbiroostetand esimest poritiiba on ja on nõus niisama ära andma või mingi kommirahaga? tahaks lihtsalt korra pildi jaoks.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus