Hüppa postitusse

tim1

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    161
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis tim1 postitas

  1. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    Viimasel ajal kodukandis Pääskülas silma jäänud väga ilus sile valge kupee. Eile spottisin nii Manta maja juures kui hiljem Monster pizza ees. Veeeri naaaiss
  2. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    Eile õhtul Viimsi-Püünsi kandis mere ääres kruiisis vastu ilus punane sile rullikas. Viskas käppa vastu ka, kuigi ma ise olin muu sõidukiga.
  3. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    Reede õhtul spotitud ilus sile beežikas-hall madal läikiva veljega sedaan Tallinnas Pärnu maanteel Järve kandis. Ei näe praegusel ajal just tihti.
  4. Heip Ostan töökorras süüteluku põhja (non-airbag). Tervitades Timo
  5. tim1

    E30 riiete tellimine

    Kola käes ja väga super 😃 Adäääh.
  6. tim1

    E30 riiete tellimine

    Loodame ikka parimat 😃
  7. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    Esmaspäeva hilisõhtul kruiisis üks väga madal tume universaal Tallinnas mööda Vabaduse pst suunaga Laagri poole ja pööras Pääsküas ühte tänavasse sisse. Ole tervitatud - ise paiknen täpselt järgmises tänavas
  8. tim1

    E30 riiete tellimine

    Kas on mingit status update'i?
  9. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    Eile õhtupoolikul Viinahaual tuli vastu hallikas-beežikas sedaan, lehvasime 😎
  10. tim1

    Lobamokkade rubriik

    Sõitsin paari päeva eest õhinaga ka sellesse kohta, et samamoodi antud paadi najal photoshootida, aga mingid kährikud olid paadi vahepeal teise kai äärde pukseerinud.
  11. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    @chrislinsepp kruiisis oma madala unikaga reede õhtul Linnahalli Stati juures ringi.
  12. Tagumised vedrud (15€ paar), tagumised amordid (10€ paar) ja plaadid (10€ paar) endiselt alles.
  13. tim1

    E30 riiete tellimine

    Kuidas seisud riiete osas üldse on? Ilm soosiks juba edumeelselt nende kandmist 😎
  14. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    Eile õhtupoolikul tuli Tallinnas Vabaduse pst suunaga Laagri poole vastu ilus sile punane sedaan, viskasime käbarat.
  15. tim1

    Kes, kus ja keda nägi

    Mina see olin, tsau
  16. Hei Punased vedrud läinud. Pakkuda veel ühed kasutatud tagumised madaldusvedrud, igati toimivad, u -40mm, 15€, kasutatud tagumised amordid 10€ ning upper spring plates 31331128524, tellitud Inchcapest, olnud auto küljes u kuu aega, 10€. Asukoht Tallinn, Nõmme Kontakt palun siia teemasse, PS või 56652118 Tervitades Tim
  17. Hei Ostan M52B28 pihustid (roosad). Tervitades Tim
  18. Ehk kellelgi on pakkuda Palun kontakt PM või siia. Aitäh.
  19. tim1

    Lobamokkade rubriik

    86' pre sedaaniga tegu. Tänan info eest, mõõdan-tuletan pisut veel auto kõrval ja eks siis paistab
  20. tim1

    Lobamokkade rubriik

    Väike arvamusküsimus velgede sobivuse osas. Nimelt on jäänud sõelale ühed veljed: ette 16x8 ET25 ja taha 16x9 ET20. Eesmised peaks minu uuringute alusel sobima kenasti, aga kas 9 laiad ET20 veljed sedaanile taha fitiks okeilt, arvestades, et tuleb ka coil ja auto saab mingil määral madaldatud?
  21. Hei Ehk kellelgi on pakkuda:Ostan M54B30 ehk 3.0 R6 170kw mootori väntvõlli.Kontakt palun PS või siia. TervitadesTim
  22. tim1

    Rooli nahatamine

    Küll Tallinnas, aga oma mtech1 lasin nahatada sadulsepp24.ee Timo nimelisel spetsialistil. Hinda täpselt enam ei mäleta, kuid tulemus oli ideaalne ning täiesti vastas hinnale.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus