Hüppa postitusse

zero

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    476
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Kõik, mis zero postitas

  1. Endiselt ostan sinist tagaistet
  2. Olen nõus ka ostma sinise seljatoe või terve istme. vahet pole kas käetoega või ilma.
  3. Tegu elringi tihenditega. M21 Sisselaske tihendid 7tk 1€ tk 811.319 M20 Sisselaske tihendid 3tk 1.50€ tk 774.561 E30 M42 Küünla ava tihendid 4tk 1.50€ tk 767.875 E30 M42 Küünla ava tihendid 3tk 0.5€ tk 767.883 Tagumise amordi padja ja kere vahel tih. E30/E36/E46/E85/E86/Z1/Z3 väga palju 3€ paar 559.486 Asuvad Tallinnas.
  4. Ostan siis pealkirjas mainitud plastik katted.
  5. zero

    O: Pre udutuled

    Lihtsalt infoks et olenevalt aastast on laialdaselt tuntud pre udukad ka erinevad koos kinnituste ja raamidega.
  6. On pakkuda vahetuseks r4 mustriga must/hall käetoega tagaiste. Soovin vastu saada samasuguse mustriga sinist istet (võib ka ainult seljatuge pakkuda). Pilt on minu pakutavast istmest. Müük ei paku huvi, ainult vahetus.
  7. zero

    O: Jagaja kaasi

    Palju vaja on ja kas peavad uued olema?
  8. zero

    O: typ188 4.45

    Mul pakkuda 4.10 ilma kaaneta lsd. Kirjuta kui huvi pakub.
  9. Muidu jah, kui kuulutuse lahti teed, siis vasakus tulbas kõige all on võimalik tel numbrit vaadata ja sinna helistada ja küsida
  10. zero

    o: e30 bensiinipaaki.

    Suurt paaki? väikest paaki? Lisapaaki?
  11. Taastatud differ? Mis lukuga?
  12. zero

    Lobamokkade rubriik

    Terve internett täis ju. Vaata ringi natuke
  13. zero

    E30 silla tugevdusplaadid

    Mingi hind võiks ka olla siis
  14. zero

    Kes, kus ja keda nägi

    Kle Margo, mu autol näiteks jäävad jutid ainult pidurdades🙄
  15. zero

    2.4td ei käivitu

    Ja selle traadi/juhtme asemel peaks tegelikult kaitse olema. 80a oli vist, kui väga puusse ei pane
  16. zero

    Kes, kus ja keda nägi

    No ma usun ka et inimene kes liikluses osaleb, peaks sellest lausest aru saama või sa pead kiirelt ristmiku vabastamist rikkumiseks?
  17. zero

    Lobamokkade rubriik

    Ega see flokitud armatuur ka asju kinni ei hoia, mingil hetkel hakkavad ikka lendama Asjad hakkavad seal tavalise linnasõidu ajal ka lendama, seega kui hakata külgees sõitu harrastama, siis ma leian et lahtiseid ja lendavaid asju autos hoida on üleüldiselt suht ohtlik idee.
  18. zero

    Lobamokkade rubriik

    Mis sa tavaliselt istud armatuuri peal, et see liiga libe su arust on?
  19. Mulle meeldib kui piisavalt infot antakse 👌
  20. zero

    Lobamokkade rubriik

    H2.ee ja kood on 33411131121
  21. zero

    Lobamokkade rubriik

    4,7,2,3,16,17,20,14,12 ja 13. Ma ei tea kas keegi selle kangi oma ka ära vahetab või kas seda saada on üldse, ise olen kangi ka ära vahetand. Eks see juppide vahetamise põhjalikkus oleneb ka sellest kes mida taga ajab. Ise ei poolda selliseid poolkõvasi lahendusi
  22. zero

    O: E30 Turvavöö vastuse

    Mis aasta autole?
  23. zero

    Vesi jookseb tuppa

    Siin foorumis on väga palju seda teemat arutatud ja mitmeid teemasi tehtud. Otsinguga ei leidnud miskit?
  24. zero

    Lobamokkade rubriik

    Webasto muidu toodabki katuseluugi laahendusi 😏
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus