Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

zero

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

496
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

6

zero võitis päeva viimati 17. mai 2018

zero sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

46 meeldimist

Kasutajast zero

• Tiitel
    Elukutseline rullija

Profiili info

• Minu autod
    316i

Hiljutised profiili külastajad

1 229 profiili vaatamist
  1. zero

Kes, kus ja keda nägi

Kle Margo, mu autol näiteks jäävad jutid ainult pidurdades🙄
  2. zero

2.4td ei käivitu

Ja selle traadi/juhtme asemel peaks tegelikult kaitse olema. 80a oli vist, kui väga puusse ei pane
  3. zero

Kes, kus ja keda nägi

No ma usun ka et inimene kes liikluses osaleb, peaks sellest lausest aru saama või sa pead kiirelt ristmiku vabastamist rikkumiseks?
  4. zero

Lobamokkade rubriik

Ega see flokitud armatuur ka asju kinni ei hoia, mingil hetkel hakkavad ikka lendama Asjad hakkavad seal tavalise linnasõidu ajal ka lendama, seega kui hakata külgees sõitu harrastama, siis ma leian et lahtiseid ja lendavaid asju autos hoida on üleüldiselt suht ohtlik idee.
  5. zero

Lobamokkade rubriik

Mis sa tavaliselt istud armatuuri peal, et see liiga libe su arust on?
  6. Mulle meeldib kui piisavalt infot antakse 👌
  7. zero

Lobamokkade rubriik

H2.ee ja kood on 33411131121
  8. zero

Lobamokkade rubriik

4,7,2,3,16,17,20,14,12 ja 13. Ma ei tea kas keegi selle kangi oma ka ära vahetab või kas seda saada on üldse, ise olen kangi ka ära vahetand. Eks see juppide vahetamise põhjalikkus oleneb ka sellest kes mida taga ajab. Ise ei poolda selliseid poolkõvasi lahendusi
  9. Su pakutavad veljed on ronali toodang, kui uskuda kirja mis veljepeal kirjas on. Borbet A on ikka vähe teistsugune
  10. zero

O: E30 Turvavöö vastuse

Mis aasta autole?
  11. zero

Vesi jookseb tuppa

Siin foorumis on väga palju seda teemat arutatud ja mitmeid teemasi tehtud. Otsinguga ei leidnud miskit?
  12. zero

Lobamokkade rubriik

Webasto muidu toodabki katuseluugi laahendusi 😏
  13. 4.45 ongi kallis ülekanne, kuna neid eriti ei liigu ja teatud ringkondades on see väga ihaldusväärne asi. Ning sellepärast teise hinda maha teha, et su autole ei sobi on ka veits naljakas.
  14. On vb olemas, pean vaatama kumma poole oma see on. Mis hinnaga nõus ostma oled?
  15. Siin igast variante suuremate pidurite jaoks https://www.300mm.de
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus