Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

iknowthatfeelbro

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  31
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  1

Kõik, mis iknowthatfeelbro postitas

 1. iknowthatfeelbro

  O: kupee

  Tervist. Sooviksin osta endale e30 kupeed. Tingimused: 1. Auto peaks olema üsna korralik ja originaalilähedane, kuid kindlasti ei otsi prillikivi - need jäävad kalliks minu jaoks (kellel korralikkuse definitsioon häguseks jääb siis: pole ülemäära roostes ning saaks ülevaatuselt läbi / omaks ülevaatust). 2. Eelistatavalt hallikat värvi ning eriti oleks huvitatud Cirrusblau Metallicust. 3. Eelistatavalt facelift (kardan, et pre-d jäävad kalliks, kuid ära ei ütleks muidugi). 4. Hind mõistlik (2000 euro ringis +/- mõnisada). Pakkumised võite postkasti kirjutada, kuid kui kellegil huvi helistada, siis number on 5463-1767.
 2. iknowthatfeelbro

  O: kupee

  Ikka. Olgugi, et mul on võibolla liiga spetsiifilised nõudmised ja siiamaani on vaikus olnud
 3. iknowthatfeelbro

  LSD kestvus

  Tere sõbrad. Kas keegi oskab mulle öelda, kui palju pöördemomenti kannatab typ188 LSD (ülekandearvuga 3.73, kui see on samuti tähtis). Esmatähtis polekski vast niivõrd täpne arv kusagilt tabelist, vaid reaalelulised kogemused. Nimelt kas mingi asjalikum turbokas hävitaks selle kiirelt ära (500-600 Nm)? Väga ei taha hakata ise mitmesajaeurise diffriga müüdimurdjaid mängima
 4. iknowthatfeelbro

  LSD kestvus

  @Tiit Okei - nii, et kui asfaldi peal driftida või teha kusagil platsi peal sõõrikuid, siis LSD võib veitsa kuluda, kuid selle pärast ei peaks põdema, et ta saba annaks? Muretsema peaks (vaid) teo ja taldriku pärast. Kas ma tõlgendasin õigesti teie lauset?
 5. iknowthatfeelbro

  LSD kestvus

  Kuidas see LSD siis rolli ei mängi? Mulle pealtvaadates tundub see statement sama loogiline nagu öelda, et vahet pole mis sidurit kasutada - enne läheb nagunii käigukast, kui sidur läbi libisema hakkab. Seal LSD sees on ju samamoodi mingid siduriplaadid (või misiganes nimi neil eestikeeles on)
 6. iknowthatfeelbro

  M: diffrid

  Tere sõbrad. Leidsin garaažinurgast paar diffrit: Typ188 (hinnad ilma e30 tagakaaneta - seda saab võibolla juurde osta. augutäiteks e34 tagakaaned hetkel): 1. lahtine 2.65 (100 euri) 2. lahtine 4.45 (200 euri) Kraami saab kätte Tartust. Telefoninumber on 5463-1767 (samas võib kirjutada ka - külastan foorumit üsna tihti).
 7. iknowthatfeelbro

  M: diffrid

  Lahtine 4.45 on liiga haruldane, et seda 100 eest ära kinkida. Kui lihtsalt ülekannet vaja, siis ehk leian kusagilt mingi kemppi mõistlikuma hinna eest.
 8. iknowthatfeelbro

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Omg - 1400 euri selle eest. Isegi seda 3000 hinda vaadates ma siin sügan lõuga ja mõtlen kas tasuks ära võtta Aga see on vist see facebooki grupp, kus kogu aeg spämmitakse mingite B5 passatite ja e39 diislitega vms. Nii, et kahjuks seda eriti ei jälgi jah...
 9. iknowthatfeelbro

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Mismõttes "jälle müügis". Vaevalt, et nii hea diil oleks mul varem kahe silma vahele jäänud. Kas varem küsiti mingit kirvehinda ehk?
 10. iknowthatfeelbro

  M20b25 nukkvõll!!!

  Nii, et mingi m20b23 on eriti käreda nukaga (272 kraadi durationit), kuid seal samas leidub ka eriti lahjasid m20b23 nukkasid (kõigest 252 kraadi)? Not sure kui tõene see ülaltoodud info muidugi on - võiks mingi source ka postidada, siis saaks edasi uurida. Mina olen ise kuulnud seda juttu, et m20b23 on ainuke "sportnukaga" e30 vms.
 11. iknowthatfeelbro

  O:e30 FL 1000 euri Max

  Miks ta just FL olema peab? Ning kas endal on mootor võtta, et ainult kere soovid? Minul oleks üks tumesinine preface kupee pakkuda 141 kw mootoriga, kui oleksid veitsa rohkem nõus maksma kui 600 euri
 12. iknowthatfeelbro

  O: m50 swapi jaoks pidurivõimendit

  Tere sõbrad. Vaja oleks siis kas e10, e21 või e30 ix-i pidurivõimendit. Võiks olla Tartu lähedal, kuid selliseid juppe taga ajades väga pirtsakas olla ei saa Telefoninumber on 5463-1767.
 13. iknowthatfeelbro

  O: m50 swapi jaoks pidurivõimendit

  Tänan pakkumast, kuid ma õnneks sain eile e32 võimendile pidurisilindri kätte (nii, et mul on nüüd komplektne e32 võim olemas). Mis ei tähenda, et ma e21 võimu ei otsiks. Isegi kui see käiku ei lähe, siis riiuli peale ostaks ikkagi, sest seda vist isegi raskem hankida, kui typ188 tagakaant
 14. iknowthatfeelbro

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Ma ei tea - ärge nüüd lööma tulge, aga mis selle teema mõte siin üldse on, kui iga soovi kohta autost rohkem inffi saada tuleb vastuseks "sellest juba eelmine aasta räägitud" ja/või "mine ise kohale - oma silm on kuningas". Ajal, mil juba mingite random facelift sedaanide eest küsitakse 2-3k euri, tundub see ikka kahtlaselt soodne diil olevat ning tahaks lihtsalt enne kohale minekut mingit confirmationit saada, et "ei - autole pole tehtud maksofleksi pornot ega spreiga värvitud" vms. Õnneks asub auto Tartus, nii et huvilistel pole vast kuigi kaugele vaja minna masinat üle vaatama.
 15. iknowthatfeelbro

  O: m50 swapi jaoks pidurivõimendit

  Ülaltoodud võimul polegi võibolla midagi viga. Probleem on selles, et ma ei saanud pidurisilindrit kaasa (mis on arusaadav, sest ma otsisin ju ainult pidurivõimendit ning rumala peaga ei mõistnud pidurisilindrit ka kaasa küsida). Pidurisilinder lubati ka lähiajal järgi saata. Vahepeal ma siiski proovin leida seda õiget, m50 swappijate poolt verifitseeritud, pidurivõimendit Asi on lihtsalt selles, et ma tahaksin võimalikult bolt-on lahendust (Custom lahendustega jebimine võtab aega ning aeg on raha). Muuseas see Golf 2 tundub ka olevat hea variant. Lisaks olen ma lugenud, et mingisuguse aastakäigu Clio oma pidavat ka suht hästi sobima(e30zone.net oli vist allikaks).
 16. iknowthatfeelbro

  O: m50 swapi jaoks pidurivõimendit

  No proovime veel otsida. Kes teab - äkki tulebki mul mingeid custom häkke hoopis tegema hakata, kui seda "õiget" pidurivõimu ei saa.
 17. iknowthatfeelbro

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Ma ei saa aru, mis on halba eeltöö tegemises auto ostu puhul? Mis sa arvad, et kõik inimesed on nii ausad ja head ning räägivad kõik vead telefoniteel ära w? For all I know see auto võib olla pahtlist üles ehitatud ning spreiga värvitud (mitte et ma selle konkreetse auto juures seda kahtlustaks, vaid mul on selline üldine skeptiline suhtumine). Ehk siis tõelise seisukorra teada saamiseks tuleks teha kas pikk Tallinna tripp (Lõuna-Eesti inimese jaoks võtab see põhimõtteliselt terve päeva enda alla) või siis lihtsalt küsida kaasfoorumlaste käest auto seisukorda.
 18. iknowthatfeelbro

  Probleemsed ostjad/müüjad foorumis.

  Väike update: kasutaja "sihikas" taga peitub kodanik nimega Siim Sihimets. Foorumis ta enam tegev ei tundu olevat, kuid mujal kaupa tehes tasuks see nimi meeles pidada. Iseasi, kas keegi üldse julgekski mingis muus ostukeskkonnas pangaülekannetega kaubelda
 19. iknowthatfeelbro

  Probleemsed ostjad/müüjad foorumis.

  Ma ise nõustun samuti nimede avalikustamisega. Tegelikult mulle üldse ei meeldi selline asi, et kui inimene ise saab probleemi korda, siis las asi jääb sinnapaika ning pettur otsib järgmise ohvri. Seega peale olukorra lahenemist tasuks ka kogu info petiste kohta välja tuua tegelikult. Ehk siis peale "diili" tegemist petturiga tasuks ka selle peale mõelda, et keegi teine tema tegevuse pärast tulevikus orki ei lendaks. Küll aga arvan ma ka seda, et keset "juurdlust" pole kõige otstarbekam nimedega loopima hakata, sest nime avalikustamise ähvardus on tegelikult hea vahend petiseid liigutama panna. Nime kohe avaldades annad selle võimaluse käest ära (seetõttu hoian ma ise hetkel petturi nime enda teada, kuid küll see varsti lagedale tuleb - ärge isegi muretsege).
 20. iknowthatfeelbro

  Probleemsed ostjad/müüjad foorumis.

  Väga hea teemaalgatus - kiitus. Küll aga ma saa täielikult nõustuda sellega : "Mingit listi ei hakka vast koostama ja kedagi petturiks ei tohi tembeldada!". Ma arvan just, et see oleks parim koht nimekirja tegemiseks - siis ei pea kusagil netiavarustes tuhnima ja enne iga asja ostmist mingeid taustauuringuid tegema hakkama. Hea lihtne ühest teemast kohe ülevaade saada. Lisaks tuleb rääkida asjadest nii nagu need on - pettur on pettur ja nii tuleb neid ka kutsuda. Kindlasti hakkab keegi nüüd jahuma midagi poliitilisest korrektsusest või mõlema poole ärakuulamisest vms, aga see on jama ju kõik Ilmselgelt need petised hakkavad nihverdama ja jälle midagi kokku valetama ehk siis mis seal ära kuulata oleks? See toobki mind kõige suurema petturi juurde e30 foorumi ajaloos - kasutaja nimega "sihikas". Selle tüübi tegevus on ikka täiesti ebanormaalne (Max ülal juba kirjeldas). Teda eristabki tavalisest petisest tema nahhaalsus ja debiilne ülelaskmise skeem. Kui teised ikka vähemalt mõtlevad mingeid vabandusi välja vms, siis see vend lihtsalt tuimalt ignoreerib kõnesid. Sealjuures tema pärisnimi, telefoninumber ja ligikaudne elukoht on teada kõik Siinkohal ma teeksingi üleskutse jagada täpsemat infot tema kohta - kes midagi teab võtke palun ühendust. Ma ise ei hakkaks kogu infot tema kohta niimoodi avalikustama, sest äkki võtab veel mõistuse pähe ja klaarib asjad ära. Võibolla ma olen naiivne, kuid loota ju võib
 21. Sihikas pettis ka mind. Andke teada, keda on ta veel petnud või kes teab tema täpsemat asukohta.

 22. iknowthatfeelbro

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Eks see hind tal veidi kirves ole jah, kuid mis see 1000 eurine 325 siia puutub? Mis sa arvad, et selle hinna eest tehase 325 pre kupeed liiguvadki w? See, kui mingi napakas otsustab oma auto 2-3 korda alla turuhinda maha müüa ei peaks nagu üldisest e30 hinnatasemest andma mingisugust ülevaadet.
 23. iknowthatfeelbro

  M: kaks 15'' valuvelgede paari

  Tegin hinna soodsamaks. Sellest enam kuigi palju alla anda ei tahaks - isegi praeguste masendavate vanaraua hindade juures teeniksin sarnase summa nende eest
 24. iknowthatfeelbro

  M: kaks 15'' valuvelgede paari

  Velgedel leidub iluvigu, kuid on üldjoontes korralikud. Velgede andmed: 1. paar (6 kodaraga): 6Jx15H2 ET33 2. paar (5 kodaraga): 6Jx15H2 ET35 Paari hinnaks on 20 eurot. Telefoninumber on 546-317-67 ja asukohaks Tartu linn.
 25. iknowthatfeelbro

  Müüdud

×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus