Jump to content
E30 COMMUNITY

GTA

Foorumikasutaja
 • Content Count

  1,346
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  84

Everything posted by GTA

 1. GTA

  M:Armatuur

  Üldmulje viisakas, sirge, aukudeta, Nurkades liimiplekid, panipaigas üks väike prao alge. Maki raam puudub. 25€ Asub Paides. Tel 53410582
 2. GTA

  M: Sportistmed

  Kui keegi plaanib nahatamise doonoriks need võtta siis palun viisakalt esimesena järjekorda, et üle jääv diagonaaltriibuga kangas ära osta!!! 🙏😁 Täiega on vaja.
 3. @iknowthatfeelbro müüs Tartus originaale
 4. GTA

  Lobamokkade rubriik

  Vaheta õli ja filter ka ära. Mehhaanilise manomeetriga mõõda üle, mis tegelikkus on, mis seal oletada
 5. Osta FL ja pane vanema tüübi põll ja stange, esituled. Peale stange kinnitamise poolraami otsa pole rohkem eriti midagi mõelda.
 6. GTA

  M: Roolialune kate

  Hind 100€ Tulederegulli ja iselõigatud gongi avaga. Arvestades vanust väga heas seisus. Kinnitusaugud terved, asi ilusti vormis, üks väike rebend terve paneeli peale - sellest pilt ka. Heameelega jätaks gongi katte omale, hind siis - 10€. Kaasa saab karbitäie kraami orig. hüdraulilise süsteemi elektrile ümberehitamiseks. Karbis 2x E34 mootorit, 2x Fordi nuppu, 2x Fordi mootorit. Töökorda ei tea neil. See hinda ei mõjuta, saab kauba peale, kel huvi on ja saab jännata veidi. Kes pilte teravamalt vaatas nägi, et orig. nupp on juba Fordi sisule ringi tehtud ja kaasas on ka taustavalgustuse kaabeldus. Asub Paides. PS või tel. 53 410 582
 7. On see üldse kindel et spidoplokk peab ainult ühe tootja instrumente sisaldama? Mul samuti väljast VDO, spido ise Motometer. Vist oli isegi Motometeri trükiplaat. Ses suhtes ma küll pead ei vaevaks sellega, OE tootjad on mõlemad ja osad peavad koos töötama. Mulle Motometer meeldib rohkem, sest tollel on spido näidu kalibreerimiseks potensiomeeter, mida saab ise reguleerida. VDO see võimalus puudub.
 8. GTA

  Lobamokkade rubriik

  Torukolle? Too annab ka lärmi.
 9. GTA

  M: E30 baur

  No põdrad on nagu on aga ega me ei peaks seda jama legitimiseerima siin ikkagi Sama hästi võiks siis juba vana mazda vini passi lüüa, see ka 323
 10. GTA

  M: E30 baur

  No sa oleks võind netis vin dekoodrit ka kasutada Aga no kui on isu jaurata. Ma ei saa aint aru, kas maanteeameti töötajad ei oska lugeda. Iga tootja on selgelt andnud juhised kus leidub antud auto mudelil vin kood. Kogu muusika.
 11. Ma ei tea no, seal veel sättimist küll. Jätab sellise nädalaga peale värvi kokku lapatud auto mulje Hinda ei hakka üldse kommenteerima, mis sellest ikka.
 12. Tulemüüri ja mootori vahel on samas niipalju vaba ruumi et sinna saaks jääkasti teha? Mootor ripub sisuliselt üle esisilla, et juhitavus peaks ka audi moodi olema, kui see eesmärgiks oligi äkki.
 13. ... no miks peaks mädale autole keegi kaugele itta järgi tulema, nii vähe neid projekti toorikuid ka pole, olgu siis iX või mõni muu mudel. Eestist riisutakse ikka koor kopikate eest Millele eelnevalt veel ehitajad üle riigi paremad defkad jupid külge otsinud.
 14. GTA

  O : Kupee juhiuks

  Sealt oled küsinud?
 15. Müüa uus difri kaane kandepuks. Febi Bilstein 08857 Hind 25.-, saatmine hinna sees. Kontakt PS või tel. 53 410 582
 16. 215/40 paneks ise, milleks stretchida. Jääb kena kandiline ning liha ka veljele, et sõita okei oleks. 40/40 ei tohiks tagant pihta käia kui normaalse jäikusega vedru on. 195/40 jätab sul koopad veits tühjaks ka, stäänzh pole see mis võiks Hakkad kohe coile otsima.
 17. GTA

  O: E30 tükke

  Kui sul plokk olemas siis lihtsam seda kasutada, R6 kraami vähe saada:
 18. Kui juhtmed veel vanad siis osta Boschi komplekt, kõik on kaasas seal, anduri kaabel ka. Samas olen selle luti üle piibu ka venitanud Jäi terveks, üsna veniv kumm selline.
 19. GTA

  Elektriaknad

  See "mujalt" voolu peale andmine on lisavarustusena pakutud comfort relee kaudu. Kõigil el. akendega autodel seda kaugeltki pole.
 20. Kas on samad kellele müüsid või on seal omanikku vahetanud juba? 😄
 21. Sedaanile (2/4D), facelift, aku taga variant. Ette tänades, Sander
 22. GTA

  m20b25ix vs m20b25

  Su ostuteemasse kirjutasin pika jutu aga tõesti, iX õlipump on teistpidi pöörlemissuunaga. Kui panna pump ja karter rwd autolt siis abivõll vaja ka vahetada ja plokile reduktsioonklapp panna. Olen selle läbi teinud, keerulist ei ole midagi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy