Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

erxx

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  543
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  15

erxx päevavõit oli viimati 31. juuli

erxx sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja erxx saavutused

Asjatundja

Asjatundja (10/14)

 • Tubli reageerija Harv
 • Pühendunud
 • Vestluste alustaja
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

86

Reputatsioon

 1. erxx

  Kellabloki remont

  Kui sama spido tootja ja plaat samasugune siis ikka sobib.
 2. erxx

  M: E30 keredetailid

  Proovi googeldada guugeldamise asemel, ehk siis märkad turbodiisli ja tavadiisli pumpade erinevust. Td reguleerib kütust rõhuga mitte vaakumiga.
 3. erxx

  M: E30 keredetailid

  Kõrgsurvepumbad on ju vabalthingava omad, mitte td omad.
 4. Rohelistele autodele lihtsalt pole huvilisi must oleks ammu müüdud.
 5. erxx

  2.4td ei käivitu

  Starterist ükski M21 ega M51 ilma eelsüüteta naljalt käima ei lähe. Aga kuna vedasid, siis kahtlane. Kindluse mõttes kütte võib ja otse peale lasta aga ikkagi tasub see kesklukk üle vaadata. Et ei oleks mingeid süüteluku juhtmeid sealt keskluku moodulist läbi jooksmas. Eriti kui puldist kesklukk. Omal 3 autol aftermarket alarm ära koolenud nii, et startkill ainult jahe ja kesklukk töötab.
 6. Mis kasu happekrundist epo peal on? Happekas oli varem ikka haljale plekile mõeldud metalliga reageerimiseks. Epo peal täiesti kasutu.
 7. Aga Tiidu küsimusele, happekrunt läks epo peale?
 8. Katsetamiseks mõistlikum juba M51 peale panna. 2.4 kaanel pidid olema väljalaske kanalid liialt väiksed, mis tõttu kuumeneb kaas väga kiiresti ja nii nad p***e lähevadki. M51 pidi olema hingavam, ilmselt ka odavam juba. Mitu komplektset mootorit 100 eest saanud. Ja 2.4d kolvid erinevad ka 2.4td omadest minu mäletamise järgi.
 9. erxx

  E30-le 2.5 tds?

  Krt, ma ei saa aru mis kepp kõigil selle piduri vaakumvõimendiga on Ise kasutasin E36 325td käpad ja E34 525i 141kw 91a. patju ja pole mingit probleemi. Ei käi kuskilt pihta, kui karteri jahutusribid lati juurest ära lõigata. Peab vist ühele autole kollektori peale ära viskama, mis läks samade patjade otsa, saab näha mis seal saab. Niisiis pilt ka, E36 325td käpad ja E34 525i 141kw 91a. padjad ja jääb alu kolle nii. Padjad tuleb panna nn valedesse aukudesse.
 10. erxx

  Ei jää käima 🤔

  Pihustilatis sodi? Rõhuregulaator kütuserõhku hoiab? Vaakum lekked?
 11. erxx

  Kojmehed

  Kust sa seda üldse välja ajad? Salongi puhuri kaane alt ikka?
 12. Pole vaja tulla kui ei meeldi..
 13. Mina lähen reedel. Hakkan küll Tartust sõitma aga teen Elva lähedal maakodus väikse vahepeatuse. Kel koos kulgemise soov, siis võib mingi kogunemise orgunnida nt Elva kanti.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus