Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

GTA

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

1 247
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

73

GTA võitis päeva viimati 5. november

GTA sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

429 meeldimist

Kasutajast GTA

• Tiitel
    Iidne fänn

Hiljutised profiili külastajad

1 808 profiili vaatamist
  1. GTA

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Kas pidi sularahaga kilekottidega geopeitust mängima selleks?
  2. GTA

316 66kw '86 Kupee - Rahaboss

Hahah Seal ilmselgelt täiesti valesid töövõtteid kasutatud. Reklaamivad küll, et kalibreerivad iga sensori ja ma ei tea mis aga metallvormiga kummitihendit näeks nagu esimest korda. Täiesti võimalik et nägid ka. Uus tihend tuleb sinna nagunii otsida, vesi salongis pole mingi nali. "Vahetus tasuta" on täielik ülelaskmine, see on 10 minuti töö pluss 10 minutit kiilu paigaldus ja tegema oleks seda võimeline iga remonditöökoda ja sa ise ka ma usun. Uus klaas, tihend ja kiil on seevastu üle 250 euri.
  3. GTA

Varastatud Lada 2107, 714AAK.

Kuigi masendav enamus ärandatud vene rauast leitakse põletatuna tühermaalt või purukssõidetuna kuskilt maanteekraavist siis sellele autole anti veel üks võimalus ja tähelepanelike ning ilmselt ka erinevaid meediakanaleid tarbivate kortermaja elanike teadete peale leidis Politsei auto täna pärastlõunal Tallinnast Sõle tänavalt ühest hoovist, vaid väikeste vigastustega. Sisenetud tagumise kolmnurkakna kaudu ja rooli ümber plastikud ja süütelukk lõhutud. Nii et läks hästi ja selle teema saab lukku panna
  4. GTA

Varastatud Lada 2107, 714AAK.

Jagan muret ka siin, tegu ka selle foorumi üritustel ja Poolaski käinud sõbraga. Nimelt ärandati Kohilas pühapäeva varahommikul (14.10) tema küllaltki sile VAZ 2107, reg. nr. 714AAK. Värvus helebeež, eritunnuseks Cromodora 13x6 viisnurkveljed, salong tumepruun, väike Luisi sportrool. Kundepoolsel esitiival väike mõlk, esituledel kojamehed. Kui keegi on täna seda autot näinud või on mingeid muid vihjeid siis andke teada omanikule või Politseile. Originaalkuulutus siin: http://ladaklubi.ee/foorum/viewtopic.php?f=26&t=13787&sid=daf652fa66efa833f86b51691075a2cd&p=140081#p140081
  5. GTA

316 m20b25 '87 - young fanatik

Kui palju on sepiskolbide ja uute originaalide hinnavahe? Orikaid pole enam eriti saadagi, varsti ehk ongi ainus tee kapremondiks ka std mootorile mingeid aftermarket kolbe kasutada...
  6. GTA

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Kasutaja offline juba turgu paisanud http://www.auto24.ee/used/2925076 Pildid loovad parema meeleolu ja põllelisa on ka leitud külge. Väga hull rikastumise soov ei paistagi olema aga eks mees kes müüb rohkem on natukene realistlikum kah.
  7. GTA

Lobamokkade rubriik

Kombeks on ju kirjutada, et üks vanem omanik, sünd. 1933, kirikuõpetaja. Siin on lihtsalt tase kõrgem ja pilt ka tõestuseks
  8. GTA

316 66kw '86 Kupee - Rahaboss

Tee väljaminek, pane orig. antenn ja uued kiiluliistud Siis poleks enam kaugelt miskit väga norida. Hea näha, et asjaliku omaniku kätte sattunud, tean seda aparaati kaudselt, eelmine omanik mu tädi tuttav Liikus pidevalt aga mingi hetk kadus linnapildist, siis kuulsin et pidi jäärajamasinaks minema - oleks võinud asja edasi ajada ja näppe taha proovida ajada aga sel hetkel oli oma äsja ostetud neljaukselisega vasikavaimustus ja ühtki teist juurde ei himustanud.
  9. GTA

Ülevaatuse teema

Rehvimõõdud on passi kantud küll aga nagu rulli puhul ikka siis valesti ja valikuliselt. TRX rehve ma pole veel üheski passis näinud näiteks. Kuigi tehase varustus ja ka uksepostil kirjas. Mind saadetud tagasi kui velg/rehv oli ilmselgelt koopast väljas. Ja see vale rehvimõõdu teema peab paika, olen ka VO vea saanud 16 veljega ja sellega läbinud kuna rohkem miskit polnud.
  10. GTA

Tartu kokkutulek??

11. GTA

325E`(M20B27)`85 Renxx

Vaata pistikud üle, kus andur kerega otsaga kokku saab, näiteks. Kui tuli sõidu ajal "hiilgab" siis kellaplokis külmjooted. Aga ideeliselt toimib väga lihtsalt, katkestuse peale. Muidu on ring suletud aga kui klots õhukeseks kulub siis närib ketas anduri seest juhtme läbi ja tuli süttib. Sinu asi on vaid katkestuse koht ülesse leida
  12. GTA

316i Touring '93 - raix

Ventika viskosidur õhtul? Kontrolli, pista ajaleherull töösooja mootoriga ventilaatori labade vahele, kui sedasi seisma jääb ja ajalehte räbalateks ei hekselda siis on asi tahe. Viso
  13. GTA

Lobamokkade rubriik

@krislinB Vaheta parem ÜV punkti
  14. GTA

318i kupee '89 - Max

No ma mõtlesin, et hinnad soodsamad 731-l, saad vahepeal atra seada ja Motronicut edasi kasutada Vahet pole.
  15. GTA

318i kupee '89 - Max

885 kaane asemel 731 peale tõsta? On see võimalik muidu, ma ei tea

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus