Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

GTA

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

1 242
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

70

GTA võitis päeva viimati 9. september

GTA sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

420 meeldimist

Kasutajast GTA

• Tiitel
    Iidne fänn

Hiljutised profiili külastajad

1 706 profiili vaatamist
  1. GTA

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Kasutaja offline juba turgu paisanud http://www.auto24.ee/used/2925076 Pildid loovad parema meeleolu ja põllelisa on ka leitud külge. Väga hull rikastumise soov ei paistagi olema aga eks mees kes müüb rohkem on natukene realistlikum kah.
  2. GTA

Lobamokkade rubriik

Kombeks on ju kirjutada, et üks vanem omanik, sünd. 1933, kirikuõpetaja. Siin on lihtsalt tase kõrgem ja pilt ka tõestuseks
  3. GTA

316 66kw '86 Kupee - Rahaboss

Tee väljaminek, pane orig. antenn ja uued kiiluliistud Siis poleks enam kaugelt miskit väga norida. Hea näha, et asjaliku omaniku kätte sattunud, tean seda aparaati kaudselt, eelmine omanik mu tädi tuttav Liikus pidevalt aga mingi hetk kadus linnapildist, siis kuulsin et pidi jäärajamasinaks minema - oleks võinud asja edasi ajada ja näppe taha proovida ajada aga sel hetkel oli oma äsja ostetud neljaukselisega vasikavaimustus ja ühtki teist juurde ei himustanud.
  4. GTA

Ülevaatuse teema

Rehvimõõdud on passi kantud küll aga nagu rulli puhul ikka siis valesti ja valikuliselt. TRX rehve ma pole veel üheski passis näinud näiteks. Kuigi tehase varustus ja ka uksepostil kirjas. Mind saadetud tagasi kui velg/rehv oli ilmselgelt koopast väljas. Ja see vale rehvimõõdu teema peab paika, olen ka VO vea saanud 16 veljega ja sellega läbinud kuna rohkem miskit polnud.
  5. GTA

Tartu kokkutulek??

6. GTA

325E`(M20B27)`85 Renxx

Vaata pistikud üle, kus andur kerega otsaga kokku saab, näiteks. Kui tuli sõidu ajal "hiilgab" siis kellaplokis külmjooted. Aga ideeliselt toimib väga lihtsalt, katkestuse peale. Muidu on ring suletud aga kui klots õhukeseks kulub siis närib ketas anduri seest juhtme läbi ja tuli süttib. Sinu asi on vaid katkestuse koht ülesse leida
  7. GTA

316i Touring '93 - raix

Ventika viskosidur õhtul? Kontrolli, pista ajaleherull töösooja mootoriga ventilaatori labade vahele, kui sedasi seisma jääb ja ajalehte räbalateks ei hekselda siis on asi tahe. Viso
  8. GTA

Lobamokkade rubriik

@krislinB Vaheta parem ÜV punkti
  9. GTA

318i kupee '89 - Max

No ma mõtlesin, et hinnad soodsamad 731-l, saad vahepeal atra seada ja Motronicut edasi kasutada Vahet pole.
  10. GTA

318i kupee '89 - Max

885 kaane asemel 731 peale tõsta? On see võimalik muidu, ma ei tea
  11. GTA

Lobamokkade rubriik

Laager maha, muud variandid on kerge erootika valdkonnast. Vähemalt mul tulid nad keermelatist tehtud tõmmitsaga kergelt välja. Sul nagunii kõik laiali juba, aint poolteljed veel eest võtta :P
  12. Säästa aega ja osta see tihend uuena
  13. GTA

325E`(M20B27)`85 Renxx

Sekundeerin. Kui oksiid pole silindrit seest nii auguliseks närinud et mansett enam pidama ei jää siis saab asja. Õnneks pole see mingi käsipiduriga kokku ehitatud ikaldus nagu näiteks VAG-idel, et täiesti elementaarne töösilinder mida saab käsitöönduslike võtetega remontida.
  14. GTA

Kes, kus ja keda nägi

Aga käppa keegi viskas? Või puuris nimetissõrmega oimukohta vähemalt
  15. GTA

Lobamokkade rubriik

USDM prillid äkki? Neil olid ju sealed beam tuled ja bürokraadid arvasid et tule ülemise serva katmine on liiga radikaalne 🧐

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus