Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

iknowthatfeelbro

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  36
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  1

iknowthatfeelbro võitis päeva viimati 13. september 2017

iknowthatfeelbro sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

8 meeldimist

1 jälgija

Kasutajast iknowthatfeelbro

 • Tiitel
  Mininokk

Hiljutised profiili külastajad

664 profiili vaatamist
 1. iknowthatfeelbro

  O: E30 hobiautoks

  @Tanel_P Nüüd tulevad veel kartellikokkulepete süüdistused ka sulle kaela lisaks sellele pahandamisele, et sa ei ole nõus maksma plankude R4 mootoriga rullikate eest 3. generatsiooni Trans Am-i või Camaro hinda
 2. iknowthatfeelbro

  Lobamokkade rubriik

  Näita mulle ka kust saab 20 aastat vanu, sõidukõlbulikke ja komplektseid 320i-sid 450 euro eest või siis vähemalt samas hinnaklassis (praegusel ajal räägime siis e36 ja/või e46 keredest). Heal juhul saad 700 euriga mingi viiese. Tahan öelda lihtsalt seda, et ei maksa downplayda e30 ülimadalat hinda vanasti argumentidega, et "vana auto ongi odav" vms, sest e30 oli reaalselt samal hinnatasemel ladade ja mossedega.
 3. iknowthatfeelbro

  Lobamokkade rubriik

  Halvas seisukorras keresid saab õnneks praegugi üsna mõistliku hinnaga. Kuid ülemise pildi teeb veel naljakamaks tegelt see, et 3000-eurised kabriohinnad on pigem 2014 aasta teema. Aastal 2009 olid nad seal rohkem 2000 ringis lausa
 4. iknowthatfeelbro

  O: kupee

  Muutsin requiremente veits leebemaks.
 5. iknowthatfeelbro

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  @Tanel_P Võta parem mingi korralik M50 swap 2-3 kiloga ja hobiautot kui palju. Ise olen juba ammu alla andnud (korralike) originaalide otsingutel, sest hinnad on neil läinud üle mõistuse.
 6. iknowthatfeelbro

  O: kupee

  Ikka. Olgugi, et mul on võibolla liiga spetsiifilised nõudmised ja siiamaani on vaikus olnud
 7. iknowthatfeelbro

  O: kupee

  Tervist. Sooviksin osta endale e30 kupeed. Tingimused: 1. Auto peaks olema üsna korralik ja originaalilähedane, kuid kindlasti ei otsi prillikivi - need jäävad kalliks minu jaoks (kellel korralikkuse definitsioon häguseks jääb siis: pole ülemäära roostes ning saaks ülevaatuselt läbi / omaks ülevaatust). Viisakas M50 swap on minu jaoks samuti piisavalt originaalilähedane. 2. Eelistatavalt hallikat värvi ning eriti oleks huvitatud Cirrusblau Metallicust. 3. Eelistatavalt facelift (kardan, et pre-d jäävad kalliks, kuid ära ei ütleks muidugi). 4. Hind mõistlik (2000 euro ringis +/- mõnisada). Võin ka vahetuseks pakkuda valget M50B25 mootoriga kupeed (või muid huvitavaid asju). Pakkumised võite postkasti kirjutada, kuid kui kellegil huvi helistada, siis number on 5463-1767.
 8. iknowthatfeelbro

  LSD kestvus

  @Tiit Okei - nii, et kui asfaldi peal driftida või teha kusagil platsi peal sõõrikuid, siis LSD võib veitsa kuluda, kuid selle pärast ei peaks põdema, et ta saba annaks? Muretsema peaks (vaid) teo ja taldriku pärast. Kas ma tõlgendasin õigesti teie lauset?
 9. iknowthatfeelbro

  LSD kestvus

  Kuidas see LSD siis rolli ei mängi? Mulle pealtvaadates tundub see statement sama loogiline nagu öelda, et vahet pole mis sidurit kasutada - enne läheb nagunii käigukast, kui sidur läbi libisema hakkab. Seal LSD sees on ju samamoodi mingid siduriplaadid (või misiganes nimi neil eestikeeles on)
 10. iknowthatfeelbro

  LSD kestvus

  Tere sõbrad. Kas keegi oskab mulle öelda, kui palju pöördemomenti kannatab typ188 LSD (ülekandearvuga 3.73, kui see on samuti tähtis). Esmatähtis polekski vast niivõrd täpne arv kusagilt tabelist, vaid reaalelulised kogemused. Nimelt kas mingi asjalikum turbokas hävitaks selle kiirelt ära (500-600 Nm)? Väga ei taha hakata ise mitmesajaeurise diffriga müüdimurdjaid mängima
 11. iknowthatfeelbro

  M: diffrid

  Lahtine 4.45 on liiga haruldane, et seda 100 eest ära kinkida. Kui lihtsalt ülekannet vaja, siis ehk leian kusagilt mingi kemppi mõistlikuma hinna eest.
 12. iknowthatfeelbro

  M: diffrid

  Tere sõbrad. Leidsin garaažinurgast paar diffrit: Typ188 (hinnad ilma e30 tagakaaneta - seda saab võibolla juurde osta. augutäiteks e34 tagakaaned hetkel): 1. lahtine 2.65 (100 euri) 2. lahtine 4.45 (200 euri) Kraami saab kätte Tartust. Telefoninumber on 5463-1767 (samas võib kirjutada ka - külastan foorumit üsna tihti).
 13. iknowthatfeelbro

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Omg - 1400 euri selle eest. Isegi seda 3000 hinda vaadates ma siin sügan lõuga ja mõtlen kas tasuks ära võtta Aga see on vist see facebooki grupp, kus kogu aeg spämmitakse mingite B5 passatite ja e39 diislitega vms. Nii, et kahjuks seda eriti ei jälgi jah...
 14. iknowthatfeelbro

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Mismõttes "jälle müügis". Vaevalt, et nii hea diil oleks mul varem kahe silma vahele jäänud. Kas varem küsiti mingit kirvehinda ehk?
 15. iknowthatfeelbro

  M20b25 nukkvõll!!!

  Nii, et mingi m20b23 on eriti käreda nukaga (272 kraadi durationit), kuid seal samas leidub ka eriti lahjasid m20b23 nukkasid (kõigest 252 kraadi)? Not sure kui tõene see ülaltoodud info muidugi on - võiks mingi source ka postidada, siis saaks edasi uurida. Mina olen ise kuulnud seda juttu, et m20b23 on ainuke "sportnukaga" e30 vms.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus