Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

iknowthatfeelbro

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  20
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  1

iknowthatfeelbro võitis päeva viimati 13. september 2017

iknowthatfeelbro sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

6 meeldimist

1 jälgija

Kasutajast iknowthatfeelbro

 • Tiitel
  Algaja

Hiljutised profiili külastajad

361 profiili vaatamist
 1. iknowthatfeelbro

  O: m50 swapi jaoks pidurivõimendit

  Tänan pakkumast, kuid ma õnneks sain eile e32 võimendile pidurisilindri kätte (nii, et mul on nüüd komplektne e32 võim olemas). Mis ei tähenda, et ma e21 võimu ei otsiks. Isegi kui see käiku ei lähe, siis riiuli peale ostaks ikkagi, sest seda vist isegi raskem hankida, kui typ188 tagakaant
 2. iknowthatfeelbro

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Ma ei tea - ärge nüüd lööma tulge, aga mis selle teema mõte siin üldse on, kui iga soovi kohta autost rohkem inffi saada tuleb vastuseks "sellest juba eelmine aasta räägitud" ja/või "mine ise kohale - oma silm on kuningas". Ajal, mil juba mingite random facelift sedaanide eest küsitakse 2-3k euri, tundub see ikka kahtlaselt soodne diil olevat ning tahaks lihtsalt enne kohale minekut mingit confirmationit saada, et "ei - autole pole tehtud maksofleksi pornot ega spreiga värvitud" vms. Õnneks asub auto Tartus, nii et huvilistel pole vast kuigi kaugele vaja minna masinat üle vaatama.
 3. iknowthatfeelbro

  O: m50 swapi jaoks pidurivõimendit

  Ülaltoodud võimul polegi võibolla midagi viga. Probleem on selles, et ma ei saanud pidurisilindrit kaasa (mis on arusaadav, sest ma otsisin ju ainult pidurivõimendit ning rumala peaga ei mõistnud pidurisilindrit ka kaasa küsida). Pidurisilinder lubati ka lähiajal järgi saata. Vahepeal ma siiski proovin leida seda õiget, m50 swappijate poolt verifitseeritud, pidurivõimendit Asi on lihtsalt selles, et ma tahaksin võimalikult bolt-on lahendust (Custom lahendustega jebimine võtab aega ning aeg on raha). Muuseas see Golf 2 tundub ka olevat hea variant. Lisaks olen ma lugenud, et mingisuguse aastakäigu Clio oma pidavat ka suht hästi sobima(e30zone.net oli vist allikaks).
 4. iknowthatfeelbro

  O: m50 swapi jaoks pidurivõimendit

  No proovime veel otsida. Kes teab - äkki tulebki mul mingeid custom häkke hoopis tegema hakata, kui seda "õiget" pidurivõimu ei saa.
 5. iknowthatfeelbro

  O: m50 swapi jaoks pidurivõimendit

  Tere sõbrad. Vaja oleks siis kas e10, e21 või e30 ix-i pidurivõimendit. Võiks olla Tartu lähedal, kuid selliseid juppe taga ajades väga pirtsakas olla ei saa Telefoninumber on 5463-1767.
 6. iknowthatfeelbro

  318i kupee '89 - Max

  Enne kui hakata arendama suuri teooriaid selle teema kohta, soovitan ma keerutada mingit teist lahtist diffrit ja siis võrrelda kas tundub samasugune olevat (ei tea kust seda muidugi niimoodi hoobilt võtta oleks...). Nimelt ma usun, et selle jõnksutamise tekitab see, kuidas lahtine differ jaotab seda jõudu seal oma hammasratastes: 1. kui keerutad kardaani flantsi, siis jaguneb jõud mõlemale poolteljele ühtlaselt ning kõik on sujuv 2. kui keerutad vaid ühte pooltelje flantsi, siis lahtine differ suunab kogu jõu kardaanile, jättes teise pooltelje tähelepanuta (kempil käiks ka teine pooltelg kaasa). Siis võibki jääda mulje nagu hammasrattad ei haakuks õigesti (sest mõnes mõttes nad seda ju ei teegi - teine pooltelg jääb ju jõust ilma ). See on minu arusaam asjast, millele on kindlasti olemas ka palju teaduslikum (ning ka õigem) seletus Võibolla proovi keerutada mõlemat pooltelje flantsi korraga samas suunas ja vaata kas siis on ka samasugust jõnksutamist tunda - mina arvan, et siis ei tohiks olla.
 7. iknowthatfeelbro

  316i Touring '93 - raix

  MZAuto peaks lisaks tegelema ka mootorivahetustega. Ma olen kuulnud, et näiteks m50 on hea ja töökindel asendusvariant Ja see ei ole lihtsalt mingi trollimine. Ma kerisin teemat üles ja nägin, et alguses olid mootorivahetuse mõtted peas ju? Miks siis nüüd tuleb iga hinna eest see m40 korda teha?
 8. iknowthatfeelbro

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Ma ei saa aru, mis on halba eeltöö tegemises auto ostu puhul? Mis sa arvad, et kõik inimesed on nii ausad ja head ning räägivad kõik vead telefoniteel ära w? For all I know see auto võib olla pahtlist üles ehitatud ning spreiga värvitud (mitte et ma selle konkreetse auto juures seda kahtlustaks, vaid mul on selline üldine skeptiline suhtumine). Ehk siis tõelise seisukorra teada saamiseks tuleks teha kas pikk Tallinna tripp (Lõuna-Eesti inimese jaoks võtab see põhimõtteliselt terve päeva enda alla) või siis lihtsalt küsida kaasfoorumlaste käest auto seisukorda.
 9. iknowthatfeelbro

  324td Touring '89 m50b25 - oismets

  Oot misasja? Kas sa said mootorivahetuse ära vormistada ilma eelnevalt heitgaase mõõtmata? Minu meelest tuleb küll esmalt saada positiivne heitgaaside näit ning alles siis saad ametlikult endale teise mootori passi kirjutada. Mitte, et ma selles osas väga suur ekspert oleks - m50 swapi ametlik vormistamine on üks suurimaid e30 müsteeriume Miks sa arvad muidu, et liiga suur HC (liiga palju põlemata bensiiniosakesi teisisõnu) tähendab lisaõhku? Kui kogu bensiin ei põle korralikult ära kas siis ei ole mitte põhjust arvata, et õhku on just liiga vähe? Või sa pidasid silmas, et lambda andur saab liiga palju õhku (mingi augu tõttu summutis). Siis võib HC vast kõrge olla küll (auto arvab, et kuna õhku jäi põlemisel järele, siis on vaja suurendada pealeantavat bensiinikogust). Kui HC on ainult natukene paigast ära, siis ma soovitaks piirituseseguga ülevaatusele minna (20% piiritust ja 80% bensiini) ning unustada kogu teema.
 10. iknowthatfeelbro

  Probleemsed ostjad/müüjad foorumis.

  Väike update: kasutaja "sihikas" taga peitub kodanik nimega Siim Sihimets. Foorumis ta enam tegev ei tundu olevat, kuid mujal kaupa tehes tasuks see nimi meeles pidada. Iseasi, kas keegi üldse julgekski mingis muus ostukeskkonnas pangaülekannetega kaubelda
 11. iknowthatfeelbro

  Probleemsed ostjad/müüjad foorumis.

  Ma ise nõustun samuti nimede avalikustamisega. Tegelikult mulle üldse ei meeldi selline asi, et kui inimene ise saab probleemi korda, siis las asi jääb sinnapaika ning pettur otsib järgmise ohvri. Seega peale olukorra lahenemist tasuks ka kogu info petiste kohta välja tuua tegelikult. Ehk siis peale "diili" tegemist petturiga tasuks ka selle peale mõelda, et keegi teine tema tegevuse pärast tulevikus orki ei lendaks. Küll aga arvan ma ka seda, et keset "juurdlust" pole kõige otstarbekam nimedega loopima hakata, sest nime avalikustamise ähvardus on tegelikult hea vahend petiseid liigutama panna. Nime kohe avaldades annad selle võimaluse käest ära (seetõttu hoian ma ise hetkel petturi nime enda teada, kuid küll see varsti lagedale tuleb - ärge isegi muretsege).
 12. iknowthatfeelbro

  Probleemsed ostjad/müüjad foorumis.

  Väga hea teemaalgatus - kiitus. Küll aga ma saa täielikult nõustuda sellega : "Mingit listi ei hakka vast koostama ja kedagi petturiks ei tohi tembeldada!". Ma arvan just, et see oleks parim koht nimekirja tegemiseks - siis ei pea kusagil netiavarustes tuhnima ja enne iga asja ostmist mingeid taustauuringuid tegema hakkama. Hea lihtne ühest teemast kohe ülevaade saada. Lisaks tuleb rääkida asjadest nii nagu need on - pettur on pettur ja nii tuleb neid ka kutsuda. Kindlasti hakkab keegi nüüd jahuma midagi poliitilisest korrektsusest või mõlema poole ärakuulamisest vms, aga see on jama ju kõik Ilmselgelt need petised hakkavad nihverdama ja jälle midagi kokku valetama ehk siis mis seal ära kuulata oleks? See toobki mind kõige suurema petturi juurde e30 foorumi ajaloos - kasutaja nimega "sihikas". Selle tüübi tegevus on ikka täiesti ebanormaalne (Max ülal juba kirjeldas). Teda eristabki tavalisest petisest tema nahhaalsus ja debiilne ülelaskmise skeem. Kui teised ikka vähemalt mõtlevad mingeid vabandusi välja vms, siis see vend lihtsalt tuimalt ignoreerib kõnesid. Sealjuures tema pärisnimi, telefoninumber ja ligikaudne elukoht on teada kõik Siinkohal ma teeksingi üleskutse jagada täpsemat infot tema kohta - kes midagi teab võtke palun ühendust. Ma ise ei hakkaks kogu infot tema kohta niimoodi avalikustama, sest äkki võtab veel mõistuse pähe ja klaarib asjad ära. Võibolla ma olen naiivne, kuid loota ju võib
 13. Sihikas pettis ka mind. Andke teada, keda on ta veel petnud või kes teab tema täpsemat asukohta.

 14. iknowthatfeelbro

  316 '90 sedaan - Midaasja

  Mis firma esitiibadega tegu oli, kui küsida tohib? Kas mingi mainstream firma nagu BLIC, Klokkerholm või mingi muu, mida kogu aeg maha tehakse? Ma tahaks lihtsalt lõplikult kummutada selle müüdi, et B varuosa tiib on mingi mõttetu rämps, mis kuidagi külge ei istu ja alati tuleb suurte ulmesummade eest otsida originaaltiib.
 15. iknowthatfeelbro

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Eks see hind tal veidi kirves ole jah, kuid mis see 1000 eurine 325 siia puutub? Mis sa arvad, et selle hinna eest tehase 325 pre kupeed liiguvadki w? See, kui mingi napakas otsustab oma auto 2-3 korda alla turuhinda maha müüa ei peaks nagu üldisest e30 hinnatasemest andma mingisugust ülevaadet.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus