Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

iknowthatfeelbro

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  99
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  1

iknowthatfeelbro päevavõit oli viimati 13. september 2017

iknowthatfeelbro sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

1 jälgija

Hiljutised profiili külastajad

1 818 profiili vaatamist

Kasutaja iknowthatfeelbro saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

 • Pühendunud Harv
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem
 • Üks aasta foorumis
 • Esimene postitus

Hiljutised märgid

17

Reputatsioon

 1. iknowthatfeelbro

  Mure Co normidega

  Ei juhtu midagi lühiajaliselt kasutades. Kindluse mõttes peale ÜV-d oleks muidugi hea see segu välja lasta või siis vähemalt paak tavalist bensiini täis lasta. Ma olen e39-ga isegi 70-80% seguga proovinud, kuid siis läks lambdanäit paigast (CO ja HC näidud saab aga kätte ilma katita ). Ma ise panekski 30% selleks piiriks - kui see ei aita, siis on midagi muud ikka totaalselt paigast - kas pole katti nt vms.
 2. iknowthatfeelbro

  Mure Co normidega

  CO on isegi üllatavalt paigas arvestades, kui ulmeline sinu HC on. Samas ma endal sain suht sama metsas näidud alla segades kütusesse piiritust (20-30%) ja keevitades lisakatalüsaatori kohe väljalaskekolde lähedale (originaalis on katt kusagil keskel ja seda peab ikka korralikult kütma enne kui ta tööle hakkaks). Katt ise oli vist mingi lamp universaalikas, mille ma ühe winterbeateri alt ära lõikasin ja annab paremaid näite kui kallis BMW originaal lihtsalt oma parema asukoha tõttu
 3. Ma arvan, et turbodiislile sa otsid ikka typ188 ehk suurt diffrit. Mul oleks keevitatud 3.25 pakkuda, mis peakski originaalis TD ülekanne olema, kuid see jääb natuke sinu soovitud rangest muidugi välja.
 4. iknowthatfeelbro

  Lobamokkade rubriik

  Just, mina olen see kes teemast aru ei saa, kui sa ei taju isegi seda miks ma üldse terve "sarnaste adapterite/keermete K-Rautast" teema tõstatasin Mõte oli lihtsalt näitlikustada, kui levinud tükiga on tegu, kui SARNASEID (ühest keermest teise minevaid) adaptereid on müügis isegi kõige tavalisemates ehituspoodides. Ehk siis sellistele asjadele spetsialiseerunud poel on täiesti lubamatu hoida tööl klienditeenindajat, kes pole nii elementaarsest adapterist kuulnudki ja kellel pole mõistust seda kataloogist välja otsida. See oligi kogu point. Aga no ju siis Eestis pole "klient on kuningas" mõttelaadini veel jõutud ja selline klienditeenindus ongi meil normaalne
 5. iknowthatfeelbro

  Lobamokkade rubriik

  Ju siis on tollmõõtmes keere K-Rauta adapteritel vms, ma ütlesin ju lihtsalt sarnased. Ja mis 10 cm sa räägid? Isaste otstega M12x1.5 to M14x1.5 adapter + pikem mutter ühele poole otsa, et andurile ka muidugi keeret jääks (mutter siis max 2 cm, vb lühemgi). Ega ta ei tule pikem, kui see e30goodiesi adapter. Ongi kogu lugu - miks seda ei saadud soovitada siis kasvõi? Ilmselgelt on kõik need asjad tootekataloogis olemas, neil ei jagu lihtsalt mõistust või viitsimist seda üles otsida. Aga no see selleks. Ma saan aru, et siin on tegemist mingi Hydroscandi PR-operatsiooniga nii, et pole mõtet siin vaielda
 6. iknowthatfeelbro

  Lobamokkade rubriik

  LOL @ treimistöid. Elementaarsest adapterist ju käis jutt, mille sarnaseid võib leida K-Rauta santehnika osakonnast. Ja kui konkreetset adapterit pole kohapeal, siis saab kombineerida. Miks mitte lihtsalt tunnistada Eestis lokkavat ebapädevat klienditeenindust?
 7. iknowthatfeelbro

  Lobamokkade rubriik

  @HenryH Miks mitte tellida lihtsalt? Kas kardad koroona pärast pikka transpordiaega? Kui läheb kuu, siis läheb. Ise ju ka näed, et Eestis pole inimestel pädevust sellist asja teha / sellega tegeleda.
 8. Ma olen kuulnud, et võimsam e34 pump tapab pika peale nõrgemale survele mõeldud roolilati ära (e34 roolikarp kannatab/vajab suuremat survet).
 9. Visco LSD on alles jah. Protsenti ei oska öelda, aga asfaldi peal sai korralikult sõõrikuid teha nii, et mõlemad rattad veavad kogu aeg.
 10. Up. Jõulukuu puhul võib ka paremaid hindu teha
 11. Tundub, et tegemist pole kõige kuumema kaubaga. Up.
 12. Up. Laiendatud plekke on võimalik saada ka neljase komplektina!
 13. M-Tech 2 asjadest on tagaspoilerid alles ainult.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus