Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

iknowthatfeelbro

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

84
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

iknowthatfeelbro võitis päeva viimati 13. september 2017

iknowthatfeelbro sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

16 meeldimist

1 jälgija

Kasutajast iknowthatfeelbro

• Tiitel
    Bemarivend

Hiljutised profiili külastajad

1 352 profiili vaatamist
  1. iknowthatfeelbro

Lobamokkade rubriik

Midagi ei maksa üldjuhul. Keegi ei hakka seda endale vahele swappima. M20 juppe ka kellelgi vaja pole. Ainus väärtuslik M20 küljes olev asi on hooratas ja see on vist ka sellel mootoril raske (loe odav/väärtusetu). Samas kui müügiga kiiret pole ja garaažis ruumi jagub, siis võid enda käes seda hoida mõnda aega. Õigele inimesele võib see isegi mõnisada eurot väärt olla, kuna mootor siiski haruldane.
  2. Peale mõneminutilist googeldamist leidsin, et e30 juures saab nendega ka muud teha kui lihtsalt pagassis kaasa vedada. Kusjuures isegi siinsamas foorumis üks vend pakub tulede riste, mis pidavat sobima e30/e32/e34 mudelitele samamoodi. Ju siis neil tuledel mingi sarnasus olema peaks. Aga noh, eks müüme siis neid edasi e32/e34 tulede nime all ja igaüks ise vaatab kas tema e30-le on need vajalikud või mitte Hind muidugi avatud pakkumistele.
  3. Muutsin esimeses postituses vastavaks Aga need ikka sobivad e30-le? Vähemalt tulede kuplid vms, kui mitte koos raamidega? Vastaval juhul kyll norm ülelend mul olnud
  4. Korrigeerisin mõningaid hindu (boldis) ning lisasin ülevaatlikuma tulede sektsiooni. Võib pakkuda ka oma hinnanägemusi asjadest
  5. iknowthatfeelbro

ARK

Teljekoormuse lahtri juures tühjus - midagi kirjas pole? Äkki Maanteeameti taustakontrollist saad teada: https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukTaustakontroll.jsf Ma saan aru, et see peaks olema pmst (registrimass - tühimass) / 2 nii, et saab vahele swappida 200 kilo raskema mootori ilma probleemideta? Ma muretseksin rohkem selle "mootori soetusdokumendi" pärast
  6. Tõstan teemat. Eks katku ajal müümine üks tänamatu töö ole, kuid proovin ikka edasi.
  7. Vabandan, et veits OT vb, aga miks ei taha 8 tollisele 215-st kitsamat panna? Kas lausa 205 poleks mitte ideaalne 8 tollisele (8 tolli on 203 mm)? Ise maadlen veits teise probleemiga muidugi (rooliga võitlemine 245 laia rehviga Tartu rööbastes ), kuid lahendus oleks sama - 205 lai rehv.
  8. Lisasin pildi esimesse postitusse. Ei oska kommenteerida muud. Auto küljes ta mul oli ja tundus, et läbi ei ajanud kusagilt igatahes. Paku mingi mõistlik hind sellele, kui on huvi
  9. Pakkuge ka M20 kolale hindu. Pole neile tarvidust, sest M50 on Master Race
  10. Lisasin veel ühed tagaistmed. Pakkuge istmetele hinda - võtavad ruumi.
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus