Jump to content
E30 COMMUNITY

Smoking

Foorumikasutaja
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Smoking last won the day on June 6

Smoking had the most liked content!

Community Reputation

196 meeldimist

About Smoking

 • Rank
  Mininokk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hakkas huvi pakkuma, milline tagaistme all olev tehasepaberi sisu on. Äkki keegi üles pildistanud ja saab jagada. Ei raatsinud konkreetset istme küljest lahti võtta.
 2. Korralikud, mingisugused rõngad leiaks ka vast. Kellel väga suur huvi, siis olemas ka 4tk täiesti tutikaid rõngaid, millest õiglase hinna puhul loobuma olen nõus. Asukoht Tallinn, hind 125eur.
 3. Ega ilmaasjata pole väljendit “Läti tuuning”...
 4. Tervist! Oleks vaja leida tagumised Premium kõlarid, kuid võin osta ka kogu komplekti või pooliku.(Juhtmestik, võim jne) Lisaks võib pakkuda ka erinevaid BMW makkisid.
 5. Ikka otsin. Kuna kasutaja Leks jutule enam ei võta, siis otsin ikkagi ka püsika komplekti või ainult mootorit koos juhtmega.
 6. Püsikas, tulede regull jne leitud/olemas. Otsin ikka korralike salongiosasid!
 7. Tänud. Kasutajale kirjutatud. Unustasin ära, et oleks vaja mingeid osasid ka tulepesuritest, nii et terve komplekti või tükkide pakkumised samuti teretulnud.
 8. Tervist! Oleks soov leida mõned asjad E30-le. Püsika komplekt.(Võib olla ka ilma kangita või pakkuda üksikuid juppe) Tule reguleerimise komplekt. 100% korralike salongi osasid - Roolialune kate, keskkonsool, tagumine tuhatoos, kliimapaneeli raam, ohutule lüliti, kliima lüliti, el. akna katkestuslüliti, tagaklaasi soojenduse lüliti) Premium heli komplekt või üksikud osad.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy