Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Smoking

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  37
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  15

Smoking võitis päeva viimati 21. november

Smoking sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

160 meeldimist

Kasutajast Smoking

 • Tiitel
  Mininokk

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. Smoking

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Mõtlesin, et teeks viimase sissekande enne talve. Mootori probleemid sain suures laastus lahendatud - uus lambda ning mõõtmine. Kuid midagi paremaks ei läinud, lõpuks selgus näite vaadates, et Jaapanis õhulugeja kaas maha käinud ning segu rikkamaks keeratud. Ju siis tahetud “jõudu” juurde saada. Lisaks tegin kiiruga uue väljalaske keskosa, kuna originaalil natukene hakanud plekk roostetama ning soovisin selle ära preserveerida, kuna võib vast öelda, et kogu uue originaali keskosa leidmine “mission impossible”. Talvel kavatsen nokkimise eesmärgil korralikust roostevabast uuesti teha. Üks hommik oli ka Sidur kadunud, mis osutus lekkivaks sidurisilindriks - kiire vahetus ning õhutamine ning probleem jälle lahendatud. Lisaks vaja talvel vahetada kõik sisselaske tihendid ära, tundub, et saab kuskilt lisaõhku peale, kuid eks sellega saab rahulikult tegeleda, kui suurem külm kohal ning õhtuid rohkem sisustada vaja on. Nüüdseks auto talvekorteris ning jääb uut kevadet ootama.
 2. Smoking

  O: Premium heli

  Tervist! Oleks vaja leida tagumised Premium kõlarid, kuid võin osta ka kogu komplekti või pooliku.(Juhtmestik, võim jne) Lisaks võib pakkuda ka erinevaid BMW makkisid.
 3. Smoking

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Tänud. Autoga pole ausaltöeldes midagi erilist vahepeal toimunud, lihtsalt sõitu nautinud. Sai käidud poleerimises ning korralikus salongihoolduses. Meelde tuleb ka see, et bensupump suri maha, kuid sai kiirelt viga likvideeritud. Lisaks vaja natukene lammutada ja leida üles viga juhtmestikus, kuna pagasivalgustuse pesasse pirni panekuga läheb kaitse läbi. Vb kujutan ette, aga soojalt tundub mootor ka natukene erksust kaotamast, mõtlesin proovida lambda vahetust(ÜVl mainiti, et heitgaaside näidud ka kõrged), kuid see asub väga rõvedas kohas ning veel pole ära vahetanud - ostma õige võtme selleks.
 4. Smoking

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Tegelt sa oled mulle seda facebooki vahendusel mitu korda pakkunud ning olen olnud nõus ära ka ostma, aga selleni kunagi jõudnud ei ole... Natukene naljakas, et nüüd nina alla hõõrud siin seda.😉
 5. Smoking

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Kusjuures m-Tech 2 rooli polegi endal. Autol oli ostes peal enamvähem viisakas momo sportrool, kuid see lendas kiiresti küljest. Nokitsemist jagub ka - näiteks ei tööta püsikas, vaja hakkata viga otsima. Õnneks kõike peale mootori on mitmeid, nii et katseeksitus meetodil ehk leiab vea üles. Lisaks on väga aeglaseks muutunud odomeeter, mis mõnda aega enda arvates vähemalt töötas ilusasti. Nüüd käib oma 7x aeglasemalt kui peaks. On ehk keegi kokku puutunud nende kerimisega, et uuele õige näidu ette saaks? Kas sama lihtne kui näiteks pre face e23l või korralik tükk nokitsemist? Kütusefiltrist tuli ka omajagu roostet välja. Teoreetiliselt lisakütusepaak pikalt kuival olnud ja roostetama hakanud. Kuna maha võtma ei hakka, siis üritab ta läbi loputada paak täis/tühjaks/korda ning filtri vahetuse meetodiga. Õnneks filter suht ligipääsetavas kohas ning saab kasvõi tungraua peal tankimiste vahel ära vahetada. Otsin ikka ka tagumisi kõlareid, kui kellelgi vedelema peaks.
 6. Smoking

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Ei tööta seal, kuid töötajad on tuttavad. Nende juures pikemat aega käinud, kuhugi mujale enam autot viia ei julge. Tuligi meelde, et suured tänud Carmasters inimestele, et reedel ühe pikema õhtu tegite ja auto ikkagist valmis sai. Riias käidud, oma 800km maha sõidetud ning õnneks probleeme ei esinenud. Mootoriga vaja natukene harjuda, kuna tegu sõna otseses mõttes pöördepilliga - Madalatel eriti liikumist loota ei saa. Üritus oli vinge, seltskond samuti - teinekordki.
 7. Smoking

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Nagu tavaks on, siis kõik asjad jäävad viimasele hetkele. Peale lõunat jõudsid viimased tükid kohale ning kella viieks oli auto ratastel, valmis testsõiduks ning sillastendiks. Peale seda sai kiirustatud ülevaatusele ning nüüd võib uhkusega öelda, et auto tänavalegaalne. Loodetavasti kohtab mõnda inimest siis ka Pühapäeval Riias.
 8. Smoking

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Ebays neid ikka leidub jah, aga ei ole kiirustanud. Enamus mis müügis on mingite puudustega olnud, pigem ootan natukene, kui sobilik asi müüki tuleb. Praegu ootab auto viimase asjana õõtsasid. Väga loodan, et see nädal jõuavad, kuna plaan oli pühapäev esimene suurem sõit teha ja Riias toimuvat Youngtimer Cars & Coffee üritust külastada.
 9. Smoking

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Mõnda üritust plaanid külastada küll, eks näis kas e30 suvepäevadele vms ka jõuab. Praegu auto siis töökojas ning ootab jällegist juppe. Alt tuli välja, et suurem osa silladetailidest vajab vahetust ning mõnes e30le omases kohas ikkagist ka roostet plus sõitmisega mõned mootori lekkekohad endast märku andnud. Vahetusse/tegemisse lähevad - Kkk tihend Üks klapivahe paigast Karteripõhja tihend Küünlad Jagaja kaas Rootor Õlid Filtrid Muud vedelikud E.v. Rattalaager Esimesed õõtsad Tagumised sillapadjad Käigukasti hoovastik Kardaani vahemuhv Diffri simmerid Kindlasti asju veel, aga ega kõik meeles püsi.
 10. Smoking

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Toon ja kleepsud läksid prügikasti jah. Plaan oli enne poleerimist maha võtta, kuid tulid ikkagist varem. Kahjuks ilma toonita häirivad veel rohkem kübaralaual pesitsevad nilbed ovaalid, nii et tuleb arvatavasti ikkagist USAst õiged asjad kiiremas korras ära tellida.
 11. Smoking

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Auto koos, esimene sõit ja pesu tehtud. Tulepesurid töötavad, kuid vaja osta uued tagasilaske klapid, mis koostööd teha ei taha. Teisipäeval auto tõstukile, kus kogu mehaaniline osa ning sillad saavad üle vaadatud.
 12. Smoking

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Mootorid koos ja töötavad. Korralik ettevõtmine, aga probleemid sellega ei lahene. Kolme juhtmoodulit proovinud, kõigiga kala sees. Nendest kõige asjalikum sai lahti võetud ning ega midagi head ei leidnud. Rajad taastan ära, igaksjuhuks vahetan ehk ka kondekad ära, mis võivad vanusega juba enda mahtuvuse olla kaotanud.(punnis, lõhki veel pole) Teoreetiliselt nendest asja ei saa ikkagi ja vaja uus muretseda. Külge läksid ka ikkagist Hella tuled, et saaksin regulli tööle. Tule rõngad veel ootavad värvi. Kellel peaks olema huvi Depo Blackide/Smoke vms vastu, siis võib ühendust võtta. Uued, korra küljes olnud ning 30sek tuled reaalselt töötanud.
 13. Smoking

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Täpselt.
 14. Smoking

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Puudulikud jah. 15eur tk, hind on “meeldiv”, aga vaja neid on jah. Kondi lüliti uue muretsemisega olen juba arvestanud. Eriti idiootne tundub kõige elementaarsema lüliti, milleks on EL. Akna katkestuse hind, aga mis teha. Teiste osas ma kirjutan sulle ning võtaks ära, kui sul need üle.
 15. Smoking

  M3 S14B23 '90 Smoking

  Täna õhtune saaga siis pesuritega tegelemine. Võllid metsikult kinni, tükk tegu, et lahti saada. Üks mootor oli välimuse järgi 10 aastat vee sees ujunud, kuid puhastamisega sai eluvaimu sisse, loodetavasti ka tegutseb kojemeestega sama hästi. Pildid räägivad rohkem, kui tuhat sõna. Eks siis homme selgub, kas reaalselt tööle ka hakkasid. Stay tuned. Eix, mõned nupud veel kulunud jah, pole olnud soovi käia veel uute eest küsitavat hinda välja. Niigi vaja osta idiootselt kalleid asju, kuna korralike järel turult vast pea võimatu leida. Kui kellelgi peaks olema 100% korras tagaklaasi soojenduse, ohutulede(punase randiga), EL. Akna katkestuse ning ka sigarisüütajat, siis võib julgelt pakkuda. Lisaks otsin endiselt tagumisi premium heli kõlareid.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus