Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

BMW kohta ei tea, aga kui tuttav püüdis Opeli kohta esindusest pisikese ümberehituse paberit saada, siis nemad keeldusid kiirelt, sest kindlam/lihtsam on öelda nendele vanade autode ehitajatele "ei" kui riskida sellega, et hiljem tullakse ütlema "aga teie ütlesite ju, et nii on õige". 

Ju ta suht loterii-allegrii on, kas viitsitakse jaurata sinuga esinduses või ei. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Jah kuid m50 mootoritega masinaid on meil arvel küll ja veel ja siis väidetakse,et ei saa. nagu see kuraidma rehvide pärast  kottimine, mitmel pillil on passis 17 tolli kirjas ja nemad ei saa nüüd muuta seda mingil järgmisel pillil. ajuvaba.

Muudetud , muutis Toivoku
  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

‎19‎.‎05‎.‎2017 kell 20:42, mihkel22 ütles:

Mina käisin seda pilli juba aasta tagasi vaaatamas,pensionär ise teda elustanud siit sealt veneaja vahenditega. 

Kui müüki tuli, oli mul tel punane,kõikide tuttava tuttavad tahtsid osta :grinning-face:


Pmst aasta hiljem avastasin, et on siit läbi käinud, aga ma ostsin selle auto kaarega endale ja vaikselt ehitan.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ja jälle müügis?
Hergo Juursalu

M:bmw E30 324td sedaan
Kere vajab tegemist paremalt poolt mõlemad poolraamid nii eest kui ka tagumine,taga aku alune, mootori ruumist vaja teha vasakult poolt kaitsme karbi alt, teiselt poolt sama koha pealt, auto sõidab pidurdab tuled ja klaasid terved kaasa saab kõik juppid:uus koobas, uus radikas, teise plokkikaane, uduka klaasid, 16"valukad jne. 
Hinnaks 1300 euri

Kasutaja Hergo Juursalu foto.
Kasutaja Hergo Juursalu foto.
Kasutaja Hergo Juursalu foto.
Kasutaja Hergo Juursalu foto.
 
MeeldibVeel reaktsioone
 
 
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Hei,

 

Täiendan Toivoku öeldut. Minu puhul oli tegu 1.8'ga mis oli Soome registris ja m20b20 mootoriga, mida paberites kirjas ei olnud. ARK'ist saadeti mind esindusse küsima paberit, mis tõestab, et tegu on m20b20 mootoriga, kuna nemad väidetavalt seda enam tõestada ei oska/taha/suuda/tohi. Esinduses imestati, et mida ma täpselt tahan, et nemad ümberehituse kohta serti ei väljasta. Sai selgitatud, et sooviks on nende poolne akt (pidi olema meistri allkirjaga vms), et tegu on bmw poolt toodetud m20b20 mootoriga. Selle ma sealt ka sain, mis ARKi saadeti ning hiljem kutsuti numbritele järgi. Maksma läks vist töötunni hinna (umbes 50 kanti see vist oli), vastu anti siis paber ja pakuti kohvi.

IMO ümberehituse korrektsust ning turvalisust hindab siiski ARK (see peaks nende pädevus olema), sinu asi on tõestada, mis mootoriga tegu on.

Ühe ameeriklase mootorivahetusel nõuti doonori tehnilisepassi koopiat näiteks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus