Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

krislinB

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  108
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  10

krislinB võitis päeva viimati 9. juuni

krislinB sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

75 meeldimist

Kasutajast krislinB

 • Tiitel
  Usin rullija

Profiili info

 • Minu autod
  324da

Hiljutised profiili külastajad

368 profiili vaatamist
 1. krislinB

  E30 kokkutulek Poolas 31.08.18-02.09.18

  Selge värk, kas sinna tuleb varem teada anda või eelregistreeruda? Või kuidas see käib, ei ole kursis nende välismaa kokkutulekutega.
 2. krislinB

  324DA '87 - krislinB

  Oore2018 oli väga tore ja auto elas üle selle, nüüd hakkame kasti vahetama ülevaatus on ka vaja teha, eks näis kas läheb läbi.
 3. krislinB

  E30 kokkutulek Poolas 31.08.18-02.09.18

  Kui abikassa endale töö leiab ja rahaline seis paraneb, oleks täitsa tore minna. Pole nii väga kaugel ka. No ja kuna me saime mitteametliku tiitli “klubi aeglaseim rull” siis äkki peaks teistest varem liikuma hakkama
 4. krislinB

  BMW-de kokkutulek Rogosi mõisas 21.07.2018

  Lootust on, et tuleme ka, kui kasti vahetatud saame
 5. krislinB

  Automaatkast

  Probleem on järgnev. Sõitma hakates on vaid 1 käik edasi ja tagasi. Siis kui hiljem korraks pedalit rohkem vajutad, siis hakkab käike normaalselt vahetama. On kellelgi sarnaseid kogemusi v teab keegi automaatkastidest rohkem? Igasugune info teretulnud.
 6. krislinB

  324DA '87 - krislinB

  Nii kas kuskil Lõuna osariikides (Tartu, Valgamaa, Võrumaa) teab midagi rohkemat automaatkäigukastidest? Mingi kala on kuskil sees, aga vot ei saa aru kus. Ühesõnaga kõige lihtsamalt seletades on asi nii, et käiguvahetusel lööb ulme vibra sisse kogu autosse ning kohati libistab ka käike läbi. on ehk kedagi, kellel oleks aega üle vaadata? Meie mõistus enam ei võta, ning ise midagi möllama ei tahaks ka hakata, kui ei tea kus probleem on.
 7. krislinB

  Kes, kus ja keda nägi

  Olen üsna kindel, et kasutaja @siimp kruiisis täna õhtul Tartus cabrioga ringi? Sai nähtud
 8. krislinB

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  See diisel läks max tunniga, tahtjaid oli järsku nii palju, ei tea kust välja tulnud.
 9. krislinB

  324DA '87 - krislinB

  Kusjuures sõidangi vaid kinnastega nüüd. põhjuseks see, et teine auto osteti ära ja midagi muud polnud käepärast võtta kohe suht ok vabandus, kuid siiski. Praegu seisab edasi maja ees, ei sõida niikuinii
 10. krislinB

  324DA '87 - krislinB

  Auto on nüüd tagasi. Küll veits vara, kuid muud üle ei jäänud. Tagasisõites mõtlesin küll, et on ikka ebamugav auto välja mõeldud, aga see on vist sellest, et viimased kuud sai passatiga ringi sõidetud, mis oli ikka vaikne ja mugav Hetkel küll seisab maja ees lumehanges, kuna ei raatsi teda sinna soolvee sisse marineeruma viia, kui terve talv hoidunud oled. Autohotelli kohta pole ühtegi halba sõna, angaar on kuiv, valve all ja kõik muud head sõnad. Hind oli ka muidugi naeruväärselt väike, seega kui garaget kuskile endale ei saa, siis läheb ka järgmine aasta sinna. Ma juba vaimusilmas kujutasin ette, kuidas ma teda seal käima ei saa- uskumatu, aga 2 korda küünalt ja käis (pani ikka muigama küll). Lubadused on mittetäitmiseks- arvate, et istmed said tehtud? Ei saanud. Kuna hetkel pole kuskilt raha ka võtta nii vabalt, siis lepin ajutiselt viisakate istmekatetega. Puitrooli saime ka tagasi ilusaks, taaskord vanaisa kätetöö. Nüüd edasistest plaanidest siis, et lähitulevikus tahaksid karbid vahetust saada, salongiradikas jõudis täna, pidurivõimendi taaskord tahab vahetust saada, roolivõimupump lekib, ja muu nipet-näpet. Tegemist jagub.
 11. krislinB

  Lobamokkade rubriik

  Ma eeldan, et siin foorumis ei ole inimesi, kes poleks Lätis või Soomes (või mujal) riikides käinud, et kaupu ja teenuseid osta. Koolis iseseisvaks tööks valisingi just selle teema. ehk on siin ka inimesi, kes aitaks mind selle töö tegemisel? pole vaja midagi muud, kui leida minut ja täita küsitlus. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4HXRT-TLoUXZG6h8mGbnag390lHk-TvUx2Y3736PV-95_LA/viewform?usp=sf_link tänud ette!
 12. krislinB

  Lobamokkade rubriik

  https://auto.geenius.ee/uudis/arvamus-autod-nagu-sokid-ja-nende-nunnutamine-taisidiootsus/ selline huvitav artikkel siis sellises portaalis.
 13. krislinB

  Lobamokkade rubriik

  Kuna on vaja autot transportida, ja tollel on suvekad all, siis kas kellelgi oleks paariks päevaks mingeid rattaid (kus on talvekad ikka peal) laenata? Lõuna-eestis (Tartumaa v Valgamaa, kuid sobib ka mujal). Savi kas valukas või plekk, peaasi, et saaks auto Põlvast Valgamaale.
 14. krislinB

  2016 riidenänn

  Aastat on nüüd 2 edasi liikunud. kas asi toppab ikka logo taga, või on mingi areng toimunud?
 15. krislinB

  M: e30 324d prefacelift sedaan 1986a varuosadena

  • seda toru, mis läheb klapikambrikaane pealt vaakumvōimendisse? Seisukord/pilt. • vaakumvõimendi ise? Seisukord. • roolivõimupump? Seisukord.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus