Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

krislinB

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

134
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

10

krislinB päevavõit oli viimati 9. juuni 2018

krislinB sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

84 meeldimist

Kasutajast krislinB

• Tiitel
    Usin rullija

Profiili info

• Minu autod
    324da

Hiljutised profiili külastajad

1 140 profiili vaatamist
  1. Kuna mu unistuste veljed on müügil, siis 550.- ja saad veljed endale koju viia! 🥺
  2. Pakkuda vahetuseks millegi muu vastu ülalmainitud veljed. Sõidetud pool suve, seega vigu ei tohiks olla. All on flantsiga. Vahetuseks ootaks 17" rullikale sobivaid velgi.
  3. krislinB

Särkide tellimus

Kui uuesti tellimiseks läheb, siis võtaks järjekorda mõnele särgile ja pusale.
  4. krislinB

Lobamokkade rubriik

Nende kalkulaatoritega olen täiesti kursis ja kõik tabelid/kalkulaatorid on üle vaadatud. Huvitab reaalsus, et mida sinna peale pandud on. Ilmselgelt 245 laiust sinna küll toppima ei hakka, mis kalkulaatorite järgi ideaalne on.
  5. krislinB

Lobamokkade rubriik

Kena esmaspäeva õhtut! Mis rehvi on keegi 17" 8.5j veljele peale tõmbanud? Et oleks ikka viisakas ja mitte mingi väga stretch. Võiks ikka koopasse ka ära mahtuda. Ei viitsi ühekaupa proovima hakata
  6. krislinB

E30 riiete tellimine

On selgunud midagi?
  7. krislinB

Kes, kus ja keda nägi

341TCV valge kupee- oled nähtud A-veljes 😄
  8. Kui keegi teab/näeb/kuuleb, et veel pilte on kuskil üleval, siis andku teada
  9. Loodame heale ilmale ja astume ka läbi.
  10. krislinB

E30 riiete tellimine

tellimus on nüüdseks lukku läinud jah?
  11. Tegelt tuleks jälle otsima hakata 🤷‍♀️ kui keegi teab, et kellelgi vedeleb, siis andke teada.
  12. Ehk on mõte selles, et näidata mida põnevat liikumas on. Ei loe kuskilt välja, et kõik kontaktid ja muu kraam peab kirjas olema. Kellel tõsine huvi leiab selle niivõinaa facebookist üheainsa märksõnaga üles
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus