Jump to content
E30 COMMUNITY

longero

Foorumikasutaja
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

longero last won the day on August 7 2019

longero had the most liked content!

Community Reputation

87 meeldimist

About longero

 • Rank
  Bemarivend

Profile Info

 • Minu autod
  E30 320i '87

Recent Profile Visitors

1,226 profile views
 1. Latt, peeglid, logarid läinud. Muud veel jagub
 2. FL tagastange - väga heas korras, mõni harv kriim, kõik liistud olemas ja kandurid ka terved - 60 eur sedaani esimesed ja tagumised küljeklaasid. pre masinatelt. esiklaasid toonita, tagumised rohekad/sinakad. esimestel alla laskmisest mõned kriimud (juhipoolsel rohkem) - 5 eur tk e30 standard rool, heas korras, suunalükkaja küljes - 25 eur 2x peeglit (kõrvalistuja oma elektrita variant), klaasid räbalad, korpused vajavad ka värvi, tihendid/poldid kaasas (muidu terved) - 2 tk 5 eur sedaani sisemised klaasitihendid, terve ring - kogu komplekt 10 eur võimuga variandi roolilatt + õli reservuaar - ise proovinud pole, väidetavalt oli korras ja tuli töötavalt masinalt - 20 eur kõik kokku esimesed blic logarid (b-osa), uued ja kasutamata - 5 eur tk tagumised sedaani kolmnurkklaasid, korralikud, tihendid ka terved - 20 eur tk 2x sedaani tagumiste uste polstrit, nahk ja kinnitused terved (muster Nutria?) - 25 eur kmpl kapotihing - 10 eur ilukilbid - terved, kui kriime leidub - 15 eur sedaani uste väline kroomring. Uste sisemised plastikud ja pre tagauste sisemised kroomliistud koos ilmastikutihendiga sedaani esiuste klaaside siinid, uste piirajad, linkide mehhanismid jms kraam kahe viimase rea kohta (ja ka teiste kohta, kui hind ei sobi) võib oma pakkumised teha.
 3. Keegi seda rohelist kupeed on vaatamas käinud, mis juba pikemat aega müügis on? Imelik, et veel alles (ilmselt väike mootor ja lisadevaesus). Piltidelt (nagu alati) ilus.
 4. Reilingute peale sobib, aga vaja veel ka osasid, millega kinnitada. Mul neid pakkuda pole. Kõik, mis olemas, on piltidel.
 5. Laiuse poolest läheb, aga alla on mingit muud vidinat ikkagi vaja (või vajab hoopis reilinguit alla).
 6. Töötas ja tegi normaalset discot. Raam ja pistik kaasa. 10.-?
 7. Müüa sellised asjad. 25 eurot nt?
 8. Originaalraadio pistikut kellelgi pakkuda?
 9. Igati nõus selle mõttega. Ei kujuta ette, kui peaks näiteks kingi ostes hakkama iga proovimise eest maksma. Tarbeasjad mõlemad. Samas eks saan aru ka müüja seisukohast, eriti veel siis, kui on ise oma kätega ehitanud ja kõvasti ressurssi alla ladunud. Aga sellisel puhul on "korrigeerimiseks" teised meetmed nagu viidatud. Iga automüüja unistus on ju tegelikult auto võimalikult kiiresti maha müüa, tekitades ostjas tunde, et see auto on just mõeldud sulle!
 10. Ilmselgelt tänapäeva turutingimustes suur loogikaviga, aga võibolla sellisest konkreetsest eksemplarist huvitatute spread ongi liiga lai, et tuleb seda teatud meetmetega, mis aitab volüümist selle kõige potentsiaalikama välja sõeluda, korrigeerida?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy