Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

longero

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

53
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

7

longero võitis päeva viimati 11. aprill

longero sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

50 meeldimist

Kasutajast longero

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    E30 320i '87

Hiljutised profiili külastajad

500 profiili vaatamist
  1. Äkki kellelegi on seisma jäänud ja soovib vabaneda? Lõpust ühe toruga. Originaalkood on: 18101719234
  2. longero

M: Mõned varuosad

Link on läinud?
  3. longero

Vesi jookseb tuppa

Nii, nagu eix kirjutas. Paraku üks tüüpkohti, mu masinal oli sama keiss, lisaks oli mul akualuse poolel ka auk.
  4. Tere! Pakkuge asju, ehk kellelgi leidub? Väga oleks vaja. Lingid võiks olla visuaalselt korras, aga esmatähtis, et kruvide keermed terved ja kruvid ei teeks ka paha. Vanemal tüübil siis pole kummist pehmendusi sees. Tagumised stangepoldid on lühikesed, mis kinnitavad horisontaalselt tala amordi ja klambrite külge. 6tk huvitaks.
  5. longero

M: E30 sedaani kola

FL sedaani pealt tulnud ustering (esimesed räbalad, tagumistest saab vbla asja - ehk mõnda tükki kellelgi vaja), kärukonksu kronsad ja cap, esiklaas (mõrad piltidel näha), mingid uued tolmukad (kood pildil), benaluuk (olukord pildil) ja ära murdunud antenn (oli peal ja mingit levi andis), põhjakate ka (külgedelt katki). Kuna asjade seisukord on üsna selline nagu ta on, siis pakkuge oma nägemus ( klotsi asemel võib olla ka mõni ok jook või vahetusjupid) ja saame kaubale. Võibolla on kellelgi midagi vaja, enne kui metalli viin. Kraam Tartus
  6. longero

Lobamokkade rubriik

Keegi tartus liiva/soodapritsiga tegeleb? Mul üks põll vaja lõplikult ära puhastada (nurgad ja praod on veel teha). Muu, kuhu kettaga ligi pääseb, on ära tehtud. Aga pmst siis üle käia üks kord.
  7. longero

Lobamokkade rubriik

Keegi soovitab, millega armatuuri jm plastikdetailid pahtli lihvimistolmust (jm sarnasest heledast purust) puhtaks saaks hästi ja mis ka poorides hästi toimiks?
  8. Soovitan Margust igati. Väga abivalmis, vastutulelik ja asjatundja inimene, kes teie rullid korda teeb, kui ise jõud üle ei käi (nagu minul). Annab ka head back-end nõu hiljem
  9. longero

M: Kütusepaak b-osa 100 eur.

Siis peaks olema 63L paak, millel mõlemal pool tasemeandurid. 55 peaks olema ühega.
  10. kas kellelgi oleks pakkuda: 1) tulederaami - esmalt vajalik juhipoolse tulekomplekti plastikkorpus, kuhu laternad kinnituvad. Korpus peaks olema korras ja reguleerimisvarrastega; 2) turvavöö kinnituskorpus (see punase "press" nupuga) juhiistme jaoks; 3) põlle pikka keskmist liistu ja alumist liistu (või mis selle korrektne nimetus ongi?). Täiendan nimekirja jooksvalt.
  11. longero

M: 320i touring 95kW ´90

Käisin 2016. a suvel seda autot vaatamas, oli vist müügis 1390ga. Vajas päris palju tööd, sh kere, mootor lainetas veidi, kuskil vist ka kütuseleke. Seega üle keskmise hästi säilinud selle kohta ei julgeks pakkuda, aga võib-olla vahepealne omanik on need tööd ette võtnud ja ära teinud.
  12. Pmst aasta hiljem avastasin, et on siit läbi käinud, aga ma ostsin selle auto kaarega endale ja vaikselt ehitan.
  13. longero

O: vasakut esiust

Bump. Pakkuge roosteta juhiuksi. Ühel kurval sedaanil oleks hädasti vaja.
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus